VIKING LOTTO NOTEIKUMI

Par Viking Lotto

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Kā spēlēt internetā?

Kas ir Laimīgais skaitlis un papildskaitļi, un cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Kā spēlēt Viking Lotto sistēmu?

Kāda ir varbūtība laimēt?

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

Pilni Viking Lotto noteikumi

VAS Latvijas Loto organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumi internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi)

  

Par Viking Lotto

Viking Lotto ir kopīga loterija 8 valstīm: to organizē Dānijas, Somijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Islandes, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas nacionālie loteriju uzņēmumi. Laimesta lielums ir atkarīgs no tā, cik daudz cilvēku piedalās un cik ir laimējuši.

 

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

 • Saņemiet on–line tirdzniecības vietā bezmaksas kuponu. Uz kupona ir 10 varianti.

Viking lotto kupons

 • Izvēlieties 6 skaitļus no 48 vienā variantā un atzīmējiet tos ar krustiņu.
 • Spēles variants ir seši Jūsu izvēlētie skaitļi vienā lauciņā, kuri nosvītroti ar zīmi “X” (ar melnu vai zilu pildspalvu). Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties arī termināls – tā būs Ātrspēle.

Viking lotto viens variants

 • Viena izlozes varianta cena uz vienu izlozi ir 0,60 €. Maksa par spēli atkarīga no variantu skaita un izložu skaita, kurās vēlaties piedalīties.        
 • Izvēlieties, cik izlozēs vēlaties piedalīties: 1, 2, 3, 4, 8 vai 10 izlozēs; ar zīmi "X" nosvītrojiet attiecīgo lodziņu.

Viking lotto izložu skaits

 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Nododiet aizpildīto kuponu pārdevējam, kurš to reģistrēs on-line terminālā. Samaksājiet pārdevējam, un saņemiet on-line termināla izdrukātu kvīti.
Pēc kvīts saņemšanas pārbaudiet, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas Jūsu izvēlētās atzīmes.
viking lotto kvits
 • Saudzīgi glabājiet kvīti, jo tikai kvīts, nevis kupons, ir pierādījums Jūsu dalībai izlozē un tiesībām saņemt laimestu.        
   

Kā spēlēt Internetā?

 

 • Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs.
 • Izvēlieties Viking Lotto un Jūs saņemsiet virtuālu kuponu.

Viking lotto iLOTO kupons

 • Izvēlieties 6 skaitļus no 48 vienā variantā un atzīmējiet tos ar kursoru. Viena izlozes varianta cena uz vienu izlozi ir 0,60 €.
 • Spēles variants ir seši Jūsu izvēlētie skaitļi vienā variantā. Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties arī iLOTO sistēma - tā būs Ātrspēle.

Viking lotto viens variants

 • Izvēlieties, cik izlozēs vēlaties piedalīties: 1, 2, 3, 4, 8 vai 10 izlozēs; atzīmējiet savu izvēli ar kursoru.

Viking lotto izložu skaits

 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Aizpildot kuponu iLOTO, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai kupona apakšējā labajā stūrī, kā arī laikam, kas atlicis līdz iespējai reģistrēt savu dalību tuvākajā izlozē.
 • Kad kupons aizpildīts, apstipriniet savu izvēli, spiežot uz "APMAKSĀT NO SPĒLES KONTA" vai „PIEVIENOT GROZAM”. Ja izvēlēsieties „PIEVIENOT GROZAM”, Jums tiks piedāvātas iespējas „TURPINĀT IEPIRKTIES” vai „APSKATĪT GROZU”. Ja vēlaties atsevišķi apmaksāt tieši šo kuponu vai biļeti no sava iekšējā iLOTO spēles konta, tad izvēlieties „APMAKSĀT NO SPĒLES KONTA”.
 • Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs. Lai pirkumu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga „APMAKSĀT”. Pirkumu grozu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzkeļus pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku. Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā ir 1 000 €.
 • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas, Jūsu izvēlētie kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē.
 • Pārliecinieties par to, ka Jūsu kuponi ir reģistrēti – dodieties uz ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu” un pārbaudiet, vai Jūsu kuponu statuss ir ”Reģistrēti sistēmā”.
 • Savus reģistrētos kuponus Jūs varat apskatīt ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā” izvēloties katram atsevišķam kuponam iespēju ”Drukāt kuponu”. Arhīvā Jūs arī varat sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam (piemēram, vai kupons ir laimējis vai arī vēl turpina piedalīties izlozēs).

 

Kas ir Laimīgais skaitlis un papildskaitļi, un cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

 

 • Jums nav jāatzīmē Laimīgais skaitlis un papildskaitļi uz Jūsu kupona, tie nav arī uz Jūsu kvīts!
 • Laimīgais skaitlis – katras izlozes sākumā no skaitļiem no 1 līdz 48 tiek izlozēts viens skaitlis - Laimīgais skaitlis. Laimīgais skaitlis tiek izlozēts ar lototronu no bumbiņām vai elektroniski - ar nejaušu skaitļu ģeneratoru.
 • Pēc tam ar lototronu no bumbiņām ar skaitļiem no 1 līdz 48 tiek izlozēti 6 skaitļi, Ja starp šiem 6 skaitļiem ir izkritis arī sākumā izlozētais Laimīgais skaitlis, tad Laimīgais skaitlis ir izlozēts un laimētājs, kurš atminējis visus 6 izlozētos skaitļus vienā variantā, saņem Laimīgā skaitļa laimestu (Laimīgā skaitļa uzkrājumu un uzkrājumu par 6 skaitļiem).
 • Ja Laimīgais skaitlis nav izlozēts kā viens no 6 skaitļiem, bet esat atminējis visus 6 izlozes skaitļus vienā variantā, tad saņemsiet laimestu par 6 atminētiem skaitļiem (uzkrājums par 6 atminētiem skaitļiem).
 • Papildskaitļi – pēc tam, kad izlozēti 6 skaitļi, vēl papildus no 42 atlikušajiem skaitļiem tiek izlozēti 2 papildskaitļi.
 • Ja Jūs esat atminējis 5 no 6 izlozētajiem skaitļiem un Jūsu sestais skaitlis ir viens no papildskaitļiem (tas viss vienā spēles variantā), tad esat laimējis 5+1 laimestu (5+1 uzkrājumu).
 • Laimestu saņemsiet arī, ja esat atminējis 5, 4 vai 3 skaitļus vienā variantā.
 • Laimīgā skaitļa uzkrājums un laimests par sešiem atminētiem skaitļiem (uzkrājums par 6 atminētiem skaitļiem) visām Viking Lotto sadarbības valstīm ir kopīgs. Pārējās laimestu grupas un laimesti katrā valstī ir individuāli un atkarīgi no dalībnieku un laimētāju skaita konkrētajā izlozē valsts ietvaros. 

 

Kā spēlēt Viking Lotto sistēmu?

 

Viking Lotto var spēlēt arī sistēmas spēli. Tā dod iespēju atzīmēt vairāk par 6 skaitļiem vienā variantā. Piemēram, atzīmējot 9 skaitļus vienā variantā, Jūs iegūsiet 84 skaitļu kombinācijas. Tas ir ērti, ja nav laika aizpildīt vairākus kuponus, bet ir vēlēšanās piedalīties spēlē ar daudzām skaitļu kombinācijām. Tikai ņemiet vērā, ka Jūs nevarat uz viena kupona vienā variantā spēlēt sistēmas spēli un otrā nespēlēt sistēmas spēli.

Nosvītroto skaitļu skaits

Kombināciju skaits

Summa par dalību vienā izlozē, €

7

7

4,20 € 

8

28

16,80 € 

9

84

50,40 € 

10

210

126,00 € 

11

462

277,20 € 

Laimestu aprēķins sistēmas spēlē.

Kāda ir varbūtība laimēt?

Atminētie skaitļi

Varbūtība 1/X

6 + Laimīgais skaitlis

98 172 096 

6

12 271 512 

5 + 1

1 168 715

5

48 696

4

950 

3

53 

 

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

 

Viking Lotto izlozes notiek katru trešdienu Norvēģijā, Hāmarā, un to organizē Norvēģijas nacionālais loteriju uzņēmums Norsk Tipping. Latvijas spēlētāji izlozes ierakstu var noskatīties LTV1 katru trešdienu plkst. 21.10 uzreiz pēc Latloto izlozes.

Izlozes sākums

Pārdošanas pārtraukums on-line tirdzniecības vietās

iLOTO pārdošanas pārtraukums

Izlozes pārraide TV

20:00

19:00 - 19:10

18:50 - 19:10

LTV1 21:12

Izlozētos skaitļus un informāciju par laimestiem iespējams uzzināt pēc izlozes ikvienā on-line tirdzniecības vietā, www.latloto.lv, kā arī pa izziņu tālruni 67227728.

 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

 

 • Laimestus līdz 150 € izmaksā loteriju on-line tirdzniecības vietās.
 • Laimestus no 150 € līdz 720 € izmaksā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī var izmaksāt jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā on-line tirdzniecības vietā.
 • Laimestus virs 720 € noformē Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19. Laimestus virs 720 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba laikā. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā.
 • Laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc attiecīgās izlozes.

 

 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

 

 • Ja esat piedalījies Viking Lotto Latvijā ar Latvijas Loto starpniecību, tad arī laimesti jāsaņem Latvijā un tas notiek atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Ja esat piedalījies Viking Lotto citā valstī, tad nevarat izņemt šo laimestu Latvijā.
 • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu, kuru spēlētājs norādījis savā lietotāja profilā ILOTO, vai uz spēlētāja iLOTO iekšējo spēles kontu; spēlētājs savā iLOTO lietotāja profilā norāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 1 000 €, visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu.
 • Ja iLOTO spēlētājs savā lietotāja profilā ir norādījis, ka vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu, tad laimesti līdz 1 000 € tiek pārskaitīti uz spēles kontu nekavējoties pēc pēdējās izlozes, kurā laimējušais kupons ir piedalījies.
 • Laimesti līdz 720 € tiek pārskaitīti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Laimesti virs 720 € līdz 3 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies.
 • Laimestus virs 3 000 € līdz 7 999,99 € izmaksā (pārskaita uz spēlētāja ILOTO lietotāja profilā norādīto konta numuru) 3 darba dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies.
 • Laimestus no 8 000 € noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 8 000 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 €  izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.

 

                                                  

Apstiprināti Izložu un azartspēļu
uzraudzības inspekcijā 16.06.2015.

Licence Nr. VL-26

 

VAS „Latvijas Loto”

valsts mēroga skaitļu izlozes „Viking Lotto” noteikumi

 

1.Izlozes organizētājs

 

1.1. Valsts mēroga skaitļu izlozi „Viking Lotto” (turpmāk tekstā – izloze), Latvijas Republikas teritorijā organizē valsts akciju sabiedrība „Latvijas Loto”, juridiskā adrese: Meistaru iela 19, Rīga, tālrunis 67227728.

       Izlozes Sadarbības partneri ir AB „Svenska Spel” (Zviedrija), „Danske Spil” AS (Dānija), „Islensk Getspa” (Īslande), „Norsk Tipping” AS (Norvēģija), „Veikkaus Oy” (Somija), AS „EestiLoto” (Igaunija), VAS „Latvijas Loto” (Latvija) un „Olifeja” (Lietuva) (turpmāk tekstā kopā saukti - Sadarbības partneri).

 

2. Izlozes organizēšanas vieta, laiks, laimējušo skaitļu izloze

 

2.1. Izloze Latvijas Republikā tiek organizēta tās licences darbības laikā.

2.2. Laimējušo skaitļu izloze notiek publiski katru nedēļu - trešdienās plkst. 20:00 pēc Latvijas laika. Laimējušo skaitļu izloze notiek Hāmarā, Norvēģijā, un to organizē Sadarbības partneris - „Norsk Tipping” AS. Laimējušo skaitļu izlozes vieta var tikt mainīta.

2.3. Laimējušo skaitļu izloze tiek pārraidīta televīzijas kanālā LTV1 kā izlozes ieraksts. Ja tehnisku iemeslu dēļ nav iespējama laimējušo skaitļu izlozes ieraksta pārraide televīzijā, paredzētās izlozes pārraides laikā tiek pārraidīta mutiska vai grafiska informācija par laimējušajiem skaitļiem.

2.4. Katras izlozes sākumā tiek izlozēts „Laimīgais skaitlis”. „Laimīgais skaitlis” tiek izlozēts ar lototronu no bumbiņām, kas apzīmētas ar skaitļiem no 1 līdz 48, vai elektroniski - ar nejaušu skaitļu ģeneratoru no skaitļiem 1 līdz 48. Pēc tam ar lototronu no bumbiņām ar skaitļiem no 1 līdz 48 tiek izlozēti 6 (seši) skaitļi (turpmāk tekstā – Skaitļi). Tālāk no atlikušajām 42 bumbiņām ar skaitļiem tiek izlozēti vēl 2 (divi) papildus skaitļi (turpmāk tekstā – Papildskaitļi vai Papildskaitlis).

2.5. Oficiāls un izlozes rezultātus apliecinošs dokuments ir izlozes akts (protokols).

2.6. Izlozes rezultāti tiek publiskoti VAS „Latvijas Loto” mājas lapā www.latloto.lv un on-line tirdzniecības vietās.


3. Laimesti, laimestu fonds un tā sadalījums

 

3.1. Izlozes formula ir 6 Skaitļi no 48 skaitļiem ar 2 Papildskaitļiem un „Laimīgo skaitli”.

3.2. Izlozē ir „Laimīgais skaitlis” un sekojošas laimestu grupas:

1. grupa - 6 atminēti Skaitļi;

2. grupa - 5 atminēti Skaitļi un atminēts viens Papildskaitlis;

3. grupa - 5 atminēti Skaitļi;

4. grupa - 4 atminēti Skaitļi;

5. grupa - 3 atminēti Skaitļi.

3.3. Izlozes laimestu fonds līdz 2015. gada 2. septembra izlozei ir 47 % no pārdošanas kopsummas uz izlozi. Izlozes laimestu fonds no 2015. gada 9. septembra izlozes ir 48% no pārdošanas kopsummas uz izlozi.

3.4. Izlozes laimestu fondu veido:
3.4.1. kopējais „Laimīgā skaitļa” laimestu fonds,  kurā VAS „Latvijas Loto” un katrs Sadarbības partneris, kas ir pievienojies „Laimīgajam skaitlim” līdz 2015. gada 2.  septembra izlozei novirza EUR 0,034 no katra pārdotā varianta un no 2015. gada 9. septembra izlozes novirza EUR 0,055 no katra pārdotā varianta;

3.4.2. kopējais 1.grupas laimestu fonds, kurā VAS „Latvijas Loto” un katrs Sadarbības partneris līdz 2015. gada 2. septembra izlozei novirza EUR 0,040 no katra pārdotā varianta un no 2015. gada 9. septembra izlozes novirza EUR 0,055 no katra pārdotā varianta;

3.4.3. „Laimīgā skaitļa” laimestu fonds un 1. grupas laimestu fonds kopā veido un tiek saukts par Laimīgā skaitļa laimestu;

3.4.4. VAS „Latvijas Loto” atsevišķais laimestu fonds – (2., 3., 4. un 5. grupu laimestu fondi un rezerves fonds), kurā līdz 2015. gada 2. septembra izlozei tiek novirzīta naudas summa, kas izveidojusies no katras izlozes laimestu fonda atņemot naudas summu, kas novirzīta uz 1. grupas un „Laimīgā skaitļa” laimestu fondu, un tiek sadalīta sekojošā % apmērā 2. līdz 5. laimestu grupā un rezerves fondā: 

 

Laimestu grupas

VAS „Latvijas Loto” atsevišķā laimestu fonda % sadalījums

2. grupa

 16,57%

3. grupa

 16,06%

4. grupa

 16,06%

5. grupa

 49,63%

Rezerves fonds

 1,68%

 

3.4.4.1 No 2015. gada 9. septembra izlozes VAS „Latvijas Loto” atsevišķajā laimestu fondā tiek novirzīta naudas summa, kas izveidojusies no katras izlozes laimestu fonda atņemot naudas summu, kas novirzīta uz 1. grupas un „Laimīgā skaitļa” laimestu fondu, un tiek sadalīta sekojošā procentuālā intervālā (no minimālā līdz maksimālajam laimestu fonda procentuālajam sadalījumam) 2. līdz 5. laimestu grupā un rezerves fondā:  

Laimestu grupas

minimālais %

vidējais%

maksimālais%

2. grupa

16,25%

18,50%

20,75%

3. grupa

12,75%

14,75%

16,75%

4. grupa

12,75%

14,75%

16,75%

5. grupa

47,75%

51,00%

54,25%

Rezerves fonds

0,50%

1,00%

1,50%

3.4.4.1.1. VAS „Latvijas Loto” atsevišķā laimestu fonda procentuālais sadalījums katrā konkrētā laimestu grupā un rezerves fondā, atbilstoši šo noteikumu 3.4.4.1. punktā noteiktajiem procentuālajiem intervāliem, tiek noteikts ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu un par to rakstiskā veidā tiek informēta Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija.

3.5. Katrā izlozē laimestu grupu un „Laimīgā skaitļa” laimestu fonds sadalās proporcionāli laimestu skaitam attiecīgajā grupā.

3.6. Kopējais 1. grupas laimests ir laimēts, ja izlozē tiek uzminēti visi 6 skaitļi no 6 izlozētajiem Skaitļiem. 

3.6.1. Ja starp izlozētajiem 6 Skaitļiem ir arī „Laimīgais skaitlis”, tad 1. grupas laimestu fondam tiek pievienots „Laimīgā skaitļa” laimestu fonds, kas kopā veido Laimīgā skaitļa laimestu.

3.6.2. Ja izlozē (-s) nav 1. grupas laimētāja, tad 1. grupas laimestu fonds tiek novirzīts uz nākamās izlozes 1. grupas laimestu fondu - uzkrājumu.

3.6.3. Ja „Laimīgais skaitlis” izlozē (-s) netiek izlozēts kā viens no 6 Skaitļiem, „Laimīgā skaitļa” laimestu fonds tiek novirzīts uz nākamās izlozes „Laimīgā skaitļa” laimestu fondu - uzkrājumu.

3.7. 2. grupas laimests ir laimēts, ja ir atminēti 5 skaitļi no izlozētajiem 6 Skaitļiem un sestais neatminētais skaitlis sakrīt ar vienu no diviem izlozētajiem Papildskaitļiem.

3.7.1. 2. grupas uzkrājuma sākuma naudas summa tiek noteikta ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu.

3.7.2. 2. grupai tiek veidots laimestu rezerves fonds, no kura tiek veidota 2. grupas sākuma uzkrājuma naudas summa.

3.7.3. Ja izlozē netiek laimēts 2. grupas laimests, tad 2. grupas laimestu fonds tiek novirzīts uz nākamās izlozes 2. grupas laimestu fondu un rezerves fondu. 2. grupas laimestu fonda sadalījums starp 2. grupas uzkrājumu un 2. grupas laimestu rezerves fondu tiek noteikts ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu.

3.8. 3., 4. un 5. grupas laimests ir laimēts, ja izlozē tiek uzminēti attiecīgi 5, 4 un 3 skaitļi no 6 izlozētajiem Skaitļiem. Ja attiecīgajā grupā nav laimētāja, tad šīs grupas izlozes laimestu fonds tiek novirzīts rezerves fondā.

3.9. Izlozes rezerves fonds tiek izmantots papildspēļu (izņemot papildspēļu „Džokers” un „Džokers 7”) organizēšanai un rezerves fondā uzkrātā nauda var tikt novirzīta uz laimestu grupām.

 

4. Izlozes kuponi, dalības maksa

 

4.1. Izlozes kuponus izgatavo, pamatojoties uz valsts akciju sabiedrības „Latvijas Loto” apstiprinātiem paraugiem, atbilstoši Latvijas Republikas „Azartspēļu un izložu likuma” prasībām. Kupons ir bezmaksas.

4.1.1. Uz kupona ir izvietoti:

-   10 spēles laukumi ar skaitļiem no 1 līdz 48;

-   papildspēļu „Džokers” un „Džokers 7” lauciņi;

-   izložu skaita lauciņi, kur spēlētājs atzīmē, cik izlozēs vēlas piedalīties, ar   iespējamiem variantiem dalībai 1, 2, 3, 4, 8 un 10 izlozēs;

-   sistēmas spēles lauciņi, kur spēlētājs var atzīmēt kādu no piedāvātajām sistēmas spēlēm - 7, 8, 9, 10 vai 11 iespējamiem lauciņu variantiem.

4.2. Viena izlozes varianta cena uz vienu izlozi  līdz 2015. gada 2. septembra izlozei ir EUR 0,50 (piecdesmit centu). Viena izlozes varianta cena no 2015. gada 9. septembra izlozes ir EUR 0,60 (sešdesmit centu). Maksa par dalību izlozē ir atkarīga no variantu/kombināciju skaita, izložu skaita un dalības papildspēlēs „Džokers” un/vai „Džokers 7”. Papildspēles „Džokers” cena uz vienu izlozi ir EUR 1,50 (viens euro un piecdesmit centu). Papildspēles „Džokers 7” cena uz vienu izlozi ir EUR 1,50 (viens euro un piecdesmit centu).

 

5. Dalība izlozē

 

5.1. Spēlētāju dalības reģistrācija izlozē notiek:

5.1.1. on-line tirdzniecības vietās, spēlētājam aizpildot spēles kuponu, iemaksājot attiecīgo maksu par dalību izlozē un, ar pārdevēja starpniecību, reģistrējot kuponā veiktās atzīmes on-line terminālā;

5.1.2. VAS „Latvijas Loto” Internetloto (iLOTO) sistēmā - www.latloto.lv, saskaņā ar „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”, kas tiek apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un publicēti www.latloto.lv.

5.2. Lai piedalītos izlozē tirdzniecības vietā spēlētājs:

5.2.1. uz kupona ar zīmi "x" (ar melnu vai zilu pildspalvu) atzīmē vismaz vienā spēles laukumā (variantā) 6 skaitļus;

5.2.2. uz kupona ar zīmi "x" piedāvātajos lauciņos izdara atzīmi par dalību vienā vai vairākās izlozēs pēc kārtas;

5.2.3. uz kupona izdara atzīmi par dalību vai atteikšanos no dalības papildspēlēs „Džokers” un/vai „Džokers 7”.

5.2.4. Izlozes sistēmas spēle:

5.2.4.1. Spēlētājs var piedalīties izlozē, spēlējot sistēmas spēli. Lai piedalītos sistēmas spēlē, spēlētājs uz kupona ar zīmi “x” atzīmē vienu no piedāvātajiem sistēmas spēles lauciņiem un vismaz vienā spēļu laukumā nosvītro izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošu skaitļu skaitu. Spēlētājs piedalīsies izlozē ar visiem izvēlētajiem variantiem (sešu skaitļu kombinācijām), ko veidos šie skaitļi.

5.2.4.2. Iespējamie sistēmas spēles varianti (sešu skaitļu kombinācijas) un summa līdz 2015. gada 2. septembra izlozei par dalību vienā izlozē:

 

Nosvītroto skaitļu

skaits

Kombināciju skaits

Summa par dalību vienā izlozē, EUR

 

7

7

3,50

 

8

28

14,00

 

9

84

42,00

 

10

210

105,00

 

11

462

231,00

       

 

5.2.4.2.1. Iespējamie sistēmas spēles varianti (sešu skaitļu kombinācijas) un summa no 2015. gada 9. septembra izlozes par dalību vienā izlozē:

Nosvītroto skaitļu

skaits

Kombināciju skaits

Summa par dalību vienā izlozē, EUR

 

7

7

4,20

 

8

28

16,80

 

9

84

50,40

 

10

210

126,00

 

11

462

277,20

       

5.2.5. Aizpildīto (-s) izlozes kuponu (-s) pieņem līdz izlozes pārdošanas perioda slēgšanai - katras kalendārās nedēļas trešdienas (izlozes dienas) plkst. 18:59:59 pēc Latvijas laika on-line tirdzniecības vietās. Izlozes tirdzniecības pārtraukums - katras kalendārās nedēļas trešdienās no plkst. 19:00 līdz 19:09:59 pēc Latvijas laika.

5.2.6. Kad kupons ievadīts on-line terminālā, informācija tiek nolasīta un pārraidīta uz VAS „Latvijas Loto” centrālo on-line datu apstrādes sistēmu. Ja kupons ir aizpildīts atbilstoši izlozes noteikumiem, on-line termināls saņem apstiprinājumu no centrālās on-line datu apstrādes sistēmas un izdrukā kvīti, kas tiek izsniegta spēlētājam.

5.2.7. Izlozē var piedalīties arī izmantojot Ātrspēli. Ātrspēlē atzīmējamos skaitļus, ar kuriem spēlētājs piedalās izlozē (-s), pēc nejaušības principa izvēlas (ģenerē) on-line termināls, un spēlētājam pēc apmaksas tiek izsniegta kvīts tirdzniecības vietā.

5.2.8. Pēc no on-line termināla izdrukātās kvīts saņemšanas, spēlētājs pārbauda, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas viņa izvēlētās atzīmes.

5.2.9. Kvīts izdruka skaitās nederīga, ja ir bojāts (nav saprotami izdrukāts) kvīts numurs; svītru kods; spēļu kombinācijas un/vai spēļu sistēma; izložu, kurās kvīts piedalās, skaits; kvīts izdrukāšanas (pirkuma) laiks; datums, uz kuru derīga kvīts; kupona numurs, kā rezultātā nav iespējams pārbaudīt kvīts autentiskumu (īstumu) un sameklēt kvīti ar atbilstošiem parametriem kā reģistrētu VAS „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā.

5.2.10. Gadījumā, ja spēlētājs konstatē augstākminētās neatbilstības, atbilstoši 5.2.9. punktam, viņam izsniegtajā kvītī, viņam ir nekavējoties jāpieprasa kvīts aizstāšana (bojātās kvīts anulēšana un jaunas izsniegšana) ar jaunu kvīti bez defektiem, griežoties pie pārdevēja, tajā pašā on-line tirdzniecības vietā, kurā tika saņemta (nopirkta) nekvalitatīvā kvīts vai VAS „Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, iesniedzot bojāto kvīti un pirkumu apliecinošu dokumentu - čeku, bet ne vēlāk, kā līdz attiecīgās izlozes perioda slēgšanai, atbilstoši šo noteikumu 5.2.11. punktam. Bojāto kvīti atceļ un jaunu kvīti izsniedz on-line tirdzniecības vietas pārdevējs.

5.2.11. Ja kāda iemesla dēļ spēlētājs vēlas anulēt (atcelt) savu kvīti dalībai izlozē, tad to var izdarīt līdz attiecīgās izlozes perioda slēgšanai trešdienās (izlozes dienas) plkst. 19:04:59 pēc Latvijas laika tajā on-line tirdzniecības vietā, kur tika iegādāta kvīts, iesniedzot kvīti un pirkumu apliecinošu dokumentu - čeku. Kvīti, pēc spēlētāja pieprasījuma, atceļ on-line tirdzniecības vietas pārdevējs. Ja izlozes kvīts piedalās vairākās izlozēs, tad kvīti var atcelt (anulēt) tikai gadījumos, ja pēc kārtas pirmās izlozes periods, kurā kvīts piedalās, vēl nav noslēdzies. Ja izlozes kvīts papildus piedalās papildspēlēs „Džokers” vai „Džokers 7” kārtējā izlozē, kvīti var atcelt (anulēt) tikai gadījumos, ja attiecīgās papildspēles kārtējās izlozes periods, atbilstoši šo papildspēļu noteikumiem, vēl nav noslēdzies. Pretenzijas, kas iesniegtas par kvīts atcelšanu (anulēšanu) pēc kvīts atcelšanas termiņa beigām, netiek pieņemtas un izskatītas.

5.2.12. Saņemtā kvīts saudzīgi jāglabā, jo vienīgi nebojāta kvīts, nevis aizpildītais kupons, ir pierādījums dalībai izlozē un laimesta (izlozēto skaitļu sakrišanas) gadījumā dod tiesības saņemt laimestu. Kvīts var tikt neatgriezeniski bojāta, ja tā tiek pakļauta jebkādai termiskai (augsta temperatūra, tiešu saules staru ilgstoša ietekme utt.) iedarbībai un/vai saskarsmē ar taukvielām un šķidrumu. Kvītis nedrīkst ielaminēt vai kā citādi iepakot.

5.2.13. Spēlētāja kvīts piedalās izlozē vai izlozēs, kā tas norādīts uz kvīts (izlozes datums). Ja uz spēlētāja kvīts ir norāde par piedalīšanos papildspēlē „Džokers” un/vai „Džokers 7”, spēlētājs piedalās tuvākajā „Džokers” un/vai „Džokers 7” izlozēs pēc kvīts iegādes (reģistrācijas brīža) centrālajā on-line datu sistēmā.

5.3. Dalības reģistrācija izlozē iLOTO

5.3.1. Reģistrēt dalību izlozē iLOTOvar tikai iLOTO reģistrētas personas (iLOTO Lietotāji), kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu. Personai, kura nav sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu ir aizliegts piedalīties izlozēs ar elektronisko sakaru pakalpojumu starpniecību.

5.3.2. Lai reģistrētu dalību izlozē iLOTO, spēlētājs:

5.3.2.1. izvēlas izlozi;

5.3.2.2. ar kursoru atzīmē uz kupona vismaz vienā spēles laukumā (variantā) 6 (sešus) skaitļus. Izlozē var piedalīties arī izmantojot Ātrspēli. Ātrspēlē atzīmējamos skaitļus, ar kuriem spēlētājs piedalās izlozē, pēc nejaušības principa izvēlas (ģenerē) iLOTO sistēma;

5.3.2.3. izdara atzīmi par dalību vienā vai vairākās izlozēs pēc kārtas;

5.3.2.4.izdara atzīmi par dalību vai atteikšanos no dalības papildspēlēs „Džokers” un „Džokers 7”.

5.3.2.5.Spēlētājs var piedalīties izlozē, spēlējot sistēmas spēli. Lai piedalītos sistēmas spēlē, spēlētājs veic atzīmi izvēlētajā sistēmas spēles lauciņā un nosvītro izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošu skaitļu skaitu vienā spēles variantā. Spēlētājs piedalīsies izlozē ar visiem variantiem (sešu skaitļu kombinācijām), ko veidos šie skaitļi, atbilstoši šo noteikumu 5.2.4.2. punktam.

5.3.3. Aizpildīto izlozes kuponu iLOTO pieņem līdz izlozes pārdošanas perioda slēgšanai – trešdienai (izlozes dienas) plkst. 18:49:59. Izlozes pārdošanas pārtraukums iLOTO – trešdienā no plkst. 18:50 līdz 19:09:59. 5.3.4. Kad kupons aizpildīts, spēlētājam jāveic kupona (dalības izlozē) apmaksa, saskaņā ar „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”. Par apmaksas brīdi, tiek uzskatīts brīdis, kad iLOTO sistēma saņem apstiprinājumu par pirkuma apmaksas veikšanu un kupons tiek reģistrēts „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu sistēmā dalībai izlozē. Ja pirkuma apmaksas apstiprinājums uz iLOTO sistēmu nav saņemts līdz skaitļu izlozes pārdošanas perioda slēgšanai, tad dalība skaitļu izlozē netiek reģistrēta un spēlētājam tiek atgriezta attiecīgā dalības maksas summa.

5.3.5. Kupons ir pieņemts dalībai izlozē ar brīdi, kad uz kupona Lietotāja norādītie dati ir reģistrēti „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā un informācija par kupona datu reģistrāciju izlozei atrodas (ir redzama) iLOTO sistēmas arhīvā, sadaļā „Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvs” ar statusu „Reģistrēts sistēmā”.

5.3.6. Spēlētājs jebkurā brīdī iLOTO sistēmā savā kontā var sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam un izdrukāt informāciju par tiem. Informācijā (datos) par reģistrēto kuponu norādīts: kupona ID numurs, kupona numurs (papildspēļu „Džokers” un „Džokers 7” numurs); kvīts numurs (katram reģistrētam kuponam tiek ģenerēts atsevišķs kvīts numurs, ar kuru tas tiek reģistrēts centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā dalībai izlozē); kupona reģistrēšanas datums un laiks; izložu, kurās piedalās kupons, skaits; skaitļu kombinācijas; atzīme par dalību papildspēlēs; maksa par dalību izlozē. Kuponi, kas reģistrēti dalībai izlozē izmantojot internetu, netiek atcelti.

5.3.7. Ja spēlētājs izvēlas piedalīties papildspēlē „Džokers” un/vai „Džokers 7”, spēlētājs piedalās tuvākajā „Džokers” un/vai „Džokers 7” izlozē pēc kupona reģistrācijas brīža.

 

6. Laimestu izmaksas

 

6.1. Laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā piedalās on-line kvīts. 1. grupas un Laimīgā skaitļa laimestus var pieteikt ne agrāk kā nākamajā dienā, plkst. 12.00 (pēc Latvijas laika) pēc izlozes, kurā ir laimēts laimests. Ja kvīts ir iegādāta tirdzniecības vietā, par tās īpašnieku tiek uzskatīta persona, kura pirmā apliecina kvīts iegādes faktu, iesniedzot kvīts oriģinālu.         

6.2. Laimesti, kas noteikti latos, tiek izmaksāti euro, latu laimesta summu pārrēķinot uz euro pēc oficiālā maiņas kursa Ls 0,702804 = 1 EUR.

6.3. Laimestus līdz EUR 150 izmaksā jebkurā on-line tirdzniecības vietā, uzreiz pēc kvīts pārbaudes on-line terminālā, iesniedzot laimējušo kvīti. Saņemot laimestu, spēlētājs par tā saņemšanu parakstās uz on-line termināla izdrukātas izmaksu kvīts.

6.4. Laimestus virs EUR 150 līdz EUR 720 izmaksā VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī var izmaksāt jebkurā VAS „Latvijas Loto” pilnvarotajā on-line tirdzniecības vietā uzreiz pēc kvīts pārbaudes on-line terminālā, iesniedzot laimējušo kvīti. Saņemot laimestu, spēlētājs par tā saņemšanu parakstās uz on-line termināla izdrukātas izmaksu kvīts.

6.5. Ja laimests ir lielāks par EUR 720, to noformē VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, spēlētājam personīgi iesniedzot laimējušo kvīti un uzrādot personu apliecinošu dokumentu, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30. Laimestus virs EUR 720 līdz EUR 14 300 izmaksā 3 darba dienu laikā. Laimestus virs EUR 14 300 izmaksā 30 dienu laikā. Gadījumā, ja laimesta ieguvējs ir nepilngadīga persona, tad laimests tiek noformēts un izmaksāts šīs personas likumiskajam pārstāvim.

6.6. iLOTO spēlētājiem naudas laimesti tiek izmaksāti saskaņā ar „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”, ievērojot šo noteikumu („VAS „Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes „Viking Lotto” noteikumi”) 6.5. punktā noteiktos izmaksas termiņus. Ja kvīts ir iegādāta iLOTO, par tās īpašnieku tiek uzskatīta persona, uz kuras vārda reģistrētā iLOTO Lietotāja kontā ir reģistrēta attiecīgā kvīts.

6.7. Laimests netiek izmaksāts, ja:

6.7.1. laimesta izmaksai tiek iesniegta nelaimējusi (bez izlozēto skaitļu kombinācijas) kvīts;

6.7.2. laimesta izmaksai tiek iesniegta bojāta kvīts un nav iespējams noteikt tās īstumu (autentiskumu);

6.7.3. laimests, saskaņā ar iesniegto kvīti, jau ir izmaksāts, par ko ir atzīme centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā;

6.7.4. centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā ir reģistrēta informācija par kvīts anulēšanu (atcelšanu);

6.7.5. centrālā on-line datu apstrādes sistēma nesatur informāciju par attiecīgās kvīts reģistrāciju uz izlozi;

6.7.6. centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā reģistrētie dati atšķiras no datiem, kas norādīti uz kvīts.

6.8. Ja VAS „Latvijas Loto” tiek iesniegta kvīts, kura pretendē uz laimesta saņemšanu, bet par kuras reģistrāciju on-line centrālajā sistēmā nav datu, vai šīs iesniegtās kvīts dati neatbilst tās reģistrācijas datiem centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā, VAS „Latvijas Loto” reģistrē kvīts neatbilstības un uzsāk procesu, atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām, radušos neatbilstību noskaidrošanai, neveicot nekavējošu laimesta izmaksu.

6.9. VAS „Latvijas Loto” nepieņem laimestu pieteikumus un neizmaksā laimestus, ja laimesta izmaksai iesniegtās kvītis/biļetes iegādātas ārpus Latvijas Republikas teritorijas pie kāda cita sadarbības partnera.

6.10. Nepieteiktie laimesti tiek uzkrāti izlozes laimestu fondā.

 

7. Pretenzijas

 

7.1. Pretenzijas var tikt iesniegtas rakstiskā veidā VAS „Latvijas Loto” birojā Rīgā, Meistaru 19, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30 vai nosūtot tās pa pastu uz VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, LV-1050. Jebkura veida pretenzijas par izlozi tiek pieņemtas attiecīgās izlozes laimestu pieteikšanas termiņā.

7.2. Lai pieteiktu pretenziju, spēlētājs iesniedz kvīts oriģinālu, kas apliecina viņa dalību izlozē, un iesniegumu, kurā ir norādīts pretenzijas iesniedzēja vārds, uzvārds, adrese un pretenzijas pamatojums. Anonīmas pretenzijas netiek izskatītas. Ja pēc pretenzijas satura nav saprotams pretenzijas pamatojums vai pretenzijā sniegtā informācija ir nepilnīga, lai izskatītu sūdzību, VAS „Latvijas Loto” ir tiesības pieprasīt papildus informāciju no pretenzijas iesniedzēja

7.3. Izskatot pretenzijas, par noteicošo informāciju tiek uzskatīta informācija, kas reģistrēta VAS „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā.

7.4. Pretenzijas izskatīšanas rezultātus iesniedzējam paziņo 30 dienu laikā no iesnieguma saņemšanas brīža.

 

8. Papildspēles

 

8.1. Izlozes papildspēles ir „Džokers” un „Džokers 7”, kuras tiek organizētas atbilstoši atsevišķi Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā apstiprinātiem noteikumiem.

8.2. Izlozei var tikt organizētas citas papildspēles, kuru noteikumi, ja to paredz spēkā esošie normatīvie akti, atsevišķi tiek apstiprināti Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.

 

9. Izlozes organizētāja atbildības nosacījumi

 

9.1. VAS „Latvijas Loto” neatbild par jebkāda veida zaudējumiem un/vai kaitējumiem, kas radušies vai var rasties spēlētājam viņa paša vai trešo personu vainas dēļ saistībā ar dalību izlozē, tai skaitā,

 • par iztērētajiem naudas līdzekļiem, apmaksājot dalību izlozē;
 • par neiegūtajiem ienākumiem (laimestiem) situācijās, kad spēlētājs ir anulējis dalību izlozē vai piedalījies izlozē un nav ieguvis laimestu (nav sakrituši laimējušie skaitļi);
 • par spēlētāja izmantotās programmatūras, kas tiek lietota, lai piedalītos izlozē, izmantojot iLOTO, savietojamību vai nesavietojamību ar VAS „Latvijas Loto” iLOTO sistēmas darbības nodrošināšanai izmantoto programmatūru, ja programmatūru nesavietajamības rezultātā jebkādā veidā tiek ierobežota spēlētāja piedalīšanās izlozē;
 • vai jebkādu citu iemeslu dēļ, kuru rezultātā spēlētājam tiek nodarīti zaudējumi, bet kuri nav atkarīgi no VAS „Latvijas Loto”, tai skaitā, ir saistīti ar bankas (-u) un/vai interneta operatora (-u) darbību/bezdarbību, kas ir radījusi aizkavēšanos spēlētāja dalības reģistrācijai uz izlozi vai darījusi to neiespējamu, vai citām kļūdām.

9.2. VAS „Latvijas Loto” neatbild par zaudējumiem, kas radušies nepārvaramas varas apstākļu dēļ, kurus izraisījuši kari, streiki, blokādes, dabas stihijas, kibernoziegumi u.c., kuru rezultātā spēlētāja dalība izlozē ir neiespējama vai var tikt ierobežota. Ja spēlētāja reģistrētā un apmaksātā spēles kombinācija nepiedalās izlozē nepārvaramas varas apstākļu dēļ, VAS „Latvijas Loto” atbildība tiek ierobežota tikai ar veikto iemaksu apmēra par dalību izlozē atgriešanu spēlētājam (-iem).

9.3. Gadījumā, ja jebkādu tehnisku iemeslu dēļ līdz laimējušo skaitļu izlozes brīdim nav apkopoti visu sadarbības partneru pārdotie attiecīgās izlozes varianti, šī laimējušo skaitļu izloze var tikt uz laiku atlikta.

9.4. Gadījumā, ja jebkādu tehnisku iemeslu dēļ izlozes norise nav iespējama (izloze nenotiek vispār vai nenotiek tikai Latvijas Republikā) un līdz ar to nav iespējama arī VAS „Latvijas Loto” spēlētāju dalība šajā izlozē, attiecīgā izloze tiek apstiprināta kā nenotikusi un VAS „Latvijas Loto” visiem uz attiecīgo izlozi reģistrētiem dalībniekiem nekavējoties izmaksā viņu iemaksātās dalības maksas, atbilstoši veicot izlozes kvīts atpakaļpirkumu. VAS „Latvijas Loto” šajā gadījumā nav atbildīga par jebkādu izlozes dalībnieka citu neiegūto labumu (laimestu).

 

10. Citi noteikumi

 

10.1. Noteikumu 1.1. punktā nosauktie izlozes Sadarbības partneri var mainīties, pievienojoties jaunam vai kādam no Sadarbības partneriem pārtraucot darbību izlozē.

10.2. VAS „Latvijas Loto” izlozes tirdzniecība ir uzsākta 2011.gada 17.februārī.  Pirmā izloze ar VAS „Latvijas Loto” dalību notika 2011.gada 23.februārī.

10.3. Reģistrējot dalību izlozē šajos noteikumos paredzētajā kārtībā, spēlētājs piekrīt izlozes noteikumiem un procedūrai. Ja spēlētājs reģistrē dalību izlozē izmantojot iLOTO, spēlētāja pienākums ir ievērot „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumus internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumus)”, kas apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un publicēti www.latloto.lv. Izlozes dalībnieks uzņemas atbildību par pareizu kupona aizpildīšanu (labojumi un mehāniski bojājumi nav atļauti). Spēlētājs stājas juridiski tiesiskās attiecībās ar VAS „Latvijas Loto” no tā brīža, kad tiek saņemta on-line termināla izdrukātā kvīts un veikta kvītī norādītās summas apmaksa vai veikta dalības reģistrācija izlozē un apmaksa, izmantojot iLOTO.

10.4.Piedaloties izlozē, spēlētājs piekrīt savu personas datu nodošanai un apstrādei VAS „Latvijas Loto” iekšējās datu apstrādes sistēmās tādā apjomā, kas nepieciešama spēlētāja identificēšanai, laimesta noformēšanai un izmaksai. (Personas datu apstrādes reģistrācijas apliecība Nr. 003506. Apstrādes reģistrācijas Nr. 001985.)

10.5. Šie noteikumi stājas spēkā no 2015. gada 1. jūlija plkst. 19:10 pēc to apstiprināšanas Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.

10.6. Ar šo noteikumu spēkā stāšanās brīdi spēku zaudē valsts mēroga skaitļu izlozes „Viking Lotto” noteikumi, kas apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā 2015. gada 6. janvārī.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €