Laimestu pieteikšana – pēc iepriekšēja pieraksta

Laimestu pieteikšana attālināti

Par iLOTO

Kā reģistrēties un autorizēties iLOTO?

Kā piedalīties skaitļu izlozēs?

Kā piedalīties momentloterijās? 

Kā piedalīties interaktīvajās izlozēs?

Pirkumu grozs

Kā apmaksāt dalību izlozē?

Maksājumu arhīvs

Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvs ("Mani kuponi")

Kā piedalīties papildspēlēs?

Kā saņemt laimestu?

Nodoklis no laimesta

iLOTO lietotāja konta bloķēšana un slēgšana, zaudēšanas limita noteikšana

Kontaktinformācija

Pilni iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi

Par iLOTO

 • Latvijas Loto interneta veikalā - iLOTO Jūs varat spēlēt Latvijas Loto organizētās skaitļu izlozes, momentloterijas un interaktīvās izlozes.

Kā reģistrēties un autorizēties iLOTO?

  • Latvijas Loto loterijas internetā (iLOTO) var spēlēt tikai reģistrēti lietotāji, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Ja Jūs vēl neesat reģistrēts iLOTO lietotājs, Jums jāizvēlas iespēja „Reģistrēties” un jāveic reģistrācija. Lai reģistrētos, Jums ir nepieciešama e-pasta adrese un bankas konts jebkurā Latvijas bankā. Pēc reģistrācijas datu ievades, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts ziņojums ar autorizācijas saiti. Lai sekmīgi pabeigtu reģistrāciju, Jums šī saite ir jāatver. Reģistrēties var, izmantojot Luminor, SEB, Swedbank un Citadele internetbankas, kā arī e-parakstu.
  • Ja Jūs esat reģistrēts iLOTO lietotājs, Jums jāievada iLOTO lietototāja profilā norādītā e-pasta adrese vai lietotāja vārds, parole un zemāk norādītais autorizācijas kods. Jau reģistrētiem lietotājiem ir iespējams autorizēties iLOTO arī izmantojot Luminor, SEB, Swedbank un Citadele internetbankas, kā arī e-parakstu.
  • Ja esat aizmirsis savu izvēlēto iLOTO lietotāja vārdu vai paroli, Jums jāizvēlas iespēja „Aizmirsāt paroli?”

Kā piedalīties skaitļu izlozēs?

 • Lai reģistrētu dalību skaitļu izlozē, Jums jāizvēlas attiecīgā izloze, jāatzīmē visi nepieciešamie parametri uz spēles kupona, jāpievieno apmaksātais kupons grozam un jāapmaksā grozs. Jūs vienā reizē varat aizpildīt vairākus kuponus dažādām skaitļu izlozēm, pievienojot tos grozam.

Latloto 5 no 35 kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar izlozes noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Latloto 5 no 35 aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 
 • Ja vēlaties reģistrēt dalību izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Lai aizpildītu Latloto 5 no 35 spēles kuponu, Jums jāatzīmē 5 skaitļi kādā no spēles laukumiem (variantiem). Uz viena spēles kupona iespējams aizpildīt 12 spēles variantus.
 • Viena varianta cena ir 0,75 €.
 • Atteikties no aizpildīta spēles varianta Jūs varat uzklikšķinot uz atzīmētā varianta numura.
 • Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, uzklikšķiniet uz neatzīmēta varianta kārtas numura un spiediet pogu "ĀTRSPĒLE", tad iLOTO šajā variantā ģenerēs piecus nejaušus gadījuma skaitļus.
 • Ja Jūs vēlaties piedalīties Latloto 5 no 35 izlozē ar daudziem variantiem, bet nevēlaties patērēt daudz laika to aizpildīšanai, Jums ir iespēja izvēlēties spēlēt Latloto 5 no 35 sistēmu. Ja vēlaties spēlēt sistēmu, ar kursoru atzīmējiet atbilstošo sistēmas spēles lauciņu un spēles laukumā atzīmējiet izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošo skaitļu skaitu. Jūs piedalīsities spēlē ar visām kombinācijām, ko veido šie skaitļi. Arī sistēmas spēlē skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle.
 • Iespējamie sistēmas spēles varianti (skaitļu kombinācijas) un summa par dalību vienā izlozē.

Nosvītroto skaitļu skaits

Kombināciju skaits

Summa par dalību vienā izlozē €

6

6

4,50 €

7

21

15,75 €

8

56

42,00 €

9

126

94,50 €

10

252

189,00 €

 

 • Atzīmējiet, cik izlozēs vēlaties piedalīties – 1, 2, 4, 8 vai 16 izlozēs.
 • Jums ir iespēja piedalīties papildspēlēs Džokers un Džokers 7, atzīmējot savu izvēli ar "Jā" vai "Nē". 
  Tikai spēlējot iLOTO, Jums ir iespēja labot Džokers/Džokers 7 ciparus uz Jums vēlamo kombināciju. Lai mainītu ciparus, uzklikšķiniet uz kupona numura. Pēdējais Džokers/Džokers 7 cipars ir arī Latloto 5 no 35 papildskaitlis.
 • Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja Jūs vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt dalība izlozē pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties turpināt iepirkties, izvēlieties "Turpināt iepirkties", bet ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, izvēlieties "Apskatīt grozu". Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.

Keno kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar izlozes noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Keno aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 
 • Ja vēlaties reģistrēt dalību izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Izvēlieties Keno tipu - ar cik skaitļiem vēlaties piedalīties izlozē, un atzīmējiet izvēli lauciņā (no 1 līdz 10) virs kāda no variantiem. Izvēlēto skaitļu skaits Jums jāatzīmē zemāk esošajā spēles laukumā - variantā (no 1 līdz 62).
 • Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, spēles variantam (variantiem) ir jābūt tukšam vai daļēji aizpildītam. Noklikšķinot uz pogas "ĀTRSPĒLE", iLOTO šajā variantā (variantos) ģenerēs nejaušus gadījuma skaitļus.
 • Atzīmējiet vēlamo spēles likmi, ar kuru piedalīties izlozē, izvēloties kādu no dotajām summām (0,20 € līdz 10 €) zem aizpildītā spēles varianta. No spēles likmes un izvēlēto skaitļu skaita ir atkarīgs laimesta lielums, atbilstoši laimestu aprēķinu tabulai.
  Atzīmējiet, cik izlozēs vēlaties piedalīties – 1, 2, 3, 4, 6, 12 vai 21 izlozēs.
 • Ja Jūs vēlaties piedalīties Keno izlozē ar daudziem variantiem, bet nevēlaties patērēt daudz laika to aizpildīšanai, Jums ir iespēja izvēlēties spēlēt Keno sistēmu.
 • Ja vēlaties spēlēt sistēmu, atzīmējiet atbilstošo sistēmas spēles lauciņu un spēles laukumā atzīmējiet izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošo skaitļu skaitu. Jūs piedalīsities spēlē ar visām kombinācijām, ko veido šie skaitļi.
 • Iespējamās sistēmas spēles
  Keno 1 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 2 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 3 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 4 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 5 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 6 – 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 7 – 8, 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 8 – 9, 10, 11, 12, 13
  Keno 9 – 10, 11, 12, 13
  Keno 10 – 11, 12, 13
 • Arī sistēmas spēlē skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle.
 • Ja vēlaties piedalīties tuvākajās papildspēļu Džokers un Džokers 7 izlozēs, spēlējiet Keno vismaz par 0,50 € uz izlozi un nosvītrojiet atbilstošo lodziņu "Jā". Tikai spēlējot iLOTO, Jums ir iespēja labot Džokers/Džokers 7 ciparus uz Jums vēlamo kombināciju. Lai mainītu ciparus, uzklikšķiniet uz kupona numura vai responsīvajā dizainā, ko lietojat mobilājā ierīcē, nospiediet speciālu pogu blakus variantam.  Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja Jūs vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt grozs pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties turpināt iepirkties, izvēlieties "Turpināt iepirkties", bet ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, izvēlieties "Apskatīt grozu". Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.

SuperBingo kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar izlozes noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts SuperBingo aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 
 • Ja vēlaties reģistrēt dalību izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Lai sāktu aizpildīt SuperBingo spēles kuponu, Jums ir jāatzīmē 20 skaitļi (četri skaitļi katrā kolonnā) kādā no spēles laukumiem (variantiem). Uz viena spēles kupona iespējams aizpildīt 5 spēles variantus. Jūs varat izvēlēties, cik variantus spēlēt – no viena līdz pieciem. Viena varianta cena ir € 1,50.
 • Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, spēles variantam (variantiem) ir jābūt tukšam vai daļēji aizpildītam. Lai spēlētu Ātrspēli tukšā variantā, uzklikšķiniet uz neatzīmēta varianta kārtas numura. Noklikšķinot uz pogas "ĀTRSPĒLE", iLOTO šajā variantā (variantos) ģenerēs nejaušus gadījuma skaitļus. Ja vēlaties spēlēt daļējo Ātrspēli, tad kādā no variantiem aizpildiet mazāk par nepieciešamo skaitļu skaitu un tad noklikšķinot uz pogas "ĀTRSPĒLE"; iLOTO šajā variantā ģenerēs nejaušus trūkstošos skaitļus.
 • Jums ir iespēja piedalīties papildspēļu Džokers un Džokers 7 sestdienas izlozē, spēlējot SuperBingo vismaz vienu variantu un atzīmējot savu izvēli ar "Jā".
 • Tikai spēlējot Internetā, Jums ir iespēja labot Džokers/Džokers 7 ciparus uz Jums vēlamo kombināciju. Lai mainītu ciparus, uzklikšķiniet uz kupona numura, vai responsīvajā dizainā, ko lietojat mobilājā ierīcē, nospiediet speciālu pogu blakus variantam.
 • Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt grozs pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties turpināt iepirkties, izvēlieties "Turpināt iepirkties", bet ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, izvēlieties "Apskatīt grozu". Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.
 • Pēc groza apmaksas Jums ir iespēja atgriezties”REĢISTRĒTO BIĻEŠU UN KUPONU ARHĪVĀ” ("Mans arhīvs") un pārliecināties par reģistrētā kupona statusu. Jums arī ir iespēja izdrukāt iegādāto SuperBingo kvīti, kur varēsiet redzēt savus atzīmētos skaitļus izkārtotus centrā un rāmī tā, lai Jums būtu ērti sekot līdzi TV izlozei. Izdrukātajā kvītī Jūs varat redzēt arī papildspēļu Džokers un Džokers 7 numurus (kupona numuru) un TV izlozes ciparus.

Vikinglotto kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar izlozes noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Vikinglotto aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā.
 • Ja vēlaties reģistrēt dalību izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Lai sāktu aizpildīt Vikinglotto spēles kuponu, Jums jāatzīmē 6 skaitļi un 1 Vikingskaitlis kādā no spēles laukumiem (variantiem). Uz viena spēles kupona iespējams aizpildīt 8 spēles variantus.
 • Viena varianta cena ir 1 €.
 • Atteikties no aizpildīta spēles varianta Jūs varat uzklikšķinot uz atzīmētā varianta numura.
 • Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, uzklikšķiniet uz neatzīmēta varianta kārtas numura un spiediet pogu "ĀTRSPĒLE", tad iLOTO šajā variantā ģenerēs nejaušus gadījuma 6 skaitļus un 1 Vikingskaitli.
 • Ja Jūs vēlaties piedalīties Vikinglotto izlozē ar daudziem variantiem, bet nevēlaties patērēt daudz laika to aizpildīšanai, Jums ir iespēja izvēlēties spēlēt Vikinglotto sistēmu. Ja vēlaties spēlēt sistēmu, ar kursoru atzīmējiet atbilstošo sistēmas spēles lauciņu un spēles laukumā atzīmējiet izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošo skaitļu un Vikingskaitļu skaitu. Jūs piedalīsities izlozē ar visām kombinācijām, ko veido šie skaitļi un Vikingskaitlis/-ļi. Sistēmas spēlē skaitļus un Vikingskaitli/-ļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle.
 • Iespējamie sistēmas spēles varianti (skaitļu kombinācijas) un summa par dalību vienā izlozē - šeit
 • Atzīmējiet, cik izlozēs vēlaties piedalīties – 1, 2, 3, 4, 8 vai 10 izlozēs.
 • Jums ir iespēja piedalīties tuvākajā papildspēles Džokers un Džokers 7 izlozē, atzīmējot savu izvēli ar "Jā".
 • Tikai spēlējot Internetā, Jums ir iespēja labot Džokers/Džokers 7 ciparus uz Jums vēlamo kombināciju. Lai mainītu ciparus, uzklikšķiniet uz kupona numura vai responsīvajā dizainā, ko lietojat mobilājā ierīcē, nospiediet speciālu pogu blakus variantam.  Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai kupona apakšējā labajā stūrī.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja Jūs vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt grozs pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties turpināt iepirkties, izvēlieties "Turpināt iepirkties", bet ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, izvēlieties "Apskatīt grozu". Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.

Eurojackpot kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar izlozes noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Eurojackpot aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā.
 • Ja vēlaties reģistrēt dalību izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Lai sāktu aizpildīt Eurojackpot spēles kuponu, Jums jāatzīmē 5 skaitļi un 2 papildskaitļi kādā no spēles laukumiem (variantiem). Uz viena spēles kupona iespējams aizpildīt 6 spēles variantus, kuru kārtas numuri atrodas uz sarkanā lauciņa katra varianta labajā apakšējā stūrī. Viena varianta cena ir 2,00 €.
 • Atteikties no aizpildīta spēles varianta Jūs varat, uzklikšķinot uz atzīmētā varianta numura.
 • Skaitļus un papildskaitļus Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, uzklikšķiniet uz neatzīmēta varianta kārtas numura un spiediet pogu "ĀTRSPĒLE", tad iLOTO šajā variantā ģenerēs nejaušus gadījuma 5 skaitļus un 2 papildskaitļus.
 • a Jūs vēlaties piedalīties Eurojackpot izlozē ar daudziem variantiem, bet nevēlaties patērēt daudz laika to aizpildīšanai, Jums ir iespēja izvēlēties spēlēt Eurojackpot sistēmu. Ja vēlaties spēlēt sistēmu, ar kursoru atzīmējiet atbilstošo (-os) sistēmas spēles lauciņu (-us) skaitļiem un/vai papildskaitļiem (kupona labajā malā) un spēles laukumā atzīmējiet izvēlētajai sistēmas spēlei atbilstošo skaitļu un/ vai papildskaitļu skaitu. Jūs piedalīsieties izlozē ar visām kombinācijām, ko veido šie skaitļi un papildskaitļi. Sistēmas spēlē skaitļus un papildskaitļus Jūsu vietā arī var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle.
 • Sistēmas spēli var spēlēt vienlaicīgi ar skaitļiem un papildskaitļiem vai tikai ar skaitļiem, vai tikai ar papildskaitļiem.

Nosvītroto skaitļu skaits

Kombi-nāciju skaits

Nosvītroto papildskaitļu skaits

Kombināciju skaits

Kopā
kombināciju skaits

Summa par dalību vienā izlozē €

6

6

2

1

6

12,00 €

7

21

2

1

21

42,00 €

8

56

2

1

56

112,00 €

9

126

2

1

126

252,00 €

5

1

3

3

3

6,00 €

6

6

3

3

18

36,00 €

7

21

3

3

63

126,00 €

8

56

3

3

168

336,00 €

9

126

3

3

378

756,00 €

5

1

4

6

6

12,00 €

6

6

4

6

36

72,00 €

7

21

4

6

126

252,00 €

8

56

4

6

336

672,00 €

9

126

4

6

756

1512,00 €

5

1

5

10

10

20,00 €

6

6

5

10

60

120,00 €

7

21

5

10

210

420,00 €

8

56

5

10

560

1120,00 €

9

126

5

10

1260

2520,00 €

 

 • Atzīmējiet, cik izlozēs vēlaties piedalīties – 1, 2, 4, 8, 10 vai 20 izlozēs.
 • Jums ir iespēja piedalīties tuvākajā papildspēles Džokers un Džokers 7 izlozē, atzīmējot savu izvēli ar "Jā".
  Tikai spēlējot Internetā, Jums ir iespēja labot Džokers/Džokers 7 ciparus uz Jums vēlamo kombināciju. Lai mainītu ciparus, uzklikšķiniet uz kupona numura vai responsīvajā dizainā, ko lietojat mobilājā ierīcē, nospiežot speciālu pogu blakus variantam.  Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja Jūs vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt grozs pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties turpināt iepirkties, izvēlieties "Turpināt iepirkties", bet ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, izvēlieties "Apskatīt grozu". Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.

