Pašatteikušos personu reģistrs

Pašatteikušos personu reģistra mērķis ir aizsargāt sabiedrības intereses un fizisko personu tiesības atturēties no pārmērīgas tieksmes uz azartspēļu, tai skaitā interaktīvo azartspēļu, spēlēšanu vai piedalīšanos interaktīvajās izlozēs. Liegums attiecas uz piedalīšanos visās Azartspēļu un izložu likumā minētajās azartspēlēs un interaktīvajās izlozēs.

Pašatteikušos personu reģistrs

 

Uzturlīdzekļu garantiju fonda reģistrs

 

Atbilstoši uzturlīdzekļu garantiju fonda likuma 7.2 pantam, lai aizsargātu bērna tiesības un veicinātu vecāku pienākuma pildīšanu – uzturlīdzekļu maksāšanu, parādniekam ir aizliegts spēlēt azartspēles, interaktīvās azartspēles, kā arī piedalīties interaktīvajās izlozēs. 

Informāciju par personas esamību uzturlīdzekļu garantiju fonda parādnieka statusā un aktuālo parāda apmēru, var iegūt izmantojot portālā Latvija.lv izvietoto elektronisko pakalpojumu – Informācija par uzturlīdzekļu parādu.

Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas kontakti.

 

Informējam, lai persona varētu noskaidrot, kādēļ viņai tiek liegts piedalīties azartspēlēs vai interaktīvajās izlozēs, tai ir jāapmeklē Pašatteikušos personu reģistra lapa, kurā jāautentificējas ar Latvija.lv piedāvātajiem rīkiem.

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...