VIKINGLOTTO

Par Vikinglotto

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Kā spēlēt internetā - jaunajā dizainā?

Kā spēlēt internetā?

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Kā spēlēt Vikinglotto sistēmu?

Kāda ir varbūtība laimēt?

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

Vikinglotto licencepilni noteikumi IAUI

VAS Latvijas Loto organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumi internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi)

  

Par Vikinglotto

Vikinglotto ir kopīga loterija 10 valstīm: to organizē Dānijas, Slovēnijas, Somijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Islandes, Beļģijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas nacionālie loteriju uzņēmumi. Laimesta lielums ir atkarīgs no tā, cik daudz cilvēku piedalās un cik ir laimējuši.

 

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

 • Saņemiet LOTO tirdzniecības vietā bezmaksas kuponu. Uz kupona ir 8 varianti.

vikinglotto kupons

   • Izvēlieties 6 skaitļus no 48 skaitļiem un 1 Vikingskaitli no 5 Vikingskaitļiem vienā variantā un atzīmējiet tos ar krustiņu. 
   • Spēles variants ir seši Jūsu izvēlētie skaitļi un viens Jūsu izvēlētais Vikingskaitlis vienā lauciņā, kuri nosvītroti ar zīmi “X” (ar melnu vai zilu pildspalvu). Skaitļus un Vikingskaitli Jūsu vietā var izvēlēties arī terminālis – tā būs Ātrspēle.

   • Viena izlozes varianta cena uz vienu izlozi ir 1,00 €. Maksa par spēli atkarīga no variantu skaita un izložu skaita, kurās vēlaties piedalīties.        

   • Izvēlieties, cik izlozēs vēlaties piedalīties: 1, 2, 3, 4, 8 vai 10 izlozēs; ar zīmi "X" nosvītrojiet attiecīgo lodziņu.

Viking lotto nomer lotereji

   • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.

   • Nododiet aizpildīto kuponu pārdevējam, kurš to reģistrēs terminālī. Samaksājiet pārdevējam, un saņemiet termināļa izdrukātu kvīti.

   • Pēc kvīts saņemšanas pārbaudiet, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas Jūsu izvēlētās atzīmes.

   • Saudzīgi glabājiet kvīti, jo tikai kvīts, nevis kupons, ir pierādījums Jūsu dalībai izlozē un tiesībām saņemt laimestu. 

 

 

 

Kā spēlēt internetā – jaunajā pirkšanas dizainā?

 • Reģistrējieties iLOTO vai pieslēdzieties (ielogojieties) sistēmā, ja Jums jau ir izveidots profils sistēmā.
 • Izvēlieties Vikinglotto, un Jums būs iespēja izvēlēties Jums ērtāko piedalīšanās veidu:
 1. Dalība Vikinglotto ar 1 spēles variantu.
 2. Dalība Vikinglotto ar 8 spēles variantiem un atzīmēm par dalību Džokers un Džokers 7.
 3. Dalība Vikinglotto ar saviem skaitļiem, kas nozīmē, ka varēsiet pievienot līdz 8 spēles variantiem un norādīt, vai vēlaties piedalīties Džokers un Džokers 7, kā arī spēlēt sistēmas spēli.
 4. Dalība Vikinglotto, abonējot līdz 8 Vikinglotto spēles variantiem un ar iespēju abonēt arī dalību Džokers un Džokers 7.

 

 • Izvēloties Pirkt 1 variantu, Jums tiks piedāvāts jau aizpildīts, apmaksai gatavs 1 spēles variants. Piedāvātajā spēles variantā Jūs varat manuāli mainīt izvēlētos skaitļus, nospiežot uz zīmuļa pogas, vai arī mainīt izvēlētos skaitļus ar Ātrspēles funkciju, nospiežot uz pogas ar divām bultiņām, kas novietota virs spēles varianta. Jums ir iespēja arī pievienot papildus variantus un veikt izmaiņas atzīmēs par dalību Džokers un Džokers 7, kā arī rediģēt kupona numuru.

 

 • Izvēloties Pirkt 8 variantus + Džokers + Džokers 7, Jums tiks piedāvāti jau aizpildīti apmaksai gatavi 8 spēles varianti un atzīmes par dalību Džokers un Džokers 7. Piedāvātajos spēles variantos Jūs varat manuāli mainīt izvēlētos skaitļus, nospiežot uz zīmuļa pogas, vai arī mainīt izvēlētos skaitļus ar Ātrspēles funkciju, nospiežot uz pogas ar divām bultiņām, kas novietota virs spēles varianta. Jums ir iespēja arī veikt izmaiņas atzīmēs par dalību Džokers un Džokers 7, kā arī rediģēt kupona numuru.

