Informācija par zaudējumu limita uzstādīšanu mājaslapā

iLOTO lietotāja konta zaudējumu limita uzstādīšana

Atbilstoši Eiropas Loteriju Atbildīgas spēles standartam VAS “Latvijas Loto” īsteno Atbildīgas Spēles politiku, tāpēc katrs klients tiek aicināts spēlēt atbildīgi un noteikt sev lietotāja konta zaudējumu limitu.

Šī iespēja ļauj katram klientam izvēlēties dienas / nedēļas / mēneša noteikto kopējo lietotāja konta zaudējumu limitu.

Ja tiek uzstādīts dienas/ nedēļas/ mēneša limits, tad, veicot pirkumu, sistēma neļaus pārsniegt uzstādīto limitu norādītajā laika posmā. Laika tecējums tiek skaitīts no pirkuma izdarīšanas brīža. Piemērs: ja 1.janvārī plkst. 12:00 lietotājs norāda zaudējuma limitu 100 eiro mēnesī, tad, veicot pirkumu 1. janvārī plkst. 12:15, sistēma pārbaudīs, vai laika posmā no 1.decembra plkst. 12:15 līdz 1. janvārim plkst. 12:15 (jeb mēneša laikā) nav pārsniegts limits. Veicot pirkumu 2. februārī plkst. 10:00, tiek pārbaudīts laika posms no 2. janvāra plkst. 10:00 līdz 2. februārim plkst. 10:00 utt. Mainīt šo uzstādījumu lietotājs varēs 1. februārī plkst. 12:00. Informācija par atlikušo summu līdz limita beigām ir pieejama lietotāja profilā.

Ja klients pats neuzstādīs lietotāja konta zaudējumu limitu, tad atbildīgas spēles nodrošināšanai lietotāja kontam automātiski tiks noteikts dienas (24h) zaudējumu limits EUR 50 000 apmērā.

Klientiem vienmēr ir iespējams mainīt lietotāja konta zaudējumu limitu, un atbilstoši atbildīgas spēles labajai praksei tie tiks aktivizēti sekojoši:

  • mainot dienas limitu uz mazāku, tas stājas spēkā nekavējoties;
  • mainot dienas limitu uz lielāku, tas ir iespējams pēc iepriekšējā perioda iztecēšanas.

Mūsu mērķis ir sniegt tiešsaistes spēļu pieredzi, kas ir kvalitatīva, droša, sociāli atbildīga un patīkama visiem mūsu spēlētājiem!

 

Atgādinājums par spēles laiku

Loteriju spēlēšana ir aizraujoša izklaide, bet pret to ir jāizturas atbildīgi. Ir iespējas norādīt, pēc cik iLOTO pavadītām minūtēm, vēlies saņemt atgādinājumu par savu spēles laiku. Ja sasniegsi savu norādīto atgādinājuma laiku, tad saņemsi informatīvu atgādinājumu, ka ir sasniegts norādītais spēles laiks, bet tas neliegs Tev turpināt piedalīties loterijās. Ja nevēlies saņemt atgādinājumus par savu spēles laiku, tad vari zemāk esošo lauku atstāt tukšu. Piemēram, ja noradīsi 60 minūtes, tad ik pēc 60 sesijas minūtēm, saņemsi atgādinājumu par savu spēles laiku

 

Atgādinājums par spēles likmēm

Zemāk vari norādīt, kādu iLOTO loteriju likmju kopsummu diennaktī sasniedzot, saņemsi informatīvu atgādinājumu par sasniegto spēles likmju kopsummu. Ja norādīsi summu, kuru sasniedzot parādās atgādinājums, tas neietekmēs Tavas iespējas piedalīties loterijās arī pēc šīs summas sasniegšanas. Piemēram, ja norādīsi 50 eiro, tad katru reizi, kad Tavu veikto loteriju spēles likmju kopsumma diennaktī sasniegs 50 eiro, saņemsi informatīvu paziņojumu.

 

iLOTO lietotāja konta bloķēšana vai slēgšana

Atbilstoši Eiropas Loteriju Atbildīgas spēles standartam VAS “Latvijas Loto” īsteno Atbildīgas Spēles politiku, nodrošinot katram klientam tiesības un iespēju jebkurā brīdī uz noteiktu laiku bloķēt savu iLOTO profilu vai slēgt to pavisam.

Lai iLOTO bloķētu vai slēgt savu profilu, tajā jāveic nepieciešamā atzīme un sava izvēle ir jāapstiprina:

  • sadaļā Uz laiku bloķēt profilu jāveic atzīmē pie Bloķēt profilu un jāizvēlas bloķēšanas periods (diena; nedēļa; mēnesis; 3 mēneši; 6 mēneši; gads);

sadaļā Slēgt profilu, veicot atzīmi pie Slēgt profilu, profils tiks slēgts

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...