Sporto Visi

 • Grozs
 • Rezultāti
 • Uzzināt vairāk
Nākamā izloze 1.decembris 13:00

Piedalīties ar šo punktu spēlē!

Koordinātas:
((choosingCoords.lat)), ((choosingCoords.lon))

Grozs

(( item.sub == 1 ? "Abonements" : "Nedēļas izloze" ))
Koordinātas:
(( item.lat )), (( item.lon ))
3.00 €
Paldies par pirkumu
Tava dalība izlozēs:
((purchase.length === 1 ? "Biļetes nr.:" : "Biļešu Nr.:")) (( ticketNumbers ))
 • (( draw.end ))
Pirkuma apstiprinājums ir nosūtīts uz tavu e-pasta adresi.
Vairāk par projektu

Rezultāti

Pirmās izlozes rezultāti būs pieejami jau drīzumā!

Viss par "Sporto visi"

 • Kādi ir laimesti?
  Uzzini vairāk par laimestu grupām
 • Kā spēlēt?
  Soli pa solim: kā reģistrēties spēlei
 • Par projektu
  Vairāk par iniciatīvu "Kustība, kas vieno"
 • Kas ir abonēšana?
  Informācija par "Sporto visi" abonēšanu
 • "Sporto visa klase" dalībnieces
  Skolas, kas piedalās dalībai "Sporto visa klase"

Kādi ir laimesti?

Trešdienas izlozes maksimālais jeb 1. grupas laimests ir 500 €, bet sestdienas Lielās izlozes – 5000 €. Spēlētāji, kuru izvēlētie ģeogrāfiskie punkti atrodas laimētājam vistuvāk, gūst 2.-3. (Trešdienas izloze) vai 2.-5. (Lielā izloze) grupas laimestus.

Lielā izloze Trešdienas izloze

Laimests


 5 000 €


500 €


100 €


15 €


5 €

Laimests


500 €


50 €


5 €

Kā spēlēt?

Piedalīties Sporto visi interaktīvajā izlozē ir pavisam vienkārši!
Viss, kas tev būs nepieciešams, ir spēles konts Latvijas Loto mājaslapā.
Ja tev vēl nav spēles konta, tad to vari izveidot, reģistrējoties Latvijas Loto mājaslapā: Reģistrēties.
Tiklīdz reģistrācija būs veiksmīga, varēsi ar savu spēles kontu iegādāties Sporto visi biļetes!

 

 Lai piedalītos Sporto visi:

 1. Ieej savā Latvijas Loto spēles kontā. To izdarīt vari šeit: Ieiet spēles kontā
 2. Izvēlies ģeogrāfisko punktu Latvijā, ar kuru piedalīsies spēlē. 
 3. Izvēlies, vai vēlies piedalīties Nedēļas izlozē (tuvākā Trešdienas izloze un tuvākā Lielā izloze) vai vēlies punktu abonēt.
 4. Veic apmaksu par izvēlētajām biļetēm. Vienas biļetes cena ir 3€.

Ja tavā spēles kontā nepietiks līdzekļu grozam pievienoto biļešu apmaksai, sākumā būs nepieciešams papildināt spēles kontu, bet pēc tam atgriezties Sporto visi groza skatā un veikt apmaksu no spēles konta. 

 

Izvēlēties ģeogrāfisko punktu iespējams 3 veidos:

 • Ieklikšķini kartē - vieta kartē, kur būsi ieklikšķinājis, būs tavs punkts.
 • Atļauj viedierīcei konstatēt tavu atrašanās vietu un spēlē ar šo punktu.
 • Attiecīgajā lauciņā ieraksti adresi.

 

Papildus aicinām iepazīties ar īsu video, kur parādīts, kā spēlēt Sporto visi. Video var apskatīt šeit: Apskatīt video

 

Skatīt pilnus Sporto visi noteikumus.

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kas ir "Nedēļas izloze"?

  Nedēļas izloze nozīmē, ka iegādātā biļete piedalīsies divās izlozēs – tuvākajā Trešdienas izlozē un tuvākajā Lielajā (sestdienas) izlozē. Tātad, pērkot Sporto visi biļeti, tu piedalies divās dažādās izlozēs.

 • Kādi ir "Sporto visi" laimesti?

  Lielajā izlozē ir piecas laimestu grupas: 5000 €, 500 €, 100 €, 15 € un 5 €. Trešdienas izlozē ir trīs laimestu grupas: 500 €, 50 €, 5 €. Katrā Lielajā izlozē un katrā Trešdienas izlozē tiek laimēts vismaz viens laimests katrā laimestu grupā. Vairāk par laimestiem var uzzināt šeit.

 • Kā nosaka laimestus?

  Katrā izlozē vispirms tiek izlozēts 1. grupas laimests jeb izlozes lielākais laimests – no visām uz izlozi reģistrētajām biļetēm nejaušas atlases skaitļu ģenerators izlozē vienu biļetes unikālo numuru – šī biļete kļūst par izlozes lielākā laimesta ieguvēju. Pārējie izlozes laimesti tiek noteikti, mērot attālumu no lielākā laimesta ieguvušajā biļetē reģistrētās koordinātas - laimestus laimē tie spēlētāji, kuru biļetē reģistrētā koordināta ir vistuvāk izlozes lielākā laimesta ieguvušajā biļetē reģistrētajai koordinātai. Vairāk par laimējušo biļešu kopskaitu uzzini pilnajos loterijas noteikumos.

 • Kā saņemt savu laimestu?

  Laimesti līdz 500 € uzreiz pēc abām izlozēm (Trešdienas un Lielās izlozes), kurās piedalās biļete, tiek ieskaitīti laimētāju iLOTO spēles kontos. 5000 € laimesti jānoformē klātienē VAS Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19.

 • Vai no "Sporto visi" laimestiem tiek ieturēts nodoklis?

  Nē, Sporto visi laimestiem netiek piemērots Iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Tas nozīmē, ka laimētājs saņem precīzi laimestā norādīto summu.

 • Kad notiek izlozes?

  Trešdienu izlozes notiek katru trešdienu plkst. 13:00, savukārt Lielās izlozes notiek katru sestdienu plkst. 13:00.

 • Kur var apskatīties izložu rezultātus?

  Izložu rezultāti ir pieejami uzreiz pēc izlozes latloto.lv. Informācija par izložu rezultātiem tiek pārraidīta arī SuperBingo TV pārraižu laikā katru svētdienu, plkst. 10:00, kanālā TV3.

 • Vai iespējams iegādāties vairākas biļetes uz vienu izlozi?

  Jā, ikviens var iegādāties neierobežotu biļešu skaitu uz katru izlozi. Piedaloties ar vairāk kā vienu biļeti, tiek palielinātas iespējas tikt izlozētam. Atgādinām, ka pret izložu spēlēšanu ir jāattiecas atbildīgi, izmantojot tikai savus brīvos līdzekļus.

 • Vai biļeti var iegādāties arī tirdzniecības vietās?

  Nē, Sporto visi biļetes var iegādāties tikai latloto.lv.

 • Kāds ir "Sporto visi" mērķis?

  Izložu mērķis vienmēr ir iepriecināt cilvēkus ar aizraujošu izklaidi un vērtīgiem laimestiem. Taču Sporto visi ir arī loterija ar sabiedriskā labuma mērķi – daļa no izlozes peļņas tiek novirzīta sporta dzīves uzlabošanai Latvijas skolās. Sporto visi ir daļa no iniciatīvas Kustība, kas vieno, kuras autori ir VAS Latvijas Loto un Latvijas Olimpiskā komiteja.

 • Ko darīt, ja sasniegts interaktīvo izložu maksimālās likmes limits?

  Interaktīvo izložu maksimālās likmes limitu vari mainīt sadaļā Rediģēt profilu. Sava profila lapas blokā Uzstādīt interaktīvo loteriju limitu, izvēlies, vai norādīt dienas kopējo likmju summu vai maksimālo likmi vienā spēlē, kā arī ievadi vēlamo limitu. Svarīgi atcerēties, ka palielināt limitu iespējams tikai pēc septiņām dienām no pēdējā limita uzstādīšanas brīža.

 • Ko darīt, ja sasniegts zaudējumu limits?

  Zaudējumu limitu vari mainīt sadaļā Rediģēt profilu. Sava profila lapas blokā Uzstādīt zaudējumu limitu laika periodam, ievadi vēlamo limitu un norādi limita periodu.

 • Līdz kuram brīdim varu iegādāties biļeti, lai tā piedalītos abās nedēļas izlozēs?

