BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Reģistrācija iLOTO un konta aktivizēšana

Iemaksas

Izmaksas

 

Reģistrācija iLOTO un konta aktivizēšana

Kā es varu kļūt par iLOTO lietotāju?

Lai kļūtu par iLOTO lietotāju, ir nepieciešams reģistrēties iLOTO sistēmā (izveidot iLOTO lietotāja profilu). Lai izveidotu lietotāja profilu iLOTO sistēmā, Jums jāaizpilda reģistrācijas forma, kur būs nepieciešams norādīt Jūsu datus, atbilstoši Latvijas republikas likumdošanas prasībām. Reģistrējot lietotāja profilu, lūdzam pārliecināties par sniegto datu pareizību, lai izvairītos no sarežģījumiem turpmākā iLOTO sistēmas lietošanā. Piemēram, ja Jūsu vārdā un/vai uzvārdā ir garumzīmes un/vai mīkstinājuma zīmes, tad tās jālieto, arī ievadot datus iLOTO reģistrācijas formā.

Katram spēlētājam ir atļauts reģistrēt un izmantot tikai vienu lietotāja profilu. Kā arī lietotājs ir atbildīgs par reģistrācijas laikā sniegto datu korektumu un patiesumu, un, reģistrējot lietotāja profilu, drīkst norādīt tikai savus personas datus. Latvijas Loto ir tiesības pieprasīt papildus informāciju no Lietotāja, lai pārbaudītu personas identitāti, ja radušās šaubas par personas datu patiesumu.

Vai es varu reģistrēt vairākus lietotāja profilus?

Nē. Ievērojot atbildīgas spēles principus, katram spēlētājam ir atļauts reģistrēt un izmantot tikai vienu lietotāja profilu. Reģistrācijas brīdī Jūsu dati tiek saglabāti datubāzē un ar tiem nav atļauts reģistrēt vēl kādu lietotāja profilu.

Es nevaru izveidot lietotāja profilu, jo mani dati jau ir reģistrēti! Ko darīt?

Ja sistēma norāda, ka Jūsu dati jau ir reģistrēti, tad Jums jau ir iLOTO reģistrēts lietotāja profils. Katram spēlētājam ir atļauts reģistrēt un izmantot tikai vienu spēles kontu, tādēļ Jūs nevarat reģistrēt jaunu lietotāja profilu, izmantojot tos pašus datus.

Lai atrisinātu šo situāciju, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz info@latloto.lv vai zvanot uz telefona numuru 67224284.

Vai, reģistrējot lietotāja profilu iLOTO, ir kādi vecuma ierobežojumi?

Jā. Atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai un atbildīgas spēles principiem, reģistrēt iLOTO lietotāja profilu drīkst tikai tās personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.

Mans lietotāja profils ir bloķēts. Ko darīt?

Bloķētam lietotāja profilam var būt vairāki iemesli: 

  • ja Jūsu lietotāja profils ir bloķēts pēc 7 neveiksmīgi paroles ievadītajām reizēm, šajā gadījumā parādās paziņojums par to, ka pieslēgties atkārtoti Jūsu lietotajā profilam iLOTO Jūs varat mēģināt pēc 10 minūtēm.
  • ja Jūsu lietotāja profils ir bloķēts tādēļ, ka vēl joprojām nav beidzies Jūsu pieprasītais profila bloķēšanas periods, tad, ievērojot atbildīgas spēles principus, mēs nevarēsim to atbloķēt līdz šis periods būs beidzies.
  • ja Jūsu lietotāja profils ir bloķēts un Jūs nezināt iemeslus, kādēļ tas ir bloķēts, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz info@latloto.lv vai zvanot uz telefona numuru 67224284.

Mans lietotāja profils ir bloķēts uz noteiktu laiku pēc mana pieprasījuma, vai tikmēr varu atvērt (izveidot) citu lietotāja profilu?

Nē. Ievērojot atbildīgas spēles principus, kamēr Jūsu lietotāja profils ir bloķēts uz noteiktu laiku pēc Jūsu pieprasījuma, Jūs nedrīkstiet atvērt un aktivizēt citu lietotāja profilu.

Kā varu nomainīt lietotāja profilā norādīto e-pasta adresi?

