DŽOKERS 7

Kas ir papildspēle Džokers 7 un kā var to spēlēt?

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Kā spēlēt internetā?

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Kāda ir varbūtība laimēt?

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

Pilni Džokers 7 noteikumi

Noteikumi IAUI

VAS Latvijas Loto organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumi internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi)

 

Kas ir papildspēle Džokers 7 un kā var to spēlēt?

 • Džokers 7 ir Latvijas Loto organizēto skaitļu izložu(Latloto 5 no 35KenoSuperBingoVikinglotto un Eurojackpot papildspēle, kurā, ieguldot vien 1,50 €, var laimēt līdz pat 750 000 €. Papildspēles Džokers 7 izlozes notiek vienlaikus ar Latloto 5 no 35 izlozēm katru trešdienu un sestdienu LTV1 pēc Panorāmas, un tajā tiek izlozēti 7 kupona numura cipari.    
      
 • Latloto 5 no 35 spēlētāji var piedalīties Džokera 7 izlozēs. Ja izvēlaties piedalīties, piemēram, 4 Latloto 5 no 35 izlozēs un izvēlaties spēlēt arī papildspēli Džokers 7, tad piedalīsities attiecīgi 4 Džokera 7 izlozēs.    
       
 • SuperBingo spēlētājiem ir iespēja piedalīties papildspēles Džokers 7 sestdienas izlozē!  
           
 • Keno spēlētājiem ir iespēja piedalīties tuvākajā Džokera 7 izlozē.        
     
 • Vikinglotto spēlētājiem ir iespēja piedalīties tuvākajā Džokera 7 izlozē.     
       
 • Eurojackpot spēlētājiem ir iespēja piedalīties tuvākajā Džokera 7 izlozē.

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Ja vēlaties piedalīties papildspēlē Džokers 7:

 • aizpildiet vismaz vienu Latloto 5 no 35 variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Ja izvēlēsieties piedalīties vairākās Latloto 5 no 35 izlozēs, tad piedalīsities arī tikpat Džokera 7 izlozēs. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Latloto 5 no 35 ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Latloto 5 no 35 aizpildīts variants

          vai    

 • aizpildiet vismaz vienu SuperBingo variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties sestdienas Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī SuperBingo ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
SuperBingo aizpildīts variants

          vai      

 • aizpildiet Keno kuponā vienu vai divus spēles variantus ar likmju kopsummu uz vienu izlozi vismaz 0,50 € un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē neatkarīgi no tā, cik Keno izlozēs izvēlēsieties piedalīties. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Keno ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli. 
Keno aizpildīts variants

           vai      

 • aizpildiet vismaz vienu Vikinglotto variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Vikinglotto ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Viking Lotto viens variants

           vai       

 • aizpildiet vismaz vienu Eurojackpot variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Eurojackpot ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Eurojackpot viens variants
 • Ar zīmi X nosvītrojiet lodziņu Jā. Papildspēles Džokers 7 cena ir 1,50 €.
Džokers 7 Jā
 
 

Kā spēlēt internetā?

Ja vēlaties piedalīties papildspēlē Džokers 7:

 • aizpildiet vismaz vienu Latloto 5 no 35 variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar kursoru. Ja izvēlēsieties piedalīties vairākās Latloto 5 no 35 izlozēs, tad piedalīsities arī tikpat Džokera 7 izlozēs. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Latloto 5 no 35 ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Latloto 5 no 35 aizpildīts variants

           vai   

 • aizpildiet vismaz vienu SuperBingo variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar kursoru. Jūs piedalīsieties sestdienas Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī SuperBingo ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
SuperBingo viens variants

          vai     

 • aizpildiet Keno kuponā vienu vai divus spēles variantus ar likmju kopsummu uz vienu izlozi vismaz 0,50 € un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar kursoru. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē neatkarīgi no tā, cik Keno izlozēs izvēlēsieties piedalīties. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Ātrspēli.
Keno viens variants iLOTO

          vai     

 • aizpildiet vismaz vienu Vikinglotto variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar kursoru. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Vikinglotto ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Viking Lotto iLOTO viens variants

          vai   

 • aizpildiet vismaz vienu Eurojackpot variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar kursoru. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Eurojackpot ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Eirojackpot iLOTO aizpildīts variants
 • Ar kursoru atzīmējiet lodziņu Jā. Papildspēles Džokers 7 cena ir 1,50 €.  
Džokers 7 iLOTO Jā
 • Tikai spēlējot Internetā, Jūs pats varat izvēlēties Džokers 7 ciparus (kupona numura ciparus).   
          
 • Kad kupons aizpildīts, apstipriniet savu izvēli, spiežot uz „PIEVIENOT GROZAM”. Nospiežot „PIEVIENOT GROZAM”, Jums tiks piedāvātas iespējas „TURPINĀT IEPIRKTIES” vai „RĀDĪT GROZU”. Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs. Lai pirkumu grozu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga „APMAKSĀT”. Pirkumu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzkeļus pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku. Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā ir 10 000 €.
          
 • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas, Jūsu izvēlētie kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē.
             
 • Pārliecinieties par to, ka Jūsu kuponi ir reģistrēti – dodieties uz "Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu" (Mani kuponi) un pārbaudiet, vai Jūsu kuponu statuss ir "Likme pieņemta". 
          
 • Savus reģistrētos kuponus Jūs varat apskatīt ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā”, izvēloties katram atsevišķam kuponam opciju Drukāt kuponu. Arhīvā Jūs arī varat sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam (piemēram, vai kupons ir laimējis vai arī vēl turpina piedalīties izlozēs).

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

 • Ja Jūsu kupona numura pēdējie divi, trīs, četri, pieci, seši vai septiņi cipari sakrīt ar izlozētajiem cipariem, Jūs esat laimējis noteiktu summu. Garantētais laimests par 7 uzminētajiem cipariem ir 750 000 €!
   
 • Maksimālā laimestu kopsumma vienā izlozē ir 900 000 €.

Laimesti: 

Džokers 7 laimestu tabula                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Kāda ir varbūtība laimēt? 

Atminētie skaitļi Varbūtība 1/X
7 10 000 000  
6 1 000 000  
5 100 000  
4 10 000  
3 1 000  
2 100  

 

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Džokera 7 izlozes notiek trešdienās un sestdienās, Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19.

 
Izlozes
sākums
Pārdošanas pārtraukums
 on-line  tirdzniecības vietās
iLOTO pārdošanas
pārtraukums
Rezultātu
pārraide TV
trešdien
18:.00
17:30 - 17:40
17:20 - 17:40
LTV 1 21:10
sestdien
18:00
17:30 - 17:40
17:20 - 17:40
LTV 1 21:10

 

Laimējušos skaitļus iespējams uzzināt pēc izlozes ikvienā on-line termināla atrašanās vietā, ka arī izložu dienās televīzijā. Tāpat informāciju var iegūt www.latloto.lv un pa izziņu tālruni 67227728.

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā? 

 • Laimestus līdz 150 € izmaksā loteriju on-line tirdzniecības vietās.
   
 • Laimestus no 150 € līdz 720 € izmaksā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī var izmaksāt jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā on-line tirdzniecības vietā.
   
 • Laimestus virs 720 € noformē Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19. Laimestus virs 720 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba laikā. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā.
   
 • Laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc attiecīgās izlozes.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts tirdzniecības vietā, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu. 

 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

 • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu vai uz spēlētāja iLOTO iekšējo spēles kontu; spēlētājs savā iLOTO lietotāja kontā norāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var saņemt laimestus vērtībā līdz 1 999,99 €.
 • Laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 € visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu. iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.
 • Visi naudas laimesti no 2000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos. Laimesti no 2000 € līdz 3 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies.
 • Laimestus no 3 000 € noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 3 000,01 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts iLOTO un tā lielums ir EUR 2000 līdz EUR 3000, tad laimētājam klienta izpētes jautājumi tiek nosūtīti elektroniski; laimests tiek noformēts pēc tam, kad laimētājs elektroniski sniedzis atbildes uz šiem jautājumiem. Ja laimests laimēts iLOTO un pārsniedz EUR 3000, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu.

  

Apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības
inspekcijā 07.01.2015.
 

 

VAS „Latvijas Loto”
Valsts mēroga skaitļu izložu papildspēles „Džokers 7”
noteikumi

 

 

1. Izlozes organizētājs


1.1. Valsts mēroga skaitļu izložu papildspēli „Džokers 7” (turpmāk tekstā – Papildspēle) organizē valsts akciju sabiedrība „Latvijas Loto” (turpmāk tekstā VAS „Latvijas Loto”), juridiskā adrese: Meistaru iela 19, Rīga, izziņu tālrunis 67227728, e-pasta adrese: info@latloto.lv, vienotais reģ. Nr. 40003083988, saskaņā ar „Azartspēļu un izložu likumu” un šiem noteikumiem. 
 

2. Papildspēles organizēšanas vieta un laiks


2.1. Papildspēle tiek organizēta Latvijas Republikas teritorijā valsts mēroga skaitļu izložu „Latloto 5 no 35”, „Keno”, „SuperBingo”, „Viking Lotto” un „Eurojackpot” (turpmāk tekstā – Pamatspēles) licenču darbības laikā.
2.2. Papildspēles izlozes notiek publiski trešdienās un sestdienās, Rīgā, Meistaru ielā 19, plkst. 18:00, un tās tiek pārraidītas televīzijā LTV 1 kā izlozes ieraksts.
 

3. Dalība Papildspēlē un dalības maksa

3.1. Papildspēlē piedalās šo noteikumu 2.1. punktā noteikto skaitļu izložu kuponu numuri vai Ātrspēles 7 ciparu speciālie numuri.
3.2. Papildspēles cena uz vienu izlozi vienam Papildspēles numuram ir EUR 1,50 (viens euro un 50 centu).
3.3. Dalība Papildspēlē ir iespējama, spēlētājam piedaloties sekojošās VAS „Latvijas Loto” valsts mskaitļu izlozēs zemāk minētajā kārtībā:
3.3.1. Skaitļu izlozes „Latloto 5 no 35” spēlētājam, lai piedalītos Papildspēlē, ir jāpiedalās „Latloto 5 no 35” ar vismaz vienu variantu vienā izlozē. „Latloto 5 no 35” spēlētāji pēc kvīts reģistrācijas dalībai „Latloto 5 no 35” ar atzīmi par dalību Papildspēlē piedalās tekošās trešdienas un/vai sestdienas Papildspēles izlozē vai vairākās Papildspēles izlozēs, atkarībā no spēlētāja izvēlētā un reģistrētā Pamatspēles izložu skaita;
3.3.2. Skaitļu izlozes „SuperBingo” spēlētājam, lai piedalītos Papildspēlē, ir jāpiedalās „SuperBingo” ar vismaz vienu variantu vienā izlozē. „SuperBingo” spēlētāji piedalās tikai vienā - tekošās sestdienas Papildspēles izlozē pēc kvīts reģistrācijas dalībai „SuperBingo”; 
3.3.3. Skaitļu izlozes „Keno” spēlētājam, lai piedalītos Papildspēlē, ir jāpiedalās „Keno” ar minimālo likmi uz kupona EUR 0,50 vienā izlozē. „Keno” spēlētāji piedalās tikai vienā tuvākajā (trešdienas vai sestdienas) Papildspēles izlozē pēc kvīts reģistrācijas dalībai „Keno”;
3.3.4. Skaitļu izlozes „Viking Lotto” spēlētājam, lai piedalītos Papildspēlē, ir jāpiedalās „Viking Lotto” ar vismaz vienu variantu vienā izlozē. „Viking Lotto” spēlētāji piedalās tikai vienā tuvākajā Papildspēles izlozē pēc kvīts reģistrācijas brīža dalībai „Viking Lotto”;
3.3.5. Skaitļu izlozes „Eurojackpot” spēlētājam, lai piedalītos Papildspēlē, ir jāpiedalās „Eurojackpot” ar vismaz vienu variantu vienā izlozē. „Eurojackpot” spēlētāji piedalās tikai vienā tuvākajā Papildspēles izlozē pēc kvīts reģistrācijas brīža dalībai „Eurojackpot”.
3.4. Spēlētāju dalības reģistrācija Papildspēlē notiek:
3.4.1. on-line tirdzniecības vietās, spēlētājam aizpildot Pamatspēles kuponu ar atzīmi par piedalīšanos Papildspēlē, iemaksājot attiecīgo dalības maksu un, ar pārdevēju starpniecību, reģistrējot kuponā veiktās atzīmes on-line terminālā;
3.4.2. internetā – www.latloto.lv, VAS „Latvijas Loto” Internetloto sistēmā (turpmāk tekstā – iLOTO), saskaņā ar „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”, kas tiek apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un publicēti www.latloto.lv.
3.5. Lai piedalītos izlozē tirdzniecības vietā:
3.5.1. Pamatspēles kuponā ar zīmi “x” jāatzīmē Papildspēles lauciņā vārdu “Jā”. Papildspēlē var piedalīties arī izmantojot Ātrspēli. Ātrspēlē kupona numura ciparus pēc nejaušības principa izvēlas on-line termināls.
3.5.2. Aizpildīto (-s) izlozes kuponu (-us) ar atzīmi par dalību Papildspēlē (-s) on-line tirdzniecības vietās pieņem līdz Papildspēles izlozes pārdošanas perioda slēgšanai - katras kalendārās nedēļas trešdienas un sestdienas (izlozes dienas) plkst. 17:29:59.
3.5.3. Kad spēlētāja aizpildītais kupons ievadīts on-line terminālā, informācija tiek nolasīta un pārraidīta uz VAS „Latvijas Loto” on-line centrālo datu apstrādes sistēmu. Ja kupons ir aizpildīts atbilstoši Pamatspēles un Papildspēles noteikumu prasībām, on-line termināls saņem informāciju par kupona apstiprināšanu dalībai Pamatspēles un Papildspēles izlozē un izdrukā kvīti, kas tiek nodota spēlētājam un ir pierādījums dalībai izlozē.
3.5.4. Kvītī norādītā summa iekļauj abu spēļu - Pamatspēles un Papildspēles - maksu. Kvītī ir norādīts, vai šī kvīts piedalās vai nepiedalās Papildspēlē.
3.5.5. Pēc on-line termināla izdrukātas kvīts saņemšanas, spēlētājs uzreiz on-line tirdzniecības vietā pārbauda, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas viņa izvēlētās atzīmes.
3.5.5.1. Kvīts izdruka skaitās nederīga, ja ir bojāts (nav saprotami izdrukāts) kvīts numurs; svītru kods; skaitļu kombinācijas un/vai skaitļu kombinācijas sistēmas spēlē; izložu, kurās kvīts piedalās, skaits; kvīts izdrukāšanas (pirkuma) laiks; datums, uz kuru derīga kvīts; kupona numurs, kā rezultātā nav iespējams pārbaudīt kvīts autentiskumu (īstumu) un sameklēt kvīti ar atbilstošiem parametriem kā reģistrētu VAS „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā. 
3.5.6. Gadījumā, ja spēlētājs konstatē augstākminētās neatbilstības, atbilstoši 3.5.5.1. punktam, viņam izsniegtajā kvītī, viņam ir nekavējoties jāpieprasa kvīts aizstāšana (bojātās kvīts anulēšana un jaunas izsniegšana) ar jaunu kvīti bez defektiem, griežoties pie pārdevēja tajā pašā on-line tirdzniecības vietā, kurā tika saņemta (nopirkta) nekvalitatīvā kvīts, vai VAS „Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, iesniedzot bojāto kvīti un pirkumu apliecinošu dokumentu – čeku, bet ne vēlāk, kā līdz pirmās izlozes, uz kuru piedalās kvīts, perioda slēgšanai, ievērojot 3.5.8. punktā noteiktos termiņus. Bojāto kvīti atceļ un jaunu kvīti izsniedz on-line tirdzniecības vietas pārdevējs. 
3.5.7. Saņemtā kvīts saudzīgi jāglabā, jo vienīgi nebojāta kvīts, nevis aizpildītais kupons, ir pierādījums dalībai Papildspēlē un dod tiesības saņemt laimestu. Kvīts var tikt neatgriezeniski bojāta, ja tā tiek pakļauta jebkādai termiskai (augsta temperatūra, tiešu saules staru ilgstoša ietekme utml.) iedarbībai un/vai saskarsmē ar taukvielām un šķidrumu. Kvītis nedrīkst ielaminēt vai kā citādi iepakot.
3.5.8. Ja kāda iemesla dēļ spēlētājs vēlas anulēt (atcelt) savu dalību Papildspēlē, tad to var izdarīt līdz pirmās izlozes, uz kuru reģistrēta kvīts, perioda slēgšanai, griežoties pie pārdevēja, tajā pašā on-line tirdzniecības vietā, kurā tika saņemta (nopirkta) nekvalitatīvā kvīts, vai VAS „Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, iesniedzot bojāto kvīti un pirkumu apliecinošu dokumentu – čeku. Ja kvīts ir reģistrēta dalībai vairākās izlozēs un pirmās izlozes periods, uz kuru tā ir reģistrēta, ir noslēdzies, tad kvīti atcelt vairs nav iespējams. Ja pirmā izloze, uz kuru piedalās kvīts, ir Pamatspēles izloze, tad jāievēro attiecīgās Pamatspēles izlozes perioda slēgšanas brīdis. Gadījumā, ja Papildspēles izloze notiek pirms Pamatspēles izlozes, tad kvīti var atcelt līdz Papildspēles izlozes perioda slēgšanai izlozes dienas, plkst. 17:34:59. Dalības atcelšanas gadījumā tiek anulēta dalība Papildspēlē un Pamatspēlē. Pretenzijas, kas iesniegtas par kvīts atcelšanu (anulēšanu) pēc kvīts atcelšanas termiņa beigām, netiek pieņemtas un izskatītas.
3.6. Dalības reģistrācija izlozē iLOTO
3.6.1. Reģistrēt dalību izlozē iLOTOvar tikai iLOTO reģistrētas personas (iLOTO Lietotāji), kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu.
3.6.2. Lai reģistrētu dalību Papildspēlē, spēlētājs iLOTO sistēmā izvēlas Pamatspēles izlozi, atzīmē visus nepieciešamos parametrus Pamatspēles kuponā saskaņā ar izvēlētas skaitļu izlozes noteikumiem un Pamatspēles kuponā ar zīmi “x” jāatzīmē Papildspēles lauciņā vārdu “Jā”. Spēlētājs var pats izveidot kupona numura ciparu kombināciju. Papildspēlē var piedalīties arī izmantojot Ātrspēli. Ātrspēlē kupona numura ciparus pēc nejaušības principa izvēlas iLOTO sistēma.
3.6.3. Aizpildīto kuponu pieņem līdz Papildspēles izlozes pārdošanas perioda slēgšanai – katras kalendārās nedēļas trešdienas un sestdienas (Papildspēles izlozes dienas) plkst. 17:19:59.
3.6.4. Kad kupons aizpildīts, spēlētājam jāveic kupona (dalības izlozē) apmaksa, saskaņā ar „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”. Par apmaksas brīdi, tiek uzskatīts brīdis, kad iLOTO sistēma saņem apstiprinājumu par pirkuma apmaksas veikšanu un kupons tiek reģistrēts „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu sistēmā dalībai izlozē. Ja pirkuma apmaksas apstiprinājums uz iLOTO sistēmu nav saņemts līdz pirmās izlozes, kurā kupons piedalās, pārdošanas perioda slēgšanai, tad dalība skaitļu izlozē netiek reģistrēta un spēlētājam tiek atgriezta attiecīgā dalības maksas summa.
3.6.5. Kupons ir pieņemts dalībai izlozē ar brīdi, kad uz kupona Lietotāja norādītie dati ir reģistrēti „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā un informācija par kupona datu reģistrāciju izlozei atrodas (ir redzama) iLOTO sistēmas arhīvā, sadaļā „Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvs” ar statusu „Likme pieņemta”. 
3.6.6. Spēlētājs jebkurā brīdī iLOTO sistēmā var sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam un izdrukāt informāciju par tiem. Informācijā (datos) par reģistrēto kuponu norādīts: kupona ID numurs; kupona numurs (papildspēļu „Džokers” un „Džokers 7” numurs); kvīts numurs (katram reģistrētam kuponam tiek ģenerēts atsevišķs kvīts numurs, ar kuru tas tiek reģistrēts VAS „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā dalībai izlozē); kupona reģistrēšanas datums un laiks; izložu, kurās piedalās kupons, skaits; skaitļu kombinācijas un/vai skaitļu kombinācijas sistēmas spēlē; atzīme par dalību papildspēlēs; maksa par dalību izlozē. Kuponi, kas reģistrēti dalībai izlozēs, izmantojot iLOTO, netiek atcelti.
 
 

4. Papildspēles izlozes kārtība un laimesti

4.1. Papildspēles 7 (septiņi) laimējušie cipari, kas veido “laimīgo Papildspēles numuru” tiek noteikti, katru ciparu izlozējot no cipariem 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 un 9 izlozes komisijas klātbūtnē ar lototronu.
4.2. Papildspēlē 45% no realizācijas kopsummas tiek novirzīti laimestu fondā.
4.3. Papildspēlē ir sekojošas laimestu grupas:
 • 1. grupa – sakrīt visi septiņi cipari izlozētā secībā; 
 • 2. grupa – sakrīt seši cipari pēc kārtas, no labās puses uz kreiso, izlozēšanas secībā; 
 • 3. grupa - sakrīt pieci cipari pēc kārtas, no labās puses uz kreiso, izlozēšanas secībā;
 • 4. grupa - sakrīt četri cipari pēc kārtas, no labās puses uz kreiso, izlozēšanas secībā;
 • 5. grupa - sakrīt trīs cipari pēc kārtas, no labās puses uz kreiso, izlozēšanas secībā;
 • 6. grupa – sakrīt divi cipari pēc kārtas, no labās puses uz kreiso, izlozēšanas secībā.

4.3.1. Papildspēles kupona numura paraugs ar laimestiem:
 
Džokers 7 laimestu tabula
4.4. Papildspēles laimestu fonds tiek sadalīts laimestu grupās:

 
 
Laimestu grupas Atminēto ciparu skaits % no kopējā laimestu fonda Laimests,
EUR
1. grupa 7 21,11 750 000
2. grupa 6 11,11 75 000
3. grupa 5 8,89 6 000
4. grupa 4 8,89 600
5. grupa 3 8,89 60
6. grupa 2 22,22 15
Rezerves fonds   18,89  
 
 
4.4.1. Laimestu rezerves fonds tiek veidots no 18,89% no laimestu fonda. 
4.4.2. Laimestu rezerves fondu izmanto: 
1) gadījumos, ja laimestu sadales statistiskais modelis netiek ievērots;
2) citu papildspēļu laimestiem (laimestu fondam).
4.5. Maksimālā laimestu kopsumma, kas tiek izmaksāta vienā Papildspēles izlozē ir 900 000 euro. Ja laimestu kopsumma vienā izlozē pārsniedz 900 000 euro, tad 900 000 euro tiek sadalīti laimestos visās sešās laimestu grupās proporcionāli laimestu lielumiem.
 

5. Laimestu izmaksas

5.1. Laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā piedalās on-line kvīts, iesniedzot laimējušo kvīti. Papildspēles un Pamatspēles laimesti tiek izmaksāti kopā. Ja kvīts ir iegādāta tirdzniecības vietā, par tās īpašnieku tiek uzskatīta persona, kura pirmā apliecina kvīts iegādes faktu, iesniedzot kvīts oriģinālu. 
5.2. Laimestus līdz EUR 150 izmaksā jebkurā on-line tirdzniecības vietā, uzreiz pēc kvīts pārbaudes on-line terminālā, iesniedzot laimējušo kvīti. Saņemot laimestu, spēlētājs par tā saņemšanu parakstās uz on-line termināla izdrukātas izmaksu kvīts.
5.3. Laimestus virs EUR 150 līdz EUR 720 izmaksā VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī var izmaksāt jebkurā VAS „Latvijas Loto” pilnvarotajā on-line tirdzniecības vietā uzreiz pēc kvīts pārbaudes on-line terminālā, iesniedzot laimējušo kvīti. Saņemot laimestu, spēlētājs par tā saņemšanu parakstās uz on-line termināla izdrukātas izmaksu kvīts.
5.4. Ja laimests ir lielāks par EUR 720, to noformē VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, spēlētājam personīgi iesniedzot laimējušo kvīti un uzrādot personu apliecinošu dokumentu, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30. Laimestus virs EUR 720 līdz EUR 14 300 izmaksā 3 darba dienu laikā. Laimestus virs EUR 14 300 izmaksā 30 dienu laikā. Gadījumā, ja laimesta ieguvējs ir nepilngadīga persona, tad laimests tiek noformēts un izmaksāts šīs personas likumiskajam pārstāvim.
5.5. iLOTO spēlētājiem naudas laimesti tiek izmaksāti saskaņā ar „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”, ievērojot šo (Valsts mēroga skaitļu izložu papildspēles „Džokers 7”) noteikumu 5.3. un 5.4. punktos noteiktos termiņus. Ja kvīts ir iegādāta iLOTO, par tās īpašnieku tiek uzskatīta persona, uz kuras vārda reģistrētā iLOTO Lietotāja kontā ir reģistrēta attiecīgā kvīts.
5.6. Papildspēles laimesti, kas noteikti latos, tiek izmaksāti euro, latu laimesta summu pārrēķinot uz euro pēc oficiālā maiņas kursa Ls 0,702804 = 1 EUR.
5.7. Laimests netiek izmaksāts, ja:
5.7.1. laimesta izmaksai tiek iesniegta nelaimējusi (bez izlozēto skaitļu/ciparu kombinācijas) kvīts;
5.7.2. laimesta izmaksai tiek iesniegta bojāta kvīts un nav iespējams noteikt tās īstumu (autentiskumu);
5.7.3. laimests, saskaņā ar iesniegto kvīti, jau ir izmaksāts, par ko ir atzīme centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā;
5.7.4. centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā ir reģistrēta informācija par kvīts anulēšanu (atcelšanu);
5.7.5. centrālā on-line datu apstrādes sistēma nesatur informāciju par attiecīgās kvīts reģistrāciju uz izlozi;
5.7.6. centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā reģistrētie dati atšķiras no datiem, kas norādīti uz kvīts.
5.8. Ja VAS „Latvijas Loto” tiek iesniegta kvīts, kura pretendē uz laimesta saņemšanu, bet par kuras reģistrāciju on-line centrālajā sistēmā nav datu vai šīs iesniegtās kvīts dati neatbilst tās reģistrācijas datiem centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā, VAS „Latvijas Loto” reģistrē kvīts neatbilstības un uzsāk procesu, atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām, radušos neatbilstību noskaidrošanai, neveicot nekavējošu laimesta izmaksu.
5.9. Nepieteiktie laimesti tiek uzkrāti izlozes laimestu fondā.
 

6. Pretenzijas

6.1. Pretenzijas var tikt iesniegtas rakstiskā veidā VAS „Latvijas Loto” birojā Rīgā, Meistaru 19, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30 vai nosūtot tās pa pastu uz VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, LV-1050. Jebkura veida pretenzijas par izlozi tiek pieņemtas attiecīgās izlozes laimestu pieteikšanas termiņā.
6.2. Lai pieteiktu pretenziju, spēlētājs iesniedz kvīts oriģinālu, kas apliecina dalību Papildspēlē, un iesniegumu, kurā ir norādīts pretenzijas iesniedzēja vārds, uzvārds, adrese un pretenzijas pamatojums. Anonīmas pretenzijas netiek izskatītas. Ja pēc pretenzijas satura nav saprotams pretenzijas pamatojums vai pretenzijā sniegtā informācija ir nepilnīga, lai izskatītu sūdzību, VAS „Latvijas Loto” ir tiesības pieprasīt papildus informāciju no pretenzijas iesniedzēja.
6.3. Izskatot pretenzijas, par noteicošo informāciju tiek uzskatīta informācija, kas reģistrēta VAS „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā.
6.4. Pretenzijas izskatīšanas rezultātus iesniedzējam paziņo 30 dienu laikā no iesnieguma saņemšanas brīža.
 

7. Papildspēles 

7.1. Skaitļu izložu papildspēlei „Džokers 7” var tikt organizētas citas papildspēles, kuru noteikumi, ja to paredz normatīvie akti, atsevišķi tiek apstiprināti Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.
 

8. Papildspēles organizētāja atbildības nosacījumi

8.1. VAS „Latvijas Loto” neatbild par jebkāda veida zaudējumiem un/vai kaitējumiem, kas radušies vai var rasties spēlētājam viņa paša vai trešo personu vainas dēļ saistībā ar dalību Papildspēle, tai skaitā,
par iztērētajiem naudas līdzekļiem, apmaksājot dalību Papildspēlē;par neiegūtajiem ienākumiem (laimestiem) situācijās, kad spēlētājs ir anulējis dalību Papildspēlē vai piedalījies Papildspēlē un nav ieguvis laimestu (nav sakrituši laimējušie cipari);par spēlētāja izmantotās programmatūras, kas tiek lietota, lai piedalītos Papildspēlē, izmantojot iLOTO, savietojamību vai nesavietojamību ar VAS „Latvijas Loto” iLOTO sistēmas darbības nodrošināšanai izmantoto programmatūru, ja programmatūru nesavietajamības rezultātā jebkādā veidā tiek ierobežota spēlētāja piedalīšanās Papildspēlē;vai jebkādu citu iemeslu dēļ, kuru rezultātā spēlētājam tiek nodarīti zaudējumi, bet kuri nav atkarīgi no VAS „Latvijas Loto”, tai skaitā, ir saistīti ar bankas (-u) un/vai interneta operatora (-u) darbību/bezdarbību, kas ir radījusi aizkavēšanos spēlētāja dalības reģistrācijai Papildspēlē vai darījusi to neiespējamu, vai citām kļūdām.
8.2. VAS „Latvijas Loto” neatbild par zaudējumiem, kas radušies nepārvaramas varas apstākļu dēļ, kurus izraisījuši kari, streiki, blokādes, dabas stihijas, kibernoziegumi u.c., kuru rezultātā spēlētāja dalība Papildspēlē ir neiespējama vai var tikt ierobežota. Ja spēlētāja reģistrētā un apmaksātā spēles kombinācija nepiedalās Papildspēlē nepārvaramas varas apstākļu dēļ, VAS „Latvijas Loto” atbildība tiek ierobežota tikai ar veikto iemaksu apmēra par dalību Papildspēlē atgriešanu spēlētājam (-iem).
8.3. Gadījumā, ja jebkādu tehnisku iemeslu dēļ līdz laimējušo skaitļu/ciparu izlozes brīdim nav apkopoti attiecīgās izlozes varianti, šī izloze var tikt uz laiku atlikta.
 

9. Citi noteikumi

 

9.1.„Džokers 7” ir šajos noteikumos noteikto skaitļu izložu patstāvīga Papildspēle, kura notiek neatkarīgi no skaitļu izložu papildspēles „Džokers”. Katrai Papildspēlei tiek izlozēts atsevišķs „laimīgais papildspēles numurs”. „Džokers 7” izlozētais ciparu numurs neietver „Džokers” ciparu numuru un otrādi.
9.2. Reģistrējot dalību Papildspēlē šajos noteikumos paredzētajā kārtībā, spēlētājs piekrīt Papildspēles noteikumiem un procedūrai. Papildspēles dalībnieks uzņemas atbildību par pareizu kupona aizpildīšanu (labojumi un mehāniski bojājumi nav atļauti). Ja spēlētājs reģistrē dalību Papildspēlē izmantojot iLOTO, spēlētāja pienākums ir ievērot „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumus internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumus)”, kas apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un publicēti www.latloto.lv. Spēlētājs stājas juridiski tiesiskās attiecībās ar VAS „Latvijas Loto” no tā brīža, kad tiek saņemta on-line termināla izdrukātā kvīts un veikta kvītī norādītās summas apmaksa vai veikta dalības reģistrācija Papildspēlē un apmaksa, izmantojot iLOTO.
9.3. Piedaloties Papildspēlē, spēlētājs piekrīt savu personas datu nodošanai un apstrādei VAS „Latvijas Loto” iekšējās datu apstrādes sistēmās tādā apjomā, kas nepieciešama spēlētāja identificēšanai, laimesta noformēšanai un izmaksai. (Personas datu apstrādes reģistrācijas apliecība Nr. 002247. Apstrādes reģistrācijas Nr. 001985.) 
9.4. Šie noteikumi stājas spēkā ar to apstiprināšanas brīdi Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.
9.5. Ar šo noteikumu spēkā stāšanās brīdi spēku zaudē valsts mēroga skaitļu izložu papildspēles „Džokers 7” noteikumi, kas apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā 2013. gada 12. novembrī.

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...