SUPERBINGO

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Kā spēlēt internetā - jaunajā pirkšanas dizainā?

Kā spēlēt internetā (iepriekšējais dizains)?

Kas ir ”centrs” un ”rāmis”?

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Kāda ir varbūtība laimēt?

SuperBingo TV izloze un kā var tajā piedalīties?

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

SuperBingo licencepilni noteikumi IAUI

SuperBingo TV auditorijas spēļu noteikumi

VAS Latvijas Loto organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumi internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi)

 

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

 • Saņemiet LOTO tirdzniecības vietā bezmaksas SuperBingo kuponu. 

SuperBingo kupons

 • Uz kupona ir pieci spēles laukumi (varianti). Jūs varat izvēlēties, cik variantus spēlēt - tikai vienu, vairākus vai visus piecus. Viena varianta cena ir 1,50 € (no 2024. gada 13. janvāra plkst. 14:10 viena varianta cena ir 2,50 €). Katra varianta laukums sastāv no piecām kolonnām. Izvēlieties un nosvītrojiet katrā kolonnā četrus skaitļus; kopā tātad 20 skaitļus katrā variantā. Skaitļi jānosvītro ar zīmi ”X” (ar melnu vai zilu pildspalvu).

Super bingo viens variants

 • Skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī terminālis - tā būs Ātrspēle. Ir iespējama gan pilnā Ātrspēle, gan daļējā Ātrspēle. Pilnajā Ātrspēlē terminālis izvēlēsies visus skaitļus. Daļējā Ātrspēlē daļu skaitļu izvēlaties un nosvītrojat Jūs (mazāk nekā četrus vienā kolonnā), bet pārējos izvēlas terminālis. Vienu kuponu var izmantot dažādiem spēles veidiem. Tādā gadījumā vispirms aizpildiet tos variantus, kuros visus skaitļus izvēlaties Jūs, pēc tam - daļējās Ātrspēles variantus, un visbeidzot uz neaizpildītajiem variantiem pēc Jūsu vēlēšanās var tikt spēlēta pilnā Ātrspēle.
 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Aizpildīto kuponu nododiet pārdevējam, kurš to ievadīs LOTO terminālī un pēc samaksas izsniegs Jums kvīti, kas apliecinās Jūsu piedalīšanos izlozē. Uz kvīts Jūsu izvēlētie katra varianta 20 skaitļi būs izvietoti piecās kolonnās, kas veido spēles laukumu. Katrā kolonnā terminālis vienu laukumu būs aizpildījis ar simbolu "!", tā saukto bingo bonusu. Trīs bingo bonusi būs izvietoti laukuma centrā un divi - apkārtējā rāmī.
 • Pēc kvīts saņemšanas nekavējoties pārbaudiet, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas Jūsu izvēlētās atzīmes.

 

 • Saudzīgi glabājiet saņemto kvīti, jo vienīgi kvīts, nevis kupons, ir pierādījums Jūsu līdzdalībai izlozē un tiesībām saņemt laimestu. TV izlozes laikā Jūs varat saudzīgi, nebojājot kvīti, atzīmēt spēles laukumā atminētos skaitļus.

 

Kā spēlēt internetā – jaunajā pirkšanas dizainā?

 • Reģistrējieties iLOTO vai pieslēdzieties (ielogojieties) sistēmā, ja Jums jau ir izveidots profils sistēmā.
 • Izvēlieties SuperBingo, un Jums būs iespēja izvēlēties Jums ērtāko piedalīšanās veidu:
 1. Dalība SuperBingo ar 1 spēles variantu un atzīmēm par dalību Džokers un Džokers 7.
 2. Dalība SuperBingo ar 5 spēles variantiem un atzīmēm par dalību Džokers un Džokers 7.
 3. Dalība SuperBingo ar saviem skaitļiem, kas nozīmē, ka varēsiet pievienot līdz 5 spēles variantiem un norādīt, vai vēlaties piedalīties Džokers un Džokers 7.
 4. Dalība SuperBingo, abonējot līdz 5 SuperBingo spēles variantiem un ar iespēju abonēt arī dalību Džokers un Džokers 7.

 • Izvēloties Pirkt 1 variantu + Džokers + Džokers 7, Jums tiks piedāvāts jau aizpildīts, apmaksai gatavs 1 spēles variants un atzīmes par dalību Džokers un Džokers 7. Piedāvātajā spēles variantā Jūs varat mainīt izvēlētos skaitļus, nospiežot uz zīmuļa pogas, un mainīt izvēlēto skaitļu izvietojumu variantā, nospiežot uz pogas ar divām bultiņām, kas novietota virs spēles varianta. Ja nospiedīsiet uz skaitļu izvietojuma maiņas pogas, izvēlēto skaitļu izvietojums variantā tiks mainīts pēc nejaušības principa. Jums ir iespēja arī pievienot papildus variantus un veikt izmaiņas atzīmēs par dalību Džokers un Džokers 7, kā arī rediģēt kupona numuru.

 • Izvēloties Pirkt 5 variantus + Džokers + Džokers 7, Jums tiks piedāvāti jau aizpildīti apmaksai gatavi 5 spēles varianti un atzīmes par dalību Džokers un Džokers 7. Piedāvātajos spēles variantos Jūs varat mainīt izvēlētos skaitļus, nospiežot uz zīmuļa pogas, un mainīt izvēlēto skaitļu izvietojumu variantā, nospiežot uz pogas ar divām bultiņām, kas novietota virs katra spēles varianta. Ja nospiedīsiet uz skaitļu izvietojuma maiņas pogas, izvēlēto skaitļu izvietojums konkrētajā variantā tiks mainīts pēc nejaušības principa. Jums ir iespēja arī veikt izmaiņas atzīmēs par dalību Džokers un Džokers 7, kā arī rediģēt kupona numuru.

 • Ja izvēlēsieties Spēlēt ar saviem skaitļiem, tad Jums ir iespēja piedalīties SuperBingo ar 1 līdz 5 spēles variantiem, kā arī norādīt, vai vēlaties piedalīties Džokers un Džokers 7. Jūs varat izvēlēties skaitļus katrā no spēles variantiem, nospiežot uz spēles varianta laukuma. Kad ir izvēlēti skaitļi, tad varat mainīt skaitļu izvietojumu variantā, nospiežot uz pogas ar divām bultiņām, kas novietota virs katra spēles varianta. Ja nospiedīsiet uz skaitļu izvietojuma maiņas pogas, izvēlēto skaitļu izvietojums konkrētajā variantā tiks mainīts pēc nejaušības principa.

 • Izvēlieties Abonēt, lai varētu abonēt vienu vai vairākus spēles variantus ar Jūsu izvēlētiem skaitļiem vai lai abonētu vienu vai vairākus Ātrspēles variantus (abonējot Ātrspēli, uz katru izlozi tiks ģenerēts jauns Ātrspēles variants vai varianti). Ja izvēlēsieties abonēt Ātrspēles variantu vai variantus, tad katrā no Ātrspēles variantiem skaitļi tiks ģenerēti pēc nejaušības principa.
 • Spiežot Izvēlēties skaitļus, Jūs varat atzīmēt skaitļus, kas būs konkrētajā spēles variantā. Katrā kolonnā ir nepieciešams atzīmēt 4 skaitļus. Ja nospiedīsiet uz pogas ar sakrustotām bultiņām , tad skaitļi tiks ģenerēti pēc nejaušības principa ar Ātrspēles palīdzību. Kad esat izvēlējies savu skaitļus, nospiediet uz pogas Saglabāt.

 • Kad skaitļi izvēlēti, Jūs redzēsiet to izvietojumu varianta spēles laukumos – centrā un rāmī.

Jūs varat mainīt skaitļi izvietojumu spēles laukumos, spiežot uz pogas ar divām bultiņām, kas atrodas virs spēles laukumiem .

 • Viena SuperBingo varianta cena ir 2,50 eiro. Maksa par dalību Džokers ir 1,50 eiro. Maksa par dalību Džokers 7 ir 1,50 eiro. Iegādājoties SuperBingo iLOTO, Jūs varat labot kupona numura ciparus (Džokers, Džokers 7 un TV izlozes ciparus).
 • Pievienojot vai noņemot variantus un veicot izmaiņas atzīmēs par dalību Džokers un Džokers 7, Jūs varat sekot dalības cenai. 
 • Izveidotos SuperBingo spēles variantus ar vai bez atzīmēm par dalību Džokers un Džokers 7 Jūs varat pievienot pirkuma grozam, spiežot zaļo pogu Pievienot grozam, vai arī pievienot savām sagatavēm, spiežot Pievienot sagatavēm.
 • Reģistrējieties iLOTO vai pieslēdzieties sistēmā, ja Jums jau ir izveidots profils sistēmā. Lai pirkumu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga APMAKSĀT. Pirkumu grozu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzekļu pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku.
 • Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā, ir 10 000 €.
 • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas Jūsu iegādātā kvīts ar izvēlētajiem spēles variantiem tiks reģistrēta dalībai izlozē.
 • Lai pārliecinātos par to, ka Jūsu kvīts ir reģistrēta, dodaties uz Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu sadaļā Mani kuponi un pārbaudiet, vai Jūsu kupona statuss ir Likme pieņemta.
 • Ja piedalāties izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.

Kā spēlēt internetā?

 • Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties (ielogojieties) sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs.
 • Izvēlieties SuperBingo un Jūs saņemsiet virtuālu kuponu.
 • Izvēloties cilni SuperBingo AUTO izvēle, Jums tiks piedāvāts SuperBingo aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt.

 

 • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā.

 

 • Uz kupona ir pieci spēles laukumi (varianti). Jūs varat izvēlēties, cik variantus spēlēt - tikai vienu, vairākus vai visus piecus. Viena varianta cena ir 1,50 € (no 2024. gada 13. janvāra plkst. 14:10 viena varianta cena ir 2,50 €). Katra varianta laukums sastāv no piecām kolonnām. Izvēlieties un ar kursoru atzīmējiet katrā kolonnā četrus skaitļus; kopā tātad 20 katrā variantā.

Superbingo iLoto viens variants

 • Skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī iLOTO sistēma - tā būs Ātrspēle. Ir iespējama gan pilnā Ātrspēle, gan daļējā Ātrspēle. Pilnajā Ātrspēlē iLOTO sistēma izvēlēsies visus skaitļus. Daļējā Ātrspēlē daļu skaitļu izvēlaties un nosvītrojat Jūs (mazāk nekā četrus vienā kolonnā), bet pārējos izvēlas iLOTO sistēma. Lai spēlētu Ātrspēli, izvēlieties variantu, kurā vēlaties spēlēt Ātrspēli – ar kursoru atzīmējiet varianta numuru. Tad spiediet zem kupona uz izvēlnes „Ātrspēle”. Lai spēlētu daļējo Ātrspēli - ar kursoru atzīmējiet varianta numuru, tad daļu no vienā variantā atzīmējamo skaitļu skaita atzīmējiet attiecīgajā spēles variantā, un visbeidzot spiediet zem kupona uz izvēlnes „Ātrspēle”; iLOTO sistēma atzīmēs trūkstošos skaitļus šajā variantā. Vienu kuponu var izmantot dažādiem spēles veidiem. Tādā gadījumā vispirms aizpildiet tos variantus, kuros visus skaitļus izvēlaties Jūs, pēc tam - daļējās Ātrspēles variantus, un visbeidzot uz neaizpildītajiem variantiem pēc Jūsu vēlēšanās var tikt spēlēta pilnā Ātrspēle.
 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Aizpildot kuponu internetā, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai kupona apakšējā labajā stūrī, kā arī laikam, kas atlicis līdz iespējai reģistrēt savu dalību tuvākajā izlozē.
 • Kad kupons aizpildīts, apstipriniet savu izvēli, spiežot uz „PIEVIENOT GROZAM”. Nospiežot „PIEVIENOT GROZAM”, Jums tiks piedāvātas iespējas „TURPINĀT IEPIRKTIES” vai „APSKATĪT GROZU”. Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs. Lai pirkumu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga „APMAKSĀT”. Pirkumu grozu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzekļu pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku.
 • Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā, ir 10 000 €.
 • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas Jūsu izvēlētie kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē.
 • Pārliecinieties par to, ka Jūsu kuponi ir reģistrēti – dodieties uz ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu” (Mani kuponi) un pārbaudiet, vai Jūsu kuponu statuss ir ”Likme pieņemta”.
 • Ja piedalāties izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Izvēloties cilni SuperBingo AUTO izvēle, Jums tiks piedāvāts SuperBingo aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. 

 • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 

 • Jūsu izvēlētie katra varianta 20 skaitļi būs izvietoti piecās kolonnās, kas veido spēles laukumu. Katrā kolonnā iLOTO sistēma vienu laukumu būs aizpildījis ar simbolu ” ! ”, tā saukto bingo bonusu. Trīs bingo bonusi būs izvietoti laukuma centrā un divi - apkārtējā rāmī. Skaitļu izkārtojumu spēles laukumā (centrā un rāmī) Jūs varat apskatīt ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā” (Mani kuponi), izvēloties katram atsevišķam kuponam opciju ”Drukāt kuponu”. Jūs varat izdrukāt kuponu un TV izlozes laikā varat atzīmēt spēles laukumā atminētos skaitļus.

Kas ir ”centrs” un ”rāmis”?

Rāmis – četrpadsmit skaitļi, kas izkārtoti rāmī. 

Superbingo rāmis

Centrs – seši skaitļi, kas izkārtoti centrā.

Superbingo rāmis

 

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Pavisam iespējami 6 dažādi SuperBingo laimesti.

Katras TV izlozes sākumā tiek paziņots bumbiņas kārtas numurs, līdz kurai tiek izspēlēts laimests SuperBingo.

Pirmais Centrs

Laimē pirmais (-ie), kuram (-iem) līdz 45.bumbiņai atminēti 6 skaitļi, kas atrodas Centrā.

Pirmais Rāmis

Laimē pirmais (-ie), kuram (-iem) līdz 45.bumbiņai atminēti 14 skaitļi, kas atrodas Rāmī.

Centrs

Laimē visi, kuriem līdz 45. bumbiņai atminēti 6 skaitļi, kas atrodas Centrā.

Rāmis

Laimē visi, kuriem līdz 45.bumbiņai atminēti 14 skaitļi, kas atrodas Rāmī.

Bingo

Laimē tas (tie), kam (kuriem) atminēti visi 20 skaitļi.

SuperBingo

Laimē tas (tie), kam (kuriem) līdz noteiktai bumbiņai ir atminēti
visi 20 skaitļi. Šis (šie) laimētājs (-i) saņem arī Bingo laimestu.

 

Vienas grupas laimestu ieguvēji var saņemt arī citu grupu laimestus.

Katra izloze notiek tik ilgi, kamēr kāds no spēlētajiem ir laimējis SuperBingo vai Bingo.

Kāda ir varbūtība laimēt?

Varbūtība laimēt SuperBingo ir 1 : 2 650 447.

Varbūtība laimēt Rāmis ir 1 : 3 360.

Varbūtība laimēt Centrs ir 1 : 25.

SuperBingo TV izloze un kā var tajā piedalīties?

SuperBingo TV izlozes ietvaros notiek SuperBingo skaitļu izloze, kā arī auditorijas spēles un dažādas papildspēles. SuperBingo izloze tiek filmēta sestdienās ap plkst. 12.00 un tiek pārraidīta televīzijā svētdienās plkst. 10.00 TV3. Arī Jūs varat būt šīs TV izlozes dalībnieks! Personas, kuras nav sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, dalībai TV izlozē netiek reģistrētas.

Piedaloties SuperBingo izlozē, Jūs iegūstat TV izlozes ciparus - četru ciparu kombināciju.

Spēlējot vairākus variantus uz viena kupona, Jūs saņemsiet sekojošu TV izlozes ciparu kombināciju skaitu:

 • 1 spēles variants - 1 TV izlozes ciparu kombinācija;
 • 2 spēles varianti - 3 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 3 spēles varianti - 5 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 4 spēles varianti - 6 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 5 spēles varianti - 8 TV izlozes ciparu kombinācijas.

Uzmanīgi vērojiet SuperBingo TV izlozi – ja Jūsu TV izlozes ciparu kombinācija sakrīt ar to, kas tiek pārraidīta izlozes laikā, Jūs varat pieteikties dalībai nākamās nedēļas SuperBingo TV izlozes auditorijas spēlēm. Jums ir nekavējoties jāzvana pa tālruņa numuru 67224906, jo dalībnieki tiek reģistrēti zvanu pieņemšanas kārtībā un reģistrācija tiek noslēgta, kad reģistrēts nepieciešamais dalībnieku skaits. Reģistrācija notiek ne ilgāk kā divas stundas kopš brīža, kad pārraidīta TV izlozes ciparu izloze. Lai reģistrētos, Jums jānosauc TV izlozes cipari, savas kvīts numurs, vārds, uzvārds, pilsēta vai apdzīvota vieta un Jūsu tālruņa numurs. Kad nāksiet uz TV izlozi, neaizmirstiet paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu un kvīti.

Lai nodrošinātu pietiekamu dalībnieku skaitu TV auditorijā, var tikt izlozētas vairākas TV izlozes ciparu kombinācijas.

SUPERBINGO TV AUDITORIJAS SPĒĻU NOTEIKUMI

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Skaitļu izlozes notiek sestdienās ap plkst. 14.20, Rīgā, Šmerļa ielā 3, Rīgas Kinostudijā. Izlozes notiek SuperBingo TV izlozes ietvaros, kas tiek pārraidītas svētdienās, kanālā TV3 plkst. 10.00. Skaitļu izlozes rezultāti jau sestdienās tiek publicēti www.latloto.lv, tie ir pieejami visās LOTO tirdzniecības vietās, kā arī rezultātus var uzzināt, zvanot pa izziņu tālruni 67227728.

SuperBingo izložu un TV pārraižu laiki:

Izlozes sākums

Pārdošanas pārtraukums
LOTO tirdzniecības vietās

iLOTO

pārdošanas pārtraukums

Rezultātu pārraide TV

~14:20

14.00 - 14.10

13.50 - 14.10

Svētdien TV3 10.00

 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

  • Laimestus līdz 150 € izmaksā LOTO tirdzniecības vietās.
  • Laimestus no 150 € līdz 720 € izmaksā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī pēc iespējas var izmaksāt jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā  tirdzniecības vietā. 
  • Laimestus virs 720 € noformē Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19, biroja darba laikā darba dienās no plkst. 9.00-17.30 (pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681). Laimestus virs 720 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā. Laimestus no 720 € - 1000 € pēc iespējas var izmaksāt nekavējoties skaidrā naudā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19.
  • Laimestus līdz 10 000 € iespējams pieteikt attālināti šeit.
  • Laimestus var pieteikt 365 dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās.
 • SuperBingo TV izlozes auditorijas spēļu un TV izlozes ietvaros notiekošo papildspēļu laimestus auditorijas spēlētājiem, kuri piedalījušies klātienē, noformē izlozes norises vietā – Rīgas Kinostudijā, Rīgā, Šmerļa ielā 3. Mantu laimestus izsniedz uzreiz vai arī izsniedz laimētājam sertifikātu un informē par laimesta saņemšanas vietu.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts tirdzniecības vietā, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu. 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

 • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu, kuru spēlētājs norādījis savā lietotāja profilā iLOTO, vai uz spēlētāja iLOTO iekšējo spēles kontu; spēlētājs savā iLOTO lietotāja profilā norāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 €, visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu.
 • Ja iLOTO spēlētājs savā lietotāja profilā ir norādījis, ka vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu, tad laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti uz spēles kontu nekavējoties pēc pēdējās izlozes, kurā laimējušais kupons ir piedalījies.
 • Laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 € visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu. iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.
 • Visi naudas laimesti no 2000 € - 10 000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos. Laimesti no 2000 € līdz 10 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies, un pēc klienta izpētei nepieciešamās informācijas no laimētāja saņemšanas.
 • Laimestus no 10 000 € noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 (pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681) un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 10 000,01 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.
 • SuperBingo TV izlozes auditorijas spēļu un TV izlozes ietvaros notiekošo papildspēļu laimestus auditorijas spēlētājiem, kuri piedalījušies klātienē, noformē izlozes norises vietā – Rīgas Kinostudijā, Rīgā, Šmerļa ielā 3. Mantu laimestus izsniedz uzreiz vai arī izsniedz laimētājam sertifikātu un informē par laimesta saņemšanas vietu.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts iLOTO un tā lielums ir EUR 2000 līdz EUR 10 000, tad laimētājam klienta izpētes jautājumi tiek nosūtīti elektroniski; laimests tiek noformēts pēc tam, kad laimētājs elektroniski sniedzis atbildes uz šiem jautājumiem. Ja laimests laimēts iLOTO un pārsniedz EUR 10 000, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu.

  

 

 

Apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības
inspekcijā 14.06.2024.
noteikumi iaui

VAS “LATVIJAS LOTO”
VALSTS MĒROGA SKAITĻU IZLOZES “SUPERBINGO” TV AUDITORIJAS SPĒĻU
PERIODA NR. 154 NOTEIKUMI

 

Izdoti saskaņā ar VAS “Latvijas Loto”
valsts mēroga skaitļu izlozes
 
SuperBingo noteikumu 8.5. punktu

1. VAS “Latvijas Loto” no 2024. gada 15. jūnija valsts mēroga skaitļu izlozes “SuperBingo” (turpmāk tekstā – “SuperBingo”) 24. izlozes organizē skaitļu izlozes “SuperBingo” TV izlozes auditorijas spēļu dalībnieku atlasi, TV auditorijas spēļu norisi un to laimestu izspēli atbilstoši šajos noteikumos aprakstītajiem nosacījumiem.

2. Šajā TV auditorijas spēļu periodā tiek izspēlētas sekojošas TV auditorijas spēles:
2.1. “Atlases spēle”
2.2. “Neona spēle”
2.3. “Medus spēle”
2.4. “BINGO spēle”
2.5. “Fināla spēle”
2.6. “Lielais laimes rats”
2.7. “Auditorijas bonusa laimests”

3. TV izlozes auditorijas spēlēm var reģistrēties (pa tālruni):

3.1. līdz 16 (sešpadsmit) dalībniekiem, kuriem uz “SuperBingo” kvīts esošā TV izlozes ciparu kombinācija ir sakritusi ar kādu no konkrētajā TV izlozē izlozētajām TV ciparu kombinācijām un kuri VAS “Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes “SuperBingo” noteikumos un šo noteikumu 11.2. punktā noteiktajā kārtībā ir reģistrējušies TV izlozei, zvanot pa reģistrācijas tālruni, par ko ir atzīme skaitļu izlozes “SuperBingo” dalībnieku zvanu reģistrācijas sarakstā. Katram dalībniekam tiek piešķirts reģistrācijas kārtas numurs intervālā no 1 līdz 16; reģistrācijas kārtas numuri tiek piešķirti atbilstoši dalībnieku kvīšu numuriem, sakārtojot kvīšu numurus augošā secībā.

3.2. 8 (astoņi) dalībnieki, kuri iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēti no biļešu komplektiem. Informācija par komplektiem norādīta punktā 8.1.2. Izlozētajiem dalībniekiem, reģistrējoties izlozei, tiek piešķirti reģistrācijas kārtas numuri no 17 līdz 24, atbilstoši izlozēšanas secībai.

4. TV auditorijas spēlēm var reģistrēties un tajās var piedalīties dalībnieki, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Personas, kuras nav sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, dalībai TV izlozē netiek reģistrētas. Katrs dalībnieks konkrētajai TV izlozei var reģistrēties vienu reizi.

5. Lai piedalītos TV izlozē, katram dalībniekam personīgi jāierodas uz nākamo pēc kārtas “SuperBingo” TV izlozi, “Rīgas Kinostudijā”, Rīgā, Šmerļa ielā 3, un jāreģistrējas no plkst. 11.00 līdz 12.00, 203. kabinetā. Ja kāds no dalībniekiem neierodas noteiktajā vietā un laikā, tad viņš automātiski zaudē iespēju piedalīties TV izlozē un var pretendēt tikai uz “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 150, tuvākajā darba dienā pēc izlozes dienas sazinoties ar “Latvijas Loto” pa tālruņa numuru 67227681. Katram dalībniekam, ierodoties uz izlozi, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un dalībniekiem, kuri pieteikušies izlozei pa reģistrācijas tālruni, jāiesniedz “SuperBingo” kvīts, kurā ir sakritusi TV izlozes ciparu kombinācija un kas ir piereģistrēta TV izlozes dalībnieku zvanu sarakstā; ja šajā kvītī ir laimēts pamatspēles laimests, tad spēlētājam par to jāinformē reģistrators – šajā gadījumā reģistrators sagatavos kvīts kopiju un atgriezīs spēlētājam kvīts oriģinālu, lai spēlētājs varētu LOTO tirdzniecības vietā saņemt pamatspēles laimestu. Spēlētājiem, kuri reģistrējuši dalību izlozē internetā www.latloto.lv, pēc iespējas jāuzrāda kvīts izdruka ar kvīts numuru vai jāuzrāda kvīts viedierīcē. Ja spēlētājs, piesakoties (reģistrācijas brīdī) izlozei, nevar uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) un/vai reģistrēto kvīti, tad spēlētājs zaudē tiesības piedalīties TV izlozē un var pretendēt tikai uz “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 150, tuvākajā darba dienā pēc izlozes dienas sazinoties ar “Latvijas Loto” pa tālruņa numuru 67227681.
5.1. Ja dalībnieks, kurš reģistrējies izlozei, zvanot pa reģistrācijas tālruni, vai dalībnieks, kurš izlozēts no komplektiem/kvītīm, nevar pats piedalīties izlozē klātienē, spēlētājs var nodot tiesības pārstāvēt sevi izlozē citai personai tikai uz notariāli apstiprinātas pilnvaras pamata. Pilnvara jāiesniedz VAS “Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, līdz piektdienas (dienas pirms izlozes) plkst. 15.00 vai, iepriekš vienojoties par to ar VAS “Latvijas Loto”, izlozes dienā (sestdienā) dalībnieku reģistrācijas laikā “SuperBingo” studijā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Ja notariāli apstiprinātā pilnvara ir parakstīta ar elektronisko parakstu, tad tā jāiesniedz VAS “Latvijas Loto”, sūtot uz e-pasta adresi izlozes@latloto.lv ne vēlāk kā iepriekšējā dienā pirms izlozes dienas līdz plkst. 15.00.
5.1.1. Tiesības piedalīties izlozē nodot (dāvināt) citai personai var tikai uz notariāli apliecināta dāvinājuma līguma pamata. Šajā gadījumā par izlozes dalībnieku (ar tiesībām piedalīties izlozē, laimēt un saņemt īpašumā laimestu) kļūst persona, kurai uz dāvinājuma līguma pamata nodotas tiesības būt par izlozes dalībnieku.
5.1.2. Situācijā, kad zvanot pa reģistrācijas tālruni, nosaukts un TV auditorijas spēļu dalībnieku zvanu reģistrācijas sarakstā fiksēts citas personas vārds un uzvārds (nevis tās personas, kura ir iLOTO Lietotāja profila īpašnieks), reģistrētajai personai ir tiesības pārstāvēt izlozē dalībnieku (personu, uz kuras vārda reģistrēts iLOTO profils) tikai ar iLOTO Lietotāja profila īpašnieka notariālu pilnvarojumu.

6. Pēc reģistrācijas noslēguma pirms auditorijas spēļu izspēles notiek dalībnieku komandu izloze. Katrs dalībnieks augošā secībā no dalībnieka ar reģistrācijas Nr. 1 līdz dalībniekam ar Nr. 24 atver vienu aizklātu lauciņu no 24 aizklātiem lauciņiem. Aizklātajos lauciņos katrā ir norādīta komandas krāsa un dalībnieka numurs šajā komandā. Ir četras komandas (komandu krāsas) - Lillā komanda, Dzeltenā komanda, Sarkanā komanda un Zaļā komanda; katra krāsa ir norādīta 6 lauciņos no 24 aizklātajiem lauciņiem. Katrai komandai ir seši dalībnieku numuri no Nr. 1 līdz Nr. 6. Piemēram, ja dalībnieks atver aizklāto lauciņu ar norādi “Sarkans Nr. 2”, tad viņš kļūst par Sarkanās komandas dalībnieku Nr. 2.

7. TV AUDITORIJAS SPĒLES

7.1. ATLASES SPĒLE

7.1.1. Atlases spēle notiek trīs kārtās – pirms “Neona spēles” (“Neona spēles atlase”), pirms “Medus spēles” (“Medus spēles atlase”) un pirms “BINGO spēles” (“BINGO spēles atlase”). Katrā atlasē piedalās 4 dalībnieki – no katras komandas viens dalībnieks. Spēles vadītājs no izlozes trauka, kurā ir ievietoti aizklāti lauciņi ar numuriem no 1 līdz 6 izlozē vienu lauciņu; attiecīgajā atlasē piedalās visu četru komandu dalībnieki, kuru numurs komandā ir izlozētais numurs. Piemēram, ja vadītājs no izlozes trauka izlozē numuru “3”, tad atlasē piedalās Lillā komandas dalībnieks Nr. 3, Dzeltenās komandas dalībnieks Nr. 3, Sarkanās komandas dalībnieks Nr. 3 un Zaļās komandas dalībnieks Nr. 3.
7.1.2. Katrā atlasē katrs no četriem dalībniekiem atver vienu aizklātu lauciņu. Katrā atlasē dalībnieki vienmēr atver aizklātos lauciņus sekojošā secībā: vispirms Lillā komandas dalībnieks, tad Dzeltenās komandas dalībnieks, tad Sarkanās komandas dalībnieks un tad Zaļās komandas dalībnieks.
7.1.3. Atlases kārtās nejaušā secībā aizklātajos lauciņos izvietotie laimesti:

“Neona spēles atlase”

“Medus spēles atlase”

“BINGO spēles atlase”

Dalība “Neona spēlē” kā Pirmajam dalībniekam

Dalība “Medus spēlē” kā Pirmajam dalībniekam

Dalība “BINGO spēlē” kā Pirmajam dalībniekam

Dalība “Neona spēlē” kā Otrajam dalībniekam

Dalība “Medus spēlē” kā Otrajam dalībniekam

Dalība “BINGO spēlē” kā Otrajam dalībniekam

Naudas laimests EUR 400

Naudas laimests EUR 400

Naudas laimests EUR 400

Naudas laimests EUR 300

Naudas laimests EUR 300

Naudas laimests EUR 300

 

7.2. NEONA SPĒLE

7.2.1. “Neona spēles” laimestu izspēlē piedalās divi spēlētāji. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš “Neona spēles atlasē” ieguva tiesības piedalīties spēlē kā Pirmais dalībnieks, un Otrais spēlētājs, kurš ieguva tiesības piedalīties spēlē kā Otrais dalībnieks.
7.2.2. Spēles iekārta sastāv aizklātiem atverama tipa lauciņiem:
• 4 krāsu lauciņi;
• 20 laimestu summu lauciņi;
• 5 reizinātāju lauciņi.
Krāsas, laimestu summas un reizinātāji attiecīgajos lauciņos ir izvietoti nejaušā secībā.

7.2.2.1. Spēles iekārtā aizklātā veidā izvietotās (nejaušā secībā) krāsas:

7.2.2.2. Spēles iekārtā aizklātā veidā izvietotās laimestu summas, €:

Aizklātajos sarkanajos lauciņos izvietotās summas

Aizklātajos zaļajos lauciņos izvietotās summas

Aizklātajos zilajos lauciņos izvietotās summas

Aizklātajos dzeltenajos lauciņos izvietotās summas

2000

2000

2000

2000

600

600

600

600

500

500

500

500

400

400

400

400

400

400

400

400

 

7.2.2.3. Spēles iekārtā aizklātā veidā izvietotie reizinātāji:

Reizinātāju lauciņi

x5

x3

x2

x1

x1

 

7.2.3. Spēli uzsāk Pirmais spēlētājs. Pirmais spēlētājs atver vienu no 4 krāsu lauciņiem, lai noskaidrotu savu krāsu. Tad spēles Otrs dalībnieks atver kādu no atlikušajiem 3 krāsu lauciņiem, lai noskaidrotu savu krāsu. Kad abi spēlētāji noskaidrojuši katrs savu krāsu, tad Pirmais spēlētājs atver vienu no savas krāsas laimestu lauciņiem. Tad spēles Otrs dalībnieks atver kādu no savas krāsas laimestu lauciņiem. Kad abi spēlētāji atvēruši katrs savas krāsas vienu laimestu lauciņu, tad Pirmais spēlētājs atver vienu no pieciem reizinātāju lauciņiem. Tad spēles Otrs dalībnieks atver kādu no atlikušajiem četriem reizinātāju lauciņiem. Katra spēlētāja laimests ir viņa atvērtā laimesta summa, kas reizināta ar viņa atvērto reizinātāju. Piemēram, ja spēlētājs atvēris laimesta lauciņu 2000 euro un reizinātāja lauciņu “x3”, tad spēlētāja laimests ir 6000 euro, savukārt, ja spēlētājs atvēris laimesta lauciņu 500 euro un reizinātāja lauciņu “x1”, tad spēlētāja laimests ir 500 euro. Spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kuram spēles noslēgumā ir izveidojies lielāks laimests. Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt šo laimestu vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”. Otrās vietas ieguvējs laimē savu laimestu, kāds tas izveidojies spēles noslēgumā.

7.2.3.1. Ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt spēles laimestu un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “BINGO spēles”.

7.2.4. Ja abiem spēlētājiem spēles noslēgumā izveidojušās laimestu summas ir vienādas, tad nav spēles uzvarētāja un katrs spēlētājs laimē šo savu laimesta summu. “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “BINGO spēles”.

7.2.5. Summu izkārtojumu pa spēles iekārtas lauciņiem pirms katras izlozes nosaka kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” izlozes darba komisija, sastādot par to aktu. Maksimālais iespējamais “Neons spēles” laimests ir EUR 10 000.

7.3. MEDUS SPĒLE

7.3.1. “Medus spēles” laimestu izspēlē piedalās divi spēlētāji. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš “Medus spēles atlasē” ieguva tiesības piedalīties spēlē kā Pirmais dalībnieks, un Otrais spēlētājs, kurš ieguva tiesības piedalīties spēlē kā Otrais dalībnieks.

7.3.2. Spēles iekārta sastāv no vienas plaknes ar 40 spēles atverama tipa lauciņiem, kuros aizklātā veidā nejaušā secībā izvietotas laimestu summas.

7.3.2.1. Spēles laukumā izvietotās (nejaušā secībā) summas, €:

7.3.3. Spēli uzsāk Pirmais spēlētājs. Pirmais spēlētājs atver vienu no 40 lauciņiem, tad spēles Otrs dalībnieks atver kādu no atlikušajiem 39 lauciņiem. Spēlētāji turpmākos gājienus izdara pamīšus viens aiz otra, atverot katrs vienu lauciņu pēc brīvas izvēles; katrs spēlētājs kopā atver trīs lauciņus. Spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kuram ir lielāka laimestu kopsumma (spēlētāja trīs atvērto laimestu summu kopsumma). Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt šo laimestu (savu trīs atvērto laimestu summu kopsummu), vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”. Otrās vietas ieguvējs laimē savu trīs atvērto laimestu summu kopsummu.

7.3.3.1. Ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt spēles laimestu un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “BINGO spēles”.

7.3.4. Ja abiem spēlētājiem spēles laikā izveidojušās laimestu summu kopsummas ir vienādas, tad nav spēles uzvarētāja un katrs spēlētājs laimē šo savu trīs laimestu summu kopsummu. “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “BINGO spēles”.

7.3.5. Summu izkārtojumu pa spēles iekārtas lauciņiem pirms katras izlozes nosaka kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” izlozes darba komisija, sastādot par to aktu. Maksimālais iespējamais “Medus spēles” laimests ir EUR 12 000.

7.4. BINGO SPĒLE

7.4.1. “BINGO spēles” laimestu izspēlē piedalās divi spēlētāji. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš “BINGO spēles atlasē” ieguva tiesības piedalīties spēlē kā Pirmais dalībnieks, un Otrais spēlētājs, kurš ieguva tiesības piedalīties spēlē kā Otrais dalībnieks.

7.4.1.1. Pamatspēlē spēles laukumā aizklātā veidā nejaušā secībā izvietotie simboli un summas:

BINGO

BINGO

BINGO

BINGO

EUR 4000

EUR 4000

EUR 2000

EUR 1000

EUR 950

EUR 950

EUR 900

EUR 900

EUR 850

EUR 850

EUR 800

EUR 800

EUR 700

EUR 700

EUR 650

EUR 650

EUR 500

EUR 500

EUR 500

EUR 450

 

7.4.1.2. Aizklātajos papildus lauciņos nejaušā secībā izvietotās aritmētiskās darbības:

x 3

x 2

+ 1000

 

7.4.2. Abi spēlētāji pamatspēles spēles laukumā pamīšus atver katrs divus lauciņus. Spēli pamatspēles laukumā uzsāk Pirmais spēlētājs, atverot vienu lauciņu, pēc tam Otrs spēlētājs atver vienu no atlikušajiem lauciņiem. Tad Pirmais spēlētājs atver savu otro lauciņu un pēc tam Otrais spēlētājs atver savu otro lauciņu.
7.4.2.1. Ja spēlētāja abos atvērtajos lauciņos ir norādītas naudas summas EUR, tad spēlētājs laimē šo naudas summu kopsummu.
7.4.2.2. Ja spēlētāja abos atvērtajos lauciņos norādīti simboli “BINGO”, tad spēlētājs ir laimējis EUR 15 000.
7.4.3. Kad abi spēlētāji katrs atvēruši divus pamatspēles lauciņus, ja kādam spēlētājam vienā no viņa atvērtajiem lauciņiem norādīta naudas summa EUR, bet otrā lauciņā norādīts simbols “BINGO”, tad spēlētājam jāatver vienu lauciņu no papildus lauciņiem. Ja šāda situācija ir izveidojusies abiem spēlētājiem, tad papildus lauciņu pirmais atver Pirmais spēlētājs un pēc tam Otrais spēlētājs atver vienu no atlikušajiem diviem papildus lauciņiem.
A. Ja spēlētājs atver papildus lauciņu “x 3” vai “x 2”, tad viņš laimē savu spēles laukumā atvērto naudas summu EUR attiecīgi trīskāršotu vai dubultotu. Piemēram, ja spēlētājs atver lauciņus “EUR 4000” un “BINGO” un atver papildus lauciņu “x 3”, tad spēlētājs ir laimējis EUR 12 000.
B. Ja spēlētājs atver papildus lauciņu “+ 1000”, tad viņa atvērtajā pamatspēles spēles lauciņā norādītajai naudas summai EUR tiek pieskaitīti 1000 euro un viņš laimē kopsummu. Piemēram, ja spēlētājs pamatspēlē atver lauciņus “EUR 4000” un “BINGO” un atver papildus lauciņu “+ 1000”, tad spēlētājs ir laimējis EUR 5 000.

7.4.4. Spēles uzvarētāju nosaka pēc lielākās spēles noslēgumā izveidojušās summas. Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt laimestu, kas ir izveidojies spēles noslēgumā, vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”. Otrās vietas ieguvējs laimē summu, kas ir izveidojusies spēles gaitā.

7.4.5. Ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt laimestu, ko ir uzkrājis spēles gaitā, un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “BINGO spēles”.

7.4.6. Ja abiem spēlētājiem spēles noslēgumā izveidojušās summas ir vienādas, tad nav spēles uzvarētāja un katrs spēlētājs laimē spēles noslēgumā izveidojušos summu. “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “BINGO spēles”.

7.4.7. Summu, simbolu un aritmētisko darbību izkārtojumu pa spēles iekārtas lauciņiem pirms katras izlozes nosaka kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” izlozes darba komisija, sastādot par to aktu. Maksimālais iespējamais “BINGO spēles” laimests katram spēlētājam ir EUR 15 000.

7.5. FINĀLA SPĒLE

7.5.1. “Fināla spēlē” piedalās kopā četri dalībnieki – trīs dalībnieki ir spēļu “Neona spēle”, “Medus spēle” un “BINGO spēle” uzvarētāji un viens dalībnieks tiek izlozēts pēc nejaušības principa, spēles vadītājam izvelkot vienu aizklātu numuru no tiem numuriem (dalībnieka komandas krāsa un dalībnieka numurs komandā), kuru īpašnieki šīs izlozes TV auditorijas spēlēs nav tikuši izlozēti; tiesības piedalīties “Fināla spēlē” iegūst tas spēlētājs, kura numurs sakrīt ar izlozēto. Ja kāds no “Neona spēle”, “Medus spēle” un “BINGO spēle” uzvarētājiem ir atteicies no dalības “Fināla spēlē”, trūkstošie dalībnieki tiek izlozēti pēc nejaušības principa, spēles vadītājam izvelkot attiecīgo skaitu aizklātu numuru no tiem numuriem (dalībnieka komandas krāsa un dalībnieka numurs komandā), kuru īpašnieki šīs izlozes TV auditorijas spēlēs nav tikuši izlozēti. Tiesības piedalīties “Fināla spēlē” iegūst tas vai tie spēlētāji, kuru numuri sakrīt ar izlozēto (-ajiem).

7.5.2. “Fināla spēles” norise

7.5.2.1. Laimestu noteikšanā tiek izmantota spēles iekārtas, kurā ir 3 līmeņi. Līmeņos aizklātā veidā izvietoti sekojoši laimesti nejaušā secībā:

  

Spēlē piedalās četri finālisti. Spēlētāji piedalās spēlē (katrā līmenī atver lauciņus) tādā secībā, kādā viņi spēles gaitā nokļuva vai tika izlozēti uz “Fināla spēli” (pirmie spēļu uzvarētāji un tad izlozētie).
• Spēlētāji uzsāk spēli 1. līmenī – katrs spēlētājs atver vienu lauciņu. Spēlētājs, kurš atvēris naudas laimestu EUR 500, laimē šo laimestu un spēli neturpina. Spēlētāji, kuri atvēruši simbolu, kas norāda uz iespēju turpināt spēli, turpina spēli 2. līmenī.
• Trīs atlikušie spēlētāji atver katrs vienu lauciņu 2. līmenī. Spēlētājs, kurš atvēris naudas laimestu EUR 1000, laimē šo laimestu un spēli neturpina. Spēlētāji, kuri atvēruši simbolu, kas norāda uz iespēju turpināt spēli, turpina spēli 3. līmenī.
• Divi atlikušie spēlētāji atver katrs vienu lauciņu 3. līmenī. Spēlētājs, kurš atvēris naudas laimestu EUR 2500, laimē šo laimestu. Spēlētājs, kurš atver lauciņu ar “Lielā laimes rata” simbolu, iegūst tiesības piedalīties spēlē “Lielais laimes rats”.

7.6. LIELAIS LAIMES RATS

7.6.1. “Fināla spēles” dalībnieks, kurš 3. līmenī atklāja lauciņu ar “Lielā laimes rata” simbolu, piedalās spēlē “Lielais laimes rats”. Spēlētājs piedalās spēlē, griežot “Lielo laimes ratu”.
7.6.2. Griežot “Lielo laimes ratu”, tam ir jāveic vismaz viens pilns apgrieziens (lai tiktu uzskatīts, ka rats veicis “vismaz vienu pilnu apgriezienu”, pēc rata griešanas ratam apstājoties rata “mēlītei” jānorāda vismaz uz to pašu rata sektoru (laimestu), uz kuru “mēlīte” norādīja griešanas uzsākšanas brīdī). Ja griežot rats neveic pilnu apgriezienu, šis grieziens tiek anulēts un spēlētājam rats jāgriež atkārtoti. Spēlētājs laimē laimestu, kas izvietots sektorā, kurā apstājusies rata “mēlīte”.
7.6.3. Spēles laukums ir rats, kas sadalīts 27 sektoros; sektors ir rata laukuma daļa, kurā norādīts viens laimests.
7.6.4. Spēles “Lielais laimes rats” iekārtas sektoros izvietoti šādi laimesti sekojošā secībā:

Nr.

Laimesta vērtība, EUR

Laimests

1.

3000,00

EUR 3000

2.

-

AUTO RATS**

3.

3000,00

EUR 3000

4.

-

PĀRSTEIGUMA SEKTORS*

5.

3000,00

EUR 3000

6.

-

AUTO RATS**

7.

3000,00

EUR 3000

8.

-

PĀRSTEIGUMA SEKTORS*

9.

3000,00

EUR 3000

10.

-

AUTO RATS**

11.

3000,00

EUR 3000

12.

-

PĀRSTEIGUMA SEKTORS*

13.

3000,00

EUR 3000

14.

-

AUTO RATS**

15.

3000,00

EUR 3000

16.

-

PĀRSTEIGUMA SEKTORS*

17.

3000,00

EUR 3000

18.

-

AUTO RATS**

19.

3000,00

EUR 3000

20.

-

PĀRSTEIGUMA SEKTORS*

21.

3000,00

EUR 3000

22.

-

AUTO RATS**

23.

3000,00

EUR 3000

24.

-

PĀRSTEIGUMA SEKTORS*

25.

3000,00

EUR 3000

26.

-

AUTO RATS**

27.

-

PĀRSTEIGUMA SEKTORS*

 

 Spēlētājam jāizvēlas viens no šiem lauciņiem; spēlētājs laimē laimestu, kas norādīts viņa izvēlētajā lauciņā.

7.6.5.1. Divos aizklātajos lauciņos nejaušā secībā tiek izvietoti sekojoši laimesti:

Laimesta vērtība, EUR

Laimests

3 000,00

Naudas laimests EUR 3000

40 681,16

Automašīna Volkswagen TAIGO LIFE 30Y 1.0TSI 115HP DS (7 pakāpju divsajūgu automātiskā pārnesumkārba) ar papildus naudas laimestu EUR 11 681,16

 

7.6.6. Ja spēlētājs uzgriež rata sektoru “AUTO RATS”, tad spēlētājam jāgriež rats, kas sadalīts 9 sektoros; sektors ir rata laukuma daļa, kurā norādīts viens laimests. Griežot ratu, tam ir jāveic vismaz viens pilns apgrieziens (lai tiktu uzskatīts, ka rats veicis “vismaz vienu pilnu apgriezienu”, pēc rata griešanas ratam apstājoties rata “mēlītei” jānorāda vismaz uz to pašu rata sektoru (laimestu), uz kuru “mēlīte” norādīja griešanas uzsākšanas brīdī). Ja griežot rats neveic pilnu apgriezienu, šis grieziens tiek anulēts un spēlētājam rats jāgriež atkārtoti. Spēlētājs laimē laimestu, kas izvietots sektorā, kurā apstājusies rata “mēlīte”.

7.6.6.1. AUTO RATA sektoros izvietoti šādi laimesti sekojošā secībā:

Laimesta vērtība, EUR

Laimests

33 960,87

Automašīna Volkswagen T-CROSS LIFE RO 1.0TSI 95H 5G

 ar papildus naudas laimestu EUR 9 597,87

37 698,55

Automašīna FORD FOCUS C519 WAGON 1.5L ECOBLUE 115ZS 8-SPEED AUTOMATIC TRANSMISSION FOR 1.5L DIESEL ENGINE FWD TITANIUM ar papildus naudas laimestu EUR 10 756,55

34 089,86

Automašīna ŠKODA Kamiq Ambition 1.0TSI 70 kw 5-P. man

 ar papildus naudas laimestu EUR 9 637,86

46 504,35

Automašīna CUPRA Formentor 1,5 TSI 110kW/150Zs DSG-7

 ar papildus naudas laimestu EUR 13 486,35

37 753,62

Automašīna Opel Mokka 1,2 TURBO (130zs), AT8

 ar papildus naudas laimestu EUR 10 773,62

38 346,38

Automašīna SEAT Arona 1,0 TSI, 81kW/110zs DSG-7

 ar papildus naudas laimestu EUR 10 957,38

35 362,32

Automašīna FORD PUMA BX726 5 DOOR 1.0L ECOBOOST MHEV 125ZS 7-SPEED AUTOMATIC TRANSMISSION TITANIUM ar papildus naudas laimestu EUR 10 032,32

31 007,25

Automašīna Škoda Fabia HB Ambition 1,0 TSI 81 Kw 7-p. DSG

 ar papildus naudas laimestu EUR 8 682,25

46 720,29

Automašīna CUPRA Leon Sportstourer 1,5 Etsi ACT, 110kW/150Zs DSG-7 ar papildus naudas laimestu EUR 13 553,29

 

7.6.7. Ja tehnisku iemeslu dēļ (piemēram, elektrības strāvas pārrāvums) “Lielā laimes rata” spēles iekārtas (rata) griešanas laikā rata ekrāns izdziest (uz ekrāna nav redzami laimestu sektori), tad šis rata grieziens tiek anulēts un, pēc tehnisko problēmu atrisināšanas, spēlētājam rats jāgriež atkārtoti.

7.6.8. Ja tehniski nav iespējama “Lielā laimes rata” spēles iekārtas (rata) izmantošana izlozē, tad laimesti “Lielā laimes rata” spēlē tiek manuāli noteikti, izlozējot ar roku no aizklātiem laimestu lauciņiem.

7.7. KOMANDU BANKAS

7.7.1. Katrai komandai (Lillā komanda, Dzeltenā komanda, Sarkanā komanda un Zaļā komanda), pirms tiek uzsākta auditorijas spēļu izspēle, tiek piešķirta starta summa EUR 200,00. Komandas auditorijas spēļu izspēles procesā palielina savas komandas summu - komandas banku - sekojošos veidos:
• Ja komandas dalībnieks “Neona spēles atlasē” vai “Medus spēles atlasē”, vai “BINGO spēles atlasē” laimē naudas laimestu EUR 300, tad viņa komandas bankai pieskaitās EUR 100.
• Ja komandas dalībnieks “Neona spēles atlasē” vai “Medus spēles atlasē”, vai “BINGO spēles atlasē” laimē naudas laimestu EUR 400, tad viņa komandas bankai pieskaitās EUR 200.
• Ja komandas dalībnieks piedalās “Neona spēlē” vai “Medus spēlē”, vai “BINGO spēlē” un spēlē iegūst otro vietu, tad viņa komandas bankai pieskaitās EUR 300.
• Ja komandas dalībnieks piedalās “Neona spēlē” vai “Medus spēlē”, vai “BINGO spēlē” un spēlē uzvar (iegūst pirmo vietu), tad viņa komandas bankai pieskaitās EUR 400.
• Ja komandas dalībnieks piedalās “Neona spēlē” vai “Medus spēlē”, vai “BINGO spēlē” un spēlē nav uzvarētāja (abiem spēlētājiem, kuri piedalās attiecīgajā spēlē, spēles noslēgumā ir izveidojušās vienādas laimestu summas), tad viņa komandas bankai pieskaitās EUR 300.
Katras komandas bankā pēc visu auditorijas spēļu izspēles uzkrāto summu savā starpā sadala (laimē) visi tie attiecīgās komandas dalībnieki, kuru numuri šajā izlozē netika izlozēti dalībai nevienā auditorijas spēlē. Gadījumos, ja dalot summu uz dalībnieku skaitu, izveidojas summa ar skaitļiem aiz komata, tad summa tiek noapaļota uz veseliem eiro. Summu noapaļošana tiek veikta pēc matemātiskās noapaļošanas principa. Piemēram, ja komandas krājkasē ir uzkrājusies summa EUR 800 un komandā ir trīs dalībnieki, kuri netika izlozēti dalībai nevienā no auditorijas spēlēm, tad katrs no dalībniekiem laimē EUR 267,00. Savukārt, ja komandas krājkasē ir uzkrājusies summa EUR 1000 un komandā ir trīs dalībnieki, kuri netika izlozēti dalībai nevienā no auditorijas spēlēm, tad katrs no dalībniekiem laimē EUR 333,00.

7.8. AUDITORIJAS BONUSA LAIMESTS

7.8.1. Dalībnieki, kuri ieguvuši tiesības piedalīties auditorijas spēlēs, reģistrējoties pa telefonu dalībai TV izlozē vai izlozēti no komplektiem šajos noteikumos noteiktajā kārtībā, bet nav ieradušies uz izlozi un/vai zaudējuši tiesības piedalīties izlozē, atbilstoši šo noteikumu 5. punktā noteiktajam, laimē “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 150.

8. BIĻEŠU KOMPLEKTU PIEŅEMŠANA DALĪBAI IZLOZĒS

8.1.1. Kārtējā dalībnieku izlozē piedalās komplekti, kas saņemti VAS “Latvijas Loto”, Meistaru ielā 19, Rīgā līdz tekošās nedēļas piektdienai plkst. 14.00; pēc plkst. 14.00 saņemtie komplekti, piedalās nākamajā pēc kārtas izlozē. Uz iesūtītā vai iesniegtā komplekta vienas no biļetēm/kvīts jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, pilsēta vai apdzīvota vieta un tālruņa numurs, uz visām pārējām biļetēm/kvīts jānorāda vārds, uzvārds. Visi komplekti pirms izlozes tiek pārbaudīti un uzskaitīti. Ja uz vismaz vienas komplekta biļetes/kvīts nav norādīts dalībnieka vārds, uzvārds un telefona numurs, tad komplekts tiek brāķēts un izlozē nepiedalās. Komplekti ar nepilnīgi vai neskaidri norādītiem spēlētāja datiem var tikt uzskatīti par nederīgiem un izlozē nepiedalās. Ja dalībai izlozē no komplektiem tiek izlozēta persona, kura nav sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu, to izlozē var pārstāvēt tās likumiskais pārstāvis. Katrs komplekts piedalās tikai vienā izlozē.

8.1.2. Komplektu izlozes, tos izlozējot ar roku pēc nejaušības principa, tiek veiktas no viena izlozes trauka/iekārtas, kurā kopā ievietoti sekojoši dalībai auditorijas spēlēs iesūtīti biļešu komplekti:
I. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Bingo” biļetes;
II. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Auto loto 2023” biļetes;
III. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Neons” biļetes;
IV. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Četri gadalaiki” biļetes;
V. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “500€” biļetes;
VI. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “Veiksme” biļetēm;
VII. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Vizma” biļetes;
VIII. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Medus” biļetes;
IX. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “Monētas” biļetēm;
X. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “7-11-21” biļetēm;
XI. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Puzle” biļetes.

“SuperBingo” kvītij jābūt iegādātai tekošajā kalendārajā gadā. Dalībai spēles dalībnieka izlozē tiek pieņemtas nelaimējušas “SuperBingo” kvītis un momentloteriju biļetes, kas iegādātas LOTO tirdzniecības vietās vai internetā - www.latloto.lv, iLOTO. Dalībnieku izlozes tiek veiktas no visu vienpadsmit veidu komplektiem kopā.

8.2. Punktā 8.1.2. noteiktos biļešu komplektus dalībai kārtējās “SuperBingo” TV izlozes spēlēs izmantojot iLOTO var pieteikt līdz katras nedēļas piektdienai plkst. 14.00, www.latloto.lv iLOTO, “Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā” (sadaļa “Mani kuponi”). Spēlētāja pieteikto komplektu no iLOTO reģistrētajām biļetēm/kvīts izdrukā un sagatavo VAS “Latvijas Loto”. Izmantojot iLOTO, pieteikt komplektu dalībai izlozē var tikai iLOTO reģistrētas personas, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu. Izlozei netiek pieņemtas spēlētāju veiktās iLOTO biļešu izdrukas.
8.3. Ja piektdiena ir valsts noteikta brīvdiena, tad komplekti tiek pieņemti līdz iepriekšējās darba dienas pirms izlozes dienas plkst. 14.00.
8.4. Iesūtot biļešu komplektu uz “SuperBingo” TV auditorijas spēlēm, spēlētājs piekrīt šiem noteikumiem un izlozes norises procedūrai.
8.5. Dalībnieks, kurš iesniedz/iesūta kvīšu/biļešu komplektu izlozei, piekrītot šiem noteikumiem, ir informēts, ka:

8.5.1. personas dati, kas norādīti uz komplekta, tiek nodoti “Latvijas Loto” un apstrādāti pamatojoties uz Latvijas Republikā un Eiropas savienībā spēkā esošo normatīvo aktu prasībām, lai pārbaudītu komplektu atbilstību šajos noteikumos noteiktajām prasībām un sagatavotu tos izlozei, kā arī dalībnieku/laimētāju noteikšanai un identificēšanai, laimesta noformēšanai;
8.5.2. uz izlozētā komplekta norādītais vārds, uzvārds, pilsētas vai citas apdzīvotas vietas nosaukums un/vai telefona numura pirmie četri cipari tiek publicēti izlozēšanas un/vai laimesta iegūšanas gadījumā.

8.6. Ja dalībnieks, kurš izlozēts no biļešu komplektiem uz nākamo izlozi dalībai TV auditorijas spēlēs, tiek izlozēts atkārtoti (tiek izlozēts vēl kāds viņa iesūtīts komplekts), tad tiek veikta atkārtota dalībnieka lozēšana.

8.7. Izlozes pārraides dienā televīzijā vai tuvāko darba dienu laikā pēc izlozes līdz piektdienai - dienai pirms izlozes, VAS “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar dalībnieku, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no iesūtītajiem biļešu komplektiem dalībai auditorijas spēlēs, un informē par dalību izlozē un izlozes norisi.

8.7.1. Ja iesūtītais komplekts sastāv no biļetēm/kvītīm, kas iegādātas tirdzniecības vietās, tad “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar dalībnieku pa tālruni, kas norādīts uz izlozētā komplekta. Gadījumā, ja neizdodas sazināties ar izlozēto spēlētāju, tiek gaidīts zvans (uz tālruņa numuru 67227681) no izlozētā spēlētāja. Ja uz iesūtītā komplekta nav norādīts telefona numurs (ir norādīts tikai vārds, uzvārds un pilna adrese), tad spēlētāja pienākums ir pašam sazināties ar “Latvijas Loto”, zvanot pa tālruņa nr. 67227681.
8.7.2. Ja izlozētais komplekts iesūtīts dalībai izlozē no iLOTO, tad “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar izlozēto spēlētāju, sūtot e-pasta vēstuli uz spēlētāja iLOTO profilā norādīto e-pasta adresi un nosūtot paziņojumu uz spēlētāja iLOTO profilu. Ja spēlētājs savā iLOTO profilā ir norādījis tālruņa numuru, tad “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar spēlētāju pa norādīto tālruni un informē par dalību izlozē un izlozes norisi. Ja spēlētājs nesaņem e-pasta vēstuli un/vai iLOTO paziņojumu un/vai telefona zvanu, tad spēlētāja pienākums ir pašam sazināties ar “Latvijas Loto”, zvanot pa tālruņa nr. 67227681.
8.7.3. Neskaidrību gadījumos par komplektu izlozi spēlētājiem jāsazinās ar “Latvijas Loto” elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi izlozes@latloto.lv, vai zvanot pa tālruņa nr. 67227681.
8.8. Ja uz izlozētā biļešu komplekta nav norādīts dalībnieka vārds, uzvārds, tālruņa numurs vai cita informācija, lai sazinātos ar spēlētāju, vai arī šī norādītā informācija nav salasāma vai ir nepilnīga, tad šī komplekta izloze netiek uzskatīta par notikušu un notiek atkārtoti, kamēr izlozēts komplekts ar pilnīgiem un salasāmi norādītiem datiem.

8.9. MANTU LAIMESTU IZLOZES NO BIĻEŠU KOMPLEKTIEM. 2024. gada 15. jūnija izlozē pēc 3.2. punktā noteikto 8 dalībnieku izlozes no atlikušajiem (neizlozētajiem) komplektiem tiek izlozēti papildus divi komplekti – pirmā izlozētā biļešu komplekta īpašnieks laimē laimestu matu veidotājs DYSON HS05 Airwrap Long Diffuse 453660-01 EUR 599,99 vērtībā un otrā izlozētā biļešu komplekta īpašnieks laimē laimestu putekļu sūcējs Dyson V11 Absolute EUR 599,00 vērtībā.

9. TV CIPARU IZLOZE. TV ciparu izloze notiek sekojoši – spēles vadītājs LOTO terminālī (termināļa testa režīmā) izdrukā vienu “SuperBingo” Ātrspēles kvīti – kvītī norādītā TV ciparu kombinācija ir attiecīgajā izlozē izlozētā TV ciparu kombinācija. Ar VAS “Latvijas Loto” rīkojumu pirms izlozes tiek noteikts minimālais pretendentu dalībai auditorijas spēlēs skaits (kvīšu skaits, kurās jāsakrīt TV ciparu kombinācijai ar izlozēto TV ciparu kombināciju). Pēc pirmās izlozētās TV izlozes ciparu kombinācijas attiecīgās “SuperBingo” izlozes darba komisija pārbauda, vai ir pietiekams pretendentu skaits. Ja ir pietiekams pretendentu skaits, tad TV ciparu izloze tiek noslēgta. Ja nav pietiekams pretendentu skaits, tad TV ciparu izloze turpinās, atbilstoši augstāk aprakstītajam, līdz ir sasniegts minimālais pretendentu skaits.

10. LAIMESTU NOFORMĒŠANA

10.1. TV auditorijas spēļu laimesti tiek noformēti klātienē izlozes norises vietā uzreiz pēc izlozes noslēguma.

10.2. Laimestus noformē un izmaksā Latvijas Republikas Azartspēļu un izložu likumā un citos uz laimestu izmaksu attiecināmajos Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

10.3. Laimestus līdz EUR 720 pēc laimētāja pieprasījuma izmaksā ar pārskaitījumu uz laimētāja vārda atvērtu bankas kontu nākamajā darba dienā pēc izlozes vai izmaksā uzreiz skaidrā naudā izlozes dienā VAS “Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19.

10.4. Laimestus virs EUR 720 līdz EUR 14 300 izmaksā 3 darba dienu laikā uz laimētāja laimesta pieteikumā norādītu bankas kontu, kas reģistrēts uz laimētāja vārda.

10.5. Laimestus virs EUR 14 300 izmaksā 30 dienu laikā uz laimētāja laimesta pieteikumā norādītu bankas kontu, kas reģistrēts uz laimētāja vārda.

10.6. Mantu laimesta saņemšanai spēlētājam uzreiz pēc izlozes tiek izsniegts laimestu apliecinošs dokuments (sertifikāts, dāvanu karte vai laimesta apliecinājums).

10.6.1. Laimesti – matu veidotājs un putekļu sūcējs, kas tiek izlozēti saskaņā ar šo noteikumu 8.9. punktu, jāpiesaka klātienē VAS “Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 09.00 līdz 17.30, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimests jāpiesaka VAS “Latvijas Loto” un jāizņem pie sadarbības partnera 30 dienu laikā kopš laimesta izlozes dienas. VAS “Latvijas Loto” nodrošina mantu laimesta saņemšanu pie sadarbības partnera laimesta apliecinošajā dokumentā noteiktajā termiņā un adresē. Lai saņemtu laimestu pie sadarbības partnera, spēlētājam jāiesniedz derīgs VAS “Latvijas Loto” izsniegts laimestu apliecinošs dokuments un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

10.6.2. Laimests “automašīna” tiek izsniegts 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. “Automašīnas” krāsa nav atsevišķi definēta un laimētājam tiek izsniegta tādas krāsas “automašīna”, kāda laimesta saņemšanas brīdī ir pieejama pie sadarbības partnera, kas nodrošina automašīnas izsniegšanu. Reklāmas materiālos, tai skaitā automašīnas vizualizācijā TV izlozes laikā pieejamajai informācijai par automašīnu ir tikai informatīvs raksturs.

10.6.3. Mantu laimesta vai dāvanu kartes vērtība netiek izsniegta naudā.

10.6.4. No laimesta “automašīna” un naudas laimestiem, kas pārsniedz EUR 3000, pirms laimesta izmaksas tiek ieturēts nodoklis normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un apjomā.

10.7. Spēlētājiem, kuriem atbilstoši šo noteikumu 7.8.1. punktam ir tiesības saņemt “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 150, laimesti tiek noformēti sekojoši:

 • Ja kvīts, kurā bija sakrituši TV izlozes cipari, bija iegādāta iLOTO, vai arī izlozētais komplekts bija pieteikts iLOTO, tad laimētājam jāsazinās ar “Latvijas Loto” pa telefona numuru 67227681, lai vienotos par laimesta noformēšanu. Laimests tiek noformēts attālināti un izmaksāts ar pārskaitījumu uz laimētāja iLOTO profilā norādīto bankas kontu.
 • Ja kvīts, kurā bija sakrituši TV izlozes cipari, bija iegādāta tirdzniecības vietā, vai arī izlozētais komplekts bija no tirdzniecības vietās iegādātām biļetēm, tad laimētājam jāpiesaka laimests klātienē VAS “Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 09.00 līdz 17.30, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un iesniedzot kvīti (ja spēlētājs bija ieguvis tiesības piedalīties auditorijas spēlēs, jo bija sakrituši TV izlozes cipari); laimestu pēc laimētāja pieprasījuma izmaksā uzreiz skaidrā naudā vai tuvākajā dienā uz laimētāja pieteikumā norādīto bankas numuru. Šo laimestu var pieteikt arī attālināti. Kārtība laimestu pieteikšanai attālināti pieejama www.latloto.lv sadaļā Laimestu pieteikšana attālināti.

11. NOSACĪJUMI GADĪJUMOS, JA KĀDS NO AUDITORIJAS DALĪBNIEKIEM NEIERODAS UZ TV IZLOZI VAI CITU IEMESLU DĒĻ ZAUDĒ TIESĪBAS PIEDALĪTIES TV AUDITORIJAS SPĒLĒS

11.1. Katrā TV izlozē piedalās 24 auditorijas spēļu dalībnieki, atbilstoši šo noteikumu punktiem 3.1. un 3.2. Spēlētāji var zaudēt tiesības piedalīties izlozē, atbilstoši šo noteikumu 5. punktā noteiktajam.
11.2. Ja viens no divdesmit četriem auditorijas spēļu dalībniekiem zaudē tiesības piedalīties izlozē atbilstoši šo noteikumu 5. punktam, tad dalībnieku komandu izloze notiek atbilstoši šo noteikumu 6. punktā aprakstītajam, bet šajā gadījumā viens dalībnieka numurs no divdesmit četriem lauciņiem paliek neizlozēts un, līdz ar to, kādā no komandām ir par vienu dalībnieku mazāk (sešu dalībnieku vietā ir pieci dalībnieki).
11.3. Ja divi vai vairāk dalībnieki no divdesmit četriem auditorijas spēļu dalībniekiem zaudē tiesības piedalīties izlozē atbilstoši šo noteikumu 5. punktam, tad dalībnieku komandu izloze notiek sekojoši:
• Ja izlozē ir divdesmit divi dalībnieki, tad no komandu izlozes lauciņiem tiek izņemti lauciņi “Lillā Nr. 6” un “Dzeltens Nr. 6”; šajā izlozē Lillā komandā un Dzeltenajā komandā nav dalībnieku ar numuru “6”. Dalībnieku komandu izloze notiek atbilstoši 6. punktā aprakstītajam, bet izlozē piedalās 22 dalībnieki, kuri katrs atver vienu no divdesmit diviem aizklātajiem lauciņiem;
• Ja izlozē ir divdesmit viens dalībnieks, tad no komandu izlozes lauciņiem tiek izņemti lauciņi “Lillā Nr. 6”, “Dzeltens Nr. 6” un “Sarkans Nr. 6”; šajā izlozē Lillā komandā, Dzeltenajā komandā un Sarkanajā komandā nav dalībnieku ar numuru “6”. Dalībnieku komandu izloze notiek atbilstoši 6. punktā aprakstītajam, bet izlozē piedalās 21 dalībnieks, kuri katrs atver vienu no divdesmit viena aizklātā lauciņa;
• Ja izlozē ir divdesmit dalībnieki, tad no komandu izlozes lauciņiem tiek izņemti lauciņi “Lillā Nr. 6”, “Dzeltens Nr. 6”, “Sarkans Nr. 6” un “Zaļš Nr. 6”; šajā izlozē visās četrās komandās nav dalībnieku ar numuru “6”. Dalībnieku komandu izloze notiek atbilstoši 6. punktā aprakstītajam, bet izlozē piedalās 20 dalībnieki, kuri katrs atver vienu no divdesmit aizklātajiem lauciņiem. No Atlases spēles izložu trauka tiek izņemts aizklātais lauciņš ar numuru “6”.
11.3.1. Situācijā, ja vēl vairāk dalībnieku, nekā augstāk aprakstīts, zaudē tiesības piedalīties izlozē, lēmumu par izlozes norisi un laimestu izspēli pieņem attiecīgās izlozes darba komisija.
11.4. Ja kādā Atlases spēles kārtā (“Neona spēles atlase”, “Medus spēles atlase” vai “BINGO spēles atlase”) tiek izlozēts dalībnieka numurs, bet kādā no komandām nav dalībnieka ar šādu numuru, tad attiecīgā komanda nepiedalās šajā Atlases spēles kārtā. Šajā gadījumā attiecīgās komandas bankai pēc šīs Atlases spēles kārtas pieskaitās EUR 100. Ja kādā Atlases spēles kārtā piedalās mazāk par četriem dalībniekiem, tad no šīs Atlases spēles kārtas izspēles tiek izņemts attiecīgs skaits naudas laimestu, sākot ar mazākās vērtības naudas laimestu.
11.5. Ja auditorijas spēļu norises gaitā izveidojas situācija, ka kādā komandā ir atlicis viens dalībnieks, kurš vēl nav ticis izlozēts dalībai kādā auditorijas spēlē, un šo dalībnieku izlozē dalībai Fināla spēlē, tad dalībnieks var izvēlēties – piedalīties Fināla spēlē vai arī atteikties no dalības Fināla spēlē un laimēt laimesta summu, kas uzkrājusies viņa komandas bankā. Ja spēlētājs atsakās no dalības Fināla spēlē, tad dalībai Fināla spēlē tiek izlozēts kāds cits dalībnieks no tiem dalībniekiem, kuri vēl nav tikuši izlozēti dalībai kādā auditorijas spēlē šajā izlozē.

12. CITI NOTEIKUMI

12.1. Laimestu izkārtojumu spēļu iekārtās nodrošina un TV auditorijas spēļu rezultātus ar aktu fiksē skaitļu izlozes “SuperBingo” izlozes darba komisija, kas tiek apstiprināta ar VAS “Latvijas Loto” rīkojumu.
12.2. Ja, atbilstoši šajos noteikumos noteiktajam, izveidojas situācija, kad spēlētājam ir izvēles iespējas – saņemt naudas summu vai atteikties no tās un piedalīties Fināla spēlē un ja spēlētājs izvēlas piedalīties Fināla spēlē, tad šī naudas summa tiek dzēsta un netiek izspēlēta.
12.3. Lai reģistrētos dalībai auditorijas spēlēs un kļūtu par vienu no sešpadsmit punktā 3.1. minētajiem auditorijas spēļu dalībniekiem attiecīgi nākamajā “SuperBingo” izlozē, spēlētājam, kuram uz “SuperBingo” kvīts esošā TV izlozes ciparu kombinācija ir sakritusi ar kādu no šajā TV izlozē izlozētajām TV ciparu kombinācijām, nekavējoties pēc TV ciparu kombinācijas pārraidīšanas TV izlozē, ir jāzvana pa reģistrācijas tālruni 67224906 un jāreģistrējas. Lai reģistrētos, spēlētājam jānosauc TV izlozes ciparu kombinācija, savas kvīts numurs, kurā norādīta izlozētā TV izlozes ciparu kombinācija, vārds, uzvārds, pilsēta vai apdzīvota vieta un tālruņa numurs. Ja telefona saruna ar spēlētāju pārtrūkst pirms spēlētājs nosaucis visu reģistrācijai nepieciešamo informāciju, tad spēlētājs ir reģistrēts dalībai auditorijas spēlēs tikai gadījumā, ja, pirms saruna ir pārtrūkusi, spēlētājs ir nosaucis visu kvīts numuru, kurā ir norādīta TV ciparu kombinācija, un līdz ar to reģistrators ir pārliecinājies, ka spēlētajam ir tiesības reģistrēties dalībai auditorijas spēlēs un telefona sarunas laikā reģistrators spēlētājam ir apstiprinājis, ka reģistrācijas sarakstā ir šāds kvīts numurs. Šajā gadījumā spēlētājam pēc reģistrācijas noslēguma jāsazinās ar VAS “Latvijas Loto” pa telefona numuru 67227681 un jānosauc visa pārējā augstāk aprakstītā informācija. Ja telefona saruna ar spēlētāju pārtrūkst pirms spēlētājs nosaucis visu kvīts numuru un līdz ar to reģistrators nevar pārliecināties, ka spēlētājam ir tiesības reģistrēties dalībai auditorijas spēlēs, tad spēlētājs netiek uzskatīts par reģistrētu dalībai auditorijas spēlēs. Ja reģistrators, paceļot klausuli un uzsākot sarunu ar spēlētāju, jebkādu iemeslu, tai skaitā sakaru traucējumu dēļ, nedzird vai ļoti slikti dzird spēlētāja sarunu, tad administrators vismaz 30 sekundes gaida un mēģina uzsākt sarunu ar spēlētāju. Ja pēc vismaz 30 sekunžu gaidīšanas saruna netiek uzsākta, administrators atvieno šo zvanu un turpina pieņemt citus zvanus.
12.4. VAS “Latvijas Loto” apstrādā spēlētāju personas datus spēlētāju identificēšanas un noteikšanas, laimestu noformēšanas, izmaksāšanas un klientu izpētes vajadzībām, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības vai attiecīgi citu Latvijas Republikā spēkā esošu normatīvu aktu un/vai Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti prasības.
12.5. Reģistrējoties dalībai izlozē (pa tālruni un klātienē izlozes dienā) un piedaloties TV izlozē, tās dalībnieks apliecina, ka informēts un piekrīt:
12.5.1. šiem noteikumiem un izlozes norises procedūrai;
12.5.2. personas datu nodošanai “Latvijas Loto” un apstrādei dalībnieku/laimētāju noteikšanai un identificēšanai, laimesta noformēšanai, pamatojoties uz normatīvo aktu prasībām;
12.5.3. piedalīties publiskā izlozē, kas tiek pārraidīta televīzijā, atbilstoši Latvijas Republikas “Azartspēļu un izložu likuma” 60. panta prasībām par valsts mēroga izložu laimestu publisku izspēli.
12.6. Lai nodrošinātu netraucētu skaitļu izlozes “SuperBingo” TV izlozes ierakstu un auditorijas spēļu norisi, “SuperBingo” izlozes darba komisija nereģistrē un pēc reģistrēšanās neielaiž filmēšanas studijā personas, kuras:
A. atrodas manāmā alkohola, narkotisko vai citu vielu izraisītā reibuma stāvoklī;
B. uzvedas neadekvāti, agresīvi, nepieņem spēles kārtību, ignorē jebkura izlozes darba komisijas pārstāvja aizrādījumus;
C. ģērbušās netīrās, smakojošās (darba) drēbēs, saskarsmē ar kurām var tikt nosmērēts pārējo auditorijas spēļu dalībnieku apģērbs vai traucēta labsajūta;
D. nokavējušas reģistrāciju izlozes dienā no plkst. 11.00 līdz 12.00.

12.7. Šie noteikumi stājas spēkā ar to apstiprināšanas brīdi Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā. Šī spēļu perioda noteikumi ir spēkā līdz jauna spēļu perioda apstiprināšanai Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.
12.8. Šie noteikumi ir pieejami VAS “Latvijas Loto” interneta adresē www.latloto.lv un tirdzniecības vietu LOTO termināļos. Izlozes dalībnieku tiesības un pienākums ir sekot līdzi šajos noteikumos izdarītajiem grozījumiem un publicētajiem noteikumiem.

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...