DŽOKERS 7

Kas ir papildspēle Džokers 7 un kā var to spēlēt?

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Kā spēlēt internetā?

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Kāda ir varbūtība laimēt?

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

Pilni noteikumi IAUI

VAS Latvijas Loto organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumi internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi)

 

Kas ir papildspēle Džokers 7 un kā var to spēlēt?

 • Džokers 7 ir Latvijas Loto organizēto skaitļu izložu(Latloto 5 no 35KenoSuperBingoVikinglotto un Eurojackpot papildspēle, kurā, ieguldot vien 1,50 €, var laimēt līdz pat 750 000 €. Papildspēles Džokers 7 izlozes notiek vienlaikus ar Latloto 5 no 35 izlozēm katru trešdienu un sestdienu LTV1 pēc Panorāmas, un tajā tiek izlozēti 7 kupona numura cipari.    
      
 • Latloto 5 no 35 spēlētāji var piedalīties Džokera 7 izlozēs. Ja izvēlaties piedalīties, piemēram, 4 Latloto 5 no 35 izlozēs un izvēlaties spēlēt arī papildspēli Džokers 7, tad piedalīsities attiecīgi 4 Džokera 7 izlozēs.    
       
 • SuperBingo spēlētājiem ir iespēja piedalīties papildspēles Džokers 7 sestdienas izlozē!  
           
 • Keno spēlētājiem ir iespēja piedalīties tuvākajā Džokera 7 izlozē.        
     
 • Vikinglotto spēlētājiem ir iespēja piedalīties tuvākajā Džokera 7 izlozē.     
       
 • Eurojackpot spēlētājiem ir iespēja piedalīties tuvākajā Džokera 7 izlozē.

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Ja vēlaties piedalīties papildspēlē Džokers 7:

 • aizpildiet vismaz vienu Latloto 5 no 35 variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Ja izvēlēsieties piedalīties vairākās Latloto 5 no 35 izlozēs, tad piedalīsities arī tikpat Džokera 7 izlozēs. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Latloto 5 no 35 ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Latloto 5 no 35 aizpildīts variants

          vai    

 • aizpildiet vismaz vienu SuperBingo variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties sestdienas Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī SuperBingo ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
SuperBingo aizpildīts variants

          vai      

 • aizpildiet Keno kuponā vienu vai divus spēles variantus ar likmju kopsummu uz vienu izlozi vismaz 0,50 € un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē neatkarīgi no tā, cik Keno izlozēs izvēlēsieties piedalīties. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Keno ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli. 
Keno aizpildīts variants

           vai      

 • aizpildiet vismaz vienu Vikinglotto variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Vikinglotto ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Viking Lotto viens variants

           vai       

 • aizpildiet vismaz vienu Eurojackpot variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar zīmi X ar melnu vai zilu pildspalvu. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Eurojackpot ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Eurojackpot viens variants
 • Ar zīmi X nosvītrojiet lodziņu Jā. Papildspēles Džokers 7 cena ir 1,50 €.
Džokers 7 Jā
 
 

Kā spēlēt internetā?

Ja vēlaties piedalīties papildspēlē Džokers 7:

 • aizpildiet vismaz vienu Latloto 5 no 35 variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar kursoru. Ja izvēlēsieties piedalīties vairākās Latloto 5 no 35 izlozēs, tad piedalīsities arī tikpat Džokera 7 izlozēs. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Latloto 5 no 35 ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Latloto 5 no 35 aizpildīts variants

           vai   

 • aizpildiet vismaz vienu SuperBingo variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar kursoru. Jūs piedalīsieties sestdienas Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī SuperBingo ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
SuperBingo viens variants

          vai     

 • aizpildiet Keno kuponā vienu vai divus spēles variantus ar likmju kopsummu uz vienu izlozi vismaz 0,50 € un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar kursoru. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē neatkarīgi no tā, cik Keno izlozēs izvēlēsieties piedalīties. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Ātrspēli.
Keno viens variants iLOTO

          vai     

 • aizpildiet vismaz vienu Vikinglotto variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar kursoru. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Vikinglotto ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Viking Lotto iLOTO viens variants

          vai   

 • aizpildiet vismaz vienu Eurojackpot variantu un papildspēles Džokers 7 spēles laukumā aplieciniet savu izvēli spēlēt papildspēli Džokers 7, atzīmējot Jā ar kursoru. Jūs piedalīsieties pirmajā tuvākajā Džokera 7 izlozē. Jūs varat izvēlēties spēlēt arī Eurojackpot ar papildspēli Džokers 7 Ātrspēli.
Eirojackpot iLOTO aizpildīts variants
 • Ar kursoru atzīmējiet lodziņu Jā. Papildspēles Džokers 7 cena ir 1,50 €.  
Džokers 7 iLOTO Jā
 • Tikai spēlējot Internetā, Jūs pats varat izvēlēties Džokers 7 ciparus (kupona numura ciparus).   
          
 • Kad kupons aizpildīts, apstipriniet savu izvēli, spiežot uz „PIEVIENOT GROZAM”. Nospiežot „PIEVIENOT GROZAM”, Jums tiks piedāvātas iespējas „TURPINĀT IEPIRKTIES” vai „RĀDĪT GROZU”. Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs. Lai pirkumu grozu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga „APMAKSĀT”. Pirkumu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzkeļus pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku. Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā ir 10 000 €.
          
 • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas, Jūsu izvēlētie kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē.
             
 • Pārliecinieties par to, ka Jūsu kuponi ir reģistrēti – dodieties uz "Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu" (Mani kuponi) un pārbaudiet, vai Jūsu kuponu statuss ir "Likme pieņemta". 
          
 • Savus reģistrētos kuponus Jūs varat apskatīt ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā”, izvēloties katram atsevišķam kuponam opciju Drukāt kuponu. Arhīvā Jūs arī varat sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam (piemēram, vai kupons ir laimējis vai arī vēl turpina piedalīties izlozēs).

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

 • Ja Jūsu kupona numura pēdējie divi, trīs, četri, pieci, seši vai septiņi cipari sakrīt ar izlozētajiem cipariem, Jūs esat laimējis noteiktu summu. Garantētais laimests par 7 uzminētajiem cipariem ir 750 000 €!
   
 • Maksimālā laimestu kopsumma vienā izlozē ir 900 000 €.

Laimesti: 

Džokers 7 laimestu tabula                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Kāda ir varbūtība laimēt? 

Atminētie skaitļi Varbūtība 1/X
7 10 000 000  
6 1 000 000  
5 100 000  
4 10 000  
3 1 000  
2 100  

 

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Džokera 7 izlozes notiek trešdienās un sestdienās, Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19.

 
Izlozes
sākums
Pārdošanas pārtraukums
 on-line  tirdzniecības vietās
iLOTO pārdošanas
pārtraukums
Rezultātu
pārraide TV
trešdien
18:.00
17:30 - 17:40
17:20 - 17:40
LTV 1 21:10
sestdien
18:00
17:30 - 17:40
17:20 - 17:40
LTV 1 21:10

 

Laimējušos skaitļus iespējams uzzināt pēc izlozes ikvienā on-line termināla atrašanās vietā, ka arī izložu dienās televīzijā. Tāpat informāciju var iegūt www.latloto.lv un pa izziņu tālruni 67227728.

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā? 

Uzmanību! Laimestu (-us) var pieteikt un saņemt tikai pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās!

   • Laimestus līdz 150 € izmaksā LOTO tirdzniecības vietās.
   • Laimestus no 150 € līdz 720 € izmaksā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī pēc iespējas var izmaksāt jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā  tirdzniecības vietā. 
   • Laimestus virs 720 € noformē Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19, biroja darba laikā darba dienās no plkst. 9.00-17.30 (pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681). Laimestus virs 720 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā. Laimestus no 720 € - 1000 € pēc iespējas var izmaksāt nekavējoties skaidrā naudā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19.
   • Laimestus līdz 10 000 € iespējams pieteikt attālināti šeit.
   • Laimestus var pieteikt 365 dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās.

Uzmanību! 

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts tirdzniecības vietā, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu. 

 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

Uzmanību! Laimesti tiek izmaksāti tikai pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās!

 • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu, kuru spēlētājs norādījis savā lietotāja profilā iLOTO, vai uz spēlētāja iLOTO iekšējo spēles kontu; spēlētājs savā iLOTO lietotāja profilā norāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 €, visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu.
 • Ja iLOTO spēlētājs savā lietotāja profilā ir norādījis, ka vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu, tad laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti uz spēles kontu nekavējoties pēc pēdējās izlozes, kurā laimējušais kupons ir piedalījies.
 • Laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 € visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu. iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.
 • Visi naudas laimesti no 2000 € - 10 000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos. Laimesti no 2000 € līdz 10 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies, un pēc klienta izpētei nepieciešamās informācijas no laimētāja saņemšanas.
 • Laimestus no 10 000 € noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 (pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681) un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 10 000,01 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.

  Uzmanību! 

  Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts iLOTO un tā lielums ir EUR 2000 līdz EUR 10 000, tad laimētājam klienta izpētes jautājumi tiek nosūtīti elektroniski; laimests tiek noformēts pēc tam, kad laimētājs elektroniski sniedzis atbildes uz šiem jautājumiem. Ja laimests laimēts iLOTO un pārsniedz EUR 10 000, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu.

 

  


Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...