Pievienot grozam

Iepazīsties ar laimestu

Galvenā laimesta fotogalerija

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kur var iegādāties momentloteriju?
  • Momentloterijas biļetes ir iespējams iegādāties visās loterijas biļešu tirdzniecības vietās, t.sk. veikalos un Latvijas Pasts nodaļās. Digitālu Auto loto 2022 loterijas biļeti var iegādāties tiešsaistē, vietnē: latloto.lv.

 • Ko var laimēt, spēlējot Auto loto 2022?
  • Momentloterijas laimestu fonds ir 60,51%.
   Lielākais momentloterijas laimests ir automašīna BMW X1 ar papildus naudas laimestu 19 314,66€ (laimesta kopējā vērtība 65 305,35€). Vienā sērijā ir iespējams laimēt divus šādus laimestus. Turklāt, spēlējot Auto Loto 2022, var laimēt naudas laimestus vērtībā no 3€ līdz 1000€.
   Kopējais laimestu skaits vienā Auto Loto 2022 sērijā ir 200 868.  Apskatīt detalizētāku laimestu sadalījumu.

 • Vai momentloterijai ir papildspēle?
  • Šobrīd momentloterijai Auto loto 2022 papildspēle netiek organizēta.

 • Kāds ir lielais laimests – automašīna BMW X1?
  • BMW X1 modelis Sport Line izstaro kāri pēc darbības: sākot ar perfektu BMW elipsveida režģi un adaptīvajiem LED priekšējiem lukturiem, kā arī LED miglas lukturiem, un beidzot ar 18 collu vieglmetāla diskiem.
   BMW X1 Sport Line modeļa salons aprīkots ar augstvērtīgiem apdares materiāliem – kombinēto auduma un Sensatec apdari, priekšējiem apsildāmajiem sporta sēdekļiem un apsildāmo sporta stūri, kā arī automātiski atveramu bagāžas nodalījuma vāku maksimālam braukšanas komfortam.
   Lai Jūs savus galamērķus vienmēr sasniegtu droši un ērti, automobilis aprīkots ar inovatīvām braukšanas palīgsistēmām kā automobiļa novietošanas asistentu un distances sensoriem priekšā un aizmugurē, kā arī Apple CarPlay®.
   BMW X1 ir lieliski piemērots Jūsu ģimenes izbraucieniem. Ar tā patiešām ietilpīgo bagāžas nodalījumu un salonu, kā arī lielākas ietilpības degvielas tvertni Jūs varēsiet izbaudīt gan tuvus, gan tālus kopīgus braucienus.
Pilni noteikumi
Pierakstīties jaunumiem
Īsie spēles noteikumi

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...