Ieejiet savā iLOTO lietotāja profilā un izvēlieties ikonu uz kuras norādīts Jūsu vārds un uzvārds. Datu laukā E-pasts ievadiet Jūsu jauno e-pasta adresi, tad apstipriniet savu lēmumu, ievadot savu iLOTO paroli, un nospiediet Saglabāt.
Ja esat iegājis savā iLOTO, izmantojot interneta banku, izmaiņu apstiprināšana ar iLOTO paroli nav nepieciešama.

 

Iemaksas

Kā uzsākt lietot spēles kontu?

Lai uzsāktu spēles konta lietošanu, iLOTO Lietotājam jāveic vismaz viena autorizācija (pieslēgšanās savam Lietotāja profilam) ar internetbanku vai jāieskaita spēles kontā nauda, izmantojot internetbanku.

Kā es varu veikt iemaksu savā spēles kontā?

Lai iemaksātu naudu iLOTO spēles kontā, Jums ir jāieiet savā iLOTO profilā un ikonā Spēles konts jānospiež "+", tad atvērsies spēles konta papildināšanas logs. Šeit Jūs arī redzēsiet visas Jums pieejamās iemaksas metodes, ko varat izmantot iemaksas veikšanai. Iemaksas spēles kontā var veikt tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz Jūsu vārda. Personas datiem Jūsu profilā ir jāsakrīt ar datiem (arī garumzīmes un mīkstinājuma zīmes vārdā un uzvārdā), kas reģistrēti bankā. Lūdzu pārbaudiet savus personas datus savā profilā, pirms uzsākat sava spēles konta papildināšanu.

Vai savā spēles kontā varu veikt iemaksu ar citai personai piederoša bankas konta?

Nē, iemaksas spēles kontā var veikt tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz Jūsu vārda. Personas datiem Jūsu profilā ir jāsakrīt ar datiem (arī garumzīmes un mīkstinājuma zīmes vārdā un uzvārdā), kas reģistrēti bankā. Lūdzu pārbaudiet savus personas datus savā profilā, pirms uzsākat sava spēles konta papildināšanu.

Vai es varu veikt iemaksu citas personas spēles kontā?

Nē, iemaksu var veikt tikai savā spēles kontā. Kartei vai bankas kontam ir jābūt reģistrētiem uz tās pašas personas vārda, uz kāda ir reģistrēts spēles konts.

Iemaksas spēles kontā var veikt tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz Jūsu vārda. Personas datiem Jūsu profilā ir jāsakrīt ar datiem (arī garumzīmes un mīkstinājuma zīmes vārdā un uzvārdā), kas reģistrēti bankā. Lūdzu pārbaudiet savus personas datus savā profilā, pirms uzsākat sava spēles konta papildināšanu.

Kā veikt iemaksu spēles kontā?

Jums ir jāieiet savā lietotāja profilā un pie spēles konta ikonas jāspiež "+", tad atvērsies spēles konta papildināšanas logs. Izvēlieties no piedāvātajām vai ievadiet nepieciešamo naudas summu un izvēlaties sev vēlamo apmaksas veidu. Lai apstiprinātu savu izvēli nospiediet Papildināt.

Kāda ir maksimālā/minimālā iemaksas summa?

Minimāla summa, ar kuru var veikt iemaksu spēles kontā, ir 0,05 eiro. Ievērojiet, ka ir noteikts ierobežojums naudas līdzekļu apjomam, kas var tikt uzglabāts Spēles kontā, un tie ir 10 000,00 eiro.

Kur iespējams pārbaudīt spēles konta maksājumu vēsturi?

Jūsu veiktos maksājumus varat apskatīt sadaļas Mani kuponi apakšsadaļā Maksājumu arhīvs. Jums tikai jāizvēlas vēlamais periods.

Kur var apskatīt sava spēles konta bilanci?

Spēles konta bilanci varat apskatīt Jūsu iLOTO profilā, blakus sadaļai Mani kuponi.

 

Izmaksas

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

Laimesti tiek izmaksāti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu, kas reģistrēts uz spēlētāja vārda vai uz spēlētāja iLOTO lietotāja profilā aktivizēto spēles kontu. Spēlētājs savā iLOTO lietotāja profilā norāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu izmaksāti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu.

Spēles kontā var saņemt laimestus vērtībā līdz 1999,99 eiro. Skaitļu izložu laimesti līdz 1999,99 eiro uz spēles kontu tiek izmaksāti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Momentloteriju laimesti līdz 1999,99 eiro tiek izmaksāti uz spēles kontu uzreiz pēc laimesta laimēšanas.
Interaktīvo izložu laimesti līdz 1999,99 eiro automātiski tiek izmaksāti uz spēles kontu uzreiz pēc laimesta laimēšanas.

Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 eiro visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu.

Ja laimestus līdz 1999,99 eiro izvēlaties saņemt uz bankas kontu, tad skaitļu izložu laimesti līdz 1999,99 eiro tiek izmaksāti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Momentloteriju laimesti līdz 1999,99 eiro tiek izmaksāti nākamajā darba dienā pēc laimesta laimēšanas.

Naudas laimesti no 2000 eiro līdz 3000 eiro tiek noformēti elektroniski un izmaksāti uz spēlētāja bankas kontu 3 darba dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā piedalās kvīts vai kopš momentloterijas laimesta laimēšanas brīža.

Laimestus no 3 000 eiro noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30 un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 3 000 eiro līdz 14 300 eiro izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 eiro izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.

Kā varu veikt izmaksu no sava spēles konta?

Jums ir jāieiet savā lietotāja profilā un pie spēles konta ikonas jāspiež "-" – atvērsies spēles konta izmaksu logs – Noņemt naudu no spēles konta. Ievadiet vēlamo naudas summu un izvēlaties bankas kontu, uz kuru vēlaties pārskaitīt izvēlēto naudas summu.
Lai apstiprinātu savu izvēli nospiediet Noņemt.

Kad es saņemšu savu izmaksu?

Izmaksas apstiprinām vienreiz dienā, darba dienās.
Bankas kontā nauda nonāks nākamajā darba dienā pēc izmaksas izpildes.

Kā tiek rēķināts diferencētais iedzīvotāju ienākumu nodoklis (IIN) loteriju laimestiem?

Laimests 3 000 eiro (ieskaitot) apmērā vai mazāks ar nodokli aplikts netiks. Tāpat nodoklis netiks ieturēts no laimesta daļas 3 000 eiro (ieskaitot) apmērā. Bet laimesta daļai virs 3 000 eiro līdz 62 800 eiro, nodokļa likme ir 23%, virs 62 800 eiro nodokļa likme ir 31%. Ja Latvijas Loto izmaksā laimestu lielāku par 3000 eiro, tad nodoklis tiks ieturēts izmaksas brīdī. Izņēmums ir Simtgades loterija un Sporta loterija, jo to jebkura lieluma laimestiem nodoklis piemērots netiek.

PIEMĒRS, JA LAIMĒJAT 3 500 EIRO

Ņemot vērā, ka laimestam 3 000 eiro apmērā nodokli nepiemēro, ar nodokli ir apliekama atlikusī summa, kas šajā gadījumā ir 500 eiro. Tiem piemēro likmi 23% apmērā un šajā gadījumā nodokļos tiek nomaksāts 115 eiro. Jūs savā bankas kontā saņemat laimestu 3 385 eiro apmērā.

PIEMĒRS, JA LAIMĒJAT 70 000 EIRO

Laimesta daļai 3 000 eiro apmērā nodokli nepiemēro, tādēļ šajā gadījumā ar nodokli apliekamā atlikusī summa ir 67 000 eiro. 62 800 eiro no šīs summas piemēros 23% nodokļa likmi, jo tāda ieturama laimestu daļām virs 3000 eiro līdz 62 800 eiro. Bet summai, kas pārsniedz 62 800 eiro, kas mūsu piemērā ir atlikušie 4 200, piemēro likmi 31%. Nodokļos kopā tiek nomaksāts 15 746 eiro un spēlētājs savā bankas kontā saņem 54 254 eiro.

Ja maksātājam taksācijas gada laikā izmaksātie izložu un azartspēļu laimesti summējot pārsniedz 3000 eiro, IIN jāsamaksā rezumējošā kārtībā, iesniedzot gada ienākumu deklarāciju. Vairāk par to varat uzzināt, zvanot uz VID konsultatīvo tālruni: 67120000.

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...