cart
Pirkt biļeti
Cena:
1
Cena:
Sporto visi

Sporto visi ir unikāla loterija ar ģeotārgetinga principu - dalībnieks izvēlas punktu Latvijas kartē, kas kļūst par viņa loterijas biļeti. Katru sestdienu tiek izlozēts viens punkts, kas iegūst galveno iknedēļas laimestu, un galvenā laimest punktam vistuvāk esošā skola - Sporto visa klase projekta dalībniece - iegūst finansējumu 5000€ apmērā sporta aktivitāšu veicināšanai.

Piedalīties
Unikāla loterija

Lielākais laimests – 123 000€. Laimestiem netiek piemērots Iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Biļete jāatklāj, atplēšot to pa perforācijas līniju un nokasot spēles laukumu pārklājumu ar 9 spēlēm un līdz 23 laimestu iespējām. Ar viedtālruni skenējot biļetē slēptos QR kodus, iespējams iepazīties ar populāru Latvijas sportistu padomiem kustīgam dzīvesveidam.

3. sērijas dizains
3. sērijas dizains
2. sērijas dizains
Izvēlies savu kustību!
2. sērijas dizains
Mazās uzvaras ik dienu!
2. sērijas dizains
Kustība ir modē!
1. sērijas dizains
Kustība, kas vieno
1. sērijas dizains
Lai sporto ne tikai visa klase!
1. sērijas dizains
Kusties! Kusties! Kusties!
Par loteriju

Sporta loterija ir daļa no VAS Latvijas Loto un Latvijas Olimpiskās komitejas iniciatīvas Kustība, kas vieno!, kuras mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu, kustību un sportiskās aktivitātes visās vecuma grupās.

Loterijas mērķis ir ne tikai iepriecināt cilvēkus ar aizraujošu izklaidi un vērtīgiem laimestiem, bet arī palīdzēt vākt līdzekļus sabiedriskā labuma mērķim – daļa no momentloterijas peļņas tiek novirzīta sporta dzīves uzlabošanai Latvijas skolās.

Lēmumu par sporta tēmai veltītu valsts mēroga sabiedriskā labuma mērķa loteriju izveidi 2020. gada 5. novembrī atbalstīja Ministru kabinets.

Īsie spēles noteikumi

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kāds ir Sporta loterijas mērķis?

  • Loteriju mērķis vienmēr ir iepriecināt cilvēkus ar aizraujošu izklaidi un vērtīgiem laimestiem. Taču pastāv arī ļoti īpašas loterijas ar konkrētiem sabiedriskā labuma mērķiem, kas sniedz atbalstu izglītībai, kultūram, sportam u.c. Ar prieku paziņojam, ka Sporta loterijai ir savs sabiedriskā labuma mērķis – daļa no momentloterjias peļņas tiek novirzīta sporta dzīves uzlabošanai Latvijas skolās. Sporta loterija ir daļa no iniciatīvas Kustība, kas vieno, kuras autori ir VAS Latvijas Loto un Latvijas Olimpiskā komiteja. Uzzināt vairāk par Kustība, kas vieno projektu.

 • Kur var iegādāties jauno momentloteriju?

  • Loterijas biļetes ir iespējams iegādāties visās loterijas biļešu tirdzniecības vietās, t.sk. veikalos un Latvijas Pastā. Digitāli Sporta loteriju iespējams iegādāties visur, kur viedierīces sasniedz latloto.lv interneta vietni. 
 • Kas slēpjas zem biļetes atvērumā atrodamā QR koda?

  • Šī momentloterija ir unikāla arī ar to, ka zem katra no dizainiem slēpjas QR kods. To skenējot ar viedtālruni, iespējams noskatīties iedvesmas sveicienu no populāriem Latvijas sportistiem, kuri dalās ar sporta padomiem un aicina uz kustīgu dzīvesveidu visus un ikvienu. Kuri būs video galvenie varoņi? Par to varēsi pārliecināties pats!
   Arī iegādājoties biļetes internetā tev būs iespēja noskatīties video sveicienu un izkustēties!
 • Vai Sporta loterijai ir nelaimējušo biļešu papildspēle?

  • Jā, momentloterijai tiek organizēta papildspēle, kurai nelaimējušās biļetes var internetā reģistrēt papildspēlei. Pirmā izloze – 12. jūnijā. No 2022. gada 19. februāra 500 € laimesta izloze notiek katru sestdienu; laimestu kopējais skaits ir atkarīgs no pārdoto biļešu skaita. Ar pilniem papildspēles noteikumiem vari iepazīties ŠEIT.
 • Vai no Sporta loterijas laimestiem tiek ieturēts nodoklis?

  • Gluži tāpat kā Simtgades loterijā, arī Sporta loterijas laimestiem netiek piemērots Iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Tas nozīmē, ka laimētājs saņem precīzi laimestā norādīto summu.
 • Kāds ir kopējais biļešu skaits sērijā?

  • Sporta loterijas pirmajā sērijā pārdošanā ir 1 000 000 biļešu. Visa sērija ir sadalīta starp tirdzniecības kanāliem – internetu latloto.lv un tirdzniecības vietām. Līdz ar to visas laimestu grupas ir sadalītas proporcionāli nodrukātajām un biļetēm internetā.
 • Vai laimestu varu pieteikt, ja man ir tikai viena biļetes puse?

  • Biļeti nedrīkst plēst uz pusēm vai jebkā citādi bojāt. Laimestu būs iespējams izmaksāt tikai tad, ja tiek iesniegtas biļetes abas puses. Sporta loterija ir unikāla ar to, ka abās biļetes pusēs atrodas nokasāmie lauki, tāpēc laimesta pārbaudei nepieciešamas abas biļetes puses kopā.
Pilni noteikumi
Sadarbības partneris
LOK

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...