Loto 5 kupona aizpildīšana

 • Iepazīties ar loterijas noteikumiem Jūs varat šeit.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Loto 5 aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā.
 • Ja piedalieties izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Lai sāktu aizpildīt Loto 5 spēles kuponu, Jums jāatzīmē 8 skaitļi un 1 papildskaitlis kādā no spēles laukumiem (variantiem). Uz viena spēles kupona iespējams aizpildīt 4 spēles variantus, kuru kārtas numuri atrodas uz sarkanā lauciņa kupona viducī. 
 • Izvēlieties, cik izlozēs Jūs piedalīsieties. Iespējamie variant: 1, 2, 5, 10, 20 vai 50 izlozēs pēc kārtas. 
 • Maksa par piedalīšanos izlozē ir atkarīga no likmes lieluma un izložu skaita. (Piemēram, ja Jūs izvēlaties spēlēt ar likmi 0,50 € un piedalīties 5 izlozēs, tad maksa būs 0,50 € x 5 = 2,50 €.)
 • Izvēlieties un norādiet spēles likmi. Iespējamie varianti: 0,50 €, 1 €, 2 €, 3 €, 4 €, 5 €. No spēles likmes ir atkarīgs laimesta lielums.
 • Atteikties no aizpildīta spēles varianta Jūs varat, uzklikšķinot uz atzīmētā varianta numura.
 • Skaitļus un papildskaitli Jūsu vietā var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle. Lai spēlētu Ātrspēli, uzklikšķiniet uz neatzīmēta varianta kārtas numura un spiediet pogu "ĀTRSPĒLE", tad iLOTO šajā variantā ģenerēs nejaušus gadījuma 8 skaitļus un 1 papildskaitli.
 • Ja Jūs vēlaties piedalīties Loto 5 izlozē ar vairākiem variantiem, bet nevēlaties patērēt daudz laika to aizpildīšanai, Jums ir iespēja izvēlēties spēlēt Loto 5 sistēmas spēli; nosvītrojot divus, trīs vai četrus papildskaitļus vienā variantā. Jūs piedalīsieties izlozē ar visām kombinācijām, ko veidos skaitļi un šie papildskaitļi. Sistēmu var spēlēt tikai uz papildskaitļiem.
 • Sistēmas spēlē skaitļus un papildskaitļus Jūsu vietā arī var izvēlēties iLOTO – tā būs Ātrspēle.
 • Aizpildot kuponu, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai.
 • Virs kupona Jums ir iespēja sekot līdzi tekošās izlozes likmju pieņemšanas termiņam. Ja Jūs vēlaties piedalīties tekošajā izlozē, Jums ir jāpaspēj apmaksāt grozs pirms šī termiņa beigām.
 • Kad kupona aizpildīšana ir pabeigta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties turpināt iepirkties, izvēlieties "Turpināt iepirkties", bet ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, izvēlieties "Apskatīt grozu". Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.

Kuponu sagataves

 • Zem katra kupona ir iespēja kuponu saglabāt Jūsu personīgajās sagatavēs vēlākai atkārtotai izmantošanai. Lai saglabātu kuponu sagatavei, aizpildiet to un nospiediet pogu "PIEVIENOT SAGATAVĒM". Pēc tam ierakstiet sagataves nosaukumu un spiediet pogu “Saglabāt”. 
  Saglabātās sagataves var koriģēt, atkārtoti izmantot, kā arī dzēst no sagatavju saraksta.

 

Kā piedalīties momentloterijās?

 • Lai iegādātos momentloteriju, izvēlieties "MOMENTLOTERIJAS". Izvēlieties momentloterijas veidu un biļešu skaitu. Var vienlaicīgi izvēlēties dažādas momentloterijas. Vienā iepirkšanās reizē pirkuma grozam nevar pievienot vairāk kā 100 viena veida momentloterijas biļetes.
 • Kad izvēle izdarīta, nospiediet "PIEVIENOT GROZAM". Ja vēlaties apskatīt pirkumu grozu un veikt pirkumu apmaksu, spiediet uz pirkumu groza ikonas. Pirkumu grozā, izvēloties apmaksas veidu (spēles kontu, internetbanku vai maksājuma karti), Jūs varat apmaksāt pirkumu.
 • Kad pirkums apmaksāts, atgriezieties "REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVĀ"  ("Mani kuponi"), kur atrodas Jūsu nopirktās biļetes, vai atgriezieties sadaļā "MOMENTLOTERIJAS".
 • Sadaļā "REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVS" ("Mani kuponi"), uzklikšķinot uz momentloterijas nosaukuma, tiek atvērta biļete. Uz biļetes ir aizklāti spēles laukumi. Aizklātos biļetes spēles laukumus Jūs varat nokasīt ar kursoru vai izvēlēties iespēju "Atklāt uzreiz" (tiek uzreiz atklāti spēles laukumi). Kad ir nokasīts vai atklāts spēles laukums, uzreiz tiek parādīta informācija, vai biļete ir laimējusi vai nē. Ja biļete ir laimējusi, laimesta summa tiek uzrādīta biļetes augšējā kreisajā stūrī un papildus parādās atsevišķā lodziņā. Ja biļete nav laimējusi, parādās uzraksts "Biļete nav laimējusi". Ja netiek nokasīts vai atklāts spēles laukums, tad biļete tiek saglabāta "REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVĀ", kur Jūs jebkurā brīdī varat sekot biļetes statusam.
 • Sadaļā "MOMENTLOTERIJAS" lapas labajā pusē atrodas tabula ar nopirktajām, bet nenokasītām biļetēm. Uzklikšķinot uz "Nokasīt", tiek atvērta atbilstošā veida biļete. Uzklikšķinot uz "Nokasīt visas", tabulas vietā tiek uzrādīta informācija, cik biļetes ir nokasītas un kāda ir laimestu kopsumma.  

