Sāciet spēlēt!

Reģistrēties

Kas ir papildspēle Džokers 7 un kā var to spēlēt?
Kā spēlēt tirdzniecības vietās?
Kā spēlēt Internetā?
Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?
Kāda ir varbūtība laimēt?
Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?
Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?
Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?
Pilni Džokers 7 noteikumi

VAS Latvijas Loto organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumi internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi)

Kas ir papildspēle Džokers 7 un kā var to spēlēt?

Džokers 7 ir visu Latvijas Loto organizēto skaitļu izložu (Latloto 5 no 35, Keno, SuperBingo, Viking Lotto un Eurojackpot) papildspēle kurā, sākot ar 2014. gada 4. janvāra izlozi ieguldot vien 1,50 €, var laimēt līdz pat 750 000 €. Papildspēles Džokers 7 izlozes notiek vienlaikus ar Latloto 5 no 35 izlozēm katru trešdienu un sestdienu LTV1 pēc Panorāmas, un tajā tiek izlozēti 7 kupona numura cipari.

Latloto 5 no 35 spēlētāji var piedalīties Džokera 7 izlozēs. Ja izvēlaties piedalīties, piemēram, 4 Latloto 5 no 35 izlozēs un izvēlaties spēlēt arī papildspēli Džokers 7, tad piedalīsities attiecīgi 4 Džokera 7 izlozēs.
SuperBingo spēlētājiem ir iespēja piedalīties papildspēles Džokers 7 sestdienas izlozē!
Keno spēlētājiem ir iespēja piedalīties tuvākajā Džokera 7 izlozē.
Viking Lotto spēlētājiem ir iespēja piedalīties tuvākajā Džokera 7 izlozē.
Eurojackpot spēlētājiem ir iespēja piedalīties tuvākajā Džokera 7 izlozē.

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Ja vēlaties piedalīties papildspēlē Džokers 7:

aizpildiet vismaz vienu Latloto 5 no 35 variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Ja izvēlēsieties piedalīties vairākās Latloto 5 no 35 izlozēs, tad piedalīsities arī tikpat Džokera 7 izlozēs. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Latloto 5 no 35 ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
VAI
aizpildiet vismaz vienu SuperBingo variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties sestdienas Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī SuperBingo ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.VAI
aizpildiet Keno kuponā vienu vai divus spēles variantus ar likmju kopsummu uz vienu izlozi vismaz 0,50 € un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē neatkarīgi no tā, cik Keno izlozēs izvēlēsieties piedalīties. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Keno ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.VAI
aizpildiet vismaz vienu Viking Lotto variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Viking Lotto ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.VAI
aizpildiet vismaz vienu Eurojackpot variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Eurojackpot ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli. 
Eurojackpot

Ar zīmi X nosvītrojiet lodziņu . Papildspēles Džokers 7 cena sākot ar 2014. gada 4. janvāra izlozi ir 1,50 €.


Kā spēlēt internetā?

Ja vēlaties piedalīties papildspēlē Džokers 7:

aizpildiet vismaz vienu Latloto 5 no 35 variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot ar kursoru. Ja izvēlēsieties piedalīties vairākās Latloto 5 no 35 izlozēs, tad piedalīsities arī tikpat Džokera 7 izlozēs. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Latloto 5 no 35 ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
VAI
aizpildiet vismaz vienu SuperBingo variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot ar kursoru. Jūs piedalīsieties sestdienas Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī SuperBingo ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.VAI
aizpildiet Keno kuponā vienu vai divus spēles variantus ar likmju kopsummu uz vienu izlozi vismaz 0,50 € un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot ar kursoru. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē neatkarīgi no tā, cik Keno izlozēs izvēlēsieties piedalīties. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Ātrspēli.VAI
aizpildiet vismaz vienu Viking Lotto variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot ar kursoru. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Viking Lotto ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.VAI
aizpildiet vismaz vienu Eurojackpot variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot ar kursoru. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Eurojackpot ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli

Ar kursoru atzīmējiet lodziņu . Papildspēles Džokers 7 cena sākot ar 2014. gada 4. janvāra izlozi ir 1,50 €.

Tikai spēlējot Internetā, Jūs pats varat izvēlēties Džokers 7 ciparus (kupona numura ciparus).
Aizpildot kuponu Internetā, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai kupona apakšējā labajā stūrī. Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet PIEVIENOT GROZAM. Lai apmaksātu grozu, Jums jāizvēlas apmaksas veids, jānospiež poga APMAKSĀT, jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums.
Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas, Jūsu izvēlētie kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē.
Pārliecinieties par to, ka Jūsu kuponi ir reģistrēti – dodieties uz Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu un pārbaudiet, vai Jūsu kuponu statuss ir Reģistrēti sistēmā.
Savus reģistrētos kuponus Jūs varat apskatīt ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā”, izvēloties katram atsevišķam kuponam opciju Drukāt kuponu. Arhīvā Jūs arī varat sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam (piemēram, vai kupons ir laimējis vai arī vēl turpina piedalīties izlozēs).

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Ja Jūsu kupona numura pēdējie divi, trīs, četri, pieci vai seši cipari sakrīt ar izlozētajiem cipariem, Jūs esat laimējis noteiktu summu. Garantētais laimests par 7 uzminētajiem cipariem sākot ar 2014. gada 4. janvāra izlozi ir 750 000 €!
Maksimālā laimestu kopsumma vienā izlozē sākot ar 2014. gada 4. janvāra izlozi ir 900 000 €.

Laimesti sākot ar 2014. gada 4. janvāra izlozi:

                   
 
4
8
2
5
9
2
0
   
                   
                   
                15 € Laimesti
                60 €
                600 €
                6 000 €
                75 000 €
                750 000 €
                   

Kāda ir varbūtība laimēt?

Atminētie skaitļi
Varbūtība 1/X
7
10 000 000  

6

1 000 000  
5
100 000  
4
10 000  
3
1 000  
2
100  


Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Džokera 7 izlozes notiek trešdienās un sestdienās, Latvijas Loto Rīgā, Meistaru ielā 19.
Izlozes sākums
Pārdošanas pārtraukums

tirdzniecības vietās
iLOTO pārdošanas pārtraukums
Rezultātu pārraide TV
trešdien
18:.00
17:30 - 17:40
17:20 - 17:40
LTV 1 21:10
sestdien
18:00
17:30 - 17:40
17:20 - 17:40
LTV 1 21:10

Laimējušos skaitļus iespējams uzzināt pēc izlozes ikvienā on-line termināla atrašanās vietā, ka arī izložu dienās televīzijā. Tāpat informāciju var iegūt www.latloto.lv un pa izziņu tālruni 67227728.


Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Laimestus līdz 150 € izmaksā loteriju on-line tirdzniecības vietās.

Laimestus no 150 € līdz 720 € izmaksā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī var izmaksāt jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā on-line tirdzniecības vietā.

Laimestus virs 720 € noformē Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19. Laimestus virs 720 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba laikā. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā.

Laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā piedalās kvīts.


Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.

Laimesti līdz 3 000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos. Laimesti līdz 720 € tiek pārskaitīti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Laimesti virs 720 € līdz 3 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies.

Laimestus virs 3 000 € līdz 7 999,99 € , pēc papildus informācijas par laimētāju saņemšanas e-pasta veidā, izmaksā (pārskaita uz spēlētāja ILOTO reģistrācijas datos norādīto konta numuru) 3 darba dienu laikā pēc tam, kad no laimētāja saņemta pieprasītā informācija.

Laimestus no 8 000 € noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30 un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 8 000 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. 
 
[Uz sākumlapu] [Skaitļu loterijas] [Momentloterijas] [Laimestu statistika] [Internet Loto] [Par Latvijas Loto] [Interesanti Fakti]
   

All rights reserved © 2000 - 2002 Latvijas Loto.
Jautājumi un komentāri: info@latloto.lv

 
Top.LV