Laimestu pieteikšana attālināti

Lūdzam laimestu saņēmējus ņemt vērā šo informāciju!

Ievērojot drošības pasākumus saistībā ar Covid-19 izplatības risku mazināšanu, lielo laimestu (virs EUR 1000) un papildspēļu laimestu noformēšana  klātienē Latvijas Loto birojā, Meistaru ielā 19, Rīgā, notiks pēc iepriekšēja pieraksta, iepriekš piesakoties pa tālruni 67227681.

Aicinām laimestus pieteikt attālināti. Informācija par laimestu attālinātu pieteikšanu pieejama www.latloto.lv un pa tālruni 67227681. 

Pamatspēļu laimestus līdz EUR 1000 var saņemt Latvijas Loto veikalā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 08:00 līdz 20:00.

Atbilstoši drošības pasākumiem, tāpat laimesta noformēšanai klātienē lūdzam pieteikties laimētājus, kuriem nav jāievēro pašizolācija un nav jāatrodas karantīnā


 

Kādus laimestus iespējams pieteikt attālināti?

Attālināti iespējams pieteikt:

 • Visu papildspēļu laimestus vērtībā līdz EUR 10 000
 • SuperBingo TV auditorijas spēļu laimestus vērtībā līdz EUR 10 000
 • Tirdzniecības vietās iegādātu skaitļu izložu un momentloteriju biļešu/kvīšu laimestus vērtībā no EUR 150,01 līdz EUR 10 000
 • Visus iLOTO laimestus vērtībā līdz EUR 10 000

Visa veida tirdzniecības vietās iegādāto biļešu/kvīšu laimestus līdz EUR 1000 izmaksā Latvijas Loto veikalā, Meistaru ielā 19, no plkst. 8:00 līdz 20:00.

Kas jādara, lai pieteiktu laimestu attālināti?

Lai pieteiktu laimestu attālināti, pirmkārt nepieciešams sazināties ar Latvijas Loto pa tālruni 67227681 darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30 un vienoties par laimesta pieteikšanu attālināti.

Nosacījumi laimesta pieteikšanai attālināti!

Lai laimētājs varētu pieteikt laimestu attālināti, laimētājam ir jābūt reģistrētam iLOTO sistēmā un jābūt internetbankas lietotājam kādā no sekojošām bankām:

 • SEB
 • Swedbank
 • Luminor
 • Citadele

Laimētājam jābūt autorizētam caur banku iLOTO sistēmā. Autorizācija caur banku iLOTO sistēmā notiek sekojoši:

Mājaslapā www.latloto.lv jāspiež poga PIESLĒGTIES → jāizvēlas PIESLĒGTIES AR INTERNETBANKU → jāizvēlas sava internetbanka → jāievada bankas pieprasītā informācija.

 • Ja iLOTO profila vēl nav, tad tas ir jāizveido un jāveic autorizācija caur internetbanku.
 • Kad laimējusī biļete/kvīts iesniegta attālināti (skatīt zemāk) un biļetes pārbaude ir apstiprinājusi laimesta esamību biļetē/kvītī, tad uz laimētāja iLOTO profilu tiek nosūtīts kontroljautājums. Laimētājam savā iLOTO profilā ir jāatbild uz šo kontroljautājumu.
 • Ja laimesta vērtība ir EUR 2000 vai vairāk, tad laimētājam jāatbild uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma prasībām). Laimētājam klienta izpētes jautājumi tiek nosūtīti elektroniski uz iLOTO profilu paziņojuma veidā vai uz uz iLOTO profilā norādīto e-pasta adresi; laimests tiek noformēts pēc tam, kad laimētājs elektroniski sniedzis atbildes uz šiem jautājumiem.

Laimējušās tirdzniecības vietā iegādātas biļetes/kvīts iesniegšana attālināti!

Biļetes iesniegšana attālināti notiek sekojoši:

1. Ja tiek iesniegta momentloterijas biļete, tad biļetes spēļu laukumiem jābūt pilnībā nokasītiem.

2. Laimētājs uz laimējušās biļetes/kvīts priekšpuses uzraksta sekojošu informāciju:

 • Laimētāja vārds un uzvārds
 • Laimētāja paraksts
 • Datums, kurā biļete tiek attālināti iesniegta laimesta noformēšanai
 • Sekojošs teksts: “Laimests pieteikts attālināti”

Noformētas biļetes paraugs Noformētas kvīts paraugs 

3. Kad uz biļetes/kvīts veikti iepriekš aprakstītie uzraksti, tad biļete/kvīts jānofotografē – fotoattēlā jābūt pilnībā redzamai visai biļetei/kvītij. (Ja kvīts ir liela (gara), tad jānofotografē atsevišķi viena un otra kvīts puse.)

4. Uz momentloterijas biļetes fotoattēla jābūt labi saskatāmam drošības kodam, kas atrodas spēles laukumā, un biļetes numuram. Uz skaitļu izlozes kvīts attēla jābūt labi saskatāmam kvīts numuram, kas atrodas biļetes apakšpusē un sākas ar cipariem “01”.

5. Noformētās biļetes/kvīts fotoattēls jāsūta uz e-pasta adresi izlozes@latloto.lv Jautājumu gadījumā par reģistrēšanos iLOTO, lūdzam zvanīt pa tālruni 67224284.

Jautājumu gadījumā par laimestu attālinātu pieteikšanu, lūdzam zvanīt pa tālruni 67227681!

Ja laimestu nav iespējams pieteikt attālināti, to var pieteikt klātienē VAS Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30, iesniedzot laimējušo biļeti/kvīti un uzrādot personu apliecinošu dokumentu, iepriekš piesakoties pa tālruni 67227681.

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...