Mājaslapā (iLOTO) pieejamie Atbildīgas spēles rīki 

Pētījumi liecina, ka spēļu ierobežojumi ļauj apzināties savus spēļu paradumus un veicina paškontroli. Mēs piedāvājam noderīgus rīkus, lai tu spētu veiksmīgāk kontrolēt savu spēli. Pieņem pārdomātus lēmumus, nosakot savus personīgos limitus.

Mūsu mērķis ir sniegt tiešsaistes spēļu pieredzi, kas ir kvalitatīva, droša, sociāli atbildīga un patīkama visiem mūsu spēlētājiem!

Zaudējumu limits

Šī iespēja ļauj katram klientam izvēlēties dienas / nedēļas / mēneša noteikto kopējo lietotāja konta zaudējumu limitu. Ja klients pats neuzstādīs lietotāja konta zaudējumu limitu, tad atbildīgas spēles nodrošināšanai lietotāja kontam automātiski tiks noteikts dienas (24h) zaudējumu limits EUR 50 000 apmērā.

Klientiem vienmēr ir iespējams mainīt lietotāja konta zaudējumu limitu, un, atbilstoši atbildīgas spēles labajai praksei, tie tiks aktivizēti sekojoši:

  • mainot dienas limitu uz mazāku, tas stājas spēkā nekavējoties;
  • mainot dienas limitu uz lielāku, izmaiņas veikt ir iespējams pēc iepriekšējā perioda iztecēšanas.

Lietotāja konta bloķēšana vai slēgšana

Ja vēlies paņemt pārtraukumu, vari to izdarīt savā profilā. Katram klientam ir tiesības un iespēja jebkurā brīdī uz noteiktu laiku bloķēt savu iLOTO profilu vai slēgt to pavisam.

  • Sadaļā Uz laiku bloķēt profilu jāveic atzīmē pie Bloķēt profilu un jāizvēlas bloķēšanas periods (diena; nedēļa; mēnesis; 3 mēneši; 6 mēneši; gads).
  • Sadaļā Slēgt profilu, veicot atzīmi pie Slēgt profilu, profils tiks slēgts.

Informatīvi atgādinājumi

Aktivizē informatīvus spēlēšanas atgādinājumus konta sadaļā Limiti, lai spēlējot saņemtu atbilstošus atbildīgas spēles paziņojumus.

Spēlēšanas vēsture

Konta sadaļā Mani kuponi vari apskatīt, veiktos pirkumus, iemaksas spēles kontā, izmaksas uz spēles kontu un laimestu kopsummu. 

Interaktīvo izložu limits

Atbilstoši Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām spēlētājam ir obligāti jāuzstāda likmes limits – maksimālā likmei vienā spēlē vai dienas kopējā likmju summa.

Pašizslēgšana (pašatteikušos personu reģistrs)

Pašatteikušos personu reģistra mērķis ir aizsargāt sabiedrības intereses un fizisko personu tiesības atturēties no pārmērīgas tieksmes uz azartspēļu, tai skaitā interaktīvo azartspēļu, spēlēšanu vai piedalīšanos interaktīvajās izlozēs. Liegums attiecas uz piedalīšanos visās Azartspēļu un izložu likumā minētajās azartspēlēs un interaktīvajās izlozēs.

Pašatteikušos personu reģistrs

Uzturlīdzekļu garantiju fonda reģistrs

Atbilstoši uzturlīdzekļu garantiju fonda likuma 7.2 pantam, lai aizsargātu bērna tiesības un veicinātu vecāku pienākuma pildīšanu – uzturlīdzekļu maksāšanu, parādniekam ir aizliegts spēlēt azartspēles, interaktīvās azartspēles, kā arī piedalīties interaktīvajās izlozēs.

Informāciju par personas esamību uzturlīdzekļu garantiju fonda parādnieka statusā un aktuālo parāda apmēru, var iegūt izmantojot portālā Latvija.lv izvietoto elektronisko pakalpojumu – Informācija par uzturlīdzekļu parādu.

Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas kontakti.

Informējam, lai persona varētu noskaidrot, kādēļ viņai tiek liegts piedalīties azartspēlēs vai interaktīvajās izlozēs, tai ir jāapmeklē Pašatteikušos personu reģistra lapa, kurā jāautentificējas ar Latvija.lv piedāvātajiem rīkiem.

responsible

Ja Jums ir radušies jautājumi par to, kā piedalīties loterijās atbildīgi, vai arī jūtat, ka spēlēšana Jums sagādā problēmas, sazinieties ar mums:

email info@latloto.lv phone +371 67224284

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...