  Visas Sporto visi biļetes piedalās 2 izlozēs - tuvākajā Trešdienas izlozē un tuvākajā Lielajā (sestdienas) izlozē.

 • Laimēju vienā no "Nedēļas izlozes" izlozēm, bet vēl neesmu saņēmis laimestu. Kāpēc?

  Laimesti līdz 500€ tiek pārskaitīti laimētāju iLOTO spēles kontos uzreiz pēc tam, kad ir noslēgušās abas izlozes, kurās piedalās biļete. Piemēram, ja tava biļete ir laimējusi Trešdienas izlozē, bet vēl nav piedalījusies Lielajā izlozē, tad Trešdienas izlozē iegūtais laimests vēl nav pārskaitīts. Kad būs zināmi Lielās izlozes, kurā piedalās konkrētā biļete, rezultāti, tad arī tiks pārskaitīts iegūtais laimests.

 • Kā tiek noteikta nedēļas laimīgā skola?

  Nedēļas laimīgā skola tiek noteikta, balstoties uz Lielās izlozes lielāko laimestu laimējušo biļeti – šajā biļetē norādītajām koordinātām. Nedēļas laimīgā skola ir skola, kas ir projekta Sporto visa klase dalībniece un atrodas ģeogrāfiski vistuvāk Lielās izlozes lielākā laimesta biļetei.

 • Kur var uzzināt, kādas skolas piedalās "Sporto visa klase" programmā?

  Sarakstu ar Sporto visa klase skolām var apskatīt Uzzināt vairāk sadaļas apakšsadaļā Sporto visa klase dalībnieces.
  Skolas, kas piedalās Sporto visa klase programmā, vari apskatīt arī Sporto visi spēles laukumā, noklikšķinot uz Skolas ikonas kartes labajā apakšējā stūrī.

Par projektu

Interaktīvā izloze Sporto visi ir otrs loterijas produkts VAS Latvijas Loto un Latvijas Olimpiskās komitejas kopīgi īstenotajā aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvā - Kustība, kas vieno. Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās, vienlaikus ar loterijas palīdzību piesaistot līdzekļus atbalstam jauniešu sportam. Daļa no Kustība, kas vieno loterijas produktu peļņas tiek novirzīta sporta dzīves uzlabošanai skolās visā Latvijā, kā arī nometņu organizēšanai jauno sporta talantu atlasei un izaugsmei.

Lai skola varētu pretendēt uz finansējumu, tai ir jābūt projekta Sporto visa klase dalībniecei.
2021. gadā dalībai projektā Sporto visa klase pieteicās 105 skolas visā Latvijā, un visas no šīm skolām pretendē uz 5000 € finansējumu. Ar detalizētu skolu sarakstu vari iepazīties sadaļā Sporto visa klase skolas. 

Skolas, kas būs 5000 € finansējuma saņēmējas, ar izlozes palīdzību sāks noteikt 2021. gada oktobrī. Katru nedēļu ar izlozes palīdzību tiks noskaidrota viena skola, kurai tiks piešķirts finansējums.

Tas nozīmē, ka viena kalendārā gada laikā tiks izlozes kārtībā noteiktas 52 skolas Latvijā, kas saņems atbalstu 5000 € apmērā!

Uzzināt vairāk par Kustība, kas vieno projektu.

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Ko nozīmē "Kustība, kas vieno"?

  Aktīva dzīvesveida atbalsta iniciatīvu Kustība, kas vieno īsteno VAS Latvijas Loto un Latvijas Olimpiskā komiteja. Šīs iniciatīvas mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās, vienlaikus ar loterijas palīdzību piesaistot līdzekļus atbalstam jauniešu sportam. Iniciatīvas ietvaros klajā tiek laistas divas loterijas ar sabiedriskā labuma mērķi – piesaistīt līdzekļus jauniešu sporta atbalstam. Pirmais loterijas projekts – Sporta loterija – auditoriju sasniedza šī gada pavasarī, bet otro loteriju – interaktīvo izlozi ar geotārgetinga principu Sporto visi – auditorija sagaidīja šī gada oktobrī.

 • Kā tiks realizēti iniciatīvas "Kustība, kas vieno" deklarētie labie mērķi?

  Abu loteriju – Sporta loterija un Sporto visi –, kas tiek laistas klajā Kustība, kas vieno ietvaros piesaistītie līdzekļi tiks novirzīti jauniešu sporta atbalstam. Kopējais pieejamais finansējums, ko valsts ar nacionālās loterijas atbalstu iniciatīvas ietvaros novirzīs jauniešu sporta veicināšanai, ir 375000 €. No šīs summas 260000 € būs finansējums sporta dzīves uzlabošanai Latvijas vispārizglītojošās skolās, bet 115000 € – sacensību un īpašas nometnes organizēšanai.

  Interaktīvajā izlozē Sporto visi tiks noteikti ne tikai individuāli laimestu saņēmēji, bet reizi nedēļā arī viena Latvijas vispārizglītojošā skola, LOK projekta Sporto visa klase, dalībniece, kas laimēs 5000 € sporta dzīves uzlabošanai. Tātad, izlozes kārtībā tiks noteiktas 52 Latvijas skolas, kas būs pieteikušās projektā Sporto visa klase, un gada laikā tās katra saņems naudas līdzekļus 5000 € apjomā.

 • Cik skolas piedalās?

  2021. gadā LOK projektam Sporto visa klase pieteicās 105 Latvijas skolas, un tās visas piedalās izlozēs.

 • Kā skolas var izmantot līdzekļus?

  Finansējumu varēs izmantot pēc saviem ieskatiem kādam no sekojošiem mērķiem – sporta infrastruktūras uzlabošanai, ekipējuma un inventāra iegādei, pedagogu, treneru vai citu speciālistu atalgojumam.

 • Kā skolas var pieteikties?

  Pieteikšanās Sporto visa klase projektam 2021./2022. m.g. ir noslēgusies. Informācija par pieteikšanos 2022./2023. m.g. sekos vietnē sportovisaklase.olimpiade.lv.

 • Vai skola, kas nepiedalās "Sporto visa klase" projektā, var piedalīties izlozē?

  Nē, diemžēl šāda iespēja nepastāv. Uz finansējumu skolu sporta dzīves uzlabošanai var pretendēt tikai Sporto visa klase projekta dalībnieki.

 Sporto visa klase dalībnieces

 

Āgenskalna sākumskola


Aizkraukles novada vidusskola


Aizputes vidusskola


Alojas Ausekļa vidusskola


Alūksnes novada vidusskola


Alūksnes Pilsētas sākumskola


Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola


Babītes vidusskola


Baložu vidusskola


Bauskas 2.vidusskola


Bauskas pilsētas pamatskola


Bauskas Valsts ģimnāzija


Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola


Cēsu 1.pamatskola


Cēsu 2. pamatskola 


Cēsu Pilsētas vidusskola


Dagdas vidusskola


Daugavpils 16.vidusskola


Daugavpils 3.vidusskola


Daugmales pamatskola


Dobeles sākumskola


Drabešu Jaunā pamatskola


Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola


Elejas vidusskola


Griķu pamatskola


Gulbenes novada vidusskola


Ikšķiles vidusskola


J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola


Jaunjelgavas vidusskola


Jēkabpils 3.vidusskola


Jelgavas 4.sākumskola


Jelgavas Centra pamatskola


 Jelgavas novada Svētes pamatskola


Jelgavas Pārlielupes pamatskola


Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola


Jelgavas 4.vidusskola


Kalnciema vidusskola


Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola


Kandavas Reģionālā pamatskola


Kocēnu pamatskola


Krimuldas vidusskola


Krustpils pamatskola


Ķekavas vidusskola


Lādezera pamatskola


Laucienes pamatskola


Lībagu sākumskola


Liepājas 7.vidusskola


Liepājas 8.vidusskola


Liepājas Liedaga vidusskola


Limbažu Valsts ģimnāzija


Limbažu vidusskola


Lizuma vidusskola


Lubānas vidusskola


Ludzas 2.vidusskola


Ludzas pilsētas vidusskola


Mārupes pamatskola


Māteru Jura Kazdangas pamatskola


Mazsalacas vidusskola


Mežinieku pamatskola


Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola


Nīcas vidusskola


Olaines 1.vidusskola


Pamatskola BŪSIM 


Penkules pamatskola


Pilsrundāles vidusskola


Preiļu 1.pamatskola


Priekules vidusskola


Rēzeknes 5.vidusskola


Rēzeknes sākumskola


Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija


Rīgas 1.Kristīgā pamatskola


Rīgas 21.vidusskola


Rīgas 45.vidusskola


Rīgas 51.vidusskola


Rīgas 69.pamatskola


Rīgas Baltmuižas pamatskola


Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola


Rīgas Pļavnieku pamatskola


Rīgas sākumskola "Valodiņa"


