Par iLOTO

Kā reģistrēties un autorizēties iLOTO?

Kā piedalīties skaitļu izlozēs?

Kā piedalīties momentloterijās?

Pirkumu grozs

Kā apmaksāt dalību izlozē?

Maksājumu arhīvs

Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvs ("Mani kuponi")

Kā piedalīties papildspēlēs?

Kā saņemt laimestu?

Nodoklis no laimesta

iLOTO lietotāja konta bloķēšana un slēgšana, zaudēšanas limita noteikšana

Kontaktinformācija

Pilni iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi

Par iLOTO

 • Latvijas Loto interneta veikalā - iLOTO Jūs varat spēlēt Latvijas Loto skaitļu izlozes Latloto 5 no 35KenoSuperBingoVikinglottoEurojackpot, Loto 5 un papildspēles Džokers un Džokers 7, kā arī momentloterijas Simtgades loterija, Piķis, K-čing, Mode, Moments, Sapnis, MomentLoto, Lasis, Planēta, Karnevāls, Kurš Kuru?, Smaids, Domino.

Kā reģistrēties un autorizēties iLOTO?

 • Latvijas Loto loterijas internetā (iLOTO) var spēlēt tikai reģistrēti lietotāji, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Ja Jūs vēl neesat reģistrēts iLOTO lietotājs, Jums jāizvēlas iespēja „Reģistrēties” un jāveic reģistrācija. Lai reģistrētos, Jums ir nepieciešama e-pasta adrese un bankas konts jebkurā Latvijas bankā. Pēc reģistrācijas datu ievades, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts ziņojums ar autorizācijas saiti. Lai sekmīgi pabeigtu reģistrāciju, Jums šī saite ir jāatver. Reģistrēties var, izmantojot Nordea, SEB un DNB Nord internetbanku.
 • Ja Jūs esat reģistrēts iLOTO lietotājs, Jums jāievada iLOTO lietototāja profilā norādītā e-pasta adrese vai lietotāja vārds, parole un zemāk norādītais autorizācijas kods. Jau reģistrētiem lietotājiem ir iespējams autorizēties iLOTO arī izmantojot Nordea, SEB un DNB Nord internetbanku.
 • Ja esat aizmirsis savu izvēlēto iLOTO lietotāja vārdu vai paroli, Jums jāizvēlas iespēja „Aizmirsāt paroli?”


 Kā piedalīties skaitļu izlozēs?

 • Lai reģistrētu dalību skaitļu izlozē, Jums jāizvēlas attiecīgā izloze, jāatzīmē visi nepieciešamie parametri uz spēles kupona. Jūs varat veikt apmaksu uzreiz pēc kupona aizpildīšanas vai pievienot kuponu grozam. Jūs vienā reizē varat aizpildīt vairākus kuponus dažādām skaitļu izlozēm, pievienojot tos grozam.


Latloto 5 no 35 kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar izlozes noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Latloto 5 no 35 aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 
 • Ja vēlaties reģistrēt dalību izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Lai aizpildītu Latloto 5 no 35 spēles kuponu, Jums jāatzīmē 5 skaitļi kādā no spēles laukumiem (variantiem). Uz viena spēles kupona iespējams aizpildīt 12 spēles variantus.
 • Viena varianta cena ir 0,75 €.
 • Atteikties no aizpildīta spēles varianta Jūs varat uzklikšķinot uz atzīmētā varianta numura.
 • Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, uzklikšķiniet uz neatzīmēta varianta kārtas numura un spiediet pogu "ĀTRSPĒLE", tad iLOTO šajā variantā ģenerēs piecus nejaušus gadījuma skaitļus.
 • Ja Jūs vēlaties piedalīties Latloto 5 no 35 izlozē ar daudziem variantiem, bet nevēlaties patērēt daudz laika to aizpildīšanai, Jums ir iespēja izvēlēties spēlēt Latloto 5 no 35 sistēmu. Ja vēlaties spēlēt sistēmu, ar kursoru atzīmējiet atbilstošo sistēmas spēles lauciņu un spēles laukumā atzīmējiet izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošo skaitļu skaitu. Jūs piedalīsities spēlē ar visām kombinācijām, ko veido šie skaitļi. Arī sistēmas spēlē skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle.
 • Iespējamie sistēmas spēles varianti (skaitļu kombinācijas) un summa par dalību vienā izlozē.

Nosvītroto skaitļu skaits

Kombināciju skaits

Summa par dalību vienā izlozē €

6

6

4,50 €

7

21

15,75 €

8

56

42,00 €

9

126

94,50 €

10

252

189,00 €

 • Atzīmējiet, cik izlozēs vēlaties piedalīties – 1, 2, 4, 8 vai 16 izlozēs.
 • Jums ir iespēja piedalīties papildspēlēs Džokers un Džokers 7, atzīmējot savu izvēli ar "Jā" vai "Nē". 
  Tikai spēlējot iLOTO, Jums ir iespēja labot Džokers/Džokers 7 ciparus uz Jums vēlamo kombināciju. Lai mainītu ciparus, uzklikšķiniet uz kupona numura. Pēdējais Džokers/Džokers 7 cipars ir arī Latloto 5 no 35 papildskaitlis.
 • Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja Jūs vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt dalība izlozē pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties turpināt iepirkties, izvēlieties "Turpināt iepirkties", bet ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, izvēlieties "Apskatīt grozu". Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.

Keno kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar izlozes noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Keno aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 
 • Ja vēlaties reģistrēt dalību izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Izvēlieties Keno tipu - ar cik skaitļiem vēlaties piedalīties izlozē, un atzīmējiet izvēli lauciņā (no 1 līdz 10) virs kāda no variantiem. Izvēlēto skaitļu skaits Jums jāatzīmē zemāk esošajā spēles laukumā - variantā (no 1 līdz 62).
 • Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, spēles variantam (variantiem) ir jābūt tukšam vai daļēji aizpildītam. Noklikšķinot uz pogas "ĀTRSPĒLE", iLOTO šajā variantā (variantos) ģenerēs nejaušus gadījuma skaitļus.
 • Atzīmējiet vēlamo spēles likmi, ar kuru piedalīties izlozē, izvēloties kādu no dotajām summām (0,20 € līdz 10 €) zem aizpildītā spēles varianta. No spēles likmes un izvēlēto skaitļu skaita ir atkarīgs laimesta lielums, atbilstoši laimestu aprēķinu tabulai.
  Atzīmējiet, cik izlozēs vēlaties piedalīties – 1, 2, 3, 4, 6, 12 vai 14 izlozēs.
 • Ja Jūs vēlaties piedalīties Keno izlozē ar daudziem variantiem, bet nevēlaties patērēt daudz laika to aizpildīšanai, Jums ir iespēja izvēlēties spēlēt Keno sistēmu.
 • Ja vēlaties spēlēt sistēmu, atzīmējiet atbilstošo sistēmas spēles lauciņu un spēles laukumā atzīmējiet izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošo skaitļu skaitu. Jūs piedalīsities spēlē ar visām kombinācijām, ko veido šie skaitļi.
 • Iespējamās sistēmas spēles
  Keno 1 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 2 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 3 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 4 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 5 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 6 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 7 – 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 8 – 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 9 – 10, 11, 12, 13
  Keno 10 – 11, 12, 13
 • Arī sistēmas spēlē skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle.
 • Ja vēlaties piedalīties tuvākajās papildspēļu Džokers un Džokers 7 izlozēs, spēlējiet Keno vismaz par 0,50 € uz izlozi un nosvītrojiet atbilstošo lodziņu "Jā". Tikai spēlējot iLOTO, Jums ir iespēja labot Džokers/Džokers 7 ciparus uz Jums vēlamo kombināciju. Lai mainītu ciparus, uzklikšķiniet uz kupona numura vai responsīvajā dizainā, ko lietojat mobilājā ierīcē, nospiediet speciālu pogu blakus variantam.  Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja Jūs vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt grozs pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties turpināt iepirkties, izvēlieties "Turpināt iepirkties", bet ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, izvēlieties "Apskatīt grozu". Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.

SuperBingo kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar izlozes noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts SuperBingo aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 
 • Ja vēlaties reģistrēt dalību izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Lai sāktu aizpildīt SuperBingo spēles kuponu, Jums ir jāatzīmē 20 skaitļi (četri skaitļi katrā kolonnā) kādā no spēles laukumiem (variantiem). Uz viena spēles kupona iespējams aizpildīt 5 spēles variantus. Jūs varat izvēlēties, cik variantus spēlēt – no viena līdz pieciem. Viena varianta cena ir € 1,50.
 • Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, spēles variantam (variantiem) ir jābūt tukšam vai daļēji aizpildītam. Lai spēlētu Ātrspēli tukšā variantā, uzklikšķiniet uz neatzīmēta varianta kārtas numura. Noklikšķinot uz pogas "ĀTRSPĒLE", iLOTO šajā variantā (variantos) ģenerēs nejaušus gadījuma skaitļus. Ja vēlaties spēlēt daļējo Ātrspēli, tad kādā no variantiem aizpildiet mazāk par nepieciešamo skaitļu skaitu un tad noklikšķinot uz pogas "ĀTRSPĒLE"; iLOTO šajā variantā ģenerēs nejaušus trūkstošos skaitļus.
 • Jums ir iespēja piedalīties papildspēļu Džokers un Džokers 7 sestdienas izlozē, spēlējot SuperBingo vismaz vienu variantu un atzīmējot savu izvēli ar "Jā".
 • Tikai spēlējot Internetā, Jums ir iespēja labot Džokers/Džokers 7 ciparus uz Jums vēlamo kombināciju. Lai mainītu ciparus, uzklikšķiniet uz kupona numura, vai responsīvajā dizainā, ko lietojat mobilājā ierīcē, nospiediet speciālu pogu blakus variantam.
 • Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt grozs pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties turpināt iepirkties, izvēlieties "Turpināt iepirkties", bet ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, izvēlieties "Apskatīt grozu". Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.
 • Pēc groza apmaksas Jums ir iespēja atgriezties”REĢISTRĒTO BIĻEŠU UN KUPONU ARHĪVĀ” ("Mans arhīvs") un pārliecināties par reģistrētā kupona statusu. Jums arī ir iespēja izdrukāt iegādāto SuperBingo kvīti, kur varēsiet redzēt savus atzīmētos skaitļus izkārtotus centrā un rāmī tā, lai Jums būtu ērti sekot līdzi TV izlozei. Izdrukātajā kvītī Jūs varat redzēt arī papildspēļu Džokers un Džokers 7 numurus (kupona numuru) un TV izlozes ciparus.

Vikinglotto kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar izlozes noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Vikinglotto aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā.
 • Ja vēlaties reģistrēt dalību izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Lai sāktu aizpildīt Vikinglotto spēles kuponu, Jums jāatzīmē 6 skaitļi un 1 Vikingskaitlis kādā no spēles laukumiem (variantiem). Uz viena spēles kupona iespējams aizpildīt 8 spēles variantus.
 • Viena varianta cena ir 0,80 €.
 • Atteikties no aizpildīta spēles varianta Jūs varat uzklikšķinot uz atzīmētā varianta numura.
 • Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, uzklikšķiniet uz neatzīmēta varianta kārtas numura un spiediet pogu "ĀTRSPĒLE", tad iLOTO šajā variantā ģenerēs nejaušus gadījuma 6 skaitļus un 1 Vikingskaitli.
 • Ja Jūs vēlaties piedalīties Vikinglotto izlozē ar daudziem variantiem, bet nevēlaties patērēt daudz laika to aizpildīšanai, Jums ir iespēja izvēlēties spēlēt Vikinglotto sistēmu. Ja vēlaties spēlēt sistēmu, ar kursoru atzīmējiet atbilstošo sistēmas spēles lauciņu un spēles laukumā atzīmējiet izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošo skaitļu un Vikingskaitļu skaitu. Jūs piedalīsities izlozē ar visām kombinācijām, ko veido šie skaitļi un Vikingskaitlis/-ļi. Sistēmas spēlē skaitļus un Vikingskaitli/-ļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle.
 • Iespējamie sistēmas spēles varianti (skaitļu kombinācijas) un summa par dalību vienā izlozē - šeit
 • Atzīmējiet, cik izlozēs vēlaties piedalīties – 1, 2, 3, 4, 8 vai 10 izlozēs.
 • Jums ir iespēja piedalīties tuvākajā papildspēles Džokers un Džokers 7 izlozē, atzīmējot savu izvēli ar "Jā".
  Tikai spēlējot Internetā, Jums ir iespēja labot Džokers/Džokers 7 ciparus uz Jums vēlamo kombināciju. Lai mainītu ciparus, uzklikšķiniet uz kupona numura vai responsīvajā dizainā, ko lietojat mobilājā ierīcē, nospiediet speciālu pogu blakus variantam.  Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai..
 • Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai kupona apakšējā labajā stūrī.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja Jūs vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt grozs pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties turpināt iepirkties, izvēlieties "Turpināt iepirkties", bet ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, izvēlieties "Apskatīt grozu". Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.

Eurojackpot kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar izlozes noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Eurojackpot aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā.
 • Ja vēlaties reģistrēt dalību izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Lai sāktu aizpildīt Eurojackpot spēles kuponu, Jums jāatzīmē 5 skaitļi un 2 papildskaitļi kādā no spēles laukumiem (variantiem). Uz viena spēles kupona iespējams aizpildīt 6 spēles variantus, kuru kārtas numuri atrodas uz sarkanā lauciņa katra varianta labajā apakšējā stūrī. Viena varianta cena ir 2,00 .
 • Atteikties no aizpildīta spēles varianta Jūs varat, uzklikšķinot uz atzīmētā varianta numura.
 • Skaitļus un papildskaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, uzklikšķiniet uz neatzīmēta varianta kārtas numura un spiediet pogu "ĀTRSPĒLE", tad iLOTO šajā variantā ģenerēs nejaušus gadījuma 5 skaitļus un 2 papildskaitļus.
 • Ja Jūs vēlaties piedalīties Eurojackpot izlozē ar daudziem variantiem, bet nevēlaties patērēt daudz laika to aizpildīšanai, Jums ir iespēja izvēlēties spēlēt Eurojackpot sistēmu. Ja vēlaties spēlēt sistēmu, ar kursoru atzīmējiet atbilstošo (-os) sistēmas spēles lauciņu (-us) skaitļiem un/vai papildskaitļiem (kupona labajā malā) un spēles laukumā atzīmējiet izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošo skaitļu un/ vai papildskaitļu skaitu. Jūs piedalīsieties izlozē ar visām kombinācijām, ko veido šie skaitļi un papildskaitļi. Sistēmas spēlē skaitļus un papildskaitļus Jūsu vietā arī var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle.
 • Sistēmas spēli var spēlēt vienlaicīgi ar skaitļiem un papildskaitļiem vai tikai ar skaitļiem, vai tikai ar papildskaitļiem.

Nosvītroto skaitļu skaits

Kombi-nāciju skaits

Nosvītroto papildskaitļu skaits

Kombināciju skaits

Kopā
kombināciju skaits

Summa par dalību vienā izlozē €

6

6

2

1

6

12,00 €

7

21

2

1

21

42,00 €

8

56

2

1

56

112,00 €

9

126

2

1

126

252,00 €

5

1

3

3

3

6,00 €

6

6

3

3

18

36,00 €

7

21

3

3

63

126,00 €

8

56

3

3

168

336,00 €

9

126

3

3

378

756,00 €

5

1

4

6

6

12,00 €

6

6

4

6

36

72,00 €

7

21

4

6

126

252,00 €

8

56

4

6

336

672,00 €

9

126

4

6

756

1512,00 €

5

1

5

10

10

20,00 €

6

6

5

10

60

120,00 €

7

21

5

10

210

420,00 €

8

56

5

10

560

1120,00 €

9

126

5

10

1260

2520,00 €

 • Atzīmējiet, cik izlozēs vēlaties piedalīties – 1, 2, 3, 4, 8 vai 10 izlozēs.
 • Jums ir iespēja piedalīties tuvākajā papildspēles Džokers un Džokers 7 izlozē, atzīmējot savu izvēli ar "Jā".
  Tikai spēlējot Internetā, Jums ir iespēja labot Džokers/Džokers 7 ciparus uz Jums vēlamo kombināciju. Lai mainītu ciparus, uzklikšķiniet uz kupona numura vai responsīvajā dizainā, ko lietojat mobilājā ierīcē, nospiežot speciālu pogu blakus variantam.  Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai..
 • Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja Jūs vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt grozs pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet “PIRKT”, ja vēlaties pirkumu apmaksāt uzreiz no spēles konta  vai "PIEVIENOT GROZAM", ja vēlaties turpināt iepirkties vai pirkumu apmaksāt vēlāk, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti).

Loto 5 kupona aizpildīšana

 

 • Iepazīties ar loterijas noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Loto 5 aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā.
 • Ja piedalieties izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Lai sāktu aizpildīt Loto 5 spēles kuponu, Jums jāatzīmē 8 skaitļi un 1 papildskaitlis kādā no spēles laukumiem (variantiem). Uz viena spēles kupona iespējams aizpildīt 4 spēles variantus, kuru kārtas numuri atrodas uz sarkanā lauciņa kupona viducī. 
 • Izvēlieties, cik izlozēs Jūs piedalīsieties. Iespējamie variant: 1, 2, 5, 10, 20 vai 50 izlozēs pēc kārtas. 
 • Maksa par piedalīšanos izlozē ir atkarīga no likmes lieluma un izložu skaita. (Piemēram, ja Jūs izvēlaties spēlēt ar likmi 0,50 € un piedalīties 5 izlozēs, tad maksa būs 0,50 € x 5 = 2,50 €.)
 • Izvēlieties un norādiet spēles likmi. Iespējamie varianti: 0,50 €, 1 €, 2 €, 3 €, 4 €, 5 €. No spēles likmes ir atkarīgs laimesta lielums.
 • Atteikties no aizpildīta spēles varianta Jūs varat, uzklikšķinot uz atzīmētā varianta numura.
 • Skaitļus un papildskaitli Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, uzklikšķiniet uz neatzīmēta varianta kārtas numura un spiediet pogu "ĀTRSPĒLE", tad iLOTO šajā variantā ģenerēs nejaušus gadījuma 8 skaitļus un 1 papildskaitli.
 • Ja Jūs vēlaties piedalīties Loto 5 izlozē ar vairākiem variantiem, bet nevēlaties patērēt daudz laika to aizpildīšanai, Jums ir iespēja izvēlēties spēlēt Loto 5 sistēmas spēli; nosvītrojot divus, trīs vai četrus papildskaitļus vienā variantā. Jūs piedalīsieties izlozē ar visām kombinācijām, ko veidos skaitļi un šie papildskaitļi. Sistēmu var spēlēt tikai uz papildskaitļiem.
 • Sistēmas spēlē skaitļus un papildskaitļus Jūsu vietā arī var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle.
 • Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja Jūs vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt grozs pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet “PIRKT”, ja vēlaties pirkumu apmaksāt uzreiz no spēles konta  vai "PIEVIENOT GROZAM", ja vēlaties turpināt iepirkties vai pirkumu apmaksāt vēlāk, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti).

Kuponu sagataves

 • Zem katra kupona ir iespēja kuponu saglabāt Jūsu personīgajās sagatavēs vēlākai atkārtotai izmantošanai. Lai saglabātu kuponu sagatavei, aizpildiet to un nospiediet pogu "PIEVIENOT SAGATAVĒM". Pēc tam ierakstiet sagataves nosaukumu un spiediet pogu “Saglabāt”. 
  Saglabātās sagataves var koriģēt, atkārtoti izmantot, kā arī dzēst no sagatavju saraksta.

 

Kā piedalīties momentloterijās?

 • Lai iegādātos momentloteriju, pie loteriju izvēles izvēlieties "MOMENTLOTERIJAS". Izvēlieties momentloterijas veidu un biļešu skaitu. Var vienlaicīgi izvēlēties dažādas momentloterijas. Vienā iepirkšanās reizē pirkuma grozam nevar pievienot vairāk kā 100 viena veida momentloterijas biļetes.
 • Kad izvēle izdarīta, nospiediet “PIRKT” vai "PIRKT VISAS", ja vēlaties pirkumu apmaksāt uzreiz no spēles konta,  vai "PIEVIENOT GROZAM", ja vēlaties turpināt iepirkšanos un pirkumu apmaksāt vēlāk, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti).
 • Kad pirkums apmaksāts, atgriezieties "REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVĀ"  ("Mani kuponi"), kur atrodas Jūsu nopirktās biļetes, vai atgriezieties sadaļā "MOMENTLOTERIJAS".
 • Sadaļā "REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVS", uzklikšķinot uz momentloterijas nosaukuma, tiek atvērta biļete. Uz biļetes ir aizklāti spēles laukumi. Aizklātos biļetes spēles laukumus Jūs varat nokasīt ar kursoru vai izvēlēties iespēju "Atklāt uzreiz" (tiek uzreiz atklāti spēles laukumi). Kad ir nokasīts vai atklāts spēles laukums, uzreiz tiek parādīta informācija, vai biļete ir laimējusi vai nē. Ja biļete ir laimējusi, laimesta summa tiek uzrādīta biļetes augšējā kreisajā stūrī un papildus parādās atsevišķā lodziņā. Ja biļete nav laimējusi, parādās uzraksts "Biļete nav laimējusi". Ja netiek nokasīts vai atklāts spēles laukums, tad biļete tiek saglabāta "REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVĀ", kur Jūs jebkurā brīdī varat sekot biļetes statusam.
 • Sadaļā "MOMENTLOTERIJAS" lapas labajā pusē atrodas tabula ar nopirktajām, bet nenokasītām biļetēm. Uzklikšķinot uz "Nokasīt", tiek atvērta atbilstošā veida biļete. Uzklikšķinot uz "Nokasīt visas", tabulas vietā tiek uzrādīta informācija, cik biļetes ir nokasītas un kāda ir laimestu kopsumma.

Informācija momentloterijas Kurš Kuru? spēlētājiem!

 • Lai laimētu 100 € momentloterijas Kurš Kuru? papildspēlē, Jums jāsakrāj nelaimējušas biļetes ar burtiem "KURŠ KURU". Burti atrodas biļetes lauciņā "Sakrāj". Ja Jūs būsiet nopircis un nokasījis biļeti ar burtu "Š", tad Jums uzreiz tiks uzrādīts, ka biļete ir laimējusi 100 €. Ja Jūsu "Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā" nav reģistrētas nelaimējušas biļetes ar visiem nepieciešamajiem burtiem, tad biļetes ar burtu "Š" statuss būs "Vēl nevar izmaksāt laimestu". Lai sakrātu nepieciešamos burtus, Jums jāiegādājas papildus biļetes ar trūkstošajiem burtiem. Lai ērtāk pārbaudītu, kuru burtu trūkst, Jums atkārtoti  jāatver biļete ar burtu "Š". Kad visas nepieciešamās biļetes ar burtiem būs sakrātas, biļetes "Š" statuss "Vēl nevar izmaksāt laimestu" tiks nomainīts uz statusu "Laimests". Attiecīgi pie visām biļetēm, kuras pievienotas burtu komplektam, laukā "Iesūtīts komplektā" būs rakstīts "KURŠ KURU laimests". Papildspēles laimesta 100 € izmaksa Jums tiks veikta tikai pēc tam, kad kuponu un biļešu arhīvā būs reģistrētas nelaimējušas biļetes ar visiem nepieciešamajiem burtiem.

Informācija momentloterijas Moments spēlētājiem!

 • Lai laimētu 1000 € laimestu momentloterijas Moments papildspēlē, Jums jāsakrāj nelaimējušas biļetes ar cipariem 1, 2, 3, 4 un 5. Cipari atrodas biļetes lpapildspēles lauciņā. Ja Jūs būsiet nopircis un nokasījis biļeti ar ciparu "3", tad Jums uzreiz tiks uzrādīts, ka biļete ir laimējusi 1000 € laimestu. Ja Jūsu "Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā" nav reģistrētas nelaimējušas biļetes ar visiem nepieciešamajiem cipariem, tad biļetes ar ciparu "3" statuss būs - "Vēl nevar izmaksāt laimestu". Lai sakrātu nepieciešamos ciparus, Jums jāiegādājas papildus biļetes ar trūkstošajiem cipariem. Lai ērtāk pārbaudītu, kuru ciparu trūkst, atkārtoti  jāatver biļete ar ciparu "3". Kad visas nepieciešamās biļetes ar cipariem būs sakrātas, biļetes "3" statuss "Vēl nevar izmaksāt laimestu" tiks nomainīts uz statusu "Laimests". Attiecīgi pie visām biļetēm, kuras pievienotas burtu komplektam, laukā "Iesūtīts komplektā" būs rakstīts "Moments laimests". Papildspēles laimesta 1000 € izmaksa Jums tiks veikta tikai pēc tam, kad kuponu un biļešu arhīvā būs reģistrētas nelaimējušas biļetes ar visiem nepieciešamajiem burtiem.