 

 • Ja izvēlēsieties Spēlēt ar saviem skaitļiem, tad Jums ir iespēja piedalīties Vikinglotto ar 1 līdz 8 spēles variantiem, kā arī norādīt, vai vēlaties piedalīties Džokers un Džokers 7. Jūs varat spēlēt arī sistēmas spēli. Jūs varat izvēlēties skaitļus katrā no spēles variantiem, nospiežot uz spēles varianta laukuma. Jau izvēlētus skaitļus spēles variantā Jūs varat manuāli mainīt, nospiežot uz zīmuļa pogas, vai arī mainīt izvēlētos skaitļus ar Ātrspēles funkciju, nospiežot uz pogas ar divām bultiņām, kas novietota virs spēles varianta.

 

 • Izvēlieties Abonēt, lai varētu abonēt vienu vai vairākus spēles variantus ar Jūsu izvēlētiem skaitļiem vai lai abonētu vienu vai vairākus Ātrspēles variantus (abonējot Ātrspēli, uz katru izlozi tiks ģenerēts jauns Ātrspēles variants vai varianti). Ja izvēlēsieties abonēt Ātrspēles variantu vai variantus, tad katrā no Ātrspēles variantiem skaitļi tiks ģenerēti pēc nejaušības principa.
 • Spiežot Izvēlēties skaitļus, Jūs varat atzīmēt skaitļus, kas būs konkrētajā spēles variantā. Ja nospiedīsiet uz pogas ar sakrustotām bultiņām , tad skaitļi tiks ģenerēti pēc nejaušības principa ar Ātrspēles palīdzību. Kad esat izvēlējies savu skaitļus, nospiediet uz pogas Saglabāt.

 • Viena Vikinglotto varianta cena ir 1,00 eiro. Maksa par dalību Džokers ir 1,50 eiro. Maksa par dalību Džokers 7 ir 1,50 eiro. Iegādājoties Vikinglotto iLOTO, Jūs varat labot kupona numura ciparus (Džokers un Džokers 7 ciparus).
 • Pievienojot vai noņemot variantus un veicot izmaiņas atzīmēs par dalību Džokers un Džokers 7, Jūs varat sekot dalības cenai. 
 • Izveidotos Vikinglotto spēles variantus ar vai bez atzīmēm par dalību Džokers un Džokers 7 Jūs varat pievienot pirkuma grozam, spiežot zaļo pogu Pievienot grozam, vai arī pievienot savām sagatavēm, spiežot Pievienot sagatavēm.
 • Reģistrējieties iLOTO vai pieslēdzieties sistēmā, ja Jums jau ir izveidots profils sistēmā. Lai pirkumu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga APMAKSĀT. Pirkumu grozu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzekļu pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku.
 • Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā, ir 10 000 €.
 • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas Jūsu iegādātā kvīts ar izvēlētajiem spēles variantiem tiks reģistrēta dalībai izlozē.
 • Lai pārliecinātos par to, ka Jūsu kvīts ir reģistrēta, dodaties uz Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu sadaļā Mani kuponi un pārbaudiet, vai Jūsu kupona statuss ir Likme pieņemta.
 • Ja piedalāties izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.

 

 

 

Kā spēlēt internetā?

   • Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs.

   • Izvēlieties Vikinglotto un Jūs saņemsiet virtuālu kuponu.

   • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Vikinglotto aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt.

   • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 
   • Izvēlieties 6 skaitļus no 48 skaitļiem un 1 Vikingskaitli no 5 Vikingskaitļiem vienā variantā un atzīmējiet tos ar kursoru. Viena izlozes varianta cena uz vienu izlozi ir 1,00 €.
   • Spēles variants ir seši Jūsu izvēlētie skaitļi un 1 Jūsu izvēlētais Vikingskaitlis vienā variantā. Skaitļus Jūsu vietā var izvēlēties arī iLOTO sistēma - tā būs Ātrspēle.
   • Izvēlieties, cik izlozēs vēlaties piedalīties: 1, 2, 3, 4, 8 vai 10 izlozēs; atzīmējiet savu izvēli ar kursoru.

Viking lotto nomer lotereji

   • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
   • Aizpildot kuponu iLOTO, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai kupona apakšējā labajā stūrī, kā arī laikam, kas atlicis līdz iespējai reģistrēt savu dalību tuvākajā izlozē.
   • Kad kupons aizpildīts, apstipriniet savu izvēli, spiežot uz „PIEVIENOT GROZAM”. Nospiežot „PIEVIENOT GROZAM”, Jums tiks piedāvātas iespējas „TURPINĀT IEPIRKTIES” vai „APSKATĪT GROZU”. Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs. Lai pirkumu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga „APMAKSĀT”. Pirkumu grozu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzkeļus pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku.
   • Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā, ir 10 000 €.
   • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas, Jūsu izvēlētie kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē.
   • Pārliecinieties par to, ka Jūsu kuponi ir reģistrēti – dodieties uz ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu” ("Mani kuponi") un pārbaudiet, vai Jūsu kuponu statuss ir ”Likme pieņemta”.

   • Savus reģistrētos kuponus Jūs varat apskatīt ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā” ("Mani kuponi") izvēloties katram atsevišķam kuponam iespēju ”Drukāt kuponu”. Arhīvā Jūs arī varat sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam (piemēram, vai kupons ir laimējis vai arī vēl turpina piedalīties izlozēs).

   • Ja piedalieties izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.

   • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts Vikinglotto aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt.

   • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 

 

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Katrā laimējušo skaitļu izlozē ar pirmo lototronu tiek izlozēti 6 skaitļi no 48 skaitļiem un ar otro lototronu - papildus 1 Vikingskaitlis no 5 Vikingskaitļiem.

Ir astoņas laimestu grupas:

   • 1. grupa - 6 atminēti skaitļi un atminēts Vikingskaitlis (6+1);
   • 2. grupa - 6 atminēti skaitļi (6);
   • 3. grupa - 5 atminēti skaitļi un atminēts Vikingskaitlis (5+1);
   • 4. grupa - 5 atminēti skaitļi (5);
   • 5. grupa - 4 atminēti skaitļi un atminēts Vikingskaitlis (4+1);
   • 6. grupa - 4 atminēti skaitļi (4);
   • 7. grupa - 3 atminēti skaitļi un atminēts Vikingskaitlis (3+1);
   • 8. grupa - 3 atminēti skaitļi (3). 
   • 1. grupas laimests par uzminētiem sešiem skaitļiem un vienu Vikingskaili (uzkrājums 6+1) un 2.grupas laimests par uzminētiem sešiem skaitļiem visām Vikinglotto sadarbības valstīm ir kopīgi. Pārējās laimestu grupas un laimesti katrā valstī ir individuāli un atkarīgi no dalībnieku un laimētāju skaita konkrētajā izlozē valsts ietvaros.

   • Katrā izlozē tiek nodrošināts 1. laimestu grupas minimālais laimestu fonds (uzkrājums) EUR 3 000 000. Lai nodrošīnātu šo minimālo laimestu fondu, 1.laimestu grupai tiek veidots rezerves fonds.

   • 1. laimestu grupas un 2. laimestu grupas katra atsevišķa laimesta lielums euro, kas izveidosies proporcionāli sadalot konkrētas laimestu grupas laimestu fondu ar laimētāju (laimējušo variantu) skaitu šajā grupā, tiks noapaļots uz leju līdz veseliem desmitiem euro centu. Noapaļošanas rezultātā izveidojusies naudas summa (euro) tiks novirzīta kopējā 1. laimestu grupas rezerves fondā.

   • 1. laimestu grupas laimestu fondam ir noteikta maksimālā laimestu fonda (uzkrājuma) summa EUR 25 000 000. Ja 1. laimestu grupas laimestu fonds pārsniedz šo noteikto maksimālo summu EUR 25 000 000, tad naudas summa virs šīs maksimālās laimestu fonda summas (starpība) eiro tiek novirzīta uz 2. laimestu grupas laimestu fondu šajā izlozē. 

Kā spēlēt Vikinglotto sistēmu?

Vikinglotto var spēlēt arī sistēmas spēli. Tā dod iespēju atzīmēt vairāk par 6 skaitļiem un 1 Vikingskaitli vienā variantā. Piemēram, atzīmējot 9 skaitļus un 2 Vikingskaitļus vienā variantā, Jūs iegūsiet 168 skaitļu un Vikingskaitļa kombinācijas. Tas ir ērti, ja nav laika aizpildīt vairākus kuponus, bet ir vēlēšanās piedalīties spēlē ar daudzām kombinācijām (variantiem). Tikai ņemiet vērā, ka Jūs nevarat uz viena kupona vienā variantā spēlēt sistēmas spēli un otrā nespēlēt sistēmas spēli.

Nosvītroto skaitļu skaits

Kombināciju skaits

Nosvītroto Vikingskaitļu skaits

Kombināciju skaits

Kopā

kombināciju skaits

 

Summa par dalību vienā izlozē, EUR

7

7

1

1

7

7,00

8

28

1

1

28

28,00

9

84

1

1

84

84,00

10

210

1

1

210

210,00

11

462

1

1

462

462,00

6

1

2

2

2

2,00

7

7

2

2

14

14,00

8

28

2

2

56

56,00

9

84

2

2

168

168,00

10

210

2

2

420

420,00

11

462

2

2

924

924,00

6

1

3

3

3

3,00

7

7

3

3

21

21,00

8

28

3

3

84

84,00

9

84

3

3

252

252,00

10

210

3

3

630

630,00

11

462

3

3

1386

1386,00

6

1

4

4

4

4,00

7

7

4

4

28

28,00

8

28

4

4

112

112,00

9

84

4

4

336

336,00

10

210

4

4

840

840,00

11

462

4

4

1848

1848,00

6

1

5

5

5

5,00

7

7

5

5

35

35,00

8

28

5

5

140

140,00

9

84

5

5

420

420,00

10

210

5

5

1050

1050,00

11

462

5

5

2310

2310,00

 

 Laimestu aprēķins sistēmas spēlē.

Kāda ir varbūtība laimēt?

Laimestu grupa

Varbūtība laimēt

1. grupa

6+1

1: 61357560

2. grupa

6

1: 15339390

3. grupa

5+1

1: 243482

4. grupa

5

1: 60871

5. grupa

4+1

1: 4751

6. grupa

4

1: 1188

7. grupa

3+1

1: 267

8. grupa

3

1: 67

 

 

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus? 

Vikinglotto izlozes notiek katru trešdienu Norvēģijā un to organizē Norvēģijas nacionālais loteriju uzņēmums Norsk Tipping. Latvijas spēlētāji izlozes ierakstu var noskatīties LTV1 katru trešdienu plkst. 21.05 raidījuma Latvijas Loto izlozes ietvaros.

Izlozes sākums

Pārdošanas pārtraukums tirdzniecības vietās

iLOTO pārdošanas pārtraukums

Izlozes pārraide TV

20:00

19:00 - 19:10

18:50 - 19:10

LTV1 21:05

 

Izlozētos skaitļus un Vikingskaitli un informāciju par laimestiem iespējams uzzināt pēc izlozes ikvienā LOTO tirdzniecības vietā, www.latloto.lv, kā arī pa izziņu tālruni 67227728.

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā? 

Uzmanību! 

Laimestu (-us) var pieteikt un saņemt tikai pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās! 

 • Ja esat piedalījies Vikinglotto Latvijā ar Latvijas Loto starpniecību, tad arī laimesti jāsaņem Latvijā un tas notiek atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Ja esat piedalījies Vikinglotto citā valstī, tad nevarat izņemt šo laimestu Latvijā.
   • Laimestus līdz 150 € izmaksā LOTO tirdzniecības vietās.
   • Laimestus no 150 € līdz 720 € izmaksā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī pēc iespējas var izmaksāt jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā  tirdzniecības vietā. 
   • Laimestus virs 720 € noformē Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19, biroja darba laikā darba dienās no plkst. 9.00-17.30 (pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681). Laimestus virs 720 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā. Laimestus no 720 € - 1000 € pēc iespējas var izmaksāt nekavējoties skaidrā naudā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19.
   • Laimestus līdz 10 000 € iespējams pieteikt attālināti šeit.
   • Laimestus var pieteikt 365 dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās..

Uzmanību! 

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts tirdzniecības vietā, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu. 

 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā? 

Uzmanību! 

Laimesti tiek izmaksāti tikai pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās! 

   • Ja esat piedalījies Vikinglotto Latvijā ar Latvijas Loto starpniecību, tad arī laimesti jāsaņem Latvijā un tas notiek atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Ja esat piedalījies Vikinglotto citā valstī, tad nevarat izņemt šo laimestu Latvijā.
   • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu, kuru spēlētājs norādījis savā lietotāja profilā iLOTO, vai uz spēlētāja iLOTO iekšējo spēles kontu; spēlētājs savā iLOTO lietotāja profilā norāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 €, visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu.
   • Ja iLOTO spēlētājs savā lietotāja profilā ir norādījis, ka vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu, tad laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti uz spēles kontu nekavējoties pēc pēdējās izlozes, kurā laimējušais kupons ir piedalījies.
   • Laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 € visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu. iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.
   • Visi naudas laimesti no 2000 € - 10 000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos. Laimesti no 2000 € līdz 10 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies, un pēc klienta izpētei nepieciešamās informācijas no laimētāja saņemšanas.
   • Laimestus no 10 000 € noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 (pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681) un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 10 000,01 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.

Uzmanību! 

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts iLOTO un tā lielums ir EUR 2000 līdz EUR 10 000, tad laimētājam klienta izpētes jautājumi tiek nosūtīti elektroniski; laimests tiek noformēts pēc tam, kad laimētājs elektroniski sniedzis atbildes uz šiem jautājumiem. Ja laimests laimēts iLOTO un pārsniedz EUR 10 000, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...