Rubenes pamatskola


Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola


Salacgrīvas vidusskola


Salas vidusskola


Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola


Saulkrastu novada vidusskola


Sējas pamatskola


Smiltenes vidusskola


Stāķu pamatskola


Stalbes pamatskola


Staļģenes vidusskola


Straupes pamatskola


Strenču pamatskola


Talsu 2.vidusskola


Tilžas vidusskola


Tīnūžu sākumskola


V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola


Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija


Valmieras 2.vidusskola


Valmieras Pārgaujas sākumskola


Valmieras Viestura vidusskola


Vangažu vidusskola


Vecpiebalgas vidusskola


Viļānu vidusskola


Vircavas vidusskola


Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola


Ziepniekkalna vidusskola

Sporto visa klase dalībnieces Laimējušās skolas

 

Āgenskalna sākumskola


Aizkraukles novada vidusskola


Aizputes vidusskola


Alojas Ausekļa vidusskola


Alūksnes novada vidusskola


Alūksnes Pilsētas sākumskola


Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskola


Babītes vidusskola


Baložu vidusskola


Bauskas 2.vidusskola


Bauskas pilsētas pamatskola


Bauskas Valsts ģimnāzija


Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola


Cēsu 1.pamatskola


Cēsu 2. pamatskola 


Cēsu Pilsētas vidusskola


Dagdas vidusskola


Daugavpils 16.vidusskola


Daugavpils 3.vidusskola


Daugmales pamatskola


Dobeles sākumskola


Drabešu Jaunā pamatskola


Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskola


Elejas vidusskola


Griķu pamatskola


Gulbenes novada vidusskola


Ikšķiles vidusskola


J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola


Jaunjelgavas vidusskola


Jēkabpils 3.vidusskola


Jelgavas 4.sākumskola


Jelgavas Centra pamatskola


 Jelgavas novada Svētes pamatskola


Jelgavas Pārlielupes pamatskola


Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola


Jelgavas 4.vidusskola


Kalnciema vidusskola


Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola


Kandavas Reģionālā pamatskola


Kocēnu pamatskola


Krimuldas vidusskola


Krustpils pamatskola


Ķekavas vidusskola


Lādezera pamatskola


Laucienes pamatskola


Lībagu sākumskola


Liepājas 7.vidusskola


Liepājas 8.vidusskola


Liepājas Liedaga vidusskola


Limbažu Valsts ģimnāzija


Limbažu vidusskola


Lizuma vidusskola


Lubānas vidusskola


Ludzas 2.vidusskola


Ludzas pilsētas vidusskola


Mārupes pamatskola


Māteru Jura Kazdangas pamatskola


Mazsalacas vidusskola


Mežinieku pamatskola


Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskola


Nīcas vidusskola


Olaines 1.vidusskola


Pamatskola BŪSIM 


Penkules pamatskola


Pilsrundāles vidusskola


Preiļu 1.pamatskola


Priekules vidusskola


Rēzeknes 5.vidusskola


Rēzeknes sākumskola


Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija


Rīgas 1.Kristīgā pamatskola


Rīgas 21.vidusskola


Rīgas 45.vidusskola


Rīgas 51.vidusskola


Rīgas 69.pamatskola


Rīgas Baltmuižas pamatskola


Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola


Rīgas Pļavnieku pamatskola


Rīgas sākumskola "Valodiņa"


Rubenes pamatskola


Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskola


Salacgrīvas vidusskola


Salas vidusskola


Saldus novada pašvaldības Druvas vidusskola


Saulkrastu novada vidusskola


Sējas pamatskola


Smiltenes vidusskola


Stāķu pamatskola


Stalbes pamatskola


Staļģenes vidusskola


Straupes pamatskola


Strenču pamatskola


Talsu 2.vidusskola


Tilžas vidusskola


Tīnūžu sākumskola


V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola


Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija


Valmieras 2.vidusskola


Valmieras Pārgaujas sākumskola


Valmieras Viestura vidusskola


Vangažu vidusskola


Vecpiebalgas vidusskola


Viļānu vidusskola


Vircavas vidusskola


Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskola


Ziepniekkalna vidusskola

 

Drabešu Jaunā pamatskola (27.11.2021. izlozes rezultāti)


Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija (20.11.2021. izlozes rezultāti)


Krimuldas vidusskola (13.11.2021. izlozes rezultāti)


 Māteru Jura Kazdangas pamatskola (06.11.2021. izlozes rezultāti)


Mežinieku pamatskola (30.10.2021. izlozes rezultāti)


Rīgas 21.vidusskola (23.10.2021. izlozes rezultāti)


   V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola (16.10.2021. izlozes rezultāti)

 

Kas ir abonēšana?

Abonēšana ir ērtākais veids, kā piedalīties Sporto visi katru nedēļu!
Lai izveidotu Sporto visi abonementu, tev ir jābūt spēles kontam Latvijas Loto mājaslapā.

Ja tev vēl nav spēles konta, tad to vari izveidot šeit, reģistrējoties Latvijas Loto mājaslapā: Reģistrēties.
Tiklīdz reģistrācija būs veiksmīga, varēsi ar savu spēles kontu iegādāties Sporto visi abonementu!

Lai izveidotu abonementu:

 1. Ieej savā Latvijas Loto spēles kontā. To izdarīt vari šeit: Ieiet spēles kontā
 2. Izvēlies kartē koordinātas, ar kurām piedalīsies izlozēs.
 3. Kad pievieno biļeti grozam, izvēlies opciju Abonēt.
 4. Veic abonementa apmaksu. Viena abonementa cena ir 3€ nedēļā.


Apmaksa par izlozes abonementu tiks veikta automātiski no tava spēles konta līdz ar biļešu tirdzniecības sākumu. 
Apstiprinājums par veiksmīgu apmaksu tiks nosūtīts uz tavā iLOTO profilā norādīto e-pasta adresi.
Abonementu varēsi jebkurā brīdī pārtraukt sadaļā Abonementi.

 

 

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kā, veicot abonēšanu, es zināšu, ka biļete iegādāta uz katru izlozi?

  Katra pirkuma apstiprinājums tiks nosūtīts uz tavā iLOTO profilā norādīto e-pasta adresi. Tā pat arī tavas iegādātās biļetes uzrādīsies Sporto visi lapas sadaļā- Manas biļetes.

 • Kur iespējams apskatīt savus abonementus?

  Abonementus iespējams apskatīt Sporto visi lapas sadaļā- Abonementi.

 • Ja esmu abonējis biļetes dalību izlozēs, kad tiks veikta biļetes iegādes apmaksa?

  Apmaksa par abonementu tiks veikta automātiski līdz ar biļešu pārdošanas sākumu (pēc iepriekšējās izlozes). Tāpēc pārliecinies, ka tavā spēļu kontā pietiek līdzekļu biļešu apmaksai.

 • Kā es varu apmaksāt abonementu?

  Ar savu iLOTO spēles kontu. Uzzināt vairāk par spēles kontu.

 • Vai iespējams veikt izmaiņas jau izveidotā abonementā?

  Nē, lai veiktu izmaiņas, esošais abonements ir jāpārtrauc un jāizveido jauns abonements.

 • Vai es varu uz laiku apturēt abonementa darbību?

  Nē. Abonementu var tikai pārtraukt.

 • Ja būšu abonējis biļetes dalību izlozēs, vai biļetes dalība tiks apmaksāta, ja spēles kontā nepietiks līdzekļu?

  Nē, biļetes dalība netiks apmaksāta, un uz tavā iLOTO profilā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta ziņa ar lūgumu papildināt spēles kontu.

Kartes ikonu nozīme

 • Lielais laimests
  Lielais laimests
 • Laimestu ieguvusī skola
  Laimestu ieguvusī skola
 • Laimējusi biļete
  Laimējusi biļete
 • Neaktīva biļete
  Neaktīva biļete
 • Aktīva biļete
  Aktīva biļete
 • Izvēlētais punkts kartē
  Izvēlētais punkts kartē
 • Izvēlētais punkts – abonements – kartē
  Izvēlētais punkts – abonements – kartē
 • Aktīvs abonements
  Aktīvs abonements
 • Neaktīvs abonements
  Neaktīvs abonements

Navigācija

 • Noteikt manu atrašanās vietu kartē
 • Pietuvināt
 • Attālināt
 • Sporto visa klase programmas skolas

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...