Pirkumu grozs

 • Grozā atrodas Jūsu aizpildītie un pievienotie, bet neapmaksātie loteriju kuponi un informācija par tiem, un momentloterijas biļetes. Jūs varat tos labot, dzēst vai apmaksāt, lai piedalītos izlozē. Jūs varat turpināt groza papildināšanu, izvēloties aizpildīt jaunus izložu kuponus, pievienot momentloteriju biļetes, kā arī izmantot sagataves vai arhīvā saglabātos kuponus.
 • Groza papildināšanu Jūs varat veikt, ievērojot izložu likmju pieņemšanas laikus, ar kuriem var iepazīties virs groza tabulas. Ja grozā atrodas kupons, kuram nav sācies kuponu pieņemšanas laiks vai arī tas ir beidzies, tad Jūs nevarēsiet grozu apmaksāt.

Uzmanību! Groza saturs nesaglabāsies, ja nospiedīsiet saiti "Iziet" no iLOTO.

 • Kad pirkums (grozs) ir noformēts, Jums jāizvēlas, kādā veidā veiksiet pirkuma apmaksu.

Kā apmaksāt dalību loterijā?

Loterijas apmaksa notiek € un to var veikt:

 • no Jūsu spēles konta, kur Jūs varat uzglabāt naudas līdzekļus loteriju iegādei līdz 10 000 €;
 • ar Swedbank, Nordea, DNB Nord un SEB internetbankām;
 • sekojošām Latvijas bankās izdotām maksājumu norēķinu kartēm:
  - VISA
  - Eurocard/Mastercard
  - VISA Electron
  - Maestro
 • Izvēloties apmaksas veidu - internetbanku vai maksājumu karti, notiek pāradresācija uz atbilstošās internetbankas interneta mājas lapu vai uz FirstData interneta mājas lapu (maksājuma kartes gadījumā) apmaksas veikšanai. Jums jāveic bankas pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Lai veiktu maksājumu, Jums precīzi jāizpilda bankas pieprasītie nosacījumi un pēc maksājuma jānospiež poga „atgriezties pie pārdevēja” vai analoģiska.
 • Par apmaksas brīdi, izmantojot internetbanku un/vai maksājumu karti, tiek uzskatīts brīdis, kad iLOTO sistēma saņem bankas apstiprinājumu par pirkuma apmaksas veikšanu un Jūsu kupons tiek reģistrēts Latvijas Loto centrālajā on-line datu sistēmā dalībai izlozē. Ja pirkuma apmaksas apstiprinājums uz iLOTO sistēmu nav saņemts līdz skaitļu izlozes pārdošanas perioda slēgšanai, tad dalība skaitļu izlozē netiek reģistrēta un Jums tiek atgriezta attiecīgā dalības maksas summa.
 • Ja dalības reģistrāciju izlozē Jūs izvēlaties apmaksāt no spēles konta, tad Jums, veicot maksājumu, jāspiež attiecīga izvēlne apmaksai no spēles konta. Apmaksa no spēles konta tiek veikta nekavējoties.
 • Kad uz iLOTO sistēmu atnāk apstiprinājums par skaitļu loteriju apmaksas veikšanu, visi apmaksātie loterijas kuponi tiek reģistrēti VAS Latvijas Loto centrālajā sistēmā dalībai izlozēs.  Kupons ir pieņemts dalībai izlozē ar brīdi, kad tas ir reģistrēts VAS Latvijas Loto centrālajā datu sistēmā un informācija par likmes reģistrāciju izlozei atrodas (ir redzama) iLOTO, "REĢISTRĒTO UN BIĻEŠU UN KUPONU ARHĪVĀ" ar statusu "Reģistrēts sistēmā".
 • Kad uz iLOTO sistēmu atnāk apstiprinājums par momentloteriju pirkuma apmaksu, visas iegādātās momentloterijas tiek reģistrētas "REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVĀ". Lai spēlētu momentloteriju, Jums tā jāatver.
 • Jūs jebkurā brīdī iLOTO „REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVĀ” varat sekot līdz savu kuponu un biļešu statusam.

Uzmanību!

 • Pēc pirkuma apmaksas lūdzam atgriezieties iLOTO sistēmā, lai pārliecinātos, ka Jūsu kupons/(-i) ir reģistrēti dalībai izlozē. Kupons ir reģistrēts dalībai izlozē, ja tas atrodas "REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVĀ"  un tā statuss ir "Reģistrēts sistēmā".

Maksājumu arhīvs

 • Maksājumu arhīvā Jums ir iespēja aplūkot veiktos maksājumus un apmaksātā groza saturu, izvēloties groza numura saiti. 
  Jūsu ērtībai iesakām izdrukāt groza saturu. Izdruka Jums ļaus jebkurā laikā pārliecināties par datu pareizību, kā arī noderēs, vērojot TV izlozi.
 • Iesakām pievērst uzmanību groza drošības kodam, kas ir groza satura unikāls kods. Tas tiks iekļauts arī Jūsu maksājuma uzdevumā pie maksājuma mērķa.

Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvs ("Mani kuponi")

 • Šeit Jūs varat sekot līdzi izlozei reģistrēto kuponu un biļešu statusam, apskatīt kuponus un biļetes, izdrukāt reģistrētos kuponus un pieteikties papildspēlēm.

Kā piedalīties papildspēlēs?

 • Nelaimējušas biļetes un kuponus Jūs varat elektroniski nosūtīt dalībai papildspēlēs.
 • Iesūtīt komplektu dalībai papildpēlē Jūs varat "Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā" ("Mani kuponi") vai loteriju izvēles sadaļā "Papildspēles".
 • Lai piedalītos papildspēlē, Jums jābūt sakrātam nepieciešamajam biļešu un/vai kuponu skaitam, atbilstoši papildspēles noteikumiem.
 • Papildspēlē piedalās tikai nelaimējuši kuponi un biļetes. Kuponus, kuri vēl piedalās izlozē, un nenokasītās vai laimējušās biļetes uz papildspēli nosūtīt nevar.
 • Katrs kupons un biļete var piedalīties tikai vienā papildspēlē tikai vienu reizi.
 • Lai piedalītos papildspēlē, Jums jāizvēlas papildspēles nosaukums un, nospiežot pogu "Iesūtīt komplektu", nepieciešamās kvītis un/vai biļetes automātiski tiks iesūtītas papildspēlei un piedalīsies izlozē.
 • Ar papildspēles noteikumiem var iepazīties nospiežot saiti "Noteikumi".
 • Nosūtīt komplektu dalībai papildspēļu izlozēs, kas notiek sestdienās, var līdz piektdienas plkst. 14:00. Komplekti, kas tiek nosūtīti vēlāk, piedalās nākamās nedēļas papildspēlē.

  Uzmanību! Kuponus un biļetes izdrukā un papildspēlei sagatavo Latvijas Loto darbinieki. Papildspēlēm netiek pieņemtas iLOTO lietotāju sagatavotas biļešu un kuponu izdrukas no iLOTO.

Kā saņemt laimestu?

 • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu, kuru esat norādījis reģistrējoties iLOTO, vai uz Jūsu iLOTO iekšējo spēles kontu.
 • Lietotājam savā iLOTO lietotāja profilā jānorāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Spēles kontā iLOTO Jūs varat saņemt laimestus līdz 1 999,99 €. Laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti uzreiz pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 € visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO Jūsu bankas kontu. iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.
 • Visi naudas laimesti no 2000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos. Laimesti no 2000 € līdz 3 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies.
 • Laimestus virs 3 000 € noformē Jums personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 3 000 € līdz 14 300 € izmaksā ar pārskaitījumu uz bankas kontu 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.

 Nodoklis no laimesta

 • Vienreizēji izložu laimesti, kā arī laimestu summas un laimestu daļas līdz 3000 eiro (ieskaitot) ar nodokli aplikti netiek, bet laimesta daļai virs 3000 līdz 55000 eiro tiek piemērota nodokļa likme 23% apmērā, savukārt laimesta daļai virs 55 tūkstošiem eiro nodokļa likme ir 31,4%. Izņēmums ir Simtgades loterija, jo tās jebkura lieluma laimestiem nodoklis piemērots netiek. Plašāka informācija šeit.

 

Kontaktinformācija

Ja radušies jautājumi vai neskaidrības, sazinieties ar mājas lapas administrāciju:
E-pasta adrese: info@latloto.lv
Tālr.: 67224284

VAS Latvijas Loto
Meistaru iela 19
Rīga LV-1050, Latvija

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €