Pievienot grozam

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kur varu iegādāties momentloteriju?
  • Sakarā ar Ministru kabineta rīkojumā Nr. 655 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu noteiktās ārkārtas situācijas termiņa izbeigšanos, sākot ar šī gada 7. aprīli Latvijas Loto loterijas biļetes ir iespējams iegādāties VISĀS loterijas biļešu tirdzniecības vietās, t.sk. veikalos un Latvijas Pastā, ievērojot Covid-19 saslimstības ierobežošanai spēkā esošās prasības tirzniecības vietu darbam un pircēju apkalpošanai.

 • Vairāk par momentloterijas 2.sērijas laimestu Mercedes-Benz GLA?
  • Jaunais GLA pārspēj pats sevi. Pateicoties pilnībā jaunam, progresīvam dizainam, un spēcīgajām proporcijām, tas ir piemērots braukšanai pa jebkādiem ceļiem – gan pilsētā, gan dabā. Kompakts, tomēr funkcionāls, ērts un drošs. GLA ir aprīkots ar visu, kas jūsu braucienu padarīs īpaši patīkamu.

   Šai mašīnai ir daudz priekšrocību, viena no tām - MBUX, jeb Mercedes-Benz user experiance digitālā multimediju sistēma. Tas ir intuitīvi lietojams palīgs – sākot ar mašīnas tehnisko parametru pārraudzību, beidzot ar navigāciju. Sistēma ietver viedtālruņa integrāciju gan ar Apple CarPlay, gan Android Auto. MBUX vadīt var ne vien ar augstas izšķirtspējas skārienjūtīga ekrāna starpniecību, bet arī tikai Mercedes-Benz raksturīgām skārienjūtīgām pogām uz stūres.

   Interjers apvieno telpiskumu, sportiskumu un materiālus augstākajā līmenī. Vienlaikus GLA ir funkcionālāks nekā jebkad agrāk. Par to gādā:

   - plaši atveramās durvis;

   - ietilpība, jo otrā sēdekļu rinda ir nolaižama, tādejādi nodrošinot vēl vairāk vietas piedzīvojumam.

   Ja runājam par drošību, arī te GLA ir ar ko lepoties. Aktīvais bremzēšanas asistents rūpēsies par izvairīšanos no sadursmēm ar priekšā braucošiem transportlīdzekļiem, kā arī ar ceļu šķērsojošiem gājējiem vai dzīvniekiem. Ja šis asistents konstatēts sadursmes risku, tas ne vien aktivizē vizuālu un skaņas brīdinājumu, bet arī nepieciešamības gadījumā rada papildus bremzēšanas spēku. Vēl vairāk - ja vadītājs nereaģē, sistēma automātiski veic autonomu ārkārtas bremzēšanu. Neliela ātruma gadījumā ar to var būt gana, lai izvairītos no sadursmes. Tāpat no drošības viedokļa būtiska loma ir atpakaļskata kamerai, kas aktivizējas automātiski, uzsākot kustību atpakaļgaitā. Ar tās starpniecību iespējams pārredzēt plašu laukumu mašīnas aizmugurē, un veikt sarežģītus manevrus.

   GLA ideāli pieskaņojas jums un braukšanas apstākļiem Tāpēc GLA ir labākais daudzpusīgas dzīves partneris!

 • Cik var laimēt, spēlējot Auto loto?
  • Iepazīsties ar momentloterijas 2.sērijas laimesta fondu:

    Momentloterija- Auto Loto

    *Automašīna Mercedes-Benz GLA 180 ar papildus naudas laimestu EUR 15 443,46; laimesta kopējā vērtība EUR 52 183.

 • Vai momentloterijai ir papildspēle?
  • Momentloterijai Auto loto šobrīd papildspēle netiek organizēta.

Pierakstīties jaunumiem
Īsie spēles noteikumi

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €