SUPERBINGO

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Kā spēlēt internetā?

Kas ir ”centrs” un ”rāmis”?

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Kāda ir varbūtība laimēt?

SuperBingo TV izloze un kā var tajā piedalīties?

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

Pilni SuperBingo noteikumi

SuperBingo licence, noteikumi IAUI 

SuperBingo TV auditorijas spēļu noteikumi

VAS Latvijas Loto organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumi internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi)

 

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

 • Saņemiet on-line tirdzniecības vietā bezmaksas SuperBingo kuponu. 

SuperBingo kupons

 • Uz kupona ir pieci spēles laukumi (varianti). Jūs varat izvēlēties, cik variantus spēlēt - tikai vienu, vairākus vai visus piecus. Viena varianta cena ir 1,50 €. Katra varianta laukums sastāv no piecām kolonnām. Izvēlieties un nosvītrojiet katrā kolonnā četrus skaitļus; kopā tātad 20 katrā variantā. Skaitļi jānosvītro ar zīmi ”X” (ar melnu vai zilu pildspalvu).

Super bingo viens variants

 • Skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī termināls - tā būs Ātrspēle. Ir iespējama gan pilnā Ātrspēle, gan daļējā Ātrspēle. Pilnajā Ātrspēlē termināls izvēlēsies visus skaitļus. Daļējā Ātrspēlē daļu skaitļu izvēlaties un nosvītrojat Jūs (mazāk nekā četrus vienā kolonnā), bet pārējos izvēlas termināls. Vienu kuponu var izmantot dažādiem spēles veidiem. Tādā gadījumā vispirms aizpildiet tos variantus, kuros visus skaitļus izvēlaties Jūs, pēc tam - daļējās Ātrspēles variantus, un visbeidzot uz neaizpildītajiem variantiem pēc Jūsu vēlēšanās var tikt spēlēta pilnā Ātrspēle.
 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Aizpildīto kuponu nododiet pārdevējam, kurš to ievadīs on-line terminālā un pēc samaksas izsniegs Jums kvīti, kas apliecinās Jūsu piedalīšanos izlozē. Uz kvīts Jūsu izvēlētie katra varianta 20 skaitļi būs izvietoti piecās kolonnās, kas veido spēles laukumu. Katrā kolonnā termināls vienu laukumu būs aizpildījis ar simbolu !, tā saukto bingo bonusu. Trīs bingo bonusi būs izvietoti laukuma centrā un divi - apkārtējā rāmī.
 • Pēc kvīts saņemšanas nekavējoties pārbaudiet, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas Jūsu izvēlētās atzīmes.

SuperBingo kvīts

 • Saudzīgi glabājiet saņemto kvīti, jo vienīgi kvīts, nevis kupons, ir pierādījums Jūsu līdzdalībai izlozē un tiesībām saņemt laimestu. TV izlozes laikā Jūs varat saudzīgi, nebojājot kvīti, atzīmēt spēles laukumā atminētos skaitļus.

Kā spēlēt internetā?

 • Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties (ielogojieties) sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs.
 • Izvēlieties SuperBingo un Jūs saņemsiet virtuālu kuponu.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts SuperBingo aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt.

 

 • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā.

 • Uz kupona ir pieci spēles laukumi (varianti). Jūs varat izvēlēties, cik variantus spēlēt - tikai vienu, vairākus vai visus piecus. Viena varianta cena ir 1,50 €. Katra varianta laukums sastāv no piecām kolonnām. Izvēlieties un ar kursoru atzīmējiet katrā kolonnā četrus skaitļus; kopā tātad 20 katrā variantā.

Superbingo iLoto viens variants

 • Skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī iLOTO sistēma - tā būs Ātrspēle. Ir iespējama gan pilnā Ātrspēle, gan daļējā Ātrspēle. Pilnajā Ātrspēlē iLOTO sistēma izvēlēsies visus skaitļus. Daļējā Ātrspēlē daļu skaitļu izvēlaties un nosvītrojat Jūs (mazāk nekā četrus vienā kolonnā), bet pārējos izvēlas iLOTO sistēma. Lai spēlētu Ātrspēli, izvēlieties variantu, kurā vēlaties spēlēt Ātrspēli – ar kursoru atzīmējiet varianta numuru varianta lauciņa labajā apakšējajā stūrī. Tad spiediet zem kupona uz izvēlnes „Ātrspēle”. Lai spēlētu daļējo Ātrspēli - ar kursoru atzīmējiet varianta numuru varianta lauciņa labajā apakšējajā stūrī, tad daļu no vienā variantā atzīmējamo skaitļu skaita atzīmējiet attiecīgajā spēles variantā, un visbeidzot spiediet zem kupona uz izvēlnes „Ātrspēle”; iLOTO sistēma atzīmēs trūkstošos skaitļus šajā variantā. Vienu kuponu var izmantot dažādiem spēles veidiem. Tādā gadījumā vispirms aizpildiet tos variantus, kuros visus skaitļus izvēlaties Jūs, pēc tam - daļējās Ātrspēles variantus, un visbeidzot uz neaizpildītajiem variantiem pēc Jūsu vēlēšanās var tikt spēlēta pilnā Ātrspēle.
 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Aizpildot kuponu Internetā, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai kupona apakšējā labajā stūrī, kā arī laikam, kas atlicis līdz iespējai reģistrēt savu dalību tuvākajā izlozē.
 • Kad kupons aizpildīts, apstipriniet savu izvēli, spiežot uz „PIEVIENOT GROZAM”. Nospiežot „PIEVIENOT GROZAM”, Jums tiks piedāvātas iespējas „TURPINĀT IEPIRKTIES” vai „APSKATĪT GROZU”. Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs. Lai pirkumu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga „APMAKSĀT”. Pirkumu grozu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzekļu pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku.
 • Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā ir 10 000 €.
 • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas Jūsu izvēlētie kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē.
 • Pārliecinieties par to, ka Jūsu kuponi ir reģistrēti – dodieties uz ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu” (Mani kuponi) un pārbaudiet, vai Jūsu kuponu statuss ir ”Likme pieņemta”.
 • Ja piedalieties izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts SuperBingo aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. 

 • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 

 • Jūsu izvēlētie katra varianta 20 skaitļi būs izvietoti piecās kolonnās, kas veido spēles laukumu. Katrā kolonnā iLOTO sistēma vienu laukumu būs aizpildījis ar simbolu ” ! ”, tā saukto bingo bonusu. Trīs bingo bonusi būs izvietoti laukuma centrā un divi - apkārtējā rāmī. Skaitļu izkārtojumu spēles laukumā (centrā un rāmī) Jūs varat apskatīt ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā” (Mani kuponi), izvēloties katram atsevišķam kuponam opciju ”Drukāt kuponu”. Jūs varat izdrukāt kuponu un TV izlozes laikā varat atzīmēt spēles laukumā atminētos skaitļus.

Kas ir ”centrs” un ”rāmis”?

Rāmis – četrpadsmit skaitļi, kas izkārtoti rāmī. 

Superbingo rāmis

Centrs – seši skaitļi, kas izkārtoti centrā.

Superbingo rāmis

 

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Pavisam iespējami 6 dažādi SuperBingo laimesti.

Katras TV izlozes sākumā tiek paziņots bumbiņas kārtas numurs, līdz kurai tiek izspēlēts laimests SuperBingo.

Pirmais Centrs

Laimē pirmais (-ie), kuram (-iem) līdz 45.bumbiņai atminēti 6 skaitļi, kas atrodas Centrā.

Pirmais Rāmis

Laimē pirmais (-ie), kuram (-iem) līdz 45.bumbiņai atminēti 14 skaitļi, kas atrodas Rāmī.

Centrs

Laimē visi, kuriem līdz 45. bumbiņai atminēti 6 skaitļi, kas atrodas Centrā.

Rāmis

Laimē visi, kuriem līdz 45.bumbiņai atminēti 14 skaitļi, kas atrodas Rāmī.

Bingo

Laimē tas (tie), kam (kuriem) pirmajam (-iem) atminēti visi 20 skaitļi.

SuperBingo

Laimē tas (tie), kam (kuriem) pirmajam (-iem) līdz noteiktai bumbiņai ir atminēti
visi 20 skaitļi. Šis (šie) laimētājs (-i) saņem arī Bingo laimestu.

 

Vienas grupas laimestu ieguvēji var saņemt arī citu grupu laimestus.

Katra izloze notiek tik ilgi, kamēr kāds no spēlētajiem ir laimējis SuperBingo vai Bingo.

Kāda ir varbūtība laimēt?

Varbūtība laimēt SuperBingo ir 1 : 2 650 447.

Varbūtība laimēt Rāmis ir 1 : 3 360.

Varbūtība laimēt Centrs ir 1 : 25.

SuperBingo TV izloze un kā var tajā piedalīties?

SuperBingo TV izloze ietvaros notiek SuperBingo skaitļu izloze, kā arī auditorijas spēles un dažādas papildspēles. SuperBingo izloze tiek filmēta sestdienās ap plkst. 14.00 un tiek pārraidīta televīzijā svētdienās plkst. 10.00 TV3. Arī Jūs varat būt šīs TV izlozes dalībnieks! Personas, kuras nav sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, dalībai TV izlozē netiek reģistrētas.

Piedaloties SuperBingo izlozē, Jūs iegūstat TV izlozes ciparus - četru ciparu kombināciju.

Spēlējot vairākus variantus uz viena kupona, Jūs saņemsiet sekojošu TV izlozes ciparu kombināciju skaitu:

 • 1 spēles variants - 1 TV izlozes ciparu kombinācija;
 • 2 spēles varianti - 3 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 3 spēles varianti - 5 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 4 spēles varianti - 6 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 5 spēles varianti - 8 TV izlozes ciparu kombinācijas.

Uzmanīgi vērojiet SuperBingo TV izlozi – ja Jūsu TV izlozes ciparu kombinācija sakrīt ar to, kas tiek pārraidīta izlozes laikā, Jūs varat pieteikties dalībai nākamās nedēļas SuperBingo TV izlozes auditorijas spēlēm. Jums ir nekavējoties jāzvana pa tālruņa numuru 67224906, jo dalībnieki tiek reģistrēti zvanu pieņemšanas kārtībā un reģistrācija tiek noslēgta, kad reģistrēts nepieciešamais dalībnieku skaits. Reģistrācija notiek ne ilgāk kā divas stundas kopš brīža, kad pārraidīta TV izlozes ciparu izloze. Lai reģistrētos, Jums jānosauc TV izlozes cipari, savas kvīts numurs, vārds, uzvārds, pilsēta vai apdzīvota vieta un Jūsu tālruņa numurs. Kad nāksiet uz TV izlozi, neaizmirstiet paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu un kvīti.

Lai nodrošinātu pietiekamu dalībnieku skaitu TV auditorijā, var tikt izlozētas vairākas TV izlozes ciparu kombinācijas.

SUPERBINGO TV AUDITORIJAS SPĒĻU NOTEIKUMI

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Izlozes notiek sestdienās ap plkst. 14.20, Rīgā, Šmerļa ielā 3, Rīgas Kinostudijā. Izlozes notiek SuperBingo TV izlozes ietvaros, kurš tiek pārraidīts svētdienās, kanālā TV3 plkst. 10.00. Izlozes rezultāti jau sestdienās tiek publicēti www.latloto.lv, tie ir pieejami visās on-line tirdzniecības vietās, kā arī rezultātus var uzzināt, zvanot pa izziņu tālruni 67227728.

SuperBingo izložu un TV pārraižu laiki:

Izlozes sākums

Pārdošanas pārtraukums
on-line tirdzniecības vietās

iLOTO

pārdošanas pārtraukums

Rezultātu pārraide TV

~14:20

14.00 - 14.10

13.50 - 14.10

Svētdien TV3 10.00

 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

 • Laimestus līdz 150 € izmaksā loteriju on-line tirdzniecības vietās.
 • Laimestus no 150 € līdz 720 € izmaksā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī var izmaksāt jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā on-line tirdzniecības vietā.
 • Laimestus virs 720 € noformē Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19. Laimestus virs 720 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba laikā. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā.
 • Laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc attiecīgās izlozes.
 • SuperBingo TV izlozes auditorijas spēļu un TV izlozes ietvaros notiekošo papildspēļu laimestus auditorijas spēlētājiem, kuri piedalījušies klātienē, noformē izlozes norises vietā – Rīgas Kinostudijā, Rīgā, Šmerļa ielā 3. Mantu laimestus izsniedz uzreiz vai arī izsniedz laimētājam sertifikātu un informē par laimesta saņemšanas vietu.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts tirdzniecības vietā, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu. 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

 • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu vai uz spēlētāja iLOTO iekšējo spēles kontu; spēlētājs savā iLOTO lietotāja kontā norāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var saņemt laimestus vērtībā līdz 1 999,99 €. Laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 €, visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu. iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.
 • Visi naudas laimesti no 2000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos. Laimesti no 2000 € līdz 3 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies.
 • Laimestus no 3 000 € noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 3 000,01 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.
 • SuperBingo TV izlozes auditorijas spēļu un TV izlozes ietvaros notiekošo papildspēļu laimestus auditorijas spēlētājiem, kuri piedalījušies klātienē, noformē izlozes norises vietā – Rīgas Kinostudijā, Rīgā, Šmerļa ielā 3. Mantu laimestus izsniedz uzreiz vai arī izsniedz laimētājam sertifikātu un informē par laimesta saņemšanas vietu.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts iLOTO un tā lielums ir EUR 2000 līdz EUR 3000, tad laimētājam klienta izpētes jautājumi tiek nosūtīti elektroniski; laimests tiek noformēts pēc tam, kad laimētājs elektroniski sniedzis atbildes uz šiem jautājumiem. Ja laimests laimēts iLOTO un pārsniedz EUR 3000, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu.

 

Apstiprināti Izložu un azartspēļu
uzraudzības inspekcijā 12.10.2017.
Licence Nr. VL-25 un Nr. IS/BT-05

Valsts mēroga skaitļu izlozes „SuperBingo” noteikumi

 

1. Izlozes organizētājs

1.1.Valsts mēroga skaitļu izlozi „SuperBingo” (turpmāk tekstā – izloze) Latvijas Republikas teritorijā organizē valsts akciju sabiedrība „Latvijas Loto”, juridiskā adrese: Meistaru iela 19, Rīga, vienotais reģ. Nr. 40003083998, izziņu tālrunis 67227728, e-pasta adrese – info@latloto.lv; mājaslapa: www.latloto.lv.

2. Definīcijas

TV izloze – televīzijas izloze, kura sastāv no pamatspēles (skaitļu izlozes) un TV auditorijas spēlēm.

TV izlozes cipari – uz spēlētāja kvīts vai internetā reģistrētā kupona datos atsevišķa ieraksta veidā uzdrukāti kupona numura pēdējie četri cipari (no kreisās uz labo).

Ātrspēles gadījumā – TV izlozes cipari – uz spēlētāja kvīts īpaši uzdrukāta centrālās on-line datu apstrādes sistēmas izvēlēta gadījuma rakstura četrciparu kombinācija vai spēlētājiem internetā – VAS „Latvijas Loto” InternetLoto sistēmas izvēlēta gadījuma rakstura četrciparu kombinācija, kas tiek norādīta reģistrētā kupona datos. Ja ir vairāki TV izlozes cipari, tad katra nākamā TV izlozes ciparu kombinācija veidojas kā skaitļu intervāls. Piemēram, trīs TV izlozes ciparu kombinācijas uz vienas kvīts vai internetā reģistrēta kupona datos tiek atspoguļotas pēc sekojoša principa: 2223-2225.

TV ciparu skaits uz kvīts atkarīgs no spēles variantu skaita uz vienas kvīts vai internetā reģistrēta kupona datos pēc sekojošas formulas:

 • viens spēles variants – viena TV izlozes ciparu kombinācija;
 • divi spēles varianti – trīs TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • trīs spēles varianti – piecas TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • četri spēles varianti – sešas TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • pieci spēles varianti – astoņas TV izlozes ciparu kombinācijas.

Spēles laukums (variants) – izvēlēto skaitļu (intervālā no 1 līdz 75) un bingo bonusa simbolu izvietojums uz kvīts.

Bingo bonusa simbolsspēles laukumā izvietotie 5 simboli - “!”

Noteiktā bumbiņa secīgi pēc kārtas no lototrona izlozētā bumbiņa, līdz kurai konkrētā izlozē jāizlozē konkrēti laimesti. Bumbiņas tiek noteiktas ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu un publiski izsludinātas TV izlozes laikā.

Centrs - atminēto 6 skaitļu un 3 Bingo bonusa simbolu izkārtojums spēles laukumā (skat. 1.attēlu).

Rāmis - atminēto 14 skaitļu un 2 Bingo bonusa simbolu izkārtojums spēles laukumā (skat. 2.attēlu).

Bingo/SuperBingo - atminēto 20 skaitļu un 5 Bingo bonusa simbolu izkārtojums spēles laukumā (skat. 3.attēlu).

3. Izlozes organizēšanas vieta un laiks

3.1. Izloze tiek organizēta Latvijas Republikas teritorijā tās speciālās atļaujas - licences darbības laikā.

3.2. Izloze notiek vienu reizi nedēļā – sestdienā, “Rīgas Kinostudijā” Rīgā, Šmerļa ielā 3, un tiek pārraidīta televīzijā, kanālā TV3, svētdienā kā izlozes ieraksts.

3.3. Oficiāli un izlozes rezultātus apliecinoši dokumenti ir izlozes akti (protokoli).

3.4. Izlozes rezultāti tiek publiskoti VAS „Latvijas Loto” mājaslapā www.latloto.lv. un on-line tirdzniecības vietās.

4. Izlozes formula

4.1. Izloze sastāv no pamatspēles – skaitļu izlozes - un TV auditorijas spēlēm.

4.2. Izlozes laimestu fonds ir 60,5 % no pārdošanas kopsummas uz izlozi, kas tiek sadalīts starp skaitļu izlozi un TV auditorijas spēlēm šajos noteikumos paredzētajā apjomā.

4.3. TV izlozes laikā:

4.3.1. pamatspēles (skaitļu izlozes) laikā laimējušie skaitļi tiek publiski izlozēti no 75 skaitļiem (intervālā no 1 līdz 75). Laimējušo skaitļu izlozei tiek izmantots lototrons un izlozes bumbiņas, kas apzīmētas ar skaitļiem no 1 līdz 75.

4.3.2. TV auditorijas spēlēs tiek izspēlēti mantu un naudas laimesti, atbilstoši VAS “Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes “SuperBingo” TV auditorijas spēļu perioda noteikumiem, kas tiek apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un publicēti mājaslapā www.latloto.lv.

5. Izlozes kupons, cena un dalības maksa

5.1. Izlozes kuponus izgatavo, pamatojoties uz valsts akciju sabiedrības „Latvijas Loto” apstiprinātiem paraugiem, atbilstoši Latvijas Republikas „Azartspēļu un izložu likuma” prasībām. Kupons ir bezmaksas.

5.2. Uz kupona ir izvietoti:

5.2.1. pieci spēles laukumi (varianti). Katrā spēles laukumā attēloti 75 skaitļi intervālā no 1 līdz 75. Skaitļi sagrupēti 5 kolonnās pa 15 skaitļiem katrā kolonnā;

5.2.2. papildspēļu „Džokers” un „Džokers 7” lauciņi;

5.2.3. Kupona aizmugurējā daļā izvietots izlozes noteikumu apraksts.

5.3. Viena spēles varianta cena ir EUR 1,50 (viens euro un piecdesmit centu). Maksa par dalību izlozē ir atkarīga no variantu skaita un dalības papildspēlēs „Džokers” un/vai „Džokers 7”. Papildspēles „Džokers” cena uz vienu izlozi ir EUR 1,50 (viens euro un piecdesmit centu). Papildspēles „Džokers 7” cena uz vienu izlozi ir EUR 1,50 (viens euro un piecdesmit centu).

6. Dalība izlozē

6.1. Spēlētāju dalības reģistrācija izlozē notiek:

6.1.1. on-line tirdzniecības vietās, spēlētājam aizpildot spēles kuponu, iemaksājot attiecīgo maksu par dalību izlozē un, ar pārdevēja starpniecību, reģistrējot kuponā veiktās atzīmes on-line terminālā;

6.1.2. VAS „Latvijas Loto” InternetLoto (turpmāk tekstā - iLOTO) sistēmā - www.latloto.lv, saskaņā ar “VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”, kas tiek apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un publicēti www.latloto.lv.

6.2.  Lai reģistrētu dalību izlozē tirdzniecības vietā, spēlētājs: 

6.2.1. Spēles kuponā vismaz vienā variantā ar zīmi „x” nosvītro 20 skaitļus – četrus skaitļus katrā kolonnā. Uz viena spēles kupona spēlētājs var aizpildīt 5 variantus.

6.2.2. Skaitļus spēlētāja vietā var izvēlēties arī on-line termināls – tā ir Ātrspēle. Spēlētājs var spēlēt pilno Ātrspēli vai daļējo Ātrspēli. Pilnās Ātrspēles gadījumā visus skaitļus spēles variantā izvēlas on-line termināls. Daļējas Ātrspēles gadījumā spēlētājs nosvītro vienā vai vairākās kolonnās mazāk par četriem skaitļiem un trūkstošos skaitļus izvēlas on-line termināls.

6.2.3. Uz kupona ar zīmi „x” izdara atzīmi par dalību vai atteikšanos no dalības papildspēlēs „Džokers” un „Džokers 7”.

6.2.3.1. Spēlētāja kvīts piedalās izlozē, kā tas norādīts uz kvīts (izlozes datums). Ja uz spēlētāja kvīts ir norāde par piedalīšanos papildspēlē „Džokers” un/vai „Džokers 7”, spēlētājs piedalās tās dienas (sestdienas) „Džokers” un/vai „Džokers 7” izlozē, kurā piedalās arī “SuperBingo” izlozē.

6.2.4. Kuponu var reģistrēt tikai uz vienu (tuvāko) “SuperBingo” izlozi.

6.2.5. Aizpildīto izlozes kuponu on-line tirdzniecības vietās pieņem līdz izlozes pārdošanas perioda slēgšanai - katras kalendārās nedēļas sestdienas (izlozes dienas) plkst. 13:59:59. Izlozes tirdzniecības pārtraukums - sestdienā no plkst. 14:00 līdz 14:09:59.

6.2.6. Kad kupons ievadīts on-line terminālā, informācija tiek nolasīta un pārraidīta uz VAS „Latvijas Loto” centrālo on-line datu apstrādes sistēmu. Ja kupons ir aizpildīts atbilstoši izlozes noteikumiem, on-line termināls saņem apstiprinājumu no centrālās on-line datu apstrādes sistēmas un izdrukā kvīti, kas tiek izsniegta spēlētājam.

6.2.7. Uz kvīts spēlētāja izvēlētie skaitļi tiek izvietoti piecās kolonnās, veidojot spēles laukumu: I kolonnā skaitļi no 1 – 15; II kolonnā skaitļi no 16 – 30; III kolonnā skaitļi no 31 – 45; IV kolonnā skaitļi no 46 – 60; V kolonnā skaitļi no 61 – 75. Katrā kolonnā pēc nejaušības principa kāda skaitļa vietā tiek izvietots viens „Bingo bonusa simbols”. Spēles laukuma „Centrā” tiek izvietoti trīs un „Rāmī” divi „Bingo bonusa simboli”.

6.2.8. Uz spēlētāja kvīts tiek izvietoti speciālie TV izlozes cipari.

6.2.9. Pēc on-line termināla izdrukātas kvīts saņemšanas spēlētājam nekavējoties attiecīgajā tirdzniecības vietā ir jāpārbauda, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas viņa kuponā izvēlētās atzīmes.

6.2.10. Saņemtā kvīts saudzīgi jāglabā, jo vienīgi nebojāta kvīts, nevis aizpildītais kupons, ir pierādījums dalībai izlozē un dod tiesības saņemt laimestu. Kvīts var tikt neatgriezeniski bojāta, ja tā tiek pakļauta jebkādai termiskai (augstas temperatūras, tiešu saules staru ilgstoša ietekme utt.) iedarbībai un/vai saskarsmē ar taukvielām un šķidrumu. Kvītis nedrīkst ielaminēt vai kā citādi iepakot.

6.2.11. Kvīts izdruka skaitās nederīga, ja ir bojāts (nav saprotami izdrukāts) kvīts numurs, svītru kods vai skaitļu kombinācijas; kvīts izdrukāšanas (pirkuma) laiks; kupona numurs; datums, uz kuru derīga kvīts; TV izlozes cipari, kā rezultātā nav iespējams pārbaudīt kvīts autentiskumu (īstumu) un sameklēt kvīti ar atbilstošiem parametriem kā reģistrētu VAS „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā.

6.2.12. Gadījumā, ja spēlētājs konstatē augstākminētās neatbilstības viņam izsniegtajā kvītī, viņam ir nekavējoties jāpieprasa kvīts aizstāšana ar jaunu kvīti bez defektiem, griežoties pie pārdevēja tajā tirdzniecības vietā, kurā tika saņemta (iegādāta) nekvalitatīvā kvīts, bet ne vēlāk, kā līdz izlozes perioda slēgšanai, atbilstoši šo noteikumu 6.2.13. punktam. Bojāto kvīti atceļ un jaunu kvīti izsniedz on-line tirdzniecības vietas pārdevējs.

6.2.13. Ja kāda iemesla dēļ spēlētājs vēlas anulēt (atcelt) savu kvīti dalībai izlozē, tad to var izdarīt līdz izlozes perioda slēgšanai sestdienas (izlozes dienas) plkst. 14:04:59 on-line tirdzniecības vietā, kur ir iegādāta kvīts, iesniedzot kvīti un pirkumu apliecinošu dokumentu - čeku. Pretenzijas, kas iesniegtas par kvīts atcelšanu (anulēšanu) pēc kvīts atcelšanas termiņa beigām, netiek pieņemtas un izskatītas.

6.3. Dalības reģistrācija izlozē iLOTO

6.3.1.Reģistrēt dalību izlozē iLOTOvar tikai iLOTO reģistrētas personas (iLOTO Lietotāji), kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu.

6.3.2. Lai reģistrētu dalību izlozē iLOTO, spēlētājs:

6.3.2.1. spēles kuponā vismaz vienā variantā atzīmē 20 skaitļus – četrus skaitļus katrā kolonnā. Uz viena spēles kupona spēlētājs var aizpildīt 5 variantus;

6.3.2.2. skaitļus spēlētāja vietā var izvēlēties arī iLOTO sistēma – tā ir Ātrspēle. Spēlētājs var spēlēt pilno Ātrspēli vai daļējo Ātrspēli. Pilnās Ātrspēles gadījumā visus skaitļus spēles variantā izvēlas iLOTO sistēma. Daļējas Ātrspēles gadījumā spēlētājs nosvītro vismaz vienā kolonnā mazāk par četriem skaitļiem, un trūkstošos skaitļus izvēlas iLOTO sistēma;

6.3.2.3. izdara atzīmi par dalību vai atteikšanos no dalības papildspēlēs „Džokers” un „Džokers 7”.

6.3.2.3.1. Ja ir atzīme par piedalīšanos papildspēlē „Džokers” un/vai „Džokers 7”, spēlētājs piedalās tās dienas (sestdienas) „Džokers” un/vai „Džokers 7” izlozē, kurā piedalās arī “SuperBingo” izlozē.

6.3.3. Kuponu var reģistrēt tikai uz vienu (tuvāko) “SuperBingo” izlozi.

Aizpildīto izlozes kuponu iLOTO pieņem līdz izlozes pārdošanas perioda slēgšanai - sestdienas (izlozes dienas) plkst. 13:49:59. Izlozes tirdzniecības pārtraukums – sestdienās (izlozes dienās) no plkst. 13:50 līdz 14:09:59.

6.3.4. Kad kupons aizpildīts, spēlētājam jāveic kupona (dalības izlozē) apmaksa, saskaņā ar „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”. Par apmaksas brīdi, tiek uzskatīts brīdis, kad iLOTO sistēma saņem apstiprinājumu par pirkuma apmaksas veikšanu un kupons tiek reģistrēts „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu sistēmā dalībai izlozē. Ja pirkuma apmaksas apstiprinājums uz iLOTO sistēmu nav saņemts līdz skaitļu izlozes pārdošanas perioda slēgšanai, tad dalība skaitļu izlozē netiek reģistrēta un spēlētājam tiek atgriezta attiecīgā dalības maksas summa.

6.3.5. Kupons ir pieņemts dalībai izlozē ar brīdi, kad uz kupona Lietotāja norādītie dati ir reģistrēti „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā un informācija par kupona datu reģistrāciju izlozei atrodas (ir redzama) iLOTO sadaļā „Mani kuponi” („Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā”) ar statusu „Likme pieņemta”.

6.3.6. Spēlētājs jebkurā brīdī iLOTO sistēmā var sekot līdzi savu reģistrēto kuponu statusam un izdrukāt informāciju par tiem. Informācijā (datos) par reģistrēto kuponu norādīts: kupona ID numurs, kupona numurs (papildspēļu „Džokers” un „Džokers 7” numurs); kvīts numurs (katram reģistrētam kuponam tiek ģenerēts atsevišķs kvīts numurs, ar kuru tas tiek reģistrēts centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā dalībai izlozē); kupona reģistrēšanas datums un laiks; izlozes, kurā piedalās kupons, datums; skaitļu kombinācijas un to izkārtojums (atbilstoši šo noteikumu 6.2.7. punktā noteiktajam principam); atzīme par dalību papildspēlēs; maksa par dalību izlozē; TV izlozes cipari. Kuponi, kas reģistrēti dalībai izlozē, izmantojot iLOTO, netiek atcelti.

7. Laimesti

7.1. Katras izlozes kopējais laimestu fonds 60,5 % apmērā ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu izlozēs tiek sadalīts sekojošā procentuālā intervālā (no minimālā līdz maksimālajam laimestu fonda procentuālajam sadalījumam) pamatspēlei un TV auditorijas spēlēm:

Spēles

minimālais %

vidējais %

maksimālais %

Pamatspēle

45 %

53 %

58 %

TV auditorijas spēles

42 %

47 %

55 %


7.2. Pamatspēles laimestu fonds tiek sadalīts sešās grupās:

7.2.1. I grupa (SuperBingo) 25% – spēles laukumā atminēti visi 20 skaitļi līdz noteiktai bumbiņai. I grupas laimesta laimētājs ir arī II grupas laimesta laimētājs.

7.2.2. II grupa (Bingo) 19% – spēles laukumā atminēti visi 20 skaitļi.

7.2.3. III grupa (Pirmais Rāmis) 2% – pirmajam/-iem spēles laukumā atminēti 14 skaitļi, veidojot Rāmi līdz noteiktai bumbiņai.

7.2.4. IV grupas laimests (Pirmais Centrs) 1% – pirmajam/-iem spēles laukumā atminēti 6 skaitļi, veidojot Centru līdz noteiktai bumbiņai.

7.2.5. V grupas laimests (Rāmis) 10% – spēles laukumā atminēti 14 skaitļi, veidojot Rāmi līdz noteiktai bumbiņai.

7.2.6. VI grupas laimesti (Centrs) 43% – spēles laukumā atminēti 6 skaitļi, veidojot Centru līdz noteiktai bumbiņai.

7.3. Vienas laimestu grupas laimētāji var būt arī citu laimestu grupu laimētāji.

7.4. Katrā izlozē pamatspēles laimestu grupu laimestu fondu sadala proporcionāli laimestu skaitam grupā. Pamatspēlē laimējušo skaitļu izloze notiek, izlozējot izlozes bumbiņas ar lototronu tik ilgi, kamēr tiek laimēts I grupas laimests SuperBingo un/vai II grupas laimests Bingo.

7.5. I grupai tiek veidots laimestu rezerves fonds, no kura tiek veidota I grupas sākuma uzkrājuma naudas summa un/vai palielināts esošais uzkrājums.

7.6. Ja izlozē tiek laimēts I grupas laimests - SuperBingo, tad spēlētājs laimē I grupas uzkrājuma summu. Šīs izlozes I grupas laimestu fonds pāriet uz I grupas laimestu rezerves fondu.

7.6.1. Ja izlozē netiek laimēts I grupas laimests, tad I grupas laimestu fonds tiek novirzīts uz nākamās izlozes I grupas laimestu fondu un rezerves fondu. I grupas laimestu fonda sadalījums starp I grupas uzkrājumu un I grupas laimestu rezerves fondu tiek noteikts ar atsevišķu VAS „Latvijas Loto” rīkojumu.

7.7. Lai nodrošinātu I grupas laimestu rezerves fonda uzkrājumu, uz I grupas laimestu rezerves fondu var tikt novirzīts ar VAS “Latvijas Loto” rīkojumu noteikts papildus % no pamatspēles laimestu fonda. Šajās izlozēs pamatspēles laimestu fonda sadalījums tiek veidots sekojoši: ar VAS “Latvijas Loto” rīkojumu noteiktais % naudas izteiksmē no pamatspēles laimestu fonda tiek novirzīts uz I grupas laimestu rezerves fondu un pārējā pamatspēles laimestu fonda naudas summa (starpība) tiek sadalīta sešās laimestu grupās atbilstoši šo noteikumu 7.2. punktam.

7.8. I grupas uzkrājuma sākuma summa tiek noteikta ar VAS „Latvijas Loto” rīkojumu.

8. TV auditorijas spēles

8.1. Ja uz spēlētāja kvīts vai iLOTO reģistrēta kupona datos esošo TV izlozes ciparu kombinācija sakrīt ar TV izlozes laikā (kurā piedalās šī kvīts/iLOTO reģistrētais kupons) uzrādīto (izlozēto) ciparu kombināciju, tad spēlētājam ir tiesības reģistrēties nākamajai TV izlozei un pretendēt uz TV auditorijas spēļu laimestiem. Lai reģistrētos dalībai TV izlozē, spēlētājam nekavējoties uzreiz pēc TV ciparu izlozes televīzijā jāzvana un jāpiesaka sava dalība TV izlozei pa tālruni 67224906. Dalībai TV izlozē tiek reģistrēts ierobežots dalībnieku skaits, kas tiek noteikts VAS „Latvijas Loto” TV auditorijas spēļu perioda noteikumos, zvanu pieņemšanas kārtībā. Ja divu stundu laikā noteiktais dalībnieku skaits netiek reģistrēts, tad reģistrāciju turpina nākamajā darba dienā līdz reģistrācijas saraksta slēgšanai VAS „Latvijas Loto” biroja darba laikā no plkst. 9.00 līdz 17.30. Personas, kuras nav sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, dalībai TV izlozē netiek reģistrētas.

8.2. Papildus šo noteikumu 8.1. punktā noteiktajai iespējai reģistrēties TV izlozei un pretendēt uz TV auditorijas spēļu laimestiem, TV auditorijas spēļu perioda noteikumos var tikt noteikta papildus iespēja reģistrēties TV auditorijas spēlēm un pretendēt uz TV auditorijas spēļu laimestiem.

8.3. Spēlētājam, ierodoties uz TV izlozi, jāuzrāda kvīts ar TV izlozes cipariem (iLOTO spēlētājiem izdruka no iLOTO ar kvīts numuru) un personu apliecinošs dokuments.

8.4. TV izlozes laikā starp TV izlozē reģistrētajiem dalībniekiem tiek izspēlēti TV auditorijas spēļu laimesti.

8.5. TV auditorijas spēles, to dalībnieku noteikšanas kārtība, laimesti un laimestu izspēles kārtība tiek noteikta VAS “Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes “SuperBingo” TV auditorijas spēļu perioda noteikumos, kas tiek atsevišķi apstiprināti Izložu un azarstpēļu uzraudzības inspekcijā. Spēļu perioda noteikumi tiek publicēti www.latloto.lv.

9. Laimestu izmaksas

9.1. Laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc izlozes. Ja kvīts ir iegādāta tirdzniecības vietā, par tās īpašnieku tiek uzskatīta persona, kura pirmā apliecina kvīts iegādes faktu, iesniedzot kvīts oriģinālu.

9.2. Laimestus izmaksā Latvijas Republikas Azartspēļu un izložu likumā un citos uz laimestu izmaksu attiecināmajos Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, termiņā un apjomā.

9.3. Pamatspēles laimestus līdz EUR 150 izmaksā jebkurā on-line tirdzniecības vietā uzreiz pēc kvīts pārbaudes on-line terminālā, iesniedzot laimējušo kvīti. Saņemot laimestu, spēlētājs par tā saņemšanu parakstās uz on-line termināla izdrukātas izmaksu kvīts.

9.4. Pamatspēles laimestus virs EUR 150 līdz EUR 720 izmaksā VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī var izmaksāt jebkurā VAS „Latvijas Loto” pilnvarotajā on-line tirdzniecības vietā uzreiz pēc kvīts pārbaudes on-line terminālā, iesniedzot laimējušo kvīti. Saņemot laimestu, spēlētājs par tā saņemšanu parakstās uz on-line termināla izdrukātas izmaksu kvīts.

9.5. Ja laimests ir lielāks par EUR 720, to noformē VAS „Latvijas Loto” Rīgā, Meistaru ielā 19, spēlētājam personīgi iesniedzot laimējušo kvīti un uzrādot personu apliecinošu dokumentu, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30. Gadījumā, ja laimesta ieguvējs ir nepilngadīga persona, tad laimests tiek noformēts un izmaksāts šīs personas likumiskajam pārstāvim.

9.6. iLOTO spēlētājiem naudas laimesti tiek izmaksāti saskaņā ar „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumiem internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumiem)”, ievērojot šo noteikumu (VAS „Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes „SuperBingo” noteikumi) 9.2. punktā noteikto. Ja kvīts ir iegādāta iLOTO, par tās īpašnieku tiek uzskatīta persona, uz kuras vārda reģistrētā iLOTO Lietotāja kontā ir reģistrēta attiecīgā kvīts.

9.7. Laimesti, kas ir bijuši noteikti latos, tiek izmaksāti euro, latu laimesta summu pārrēķinot uz euro pēc oficiālā maiņas kursa Ls 0,702804 = 1 EUR.

9.8. TV auditorijas spēļu naudas laimestus noformē izlozes norises vietā. Laimestus līdz EUR 720 izmaksā ar pārskaitījumu uz laimētāja vārda atvērtu bankas kontu nākamajā darba dienā pēc izlozes vai pēc spēlētāja pieprasījuma izmaksā izlozes dienā VAS „Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19. Laimestus virs EUR 720 izmaksā atbilstoši šo noteikumu 9.2. punktā noteiktajam. Mantu laimesta saņemšanai spēlētājam uzreiz pēc izlozes tiek izsniegts laimestu apliecinošs dokuments (sertifikāts, dāvanu karte vai laimesta apliecinājums). VAS „Latvijas Loto” nodrošina mantu laimesta saņemšanu pie sadarbības partnera laimesta laimestu apliecinošajā dokumentā noteiktajā termiņā un adresē. Lai saņemtu laimestu pie sadarbības partnera, spēlētājam jāiesniedz derīgs VAS „Latvijas Loto" izsniegts laimestu apliecinošs dokuments un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Mantu laimesta vai dāvanu kartes vērtība netiek izsniegta naudā.

9.9. Laimests netiek izmaksāts, ja:

9.9.1. laimesta izmaksai tiek iesniegta nelaimējusi (bez izlozēto skaitļu kombinācijas) kvīts;

9.9.2. laimesta izmaksai tiek iesniegta bojāta kvīts un nav iespējams noteikt tās autentiskumu (īstumu);

9.9.3. laimests, saskaņā ar iesniegto kvīti, jau ir izmaksāts, par ko ir atzīme centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā;

9.9.4. centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā ir reģistrēta informācija par kvīts anulēšanu (atcelšanu);

9.9.5. centrālā on-line datu apstrādes sistēma nesatur informāciju par attiecīgās kvīts reģistrāciju uz izlozi;

9.9.6. ir nokavēts laimesta pieteikšanas termiņš.

9.10. Ja VAS „Latvijas Loto” tiek iesniegta kvīts, kura pretendē uz laimesta saņemšanu, bet par kuras reģistrāciju on-line centrālajā sistēmā nav datu vai šīs iesniegtās kvīts dati neatbilst tās reģistrācijas datiem centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā, VAS „Latvijas Loto” reģistrē kvīts neatbilstības un uzsāk procesu, atbilstoši LR normatīvo aktu prasībām, radušos neatbilstību noskaidrošanai, neveicot nekavējošu laimesta izmaksu.

9.11. Nepieteiktie laimesti tiek uzkrāti izlozes laimestu fondā.

10. Pretenzijas

10.1. Pretenzijas var tikt iesniegtas rakstiskā veidā VAS „Latvijas Loto” birojā Rīgā, Meistaru 19, darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:30 vai nosūtot tās pa pastu uz VAS „Latvijas Loto”, Rīgā, Meistaru ielā 19, LV-1050. Jebkura veida pretenzijas par izlozi tiek pieņemtas attiecīgās izlozes laimestu pieteikšanas termiņā.

10.2. Lai pieteiktu pretenziju, spēlētājs iesniedz kvīts oriģinālu vai reģistrētā kupona datu izdruku no iLOTO sistēmas, vai bankas maksājuma uzdevuma izdruku par pirkuma groza apmaksu (iLOTO spēlētājiem) par dalību izlozē un iesniegumu, kurā ir norādīts pretenzijas iesniedzēja vārds, uzvārds, adrese un pretenzijas pamatojums. Anonīmas pretenzijas netiek izskatītas. Ja pēc pretenzijas satura nav saprotams pretenzijas pamatojums vai pretenzijā sniegtā informācija ir nepilnīga, lai izskatītu sūdzību, VAS „Latvijas Loto” ir tiesības pieprasīt papildus informāciju no pretenzijas iesniedzēja.

10.3. Izskatot pretenzijas, par noteicošo informāciju tiek uzskatīta informācija, kas reģistrēta VAS „Latvijas Loto” centrālajā on-line datu apstrādes sistēmā.

10.4. Pretenzijas izskatīšanas rezultātus iesniedzējam paziņo 30 dienu laikā no iesnieguma saņemšanas brīža.

11. Papildspēles

11.1. Izlozes papildspēles ir „Džokers” un „Džokers 7”, kuras tiek organizētas atbilstoši atsevišķi Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā apstiprinātiem noteikumiem.

11.2. Izlozei var tikt organizētas citas papildspēles, kuru noteikumi, ja to paredz spēkā esošie normatīvie akti, atsevišķi tiek apstiprināti Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.

12. Izlozes organizētāja atbildības nosacījumi

12.1. VAS „Latvijas Loto” neatbild par jebkāda veida zaudējumiem un/vai kaitējumiem, kas radušies vai var rasties spēlētājam viņa paša vai trešo personu vainas dēļ saistībā ar dalību izlozē, tai skaitā,

 • par iztērētajiem naudas līdzekļiem, apmaksājot dalību izlozē;
 • par neiegūtajiem ienākumiem (laimestiem) situācijās, kad spēlētājs ir anulējis dalību izlozē vai piedalījies izlozē un nav ieguvis laimestu (nav sakrituši laimējušie skaitļi);
 • par spēlētāja izmantotās programmatūras, kas tiek lietota, lai piedalītos izlozē, izmantojot iLOTO, savietojamību vai nesavietojamību ar VAS „Latvijas Loto” iLOTO sistēmas darbības nodrošināšanai izmantoto programmatūru, ja programmatūru nesavietojamības rezultātā jebkādā veidā tiek ierobežota spēlētāja piedalīšanās izlozē;
 • vai jebkādu citu iemeslu dēļ, kuru rezultātā spēlētājam tiek nodarīti zaudējumi, bet kuri nav atkarīgi no VAS „Latvijas Loto”, tai skaitā, ir saistīti ar bankas (-u) un/vai interneta operatora (-u) darbību/bezdarbību, kas ir radījusi aizkavēšanos spēlētāja dalības reģistrācijai uz izlozi vai darījusi to neiespējamu, vai citām kļūdām.

12.2. VAS „Latvijas Loto” neatbild par zaudējumiem, kas radušies nepārvaramas varas apstākļu dēļ, kurus izraisījuši kari, streiki, blokādes, dabas stihijas, kibernoziegumi u.c., kuru rezultātā spēlētāja dalība izlozē ir neiespējama vai var tikt ierobežota. Ja spēlētāja reģistrētā un apmaksātā spēles kombinācija nepiedalās izlozē nepārvaramas varas apstākļu dēļ, VAS „Latvijas Loto” atbildība tiek ierobežota tikai ar veikto iemaksu apmēra par dalību izlozē atgriešanu spēlētājam (-iem).

13. Citi noteikumi

13.1. Reģistrējot dalību izlozē šajos noteikumos paredzētajā kārtībā, spēlētājs piekrīt izlozes noteikumiem un procedūrai. Ja spēlētājs reģistrē dalību izlozē izmantojot iLOTO, spēlētāja pienākums ir ievērot „VAS „Latvijas Loto” organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumus internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumus)”, kas apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un publicēti www.latloto.lv. Izlozes dalībnieks uzņemas atbildību par pareizu kupona aizpildīšanu (labojumi un mehāniski bojājumi nav atļauti). Spēlētājs stājas juridiski tiesiskās attiecībās ar VAS „Latvijas Loto” no tā brīža, kad tiek saņemta on-line termināla izdrukātā kvīts un veikta kvītī norādītās summas apmaksa vai veikta dalības apmaksa un reģistrācija izlozē, izmantojot iLOTO.

13.2. Piedaloties izlozē, spēlētājs piekrīt savu personas datu nodošanai un apstrādei VAS „Latvijas Loto” iekšējās datu apstrādes sistēmās tādā apjomā, kas nepieciešama spēlētāja identificēšanai, laimesta noformēšanai un izmaksai. (Personas datu apstrādes reģistrācijas apliecība Nr. 003506. Apstrādes reģistrācijas Nr. 001985.)

13.3. Piedaloties TV izlozē, tās dalībnieks piekrīt sava vārda, uzvārda, pilsētas vai citas apdzīvotas vietas publiskošanai un piekrīt, ka piedalās publiskā izlozē, kura tiek pārraidīta televīzijā. Informācija par laimesta ieguvējiem tiek ievietota VAS „Latvijas Loto” mājaslapā www.latloto.lv un kanāla TV3 mājaslapā www.tv3.lv un www.tvplay.lv.

13.4. Šie noteikumi stājas spēkā ar 2018. gada 1. izlozi (2018.gada 6.janvāris) pēc to apstiprināšanas Latvijas Republikas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.

13.5. Ar šo noteikumu spēkā stāšanās brīdi spēku zaudē VAS „Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes „SuperBingo” noteikumi, kas apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā 2016. gada 15.augustā

 

Apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības
inspekcijā 15.10.2021.
noteikumi iaui

 

VAS “LATVIJAS LOTO”
VALSTS MĒROGA SKAITĻU IZLOZES “SUPERBINGO” TV AUDITORIJAS SPĒĻU
PERIODA NR. 103 NOTEIKUMI

Izdoti saskaņā ar VAS “Latvijas Loto”
valsts mēroga skaitļu izlozes
SuperBingo noteikumu 8.5. punktu

1. VAS “Latvijas Loto” no 2021. gada 16. oktobra valsts mēroga skaitļu izlozes “SuperBingo” (turpmāk tekstā – “SuperBingo”) 41. izlozes organizē skaitļu izlozes “SuperBingo” TV izlozes auditorijas spēļu dalībnieku atlasi, TV auditorijas spēļu norisi un to laimestu izspēli atbilstoši šajos noteikumos aprakstītajiem nosacījumiem.

2. Šajā TV auditorijas spēļu periodā tiek izspēlētas sekojošas TV auditorijas spēles:

2.1. “Krāsu rats”

2.2. “Sarkanā spēle”

2.3. “Zaļā spēle”

2.4. “Dzeltenā spēle”

2.5. “Fināla spēle”

2.6. “Pārsteigumu spēle”

2.7. “Lielais laimes rats”

2.8. “Auditorijas bonusa laimests”

3. TV izlozes auditorijas spēlēm var reģistrēties (pa tālruni):

3.1. līdz 10 (desmit) dalībniekiem, kuriem uz “SuperBingo” kvīts esošā TV izlozes ciparu kombinācija ir sakritusi ar kādu no konkrētajā TV izlozē izlozētajām TV ciparu kombinācijām un kuri VAS “Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes “SuperBingo” noteikumos noteiktajā kārtībā ir reģistrējušies TV izlozei, zvanot pa reģistrācijas tālruni, par ko ir atzīme skaitļu izlozes “SuperBingo” dalībnieku zvanu reģistrācijas sarakstā. Katram dalībniekam tiek piešķirts kārtas numurs intervālā no 1 līdz 10.

3.2. 2 (divi) dalībnieki, kuri iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē “11. un 12. dalībnieka izlozes” laikā tika izlozēti no 1. komplektu trauka biļešu komplektiem. Informācija par 1. komplektu trauka biļešu komplektiem norādīta šo noteikumu 7.2.1. punktā. Izlozētajiem dalībniekiem, reģistrējoties izlozei, tiek piešķirti kārtas numuri “11” un “12”, atbilstoši izlozēšanas secībai.

3.3. 1 (viens) dalībnieks, kura kvīts (numurs) iepriekšējā izlozē tika izlozēta VAS “Latvijas Loto” organizētas papildspēles ietvaros kā kvīts, kuras īpašnieks laimē iespēju piedalīties nākamajā pēc kārtas “SuperBingo” TV izlozē kā TV auditorijas spēļu dalībnieks. Dalībniekam tiek piešķirts numurs “13”. Papildspēles noteikumi tiek atsevišķi apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un ir pieejami www.latloto.lv.

3.4. Papildus šo noteikumu 3.1., 3.2. un 3.3. punktos noteiktajā kārtībā reģistrētajiem un izlozētajiem dalībniekiem atsevišķās TV auditorijas spēlēs piedalās spēlētāji, kuri tiek izlozēti no biļešu komplektiem turpmāk šajos noteikumos aprakstītajā kārtībā.

4. TV auditorijas spēlēm var reģistrēties un tajās var piedalīties dalībnieki, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Personas, kuras nav sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, dalībai TV izlozē netiek reģistrētas. Katrs dalībnieks konkrētajai TV izlozei (pa tālruni) var reģistrēties vienu reizi.

5. Dalībnieks, kurš reģistrējies izlozei, zvanot pa reģistrācijas tālruni, vai dalībnieks, kurš izlozēts no komplektiem/kvītīm, var nodot tiesības piedalīties izlozē citai personai tikai uz pilnvaras pamata, sazinoties ar VAS “Latvijas Loto” pa tālruņa nr. 67227681 līdz piektdienas – dienas pirms izlozes – plkst. 17.00.

5.1. Situācijā, kad zvanot pa reģistrācijas tālruni, nosaukts un TV auditorijas spēļu dalībnieku zvanu reģistrācijas sarakstā fiksēts citas personas vārds un uzvārds (nevis tās personas, kura ir iLOTO Lietotāja profila īpašnieks), reģistrētajai personai nav tiesības piedalīties izlozē bez iLOTO Lietotāja profila īpašnieka pilnvarojuma.

6. TV AUDITORIJAS SPĒLES

 

6.1. KRĀSU RATS

6.1.1. Spēles “Krāsu rats” laimestu izspēlē piedalās divi spēlētāji, kurus spēlē pārstāv spēles vadītājs. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no 1. komplektu trauka biļešu komplektiem. Informācija par 1. komplektu trauka biļešu komplektiem norādīta šo noteikumu 7.2.1. punktā. Otrs spēlētājs tiek izlozēts no TV auditorijas spēļu dalībniekiem, spēles vadītājam pēc nejaušības principa izlozējot vienu kārtas numuru. Spēlē piedalās dalībnieks, kura numurs sakrīt ar izlozēto.

6.1.2. Spēles Krāsu rats laimestu izspēlē tiek izmantota spēles iekārta - rats, kas sadalīts 20 sektoros.

6.1.3. Rata sektoros izvietoti šādi laimesti sekojošā secībā:

Nr.

Laimests, EUR

1.

EUR 500

2.

EUR 950

3.

EUR 600

4.

EUR 1 500

5.

EUR 300

6.

EUR 850

7.

EUR 400

8.

EUR 1 200

9.

EUR 450

10.

EUR 2 000

11.

EUR 750

12.

EUR 1 000

13.

EUR 550

14.

EUR 1 100

15.

EUR 800

16.

EUR 650

17.

EUR 350

18.

EUR 900

19.

EUR 700

20.

EUR 12 000

 

6.1.4. Spēles vadītājs griež ratu, pārstāvot spēlētājus. Pirmajam ratu griež spēlētājam, kurš izlozēts no biļešu komplektiem. Spēles uzvarētājs ir tas dalībnieks, kuram spēles vadītājs uzgriež laimestu (sektoru) ar lielāku laimesta summu. Attiecīgais laimesta sektors tiek uzskatīts par uzgrieztu, ja tajā ir apstājusies rata “mēlīte”. Ja abiem spēlētājiem spēles vadītājs uzgriež vienādus laimestus, tad spēles vadītājam jāveic atkārtota rata griešana, pārstāvot abus spēlētājus. Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt laimestu, ko ir uzgriezis, vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”. Spēles uzvarētājs savu izvēli izdara un apstiprina sarunas laikā pa tālruni. Izlozes komisijas pārstāvis vai spēles vadītājs izlozes norises laikā zvana spēlētājam uz spēlētāja reģistrācijas laikā pa telefonu izlozei norādīto tālruņa numuru. Spēles uzvarētājam ir jābūt sasniedzamam pa reģistrācijas laikā izlozei norādīto tālruni izlozes norises dienā, sestdienā, jebkurā brīdī no plkst. 12.30 līdz 15.30., par ko spēles dalībnieks tiek atsevišķi informēts pirms izlozes. Izlozes komisijas pārstāvis vai spēles vadītājs spēles laikā spēles uzvarētāju mēģina sazvanīt maksimāli trīs reizes, ar vienas minūtes intervālu no viena zvana līdz nākamajam. Ja spēles uzvarētājs neatbild uz zvanu vai saruna pārtrūks sarunas laikā līdz brīdim, kamēr spēlētājs nebūs izdarījis izvēli (telefoniski informējis par savu lēmumu) un trīs zvanu laikā nebūs iespējams atkārtoti sazvanīt spēles uzvarētāju, lai turpinātu sarunu, tad spēles uzvarētājs automātiski saņems laimestu, ko ir laimējis spēlē, un zaudēs iespēju piedalīties “Fināla spēlē”. Otrs spēlētājs saņem to laimestu, kas viņam ir uzgriezts uz rata.

6.1.4.1. Ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt laimestu, kas viņam ir uzgriezts uz rata, un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti nevienai no auditorijas spēlēm. Izloze notiek pēc “Dzeltenās spēles”.

6.1.4.2. Ja spēles uzvarētājs atsakās saņemt laimestu, ko ir laimējis, un izvēlas doties uz “Fināla spēli”, tad šis laimests tiek izlozēts kādam no TV auditorijas spēļu dalībniekiem. Izloze notiek pēc spēles “Fināla spēle” visu dalībnieku noskaidrošanas. Izloze tiek veikta saskaņā ar šo noteikumu 6.6. punktu no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri izlozes brīdī nav tikuši izlozēti.

6.1.5. Griežot spēles “Krāsu rats” ratu, tam ir jāveic vismaz viens pilns apgrieziens. Ja griežot rats neveic pilnu apgriezienu, tad šis grieziens tiek anulēts un spēles vadītājam rats jāgriež atkārtoti. Attiecīgais laimesta sektors tiek uzskatīts par uzgrieztu, ja tajā ir apstājusies rata “mēlīte”.

 

6.2. SARKANĀ SPĒLE

6.2.1. “Sarkanās spēles” laimestu izspēlē attālināti piedalās divi spēlētāji telefona sarunas laikā dodot spēles vadītājam norādījumus, kuru numurēto aizklāto spēles plāksni atvērt. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no 1. komplektu trauka biļešu komplektiem. Informācija par 1. komplektu trauka biļešu komplektiem norādīta šo noteikumu 7.2.1. punktā. Otrs spēlētājs tiek izlozēts no TV auditorijas spēļu dalībniekiem, spēles vadītājam pēc nejaušības principa izlozējot vienu kārtas numuru. Spēlē piedalās dalībnieks, kura numurs sakrīt ar izlozēto.

6.2.2. “Sarkanās spēles” laimestu izspēlē tiek izmantota spēles iekārta, kas sastāv no Pirmā spēlētāja spēles laukuma, Otrā spēlētāja spēles laukuma un ekstra spēles laukuma. Katra spēlētāja spēles laukumā izvietotas sešas aizklātas numurētas laimestu plāksnes, bet ekstra spēles laukumā izvietotas četras aizklātas numurētas ekstra spēles plāksnes.

6.2.2.1. Katra spēlētāja spēles laukumā zem laimestu plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietotas sekojošas laimestu summas:

1.

EUR 360

2.

EUR 510

3.

EUR 630

4.

EUR 750

5.

EUR 840

6.

EUR 990

 

6.2.2.2. Zem ekstra spēles plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietoti sekojoši laimesti un matemātiskās darbības:

1.

EUR 120

2.

/3

3.

x3

4.

+ EUR 11 010

 

6.2.2.3. Katra spēlētāja spēles laukumā trijās laimestu plāksnēs pēc nejaušības principa aizklātā veidā izvietoti trīs ekstra spēles simboli. Ekstra spēles simboli nekad nav izvietoti abu spēlētāju spēles laukumos pie vienām un tām pašām laimestu summām. Piemēram, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā pie laimesta summas EUR 360 ir izvietots ekstra spēles simbols, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā pie laimestu plāksnes EUR 360 nebūs izvietots ekstra spēles simbols, līdz ar to, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 360, EUR 510 un EUR 630, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli būs izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 750, EUR 840 un EUR 990.

6.2.3. Izlozes komisijas pārstāvis vai spēles vadītājs spēles norises laikā zvana abiem spēles dalībniekiem uz spēlētāju reģistrācijas laikā pa telefonu izlozei norādītajiem tālruņa numuriem. Spēlētājiem ir jābūt sasniedzamiem pa tālruni izlozes norises dienā, attiecīgajā sestdienā, jebkurā brīdī no plkst. 12.30 līdz 15.30., par ko spēles dalībnieki tiek atsevišķi informēti pirms izlozes. Izlozes komisijas pārstāvis vai spēles vadītājs mēģina spēlētāju sazvanīt maksimāli trīs reizes, ar vienas minūtes zvana intervālu no viena zvana līdz nākamajam. Ja spēlētājs neatbildēs uz Izlozes komisijas pārstāvja vai spēles vadītāja zvanu vai saruna pārtrūks sarunas laikā līdz brīdim, kamēr spēlētājs nebūs izdarījis izvēli (telefoniski informējis par savu lēmumu) un trīs zvanu laikā nebūs iespējams atkārtoti sazvanīt spēlētāju, lai turpinātu sarunu, tad spēles vadītājs veiks spēles izspēli, pārstāvot spēlētāju, saskaņā ar šo noteikumu punktu 9.2.

6.2.4. Pirmais spēlētājs pa telefonu dod spēles vadītājam norādi, kuru vienu aizklāto laimestu plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Pirmā spēlētāja spēles laukumā) spēles vadītājam jāatver. Kad spēles vadītājs ir atvēris Pirmā spēlētāja izvēlēto laimestu plāksni, tad Otrais spēlētājs pa telefonu dod spēles vadītājam norādi, kuru vienu aizklāto laimesta plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Otrā spēlētāja spēles laukumā) spēles vadītājam jāatver; spēles vadītājs atver šo plāksni.

6.2.4.1. Ja pie abu spēlētāju atvērtajām laimestu plāksnēm nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā plāksnē.

6.2.4.2. Ja viena spēlētāja atvērtajā laimesta plāksnē norādīts ekstra spēles simbols, bet otra spēlētāja laimesta plāksnē nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēlētājs, kurš atvēris ekstra spēles simbolu, izvēlas, vai piedalīsies ekstra spēlē vai atteiksies no dalības ekstra spēlē.

6.2.4.2.1. Ja spēlētājs atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimestu plāksnē atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu, bet otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

6.2.4.2.2. Ja spēlētājs izvēlas piedalīties ekstra spēlē, tad spēlētājam jāizvēlas, kuru ekstra spēles plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 4 – atvērt.

A. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “EUR 120”, tad spēlētājs zaudē laimestu plāksnē atvērto naudas summu un viņa laimests ir EUR 120. Spēlētājs kļūst par otrās vietas ieguvēju, bet otrs spēlētājs ir spēles uzvarētājs un ir laimējis laimestu, kas ir norādīta viņa laimesta plāksnē.

B. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “/3”, tad spēlētāja laimesta plāksnē atvērtā naudas summa tiek dalīta ar 3 un viņa laimests ir summa, kas izveidojusies dalīšanas rezultātā. Piemēram, ja spēlētāja laimesta plāksnē ir norādīta naudas summa EUR 990 un spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “/3”, tad viņa laimests ir EUR 330. Spēlētāju laimestu summas tiek salīdzinātas pēc ekstra spēles izspēlēšanas – spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimesta summa ir lielāka; spēles uzvarētājs laimē šo laimesta summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē savu laimesta summu.

C. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “x3”, tad spēlētāja laimesta plāksnē atvērtā naudas summa tiek reizināta ar 3 un viņa laimests ir summa, kas izveidojusies reizināšanas rezultātā. Piemēram, ja spēlētāja laimesta plāksnē ir norādīta naudas summa EUR 990 un spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “x3”, tad viņa laimests ir EUR 2970. Spēlētāju laimestu summas tiek salīdzinātas pēc ekstra spēles izspēlēšanas – spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimesta summa ir lielāka; spēles uzvarētājs laimē šo laimesta summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē savu laimesta summu.

D. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 11 010”, tad spēlētājs laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 11 010; spēlētājs ir laimējis šo sasummēto laimesta summu un ir spēles uzvarētājs. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē to naudas summu, kas ir norādīta viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

6.2.4.3. Ja abiem spēlētājiem laimestu plāksnēs atvērtās summas ir vienādas un spēlētājs, kura laimesta plāksnē ir norādīts ekstra spēles simbols, atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēlē nav uzvarētāja un abi spēlētāji katrs laimē to naudas summu, kuru ir atvēruši katrs savā laimesta plāksnē.

6.2.4.4. Ja abu spēlētāju atvērtajās laimestu plāksnēs norādīti ekstra spēles simboli, tad katram no spēlētājiem jāizdara izvēle – piedalīties vai atteikties no dalības ekstra spēlē. Informējot par savu izvēli piedalīties ekstra spēlē, Pirmais spēlētājs var uzreiz nosaukt, kuru ekstra spēles plāksni (plāksnes numuru) vēlēsies atvērt; vadītājs šo ekstra spēles plāksni iezīmē, bet nedrīkst atklāt, pirms Otrs spēlētājs nav izdarījis izvēli par dalību ekstra spēlē.

6.2.4.4.1. Ja viens no spēlētājiem piedalās ekstra spēlē, bet otrs spēlētājs atsakās no dalības ekstra spēlē, tad ekstra spēle tiek izspēlēta saskaņā ar punktu 6.2.4.2.2.

6.2.4.4.2. Ja abi spēlētāji piedalās ekstra spēlē, tad Pirmais spēlētājs (spēlētājs, kurš iepriekšējā izlozē tika izlozēts no komplektiem) izvēlas pirmais, kuru no četrām ekstra spēles plāksnēm atvērt, pēc tam Otrs spēlētājs izvēlas vienu no atlikušajām trijām ekstra spēles plāksnēm; spēlētājiem jānosauc ekstra spēles plākšņu numuri – no Nr. 1 līdz Nr. 4. Kad abi spēlētāji nosaukuši izvēlēto ekstra spēles plākšņu numurus, tad spēles vadītājs atver vispirms Pirmā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni un pēc tam Otrā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni.

A. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni “EUR 120”, tad šis spēlētājs zaudē savā laimestu plāksnē atvērto laimesta summu un laimē attiecīgi EUR 120.

B. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “/3”, tad šis spēlētājs savu laimesta plāksnē atvērto naudas summu sadala ar 3 un laimē šo laimesta summu, kas izveidojusies dalīšanas rezultātā.

C. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “x3”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērto naudas summu reizina ar 3 un laimē šo sareizināto laimesta summu.

D. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “+ EUR 11 010”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 11 010 un laimē šo sasummēto laimesta summu.

Pēc abu spēlētāju izvēlēto ekstra spēles plākšņu atvēršanas tiek novērtēts spēles rezultāts. Uzvarētājs ir spēlētājs, kuram pēc ekstra spēles ir lielāka laimesta summa; spēlētājs laimē šo summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē to laimesta summu, kāda viņam izveidojusies pēc ekstra spēles izspēles. Ja abiem spēlētājiem pēc ekstra spēles noslēguma ir vienādas laimesta summas, tad spēlē nav uzvarētāja un katrs spēlētājs laimē to laimesta summu, kas viņam izveidojusies pēc ekstra spēles noslēguma.

6.2.4.5. Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt laimestu, ko ir laimējis spēlē, vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”.

6.2.4.6. Ja spēlē nav uzvarētāja vai ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt laimestu un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “Dzeltenās spēles”.

6.2.5. Ja spēles uzvarētājs atsakās saņemt laimestu, ko laimējis spēlē, un izvēlas doties uz “Fināla spēli”, tad šis laimests tiek izlozēts kādam no TV auditorijas spēļu dalībniekiem. Izloze notiek pēc spēles “Fināla spēle” visu dalībnieku noskaidrošanas. Izloze tiek veikta saskaņā ar šo noteikumu 6.6. punktu no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri izlozes brīdī nav tikuši izlozēti.

6.2.6. Summu un matemātisko darbību izkārtojumu pa spēles iekārtas lauciņiem pirms katras izlozes nosaka kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” apstiprināta izlozes darba komisija, sastādot par to aktu. Maksimālais iespējamais “Sarkanās spēles” laimests ir EUR 12 000.

 

6.3. ZAĻĀ SPĒLE

6.3.1. “Zaļās spēles” laimestu izspēlē attālināti piedalās divi spēlētāji telefona sarunas veidā dodot spēles vadītājam norādījumus, kuru numurēto aizklāto spēles plāksni atvērt. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no 2. komplektu trauka biļešu komplektiem. Informācija par 2. komplektu trauka biļešu komplektiem norādīta šo noteikumu 7.2.2. punktā. Otrs spēlētājs tiek izlozēts no TV auditorijas spēļu dalībniekiem, spēles vadītājam pēc nejaušības principa izlozējot vienu kārtas numuru. Spēlē piedalās dalībnieks, kura numurs sakrīt ar izlozēto.

6.3.2. “Zaļās spēles” laimestu izspēlē tiek izmantota spēles iekārta, kas sastāv no Pirmā spēlētāja spēles laukuma, Otrā spēlētāja spēles laukuma un ekstra spēles laukuma. Katra spēlētāja spēles laukumā izvietotas sešas aizklātas numurētas laimestu plāksnes, bet ekstra spēles laukumā izvietotas trīs aizklātas numurētas ekstra spēles plāksnes.

6.3.2.1. Katra spēlētāja spēles laukumā zem laimestu plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietotas sekojošas laimestu summas:

1.

EUR 350

2.

EUR 400

3.

EUR 600

4.

EUR 800

5.

EUR 900

6.

EUR 1500

 

6.3.2.2. Zem ekstra spēles plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietoti sekojoši laimesti un matemātiskās darbības:

1.

EUR 120

2.

EUR 350

3.

+ EUR 13 500

 

6.3.2.3. Katra spēlētāja spēles laukumā trijās laimestu plāksnēs pēc nejaušības principa aizklātā veidā izvietoti trīs ekstra spēles simboli. Ekstra spēles simboli nekad nav izvietoti abu spēlētāju spēles laukumos pie vienām un tām pašām laimestu summām. Piemēram, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā pie laimesta summas EUR 350 ir izvietots ekstra spēles simbols, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā pie laimestu plāksnes EUR 350 nebūs izvietots ekstra spēles simbols, līdz ar to, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 350, EUR 400 un EUR 600, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli būs izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 800, EUR 900 un EUR 1500.


6.3.3. Izlozes komisijas pārstāvis vai spēles vadītājs spēles norises laikā zvana abiem spēles dalībniekiem uz spēlētāju reģistrācijas laikā pa telefonu izlozei norādītajiem tālruņa numuriem. Spēlētājiem ir jābūt sasniedzamiem pa tālruni izlozes norises dienā, attiecīgajā sestdienā, jebkurā brīdī no plkst. 12.30 līdz 15.30., par ko spēles dalībnieki tiek atsevišķi informēti pirms izlozes. Izlozes komisijas pārstāvis vai spēles vadītājs mēģina spēlētāju sazvanīt maksimāli trīs reizes, ar vienas minūtes zvana intervālu no viena zvana līdz nākamajam. Ja spēlētājs neatbildēs uz Izlozes komisijas pārstāvja vai spēles vadītāja zvanu vai saruna pārtrūks sarunas laikā līdz brīdim, kamēr spēlētājs nebūs izdarījis izvēli (telefoniski informējis par savu lēmumu) un trīs zvanu laikā nebūs iespējams atkārtoti sazvanīt spēlētāju, lai turpinātu sarunu, tad spēles vadītājs veiks spēles izspēli, pārstāvot spēlētāju, saskaņā ar šo noteikumu punktu 9.2.

6.3.4. Pirmais spēlētājs pa telefonu dod spēles vadītājam norādi, kuru vienu aizklāto laimestu plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Pirmā spēlētāja spēles laukumā) spēles vadītājam jāatver. Kad spēles vadītājs ir atvēris Pirmā spēlētāja izvēlēto laimestu plāksni, tad Otrais spēlētājs pa telefonu dod spēles vadītājam norādi, kuru vienu aizklāto laimesta plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Otrā spēlētāja spēles laukumā) spēles vadītājam jāatver; spēles vadītājs atver šo plāksni.

6.3.4.1. Ja uz abu spēlētāju atvērtajām laimestu plāksnēm nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā plāksnē.

6.3.4.2. Ja viena spēlētāja atvērtajā laimesta plāksnē norādīts ekstra spēles simbols, bet otra spēlētāja laimesta plāksnē nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēlētājs, kurš atvēris ekstra spēles simbolu, izvēlas, vai piedalīsies ekstra spēlē vai atteiksies no dalības ekstra spēlē.

6.3.4.2.1. Ja spēlētājs atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimestu plāksnē atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu, bet otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

6.3.4.2.2. Ja spēlētājs izvēlas piedalīties ekstra spēlē, tad spēlētājam jāizvēlas, kuru ekstra spēles plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 3 – atvērt.

A. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “EUR 120”, tad spēlētājs zaudē laimestu plāksnē atvērto naudas summu un viņa laimests ir EUR 120. Spēlētājs kļūst par otrās vietas ieguvēju, bet otrs spēlētājs ir spēles uzvarētājs un ir laimējis laimestu, kas ir norādīts viņa laimesta plāksnē.

B. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “EUR 350”, tad spēlētājs zaudē laimesta plāksnē atvērto naudas summu un viņa laimests ir EUR 350. Ja otra spēlētāja atvērtajā laimesta plāksnē ir norādīta lielāka summa par EUR 350, tad otrs spēlētājs ir spēles uzvarētājs un ir laimējis to summu, kas ir norādīta viņa laimesta plāksnē, savukārt spēlētājs, kurš ekstra spēlē atvēra “EUR 350”, ir otrās vietas ieguvējs un laimē EUR 350. Bet, ja otra spēlētāja atvērtajā laimesta plāksnē ir norādīta naudas summa EUR 350, tad spēlē nav uzvarētāja un katrs no spēlētājiem laimē EUR 350.

C. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 13 500”, tad spēlētājs laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 13 500; spēlētājs ir laimējis šo sasummēto laimesta summu un ir spēles uzvarētājs. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē to naudas summu, kas ir norādīta viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

6.3.4.3. Ja abiem spēlētājiem laimestu plāksnēs atvērtās summas ir vienādas un spēlētājs, kura laimesta plāksnē ir norādīts ekstra spēles simbols, atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēlē nav uzvarētāja un abi spēlētāji katrs laimē to naudas summu, kuru ir atvēruši katrs savā laimesta plāksnē.

6.3.4.4. Ja abu spēlētāju atvērtajās laimestu plāksnēs norādīti ekstra spēles simboli, tad katram no spēlētājiem jāizdara izvēle – piedalīties vai atteikties no dalības ekstra spēlē. Informējot par savu izvēli piedalīties ekstra spēlē, Pirmais spēlētājs var uzreiz nosaukt, kuru ekstra spēles plāksni (plāksnes numuru) vēlēsies atvērt; vadītājs šo ekstra spēles plāksni iezīmē, bet nedrīkst atklāt, pirms Otrs spēlētājs nav izdarījis izvēli par dalību ekstra spēlē.

6.3.4.4.1. Ja viens no spēlētājiem piedalās ekstra spēlē, bet otrs spēlētājs atsakās no dalības ekstra spēlē, tad ekstra spēle tiek izspēlēta saskaņā ar punktu 6.3.4.2.2.

6.3.4.4.2. Ja abi spēlētāji piedalās ekstra spēlē, tad Pirmais spēlētājs (spēlētājs, kurš iepriekšējā izlozē tika izlozēts no komplektiem) izvēlas pirmais, kuru no trijām ekstra spēles plāksnēm atvērt, pēc tam Otrs spēlētājs izvēlas vienu no atlikušajām divām ekstra spēles plāksnēm; spēlētājiem jānosauc ekstra spēles plākšņu numuri – no Nr. 1 līdz Nr. 3. Kad abi spēlētāji nosaukuši izvēlēto ekstra spēles plākšņu numurus, tad spēles vadītājs atver vispirms Pirmā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni un pēc tam Otrā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni.

A. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni “EUR 120” vai plāksni ar laimestu “EUR 350”, tad šis spēlētājs zaudē savā laimestu plāksnē atvērto laimesta summu un laimē attiecīgi EUR 120 vai EUR 350.

B. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “+ EUR 13 500”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 13 500 un laimē šo sasummēto laimesta summu.

Pēc abu spēlētāju izvēlēto ekstra spēles plākšņu atvēršanas tiek novērtēts spēles rezultāts. Uzvarētājs ir spēlētājs, kuram pēc ekstra spēles ir lielāka laimesta summa; spēlētājs laimē šo summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē savā ekstra spēles plāksnē norādīto laimesta summu.

6.3.4.5. Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt laimestu, ko ir laimējis spēlē, vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”.

6.3.4.6. Ja spēlē nav uzvarētāja vai ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt laimestu un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “Dzeltenās spēles”.

6.3.5. Ja spēles uzvarētājs atsakās saņemt laimestu un izvēlas doties uz “Fināla spēli”, tad šis laimests tiek izlozēts kādam no TV auditorijas spēļu dalībniekiem. Izloze notiek pēc spēles “Fināla spēle” visu dalībnieku noskaidrošanas. Izloze tiek veikta saskaņā ar šo noteikumu 6.6. punktu no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri izlozes brīdī nav tikuši izlozēti.

6.3.6. Summu un matemātisko darbību izkārtojumu pa spēles iekārtas lauciņiem pirms katras izlozes nosaka kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” apstiprināta izlozes darba komisija, sastādot par to aktu. Maksimālais iespējamais “Zaļās spēles” laimests ir EUR 15 000.

 

6.4. DZELTENĀ SPĒLE

6.4.1. “Dzeltenās spēles” laimestu izspēlē attālināti piedalās divi spēlētāji telefona sarunas veidā dodot spēles vadītājam norādījumus, kuru numurēto aizklāto spēles plāksni atvērt. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no 2. komplektu trauka biļešu komplektiem. Informācija par 2. komplektu trauka biļešu komplektiem norādīta šo noteikumu 7.2.2. punktā. Otrs spēlētājs tiek izlozēts no TV auditorijas spēļu dalībniekiem, spēles vadītājam pēc nejaušības principa izlozējot vienu kārtas numuru. Spēlē piedalās dalībnieks, kura numurs sakrīt ar izlozēto.

6.4.2. “Dzeltenās spēles” laimestu izspēlē tiek izmantota spēles iekārta, kas sastāv no Pirmā spēlētāja spēles laukuma, Otrā spēlētāja spēles laukuma un ekstra spēles laukuma. Katra spēlētāja spēles laukumā izvietotas sešas aizklātas numurētas laimestu plāksnes, bet ekstra spēles laukumā izvietotas četras aizklātas numurētas ekstra spēles plāksnes.

6.4.2.1. Katra spēlētāja spēles laukumā zem laimestu plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietotas sekojošas laimestu summas:

1.

EUR 350

2.

EUR 500

3.

EUR 600

4.

EUR 1000

5.

EUR 1500

6.

EUR 2500

 

6.4.2.2. Zem ekstra spēles plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietoti sekojoši laimesti un matemātiskās darbības:

1.

EUR 120

2.

- EUR 200

3.

+ EUR 500

4.

+ EUR 12 500

 

6.4.2.3. Katra spēlētāja spēles laukumā trijās laimestu plāksnēs pēc nejaušības principa aizklātā veidā izvietoti trīs ekstra spēles simboli. Ekstra spēles simboli nekad nav izvietoti abu spēlētāju spēles laukumos pie vienām un tām pašām laimestu summām. Piemēram, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā pie laimesta summas EUR 350 ir izvietots ekstra spēles simbols, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā pie laimestu plāksnes EUR 350 nebūs izvietots ekstra spēles simbols, līdz ar to, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 350, EUR 500 un EUR 600, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli būs izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 1000, EUR 1500 un EUR 2500.

6.4.3. Izlozes komisijas pārstāvis vai spēles vadītājs spēles norises laikā zvana abiem spēles dalībniekiem uz spēlētāju reģistrācijas laikā pa telefonu izlozei norādītajiem tālruņa numuriem. Spēlētājiem ir jābūt sasniedzamiem pa tālruni izlozes norises dienā, attiecīgajā sestdienā, jebkurā brīdī no plkst. 12.30 līdz 15.30., par ko spēles dalībnieki tiek atsevišķi informēti pirms izlozes. Izlozes komisijas pārstāvis vai spēles vadītājs mēģina spēlētāju sazvanīt maksimāli trīs reizes, ar vienas minūtes zvana intervālu no viena zvana līdz nākamajam. Ja spēlētājs neatbildēs uz Izlozes komisijas pārstāvja vai spēles vadītāja zvanu vai saruna pārtrūks sarunas laikā līdz brīdim, kamēr spēlētājs nebūs izdarījis izvēli (telefoniski informējis par savu lēmumu) un trīs zvanu laikā nebūs iespējams atkārtoti sazvanīt spēlētāju, lai turpinātu sarunu, tad spēles vadītājs veiks spēles izspēli, pārstāvot spēlētāju, saskaņā ar šo noteikumu punktu 9.2.

6.4.4. Pirmais spēlētājs pa telefonu dod spēles vadītājam norādi, kuru vienu aizklāto laimestu plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Pirmā spēlētāja spēles laukumā) vadītājam jāatver. Kad spēles vadītājs ir atvēris Pirmā spēlētāja izvēlēto laimestu plāksni, tad Otrais spēlētājs pa telefonu dod spēles vadītājam norādi, kuru vienu aizklāto laimesta plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Otrā spēlētāja spēles laukumā) spēles vadītājam jāatver; spēles vadītājs atver šo plāksni.

6.4.4.1. Ja pie abu spēlētāju atvērtajām laimestu plāksnēm nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā plāksnē.

6.4.4.2. Ja viena spēlētāja atvērtajā laimesta plāksnē norādīts ekstra spēles simbols, bet otra spēlētāja laimesta plāksnē nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēlētājs, kurš atvēris ekstra spēles simbolu, izvēlas, vai piedalīsies ekstra spēlē vai atteiksies no dalības ekstra spēlē.

6.4.4.2.1. Ja spēlētājs atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimestu plāksnē atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu, bet otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

6.4.4.2.2. Ja spēlētājs izvēlas piedalīties ekstra spēlē, tad spēlētājam jāizvēlas, kuru ekstra spēles plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 4 – atvērt.

A. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “EUR 120”, tad spēlētājs zaudē laimestu plāksnē atvērto naudas summu un viņa laimests ir EUR 120. Spēlētājs kļūst par otrās vietas ieguvēju, bet otrs spēlētājs ir spēles uzvarētājs un ir laimējis laimestu, kas ir norādīta viņa laimesta plāksnē.

B. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “- EUR 200”, tad spēlētāja laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai tiek atņemti EUR 200 un viņa laimests ir summa, kas izveidojusies atņemšanas rezultātā. Piemēram, ja spēlētāja laimesta plāksnē ir norādīta naudas summa EUR 1500 un spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “- EUR 200”, tad viņa laimests ir EUR 1300. Spēlētāju laimestu summas tiek salīdzinātas pēc ekstra spēles izspēlēšanas – spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimesta summa ir lielāka; spēles uzvarētājs laimē šo laimesta summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē savu laimesta summu.

C. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 500”, tad spēlētāja laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai tiek pieskaitīti EUR 500 un viņa laimests ir summa, kas izveidojusies saskaitīšanas rezultātā. Piemēram, ja spēlētāja laimesta plāksnē ir norādīta naudas summa EUR 1500 un spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 500”, tad viņa laimests ir EUR 2000. Spēlētāju laimestu summas tiek salīdzinātas pēc ekstra spēles izspēlēšanas – spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimesta summa ir lielāka; spēles uzvarētājs laimē šo laimesta summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē savu laimesta summu. Ja pēc ekstra spēles izspēlēšanas abiem spēlētājiem ir vienādas laimestu summas, tad spēlē nav uzvarētāja un abi spēlētāji katrs laimē attiecīgo laimesta summu.

D. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 12 500”, tad spēlētājs laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 12 500; spēlētājs ir laimējis šo sasummēto laimesta summu un ir spēles uzvarētājs. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē to naudas summu, kas ir norādīta viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

6.4.4.3. Ja abiem spēlētājiem laimestu plāksnēs atvērtās summas ir vienādas un spēlētājs, kura laimesta plāksnē ir norādīts ekstra spēles simbols, atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēlē nav uzvarētāja un abi spēlētāji katrs laimē to naudas summu, kuru ir atvēruši katrs savā laimesta plāksnē.

6.4.4.4. Ja abu spēlētāju atvērtajās laimestu plāksnēs norādīti ekstra spēles simboli, tad katram no spēlētājiem jāizdara izvēle – piedalīties vai atteikties no dalības ekstra spēlē. Informējot par savu izvēli piedalīties ekstra spēlē, Pirmais spēlētājs var uzreiz nosaukt, kuru ekstra spēles plāksni (plāksnes numuru) vēlēsies atvērt; vadītājs šo ekstra spēles plāksni iezīmē, bet nedrīkst atklāt, pirms Otrs spēlētājs nav izdarījis izvēli par dalību ekstra spēlē.

6.4.4.4.1. Ja viens no spēlētājiem piedalās ekstra spēlē, bet otrs spēlētājs atsakās no dalības ekstra spēlē, tad ekstra spēle tiek izspēlēta saskaņā ar punktu 6.4.4.2.2.

6.4.4.4.2. Ja abi spēlētāji piedalās ekstra spēlē, tad Pirmais spēlētājs (spēlētājs, kurš iepriekšējā izlozē tika izlozēts no komplektiem) izvēlas pirmais, kuru no četrām ekstra spēles plāksnēm atvērt, pēc tam Otrs spēlētājs izvēlas vienu no atlikušajām trijām ekstra spēles plāksnēm; spēlētājiem jānosauc ekstra spēles plākšņu numuri – no Nr. 1 līdz Nr. 4. Kad abi spēlētāji nosaukuši izvēlēto ekstra spēles plākšņu numurus, tad spēles vadītājs atver vispirms Pirmā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni un pēc tam Otrā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni.

A. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni “EUR 120”, tad šis spēlētājs zaudē savā laimestu plāksnē atvērto laimesta summu un laimē attiecīgi EUR 120.

B. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “- EUR 200”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai atņem EUR 200 un laimē šo laimesta summu, kas izveidojusies atņemšanas rezultātā.

C. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “+ EUR 500”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 500 un laimē šo sasummēto laimesta summu.

D. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “+ EUR 12 500”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 12 500 un laimē šo sasummēto laimesta summu.

Pēc abu spēlētāju izvēlēto ekstra spēles plākšņu atvēršanas tiek novērtēts spēles rezultāts. Uzvarētājs ir spēlētājs, kuram pēc ekstra spēles ir lielāka laimesta summa; spēlētājs laimē šo summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē to laimesta summu, kāda viņam izveidojusies pēc ekstra spēles izspēles. Ja abiem spēlētājiem pēc ekstra spēles noslēguma ir vienādas laimesta summas, tad spēlē nav uzvarētāja un katrs spēlētājs laimē to laimesta summu, kas viņam izveidojusies pēc ekstra spēles noslēguma.

6.4.4.5. Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt laimestu, ko ir laimējis spēlē, vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”.

6.4.4.6. Ja spēlē nav uzvarētāja vai ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt laimestu un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “Dzeltenās spēles”.

6.4.5. Ja spēles uzvarētājs atsakās saņemt laimestu, ko uzkrājis spēles gaitā, un izvēlas doties uz “Fināla spēli”, tad šis laimests tiek izlozēts kādam no TV auditorijas spēļu dalībniekiem. Izloze notiek pēc spēles “Fināla spēle” visu dalībnieku noskaidrošanas. Izloze tiek veikta saskaņā ar šo noteikumu 6.6. punktu no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri izlozes brīdī nav tikuši izlozēti.

6.4.6. Summu un matemātisko darbību izkārtojumu pa spēles iekārtas lauciņiem pirms katras izlozes nosaka kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” apstiprināta izlozes darba komisija, sastādot par to aktu. Maksimālais iespējamais “Dzeltenās spēles” laimests ir EUR 15 000.

 

6.5. FINĀLA SPĒLE

6.5.1. “Fināla spēlē” piedalās četri dalībnieki - spēļu “Krāsu rats”, “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle” un “Dzeltenā spēle” uzvarētāji. Ja kāds no iepriekš nosaukto spēļu uzvarētājiem ir atteicies no dalības “Fināla spēlē”, trūkstošie dalībnieki tiek izlozēti pēc nejaušības principa, spēles vadītājam izvelkot attiecīgo skaitu aizklātu numuru no tiem numuriem, kuru īpašnieki šīs izlozes TV auditorijas spēlēs nav tikuši izlozēti. Tiesības piedalīties “Fināla spēlē” iegūst tas vai tie spēlētāji, kuru numuri sakrīt ar izlozēto (-ajiem).

6.5.2. “Fināla spēles” norise

6.5.2.1. Laimestu noteikšanā tiek izmantoti:

6.5.2.1.1. 12 aizklāti atverama tipa uzraksti, no kuriem 11 ir cipari – 0; 0; 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9, un viens “Lielā laimes rata” simbols.

6.5.2.1.2. 3 papildus aizklāti atverama tipa uzraksti ar cipariem – 0; 0; 2.

6.5.2.2. Spēlētājus spēlē pārstāv spēles vadītājs. Spēlētājiem, tādā secībā, kādā viņi spēles gaitā nokļuva vai tika izlozēti uz “Fināla spēli” (pirmie spēļu uzvarētāji un tad izlozētie (ja tādi ir)), no speciāla izlozes trauka spēles vadītājs izlozē trīs aizklātus uzrakstus no 12 aizklātiem uzrakstiem (atbilstoši punktam 6.5.2.1.1.). Spēles vadītājs šos trīs izlozētos aizklātos uzrakstus izvieto vienā horizontālā līnijā no kreisās uz labo pusi. Spēles vadītājs atver katram spēlētājam izlozētos aizklātos uzrakstus. Piemēram, ja spēles vadītājs kādam spēlētājam izlozējis šādus aizklātus uzrakstus sekojošā secībā: “5”, “3” un “4”, tad šī spēlētāja provizoriskais “Fināla spēles” laimests ir EUR 534. Spēlētājs, kuram vienā no uzrakstiem ir “Lielā laimes rata” simbols, ir spēles uzvarētājs un iegūst tiesības piedalīties spēlē “Lielais laimes rats”. Atlikušie trīs spēlētāji, kuriem visos trīs uzrakstos ir cipari, turpina spēli un spēles vadītājs izlozē katram vēl vienu uzrakstu no 3 papildus aizklātajiem uzrakstiem (atbilstoši punktam 6.5.2.1.2.) un novieto to priekšā attiecīgā spēlētāja trīs ciparu kombinācijai. Katrs spēlētājs saņem naudas laimesta summu, ko veido katra spēlētāja četru ciparu kombinācija (no kreisās uz labo pusi). Piemēram, ja cipari ir 2; 5; 3; 4, tad laimesta summa EUR 2534, bet ja cipari ir 0; 5; 3; 4, tad laimesta summa EUR 534. Ja kāda spēlētāja laimesta summa ir mazāka par EUR 120, tad viņš papildus atvērtajam laimestam saņem “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 120.

 

6.6. PĀRSTEIGUMU SPĒLE

6.6.1. Ja kāds no auditorijas spēļu: “Krāsu rats”, “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle” un/vai “Dzeltenā spēle” uzvarētājiem ir atteicies no laimesta un izvēlējies piedalīties “Fināla spēlē”, tad šie laimesti tiek izlozēti tiem spēlētājiem, kuri šajā izlozē nav tikuši izlozēti. No tiem auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā izlozē nav tikuši izlozēti nevienai auditorijas spēlei, pēc nejaušības principa no trauka ar aizklātiem numuriem izlozē attiecīgi tik numurus, cik ir laimestu. Pirmā izlozētā numura īpašnieks saņem pēc kārtas pirmo laimestu (pirmo laimestu, no kura kādā no spēlēm atteicās uzvarētājs); otrā izlozētā numura īpašnieks – pēc kārtas otro laimestu utt., kamēr visi laimesti ir izlozēti. Izloze notiek pēc spēles “Fināla spēle” visu dalībnieku noskaidrošanas.

 

6.7. LIELAIS LAIMES RATS

6.7.1. “Fināla spēles” dalībnieks, kuram tika atvērts aizklātais uzraksts ar “Lielā laimes rata” simbolu, piedalās spēlē “Lielais laimes rats”. “Lielo laimes ratu”, pārstāvot spēlētāju, griež spēles vadītājs.

6.7.2. Griežot “Lielo laimes ratu”, tam ir jāveic vismaz viens pilns apgrieziens. Ja griežot rats neveic pilnu apgriezienu, šis grieziens tiek anulēts un spēles vadītājam rats jāgriež atkārtoti. Spēlētājs saņem laimestu, kas izvietots sektorā, kurā apstājusies rata “mēlīte”.

6.7.3. Spēles laukums ir rats, kas sadalīts 40 sektoros. Katrā sektorā ir ievietots laimests.

6.7.4. Spēles “Lielais laimes rats” iekārtas sektoros izvietoti šādi laimesti sekojošā secībā:

Nr.

Laimesta vērtība, EUR

Laimests

1.

32 608,70

Hyundai TUCSON 1,6 T-GDI Comfort 2WD 6MT 150 zs ar papildus naudas laimestu EUR 9 178,70

2.

3 000,00

EUR 3 000,00

3.

20 000,00

EUR 20 000,00

4.

3 000,00

EUR 3 000,00

5.

32 600,00

TOYOTA COROLLA HATCHBACK 1,2 Turbo Multidrive S active COH21BACTA ar papildus naudas laimestu EUR 9 176,00

6.

3 000,00

EUR 3 000,00

7.

20 000,00

EUR 20 000,00

8.

3 000,00

EUR 3 000,00

9.

27 772,46

VW T-CROSS SO CITY 1,0TSI 110H 6G ar papildus naudas laimestu EUR 7 679,46

10.

3 000,00

EUR 3 000,00

11.

20 000,00

EUR 20 000,00

12.

3 000,00

EUR 3 000,00

13.

30 669,56

Škoda Octavia HB Ambition 1,0 TSI 81kW 6-p.man ar papildus naudas laimestu EUR 8 577,56

14.

3 000,00

EUR 3 000,00

15.

20 000,00

EUR 20 000,00

16.

3 000,00

EUR 3 000,00

17.

26 623,19

Peugeot 2008 Active PureTech 100 1,2 benzīns 74kW/100zs ar papildus naudas laimestu EUR 7 323,19

18.

3 000,00

EUR 3 000,00

19.

20 000,00

EUR 20 000,00

20.

3 000,00

EUR 3 000,00

21.

92 842,03

Volvo XC90 R-Design B5 (D) 2,0L dīzelis 235zs AT8 AWD ar papildus naudas laimestu EUR 27 851,03

22.

3 000,00

EUR 3 000,00

23.

20 000,00

EUR 20 000,00

24.

3 000,00

EUR 3 000,00

25.

32 144,93

Mazda 3 HACHBACK 2,0 (150HP) M HYBRID ar papildus naudas laimestu EUR 9 034,93

26.

3 000,00

EUR 3 000,00

27.

20 000,00

EUR 20 000,00

28.

3 000,00

EUR 3 000,00

29.

32 105,17

Škoda Kamiq Ambition 1,0 TSI 81kW 7-p. ar papildus naudas laimestu EUR 9 022,61

30.

3 000,00

EUR 3 000,00

31.

20 000,00

EUR 20 000,00

32.

3 000,00

EUR 3 000,00

33.

26 014,49

Opel Crossland Comfort 1,2Turbo 110zs, 6-p. man ar papildus naudas laimestu EUR 7 134,49

34.

3 000,00

EUR 3 000,00

35.

20 000,00

EUR 20 000,00

36.

3 000,00

EUR 3 000,00

37.

33 028,99

Mazda CX-3 2,0 (121 HP) M HYBRID SKYACTIV -G ar papildus naudas laimestu EUR 9 308,99

38.

3 000,00

EUR 3 000,00

39.

20 000,00

EUR 20 000,00

40.

3 000,00

EUR 3 000,00

 

 

 


6.8. AUDITORIJAS BONUSA LAIMESTS

6.8.1. Visi tie TV auditorijas spēļu dalībnieki, kuri nav piedalījušies nevienā TV auditorijas spēlē, tai skaitā TV izlozes laikā notiekošajās papildspēlēs, saņem “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 120.

6.8.2. Tie spēlētāji, kuri ir piedalījušies kādā TV auditorijas spēlē un laimējuši laimestu, kas mazāks par EUR 120, papildus spēlē laimētajam laimestam saņem “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 120.

6.8.3. “Auditorijas bonusa laimestu” laimē spēļu: “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle” un “Dzeltenā spēle” spēlētāji, kuri attiecīgās spēles ietvaros saskaņā attiecīgās spēles noteikumiem piedalās ekstra spēlē un atver ekstra spēles plāksni, kurā norādīts “EUR 120”.

7. BIĻEŠU KOMPLEKTU IZLOZES

7.1. Kārtējā dalībnieku izlozē piedalās komplekti, kas saņemti VAS “Latvijas Loto” līdz tekošās nedēļas piektdienai plkst. 14.00; pēc plkst. 14:00 saņemtie komplekti, piedalās nākamajā pēc kārtas izlozē. Uz iesūtītā vai iesniegtā komplekta vienas no biļetēm/kvīts jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, pilsēta vai apdzīvota vieta un tālruņa numurs, uz visām pārējām biļetēm/kvīts jānorāda vārds, uzvārds. Visi komplekti pirms izlozes tiek pārbaudīti un uzskaitīti. Ja uz vismaz vienas komplekta biļetes/kvīts nav norādīts dalībnieka vārds, uzvārds un telefona numurs, tad komplekts tiek brāķēts un izlozē nepiedalās. Komplekti ar nepilnīgi vai neskaidri norādītiem spēlētāja datiem var tikt uzskatīti par nederīgiem un izlozē nepiedalās. Ja dalībai izlozē no komplektiem tiek izlozēta persona, kura nav sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu, to izlozē var pārstāvēt (piedalīties izlozē) tās likumiskais pārstāvis. Katrs komplekts piedalās tikai vienā izlozē.

7.2. Komplektu izlozes tiek veiktas no diviem izlozes traukiem: 1. komplektu trauka un 2. komplektu trauka.

7.2.1. 1.komplektu traukā ievietoti sekojoši dalībai auditorijas spēlēs iesūtīti biļešu komplekti:

A. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām trijām momentloterijas “Sapnis” biļetēm;

B. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Planēta” biļetes;

C. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām trijām momentloterijas “K-čing” biļetēm;

D. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām sešām momentloterijas “Moments” biļetēm;

E. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām sešām momentloterijas “Moments 7777” biļetēm;

F. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām trijām momentloterijas “Safīrs” biļetēm;

G. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Gadalaiki” biļetes;

H. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Mode” biļetes.

“SuperBingo” kvītij jābūt iegādātai tekošajā kalendārajā gadā. Dalībai spēles dalībnieka izlozē tiek pieņemtas nelaimējušas “SuperBingo” kvītis un momentloteriju biļetes, kas iegādātas LOTO tirdzniecības vietās vai internetā - www.latloto.lv, iLOTO. Dalībnieku izlozes tiek veiktas no visu astoņu veidu komplektiem kopā.

7.2.1.1. No 1. komplektu trauka tiek veikta attiecīgi nākamās izlozes auditorijas spēļu sekojošu dalībnieku izloze sekojošā secībā:

I. Auditorijas spēles “Krāsu rats” dalībnieka izloze saskaņā ar punktu 6.1.1.;

II. Auditorijas spēles “Sarkanā spēle” dalībnieka izloze saskaņā ar punktu 6.2.1.;

III. “11. un 12. dalībnieka izloze” saskaņā ar punktu 3.2.

7.2.2. 2.komplektu traukā ievietoti sekojoši dalībai auditorijas spēlēs iesūtīti biļešu komplekti:

A. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “Varis” biļetēm;

B. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “Karnevāls” biļetēm;

C. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “2 IESPĒJAS LAIMĒT!” biļetēm;

D. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām četrām momentloterijas “Veiksme” biļetēm.

E. Komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un vienas nelaimējušas skaitļu izlozes “Loto 5” kvīts vismaz EUR 4 (četru euro) vērtībā;

F. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām četrām momentloterijas “7-11-21” biļetēm.

“SuperBingo” un “Loto 5” kvītij jābūt iegādātai tekošajā kalendārajā gadā. Dalībai spēles dalībnieka izlozē tiek pieņemtas nelaimējušas “SuperBingo”, “Loto 5” kvītis un momentloteriju biļetes, kas iegādātas LOTO tirdzniecības vietās vai internetā - www.latloto.lv, iLOTO. Dalībnieku izlozes tiek veiktas no visu sešu veidu komplektiem kopā.

7.2.2.1. No 2.komplektu trauka tiek veikta attiecīgi nākamās izlozes auditorijas spēļu sekojošu dalībnieku izloze sekojošā secībā:

I. Auditorijas spēles “Zaļā spēle” dalībnieka izloze saskaņā ar punktu 6.3.1.;

II. Auditorijas spēles “Dzeltenā spēle” dalībnieka izloze saskaņā ar punktu 6.4.1.

7.3. Šajos noteikumos noteiktos biļešu komplektus dalībai kārtējās “SuperBingo” TV izlozes spēlēs izmantojot iLOTO var pieteikt līdz katras nedēļas piektdienai plkst. 14.00, www.latloto.lv iLOTO, “Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā” (sadaļa “Mani kuponi”). Spēlētāja pieteikto komplektu no iLOTO reģistrētajām biļetēm/kvīts izdrukā un sagatavo VAS “Latvijas Loto”. Izmantojot iLOTO, pieteikt komplektu dalībai izlozē var tikai iLOTO reģistrētas personas, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu. Izlozei netiek pieņemtas spēlētāju veiktās iLOTO biļešu izdrukas.

7.4. Ja piektdiena ir valsts noteikta brīvdiena, tad komplekti tiek pieņemti līdz iepriekšējās darba dienas pirms izlozes dienas plkst. 14.00.

7.5. Iesūtot biļešu komplektu uz “SuperBingo” TV auditorijas spēlēm, spēlētājs piekrīt šiem noteikumiem un izlozes norises procedūrai.

7.6. Dalībai TV auditorijas spēlēs komplektos tiek pieņemtas tikai eiro sēriju momentloteriju biļetes.

7.7. Dalībnieks, kurš iesniedz/iesūta kvīšu/biļešu komplektu izlozei, apliecina, ka piekrīt:

7.7.1. personas datu, kas norādīti uz komplekta, nodošanai “Latvijas Loto” un apstrādei pamatojoties uz normatīvo aktu prasībām, lai pārbaudītu komplektu atbilstību šajos noteikumos noteiktajām prasībām un sagatavotu tos izlozei, kā arī dalībnieku/laimētāju noteikšanai un identificēšanai, laimesta noformēšanai;

7.7.2. uz izlozētā komplekta norādītā vārda, uzvārda, pilsētas vai citas apdzīvotas vietas un/vai telefona numura pirmo četru ciparu publiskošanai, izlozēšanas un/vai laimesta iegūšanas gadījumā.

7.8. Ja dalībnieks, kurš ticis izlozēts no iesūtītajiem biļešu komplektiem uz spēlēm “Krāsu rats”, “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle” un “Dzeltenā spēle”, kā arī dalībnieki ar “11.” un “12.” numuru un dalībnieks ar “13.” numuru, kura kvīts numurs izlozēts saskaņā ar šo noteikumu 3.3. punktu, nepiesakās pa tālruni 67227681 attiecīgi nākamās nedēļas auditorijas spēļu izspēlei vēlākais līdz izlozes dienas plkst. 12.00, tad viņš zaudē iespēju piedalīties spēlē un tiesības pretendēt uz izlozes laimestiem. Situācijā, kad kāds no spēļu “Krāsu rats”, “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle” un “Dzeltenā spēle” spēlētājiem nav pieteicies uz laimestu izspēli, viņa vietā tiek izlozēts cits spēlētājs no tekošās izlozes TV auditorijas spēļu reģistrētajiem dalībniekiem, kurš šajā izlozē uz attiecīgās auditorijas spēles uzsākšanas brīdi nav ticis izlozēts; pirms attiecīgās auditorijas spēles vispirms tiek izlozēts attiecīgās spēles “Pirmais spēlētājs” tā spēlētāja vietā, kurš tika izlozēts no komplektiem, bet nav reģistrējies dalībai izlozē pa telefonu līdz izlozes dienas plkst. 12.00, un pēc tam tiek izlozēts attiecīgās auditorijas spēles “Otrs spēlētājs”.

7.9. Ja dalībnieks, kurš izlozēts no biļešu komplektiem uz nākamo izlozi dalībai kādā no TV auditorijas spēlēm, tiek izlozēts atkārtoti dalībai kādā citā no nākamās izlozes TV auditorijas spēlēm, tad tiek veikta atkārtota dalībnieka lozēšana.

7.10. Tuvāko darba dienu laikā pēc izlozes līdz piektdienai - dienai pirms izlozes, VAS “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar dalībnieku, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no iesūtītajiem biļešu komplektiem dalībai kādā no auditorijas spēlēm, un informē par dalību izlozē un izlozes norisi.

7.10.1. Ja iesūtītais komplekts sastāv no biļetēm/kvītīm, kas iegādātas tirdzniecības vietās, tad “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar dalībnieku pa tālruni, kas norādīts uz izlozētā komplekta. Gadījumā, ja neizdodas sazināties ar izlozēto spēlētāju, tiek gaidīts zvans (uz tālruņa numuru 67227681) no izlozētā spēlētāja. Ja uz iesūtītā komplekta nav norādīts telefona numurs (ir norādīts tikai vārds, uzvārds un pilna adrese), tad spēlētāja pienākums ir pašam sazināties ar “Latvijas Loto”, zvanot pa tālruņa nr. 67227681.

7.10.2. Ja izlozētais komplekts iesūtīts dalībai izlozē no iLOTO, tad “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar izlozēto spēlētāju, sūtot e-pasta vēstuli uz spēlētāja iLOTO profilā norādīto e-pasta adresi un nosūtot paziņojumu uz spēlētāja iLOTO profilu. Ja spēlētājs savā iLOTO profilā ir norādījis tālruņa numuru, tad “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar spēlētāju pa norādīto tālruni un informē par dalību izlozē un izlozes norisi. Ja spēlētājs nesaņem e-pasta vēstuli un/vai iLOTO paziņojumu un/vai telefona zvanu, tad spēlētāja pienākums ir pašam sazināties ar “Latvijas Loto”, zvanot pa tālruņa nr. 67227681.

7.10.3. Neskaidrību gadījumos par komplektu izlozi spēlētājiem jāsazinās ar “Latvijas Loto” elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi izlozes@latloto.lv, vai zvanot pa tālruņa nr. 67227681.

7.11. Ja uz izlozētā biļešu komplekta nav norādīts dalībnieka vārds, uzvārds, tālruņa numurs vai cita informācija, lai sazinātos ar spēlētāju, vai arī šī norādītā informācija nav salasāma vai ir nepilnīga, tad šī komplekta izloze netiek uzskatīta par notikušu un notiek atkārtoti, kamēr izlozēts komplekts ar pilnīgiem un salasāmi norādītiem datiem.

8. LAIMESTU NOFORMĒŠANA

8.1. TV auditorijas spēļu laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc izlozes VAS “Latvijas Loto” birojā, Meistaru ielā 19, Rīgā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimētājiem, kuri izlozei piereģistrējās ar LOTO tirdzniecības vietā nopirktu kvīti (sakrita TV izlozes cipari), piesakot laimestu, jāiesniedz šī “SuperBingo” kvīts, kuru spēlētājs pa tālruni piereģistrēja TV izlozei ar TV izlozes cipariem.

8.2. Laimesti līdz EUR 720,00 pēc spēlētāja izvēles tiek izmaksāti skaidrā naudā uzreiz vai ar pārskaitījumu uz spēlētāja vārda atvērtu bankas kontu nākamajā darba dienā pēc laimesta pieteikšanas. Laimesti virs EUR 720,00 līdz EUR 14 300,00 tiek izmaksāti ar pārskaitījumu uz spēlētāja vārda reģistrētu bankas kontu trīs darba dienu laikā pēc laimesta pieteikšanas. Laimesti virs EUR 14 300,00 tiek izmaksāti 30 dienu laikā pēc laimesta pieteikšanas ar pārskaitījumu uz spēlētāja vārda reģistrētu bankas kontu. No laimestiem virs EUR 3000,00 pirms laimesta izmaksas tiek ieturēts nodoklis normatīvos aktos noteiktajā kārtībā un apjomā.

8.3. iLOTO iegādātām biļetēm, pēc laimesta noformēšanas, laimests līdz EUR 10 000,00 tiek izmaksāts uz spēlētāja iLOTO Lietotāja profilā norādītu bankas kontu.

8.4. Visi laimesti vērtībā virs EUR 10 000,00 ir jāpiesaka 30 dienu laikā pēc izlozes, laimētājam ierodoties klātienē VAS “Latvijas Loto” birojā, Meistaru ielā 19, Rīgā, darba dienās no plkst. 09.00 līdz 17.30.

8.5. Naudas laimestus līdz noteiktai summai un noteiktā periodā iespējams pieteikt arī attālināti, sazinoties ar VAS “Latvijas Loto” pa tālruni 67227681 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30. Kārtība laimestu pieteikšanai attālināti pieejama www.latloto.lv, sadaļas “Par loterijām” apakšsadaļā “Laimestu pieteikšana attālināti”; interneta adrese: https://www.latloto.lv/lv/page/laimestu-pieteiksana-attalinati.

8.6. Laimests “automašīna” tiek izsniegts 30 dienu laikā kopš laimesta pieteikšanas brīža. No laimesta “automašīna” pirms laimesta izmaksas tiek ieturēts nodoklis normatīvos aktos noteiktajā kārtībā un apjomā. Laimests “automašīna” ir mantas laimests un tā vērtība netiek izmaksāta naudā.

9. CITI NOTEIKUMI

9.1. Laimestu izkārtojumu spēļu iekārtās nodrošina un TV auditorijas spēļu rezultātus ar aktu fiksē kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” izlozes darba komisija, kas tiek apstiprināta ar VAS “Latvijas Loto” rīkojumu.

9.2. Ja kādu no dalībniekiem, kurš izlozēts dalībai kādā no spēlēm: “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle”, “Dzeltenā spēle”, attiecīgās spēles izspēles laikā nav iespējams sazvanīt, līdz ar to, saskaņā ar attiecīgās spēles noteikumiem, spēlētājs nevar izteikt savu lēmumu, kuru aizklāto spēles plāksni atvērt, tad spēles vadītājs pēc nejaušības principa izlozē vienu no sešiem aizklātiem numuriem no 1 līdz 6 un atver spēlētājam to numurēto aizklāto plāksni spēlētāja spēles laukumā, kuras numurs tika izlozēts. Ja spēlētājs iegūst tiesības piedalīties ekstra spēlē, tad spēlētāja dalība ekstra spēlē netiek veikta. Ja spēlētājs ir spēles uzvarētājs, viņš saņem spēlē laimēto laimestu un nepiedalās “Fināla spēlē”.

9.3. VAS “Latvijas Loto” apstrādā spēlētāju personas datus spēlētāju identificēšanas un noteikšanas, laimestu noformēšanas, izmaksāšanas un klientu izpētes vajadzībām, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības vai attiecīgi citu Latvijas Republikā spēkā esošu normatīvu aktu un/vai Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti prasības.

9.4. Reģistrējoties dalībai izlozē (pa tālruni) un piedaloties TV izlozē, tās dalībnieks apliecina, ka piekrīt:

9.4.1. šiem noteikumiem un izlozes norises procedūrai;

9.4.2. personas datu nodošanai “Latvijas Loto” un apstrādei dalībnieku/laimētāju noteikšanai un identificēšanai, laimesta noformēšanai, pamatojoties uz normatīvo aktu prasībām;

9.4.3. piedalīties publiskā izlozē, kas tiek pārraidīta televīzijā, atbilstoši Latvijas Republikas “Azartspēļu un izložu likuma” 60. panta prasībām par valsts mēroga izložu laimestu publisku izspēli. Iepazīstoties ar šiem noteikumiem dalībnieks/spēlētājs tiek informēts, ka “SuperBingo” TV izlozes laikā nofilmētais materiāls, tai skaitā, visi izlozes dalībnieki, dalībnieku vārdi, uzvārdi, sarunas izlozes laikā ar spēlētājiem, tiek publiskots izlozes “SuperBingo” TV pārraidēs, kā arī var tikt izmantots citās izlozes “SuperBingo”, kā arī citās VAS “Latvijas Loto” publiski organizētajās TV reklāmās un publiskojamos materiālos un sociālajos tīklos.

9.5. Šie noteikumi stājas spēkā ar to apstiprināšanas brīdi Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā. Šī spēļu perioda noteikumi ir spēkā līdz jauna spēļu perioda apstiprināšanai Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.

9.6. Šie noteikumi ir pieejami VAS “Latvijas Loto” interneta adresē latloto.lv un tirdzniecības vietu LOTO termināļos. Izlozes dalībnieku tiesības un pienākums ir sekot līdzi šajos noteikumos izdarītajiem grozījumiem un publicētajiem noteikumiem.

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...