Kā piedalīties interaktīvajās izlozēs? 

 • Lai iegādātos un spēlētu interaktīvo izlozi, izvēlieties sadaļu “Loto parks”. Lai piedalītos attiecīgajā interaktīvajā momentloterijā, spiediet pogu “Spēlēt”, lai no spēles konta veiktu interaktīvās momentloterijas biļetes apmaksu. Dažām interaktīvajām momentloterijām ir viena noteikta vienas biļetes cena, bet citām interaktīvajām momentloterijām ir iespējams izvēlēties vienas biļetes cenu. Spiežot pogu “Spēlēt”, no spēles konta automātiski tiek noskaitīta interaktīvās momentloterijas biļetes cena.

Uzmanību! Dalību interaktīvā momentloterijā var apmaksāt tikai no iLOTO spēles konta! 

 • Ja vēlaties iegādāties momentloterijas biļeti un spiežat pogu “Spēlēt”, bet spēles kontā nav pietiekams apjoms līdzekļu eiro, lai apmaksātu momentloterijas biļetes iegādi, Jums tiks uzrādīta informācija par to.
 • Nospiežot pogu “Spēlēt”, Jūs varat sākt spēlēt momentloterijas biļeti. Momentloterijas biļetē tiek uzrādīta iLOTO spēles konta “Bilance” (naudas līdzekļu apjoms spēles kontā eiro).

Pirkumu grozs

 • Grozā atrodas Jūsu aizpildītie un pievienotie, bet neapmaksātie loteriju kuponi un informācija par tiem, un momentloterijas biļetes. Jūs varat tos labot, dzēst vai apmaksāt, lai piedalītos izlozē. Jūs varat turpināt groza papildināšanu, izvēloties aizpildīt jaunus izložu kuponus, pievienot momentloteriju biļetes, kā arī izmantot sagataves vai arhīvā saglabātos kuponus.
 • Groza papildināšanu Jūs varat veikt, ievērojot izložu likmju pieņemšanas laikus, ar kuriem var iepazīties virs groza tabulas. Ja grozā atrodas kupons, kuram nav sācies kuponu pieņemšanas laiks vai arī tas ir beidzies, tad Jūs nevarēsiet grozu apmaksāt.

Uzmanību! Groza saturs nesaglabāsies, ja nospiedīsiet saiti "Iziet" no iLOTO.

 • Kad pirkums (grozs) ir noformēts, Jums jāizvēlas, kādā veidā veiksiet pirkuma apmaksu.

Kā apmaksāt dalību loterijā?

Loterijas apmaksa notiek € un to var veikt:

 • no Jūsu spēles konta, kur Jūs varat uzglabāt naudas līdzekļus loteriju iegādei līdz 10 000 €;
 • ar Swedbank, Luminor, Citadele un SEB internetbankām;
 • sekojošām Latvijas bankās izdotām maksājumu norēķinu kartēm:
  - VISA
  - Eurocard/Mastercard
  - VISA Electron
  - Maestro

Uzmanību! Dalību interaktīvā izlozē var apmaksāt tikai no iLOTO spēles konta! 

 • Izvēloties apmaksas veidu - internetbanku vai maksājumu karti, notiek pāradresācija uz atbilstošās internetbankas interneta mājaslapu vai uz FirstData interneta mājaslapu (maksājuma kartes gadījumā) apmaksas veikšanai. Jums jāveic bankas pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Lai veiktu maksājumu, Jums precīzi jāizpilda bankas pieprasītie nosacījumi un pēc maksājuma jānospiež poga „atgriezties pie pārdevēja” vai analoģiska.
 • Par apmaksas brīdi, izmantojot internetbanku un/vai maksājumu karti, tiek uzskatīts brīdis, kad iLOTO sistēma saņem bankas apstiprinājumu par pirkuma apmaksas veikšanu un Jūsu kupons tiek reģistrēts Latvijas Loto centrālajā izložu datu sistēmā dalībai izlozē. Ja pirkuma apmaksas apstiprinājums uz iLOTO sistēmu nav saņemts līdz skaitļu izlozes pārdošanas perioda slēgšanai, tad dalība skaitļu izlozē netiek reģistrēta un Jums tiek atgriezta attiecīgā dalības maksas summa.
 • Ja dalības reģistrāciju izlozē Jūs izvēlaties apmaksāt no spēles konta, tad Jums, veicot maksājumu, jāspiež attiecīga izvēlne apmaksai no spēles konta. Apmaksa no spēles konta tiek veikta nekavējoties.
 • Kad uz iLOTO sistēmu atnāk apstiprinājums par skaitļu loteriju apmaksas veikšanu, visi apmaksātie loterijas kuponi tiek reģistrēti VAS Latvijas Loto centrālajā sistēmā dalībai izlozēs.  Kupons ir pieņemts dalībai izlozē ar brīdi, kad tas ir reģistrēts VAS Latvijas Loto centrālajā datu sistēmā un informācija par likmes reģistrāciju izlozei atrodas (ir redzama) iLOTO, "REĢISTRĒTO UN BIĻEŠU UN KUPONU ARHĪVĀ" ("Mani kuponi") ar statusu "Likme pieņemta".
 • Kad uz iLOTO sistēmu atnāk apstiprinājums par momentloteriju pirkuma apmaksu, visas iegādātās momentloterijas tiek reģistrētas "REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVĀ". Lai spēlētu momentloteriju, Jums tā jāatver.
 • Jūs jebkurā brīdī iLOTO „REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVĀ” varat sekot līdz savu kuponu un biļešu statusam.

Uzmanību!

 • Pēc pirkuma apmaksas lūdzam atgriezieties iLOTO sistēmā, lai pārliecinātos, ka Jūsu kupons(-i) ir reģistrēti dalībai izlozē. Kupons ir reģistrēts dalībai izlozē, ja tas atrodas "REĢISTRĒTO KUPONU UN BIĻEŠU ARHĪVĀ" ("Mani kuponi)" un tā statuss ir "Likme pieņemta".

Maksājumu arhīvs

 • Maksājumu arhīvā Jums ir iespēja aplūkot veiktos maksājumus un apmaksātā groza saturu, izvēloties groza numura saiti. 
  Jūsu ērtībai iesakām izdrukāt groza saturu. Izdruka Jums ļaus jebkurā laikā pārliecināties par datu pareizību, kā arī noderēs, vērojot TV izlozi.
 • Iesakām pievērst uzmanību groza drošības kodam, kas ir groza satura unikāls kods. Tas tiks iekļauts arī Jūsu maksājuma uzdevumā pie maksājuma mērķa.

Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvs ("Mani kuponi")

 • Šeit Jūs varat sekot līdzi izlozei reģistrēto kuponu un biļešu statusam, apskatīt kuponus un biļetes, izdrukāt reģistrētos kuponus un pieteikties papildspēlēm.
 • "Reģistrēto kuponu un biļešu arhīva" apakšsadaļā "Interaktīvās momentloterijas" Jūs varat apskatīt informāciju par spēlētajām interaktīvajām momentloterijām.

Kā piedalīties papildspēlēs?

 • Iesūtīt komplektu dalībai papildpēlē Jūs varat "Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā" ("Mani kuponi") vai loteriju izvēles sadaļā "Papildspēles".
 • Lai piedalītos papildspēlē, Jums jābūt sakrātam nepieciešamajam biļešu un/vai kuponu skaitam, atbilstoši papildspēles noteikumiem.
 • Papildspēļu komplektus var komplektēt tikai no nelaimējušām skaitļu izložu kvītīm un momentloteriju biļetēm. Skaitļu izložu kvītis, kas vēl piedalās izlozē, un nenokasītās vai laimējušās momentloteriju biļetes uz papildspēli komplektu izlozei nosūtīt nevar.
 • Katra kvīts un biļete var piedalīties tikai vienā papildspēlē tikai vienu reizi.
 • Lai piedalītos papildspēlē, Jums jāizvēlas papildspēles nosaukums un, nospiežot pogu "Iesūtīt komplektu", nepieciešamās kvītis un/vai biļetes automātiski tiks iesūtītas papildspēlei un piedalīsies izlozē.
 • Ar papildspēles noteikumiem var iepazīties nospiežot saiti "Noteikumi".
 • Nosūtīt komplektu dalībai papildspēļu izlozēs, kas notiek sestdienās, var līdz piektdienas plkst. 14:00. Komplekti, kas tiek nosūtīti vēlāk, piedalās nākamās nedēļas papildspēles izlozē.

Uzmanību! Skaitļu izložu kvītis un momentloteriju biļetes izdrukā un papildspēlei sagatavo Latvijas Loto darbinieki. Papildspēlēm netiek pieņemtas iLOTO lietotāju sagatavotas biļešu un kuponu izdrukas no iLOTO.

Kā saņemt laimestu?

 • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu, kuru esat norādījis reģistrējoties iLOTO, vai uz Jūsu iLOTO iekšējo spēles kontu.

Uzmanību! Interaktīvo izložu laimesti līdz EUR 1999,99 tiek automātiski ieskaitīti spēles kontā. Laimesti EUR 2000,00 un lielāki tiek noformēti un izmaksāti saskaņā ar “Noteikumiem VAS “Latvijas Loto” valsts mēroga interaktīvo izložu organizēšanas kārtībai iLOTO sistēmā”. Interaktīvo izložu laimestu izmaksas no spēles konta var tikt veiktas tikai uz attiecīgā iLOTO lietotāja bankas kontu, no kura tika veiktas iemaksas spēles kontā interaktīvo izložu iegādei. 

 • Lietotājam savā iLOTO lietotāja profilā jānorāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Spēles kontā iLOTO Jūs varat saņemt laimestus līdz 1 999,99 €. Laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti uzreiz pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 €, visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz bankas kontu. iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.
 • Visi naudas laimesti no 2000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos (iespējami izņēmumi interaktīvo izložu laimestu izmaksā). Laimesti no 2000 € līdz 10 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies, pēc laimesta noformēšanai nepieciešamās informācijas saņemšanas no laimētāja.
 • Laimestus virs 10 000 € noformē Jums personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 10 000 € līdz 14 300 € izmaksā ar pārskaitījumu uz bankas kontu 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.

Uzmanību! Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts iLOTO un tā lielums ir EUR 2000 līdz EUR 10 000, tad laimētājam klienta izpētes jautājumi tiek nosūtīti elektroniski; laimests tiek noformēts pēc tam, kad laimētājs elektroniski sniedzis atbildes uz šiem jautājumiem. Ja laimests laimēts iLOTO un pārsniedz EUR 10 000, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu.

Uzmanību! Lūdzam laimestu saņēmējus ņemt vērā šo informāciju!

Lielo laimestu (virs EUR 1000) un papildspēļu laimestu noformēšana klātienē Latvijas Loto birojā, Meistaru ielā 19, Rīgā, notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta, iepriekš piesakoties pa tālruni 67227681.

Aicinām laimestus pieteikt attālināti. Laimestu attālināta pieteikšana pieejame šeit.

Pamatspēļu laimestus līdz EUR 1000 var saņemt uzreiz Latvijas Loto veikalā, Meistaru ielā 19, katru dienu no plkst. 8:00 līdz 20:00.

 

Nodoklis no laimesta

 • Vienreizēji izložu laimesti, kā arī laimestu summas un laimestu daļas līdz 3000 eiro (ieskaitot) ar nodokli aplikti netiek, bet laimesta daļai virs 3000 līdz 78100 eiro tiek piemērota nodokļa likme 23% apmērā, savukārt laimesta daļai virs 78100 eiro nodokļa likme ir 31%. Izņēmums ir Simtgades loterijaSporta loterija un Sporto visi, jo to jebkura lieluma laimestiem (tai skaitā Simtgades loterijas papildspēles un Sporta loterijas papildspēles laimestiem) nodoklis piemērots netiek. Plašāka informācija šeit.

 

Kontaktinformācija

Ja radušies jautājumi vai neskaidrības, sazinieties ar mājaslapas administrāciju:
E-pasta adrese: info@latloto.lv
Tālr.: 67224284

VAS Latvijas Loto
Meistaru iela 19
Rīga LV-1050, Latvija

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...