Papildspēles

Laša papildspēle

Laimē 1 000 €

Papildspēles norises periods - no 2019. gada 26. aprīļa līdz 31. maijam. Iesūti divas nelaimējušu momentloterijas Lasis biļetes un vienu nelaimējušu skaitļu izlozes kvīti pēc savas izvēles (Latloto 5 no 35, Keno, Vikinglotto, Eurojackpot kvīts) ar at...

Dubultspēle (līdz 04.05.2019.)

Laimē līdz 16 900 €

Iegādājies SuperBingo ar pieciem spēles variantiem uz vienas kvīts un ar atzīmi par dalību skaitļu izložu papildspēlē Džokers uz kādu no SuperBingo izlozēm no 2019. gada 2. marta līdz 27. aprīlim.

Maģija papildspēle

Laimē 500€ un 1000€

Lai piedalītos papildspēlē, ir jāiesūta biļešu komplekts, kas sastāv no 3 (trīs) nelaimējušām momentloterijas Maģija biļetēm. Maģijas papildspēle norisinās sestdienās, LTV 1 ēterā, Latloto 5 no 35 izlozes ietvaros (pirmā laimestu izloze gaidāma 9.feb...

Iespēja nokļūt SuperBingo TV šovā (Maģija)

Laimē dalību auditorijas spēlēs

Iesūti SuperBingo kvīti vai kvītis kopā ar vismaz diviem spēles variantiem, kas iegādātas iepriekšējā vai tekošajā kalendārajā mēnesī, un divas nelaimējušas momentloterijas Maģija biļetes.

Iespēja nokļūt SuperBingo TV šovā (Karnevāls)

Laimē dalību auditorijas spēlēs

Iesūti SuperBingo kvīti vai kvītis kopā ar vismaz diviem spēles variantiem, kas iegādātas iepriekšējā vai tekošajā kalendārajā mēnesī, un vienu nelaimējušu momentloterijas Karnevāls biļeti.

Piķis

Laimē 500 €

Reģistrē nelaimējušu momentloterijas Piķis biļeti, kas iegādāta tirdzniecības vietā vai iLOTO, un pretendē uz 500 eiro laimestu.

Modes spēle

Laimē 16 000 €

Iesūti SuperBingo kvīti vai kvītis kopā ar vismaz diviem spēles variantiem, kas iegādātas tekošajā kalendārajā gadā, ar vienu nelaimējušu momentloterijas Mode biļeti.

Riska Moments

Laimē 18 000 €

Iesūti SuperBingo kvīti vai kvītis kopā ar vismaz diviem spēles variantiem, kas iegādātas tekošajā kalendārajā gadā, ar piecām nelaimējušām momentloterijas Moments biļetēm.

K-čing

Laimē līdz 700 €

Reģistrē nelaimējušu momentloterijas K-čing biļeti, kas iegādāta tirdzniecības vietā vai iLOTO, un pretendē uz laimestu izlozi. 1000 eiro tiks izspēlēti starp diviem spēlētājiem katrā izlozē.

Simtgades loterija

Laimē līdz 6000 €

Reģistrē nelaimējušu momentloterijas Simtgades loterija biļeti, kas iegādāta tirdzniecības vietā vai iLOTO, un pretendē uz laimestu izlozi. 10 000 eiro tiks izspēlēti starp četriem spēlētājiem katrā izlozē.

Planētas spēle

Laimē 20 000 €

Iesūti SuperBingo kvīti vai kvītis kopā ar vismaz diviem spēles variantiem, kas iegādātas tekošajā kalendārajā gadā, un vienu nelaimējušu momentloterijas Planēta biļeti.

Sapņu spēle

Laimē 15 000€

Iesūti SuperBingo kvīti ar vismaz vienu spēles variantu, kas iegādāta tekošajā kalendārajā gadā, un četras nelaimējušas momentloterijas Sapnis biļetes.

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €