SUPERBINGO

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

Kā spēlēt internetā?

Kas ir ”centrs” un ”rāmis”?

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Kāda ir varbūtība laimēt?

SuperBingo TV izloze un kā var tajā piedalīties?

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

SuperBingo licencepilni noteikumi IAUI

SuperBingo TV auditorijas spēļu noteikumi

VAS Latvijas Loto organizēto valsts mēroga izložu pārdošanas noteikumi internetā (iLOTO sistēmas lietošanas noteikumi)

 

Kā spēlēt tirdzniecības vietās?

 • Saņemiet LOTO tirdzniecības vietā bezmaksas SuperBingo kuponu. 

SuperBingo kupons

 • Uz kupona ir pieci spēles laukumi (varianti). Jūs varat izvēlēties, cik variantus spēlēt - tikai vienu, vairākus vai visus piecus. Viena varianta cena ir 1,50 €. Katra varianta laukums sastāv no piecām kolonnām. Izvēlieties un nosvītrojiet katrā kolonnā četrus skaitļus; kopā tātad 20 skaitļus katrā variantā. Skaitļi jānosvītro ar zīmi ”X” (ar melnu vai zilu pildspalvu).

Super bingo viens variants

 • Skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī terminālis - tā būs Ātrspēle. Ir iespējama gan pilnā Ātrspēle, gan daļējā Ātrspēle. Pilnajā Ātrspēlē terminālis izvēlēsies visus skaitļus. Daļējā Ātrspēlē daļu skaitļu izvēlaties un nosvītrojat Jūs (mazāk nekā četrus vienā kolonnā), bet pārējos izvēlas terminālis. Vienu kuponu var izmantot dažādiem spēles veidiem. Tādā gadījumā vispirms aizpildiet tos variantus, kuros visus skaitļus izvēlaties Jūs, pēc tam - daļējās Ātrspēles variantus, un visbeidzot uz neaizpildītajiem variantiem pēc Jūsu vēlēšanās var tikt spēlēta pilnā Ātrspēle.
 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Aizpildīto kuponu nododiet pārdevējam, kurš to ievadīs LOTO terminālī un pēc samaksas izsniegs Jums kvīti, kas apliecinās Jūsu piedalīšanos izlozē. Uz kvīts Jūsu izvēlētie katra varianta 20 skaitļi būs izvietoti piecās kolonnās, kas veido spēles laukumu. Katrā kolonnā terminālis vienu laukumu būs aizpildījis ar simbolu "!", tā saukto bingo bonusu. Trīs bingo bonusi būs izvietoti laukuma centrā un divi - apkārtējā rāmī.
 • Pēc kvīts saņemšanas nekavējoties pārbaudiet, vai tajā ir precīzi nodrukātas visas Jūsu izvēlētās atzīmes.

SuperBingo kvīts

 • Saudzīgi glabājiet saņemto kvīti, jo vienīgi kvīts, nevis kupons, ir pierādījums Jūsu līdzdalībai izlozē un tiesībām saņemt laimestu. TV izlozes laikā Jūs varat saudzīgi, nebojājot kvīti, atzīmēt spēles laukumā atminētos skaitļus.

Kā spēlēt internetā?

 • Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties (ielogojieties) sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs.
 • Izvēlieties SuperBingo un Jūs saņemsiet virtuālu kuponu.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts SuperBingo aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt.

 

 • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā.

 • Uz kupona ir pieci spēles laukumi (varianti). Jūs varat izvēlēties, cik variantus spēlēt - tikai vienu, vairākus vai visus piecus. Viena varianta cena ir 1,50 €. Katra varianta laukums sastāv no piecām kolonnām. Izvēlieties un ar kursoru atzīmējiet katrā kolonnā četrus skaitļus; kopā tātad 20 katrā variantā.

Superbingo iLoto viens variants

 • Skaitļus Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī iLOTO sistēma - tā būs Ātrspēle. Ir iespējama gan pilnā Ātrspēle, gan daļējā Ātrspēle. Pilnajā Ātrspēlē iLOTO sistēma izvēlēsies visus skaitļus. Daļējā Ātrspēlē daļu skaitļu izvēlaties un nosvītrojat Jūs (mazāk nekā četrus vienā kolonnā), bet pārējos izvēlas iLOTO sistēma. Lai spēlētu Ātrspēli, izvēlieties variantu, kurā vēlaties spēlēt Ātrspēli – ar kursoru atzīmējiet varianta numuru. Tad spiediet zem kupona uz izvēlnes „Ātrspēle”. Lai spēlētu daļējo Ātrspēli - ar kursoru atzīmējiet varianta numuru, tad daļu no vienā variantā atzīmējamo skaitļu skaita atzīmējiet attiecīgajā spēles variantā, un visbeidzot spiediet zem kupona uz izvēlnes „Ātrspēle”; iLOTO sistēma atzīmēs trūkstošos skaitļus šajā variantā. Vienu kuponu var izmantot dažādiem spēles veidiem. Tādā gadījumā vispirms aizpildiet tos variantus, kuros visus skaitļus izvēlaties Jūs, pēc tam - daļējās Ātrspēles variantus, un visbeidzot uz neaizpildītajiem variantiem pēc Jūsu vēlēšanās var tikt spēlēta pilnā Ātrspēle.
 • Jūs varat piedalīties arī papildspēlē Džokers un papildspēlē Džokers 7.
 • Aizpildot kuponu internetā, Jūs varat sekot līdzi kupona kopsummai kupona apakšējā labajā stūrī, kā arī laikam, kas atlicis līdz iespējai reģistrēt savu dalību tuvākajā izlozē.
 • Kad kupons aizpildīts, apstipriniet savu izvēli, spiežot uz „PIEVIENOT GROZAM”. Nospiežot „PIEVIENOT GROZAM”, Jums tiks piedāvātas iespējas „TURPINĀT IEPIRKTIES” vai „APSKATĪT GROZU”. Reģistrējieties iLOTO vai piesakieties sistēmā, ja jau esat reģistrēts lietotājs. Lai pirkumu apmaksātu, Jums jāizvēlas apmaksas veids un jānospiež poga „APMAKSĀT”. Pirkumu grozu iespējams apmaksāt ar naudu no spēlētāja iLOTO iekšējā spēles konta (ja iekšējā spēles kontā ir pietiekami daudz līdzekļu pirkuma apmaksai), ar bankas karti vai ar internetbanku.
 • Ja izvēlaties maksāt ar bankas kartes vai internetbankas palīdzību, tad jāaizpilda maksājuma iestādes pieprasītā autorizācija un jāveic maksājums. Ja izvēlaties maksāt ar naudu no sava iLOTO spēles konta, tad groza apmaksa notiek nekavējoties. Naudas līdzekļu ieskaitīšanu spēles kontā iLOTO reģistrēts lietotājs var veikt, izmantojot internetbanku. Iemaksu veikšanai nevar tikt izmantotas maksājuma kartes. Iemaksas un izmaksas no spēlētāja konta var tikt veiktas tikai no bankas konta, kas reģistrēts uz iLOTO reģistrēta lietotāja vārda. Maksimālais naudas līdzekļu apjoms, kas var tikt uzglabāts vienlaicīgi spēles kontā, ir 10 000 €.
 • Pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas Jūsu izvēlētie kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē.
 • Pārliecinieties par to, ka Jūsu kuponi ir reģistrēti – dodieties uz ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvu” (Mani kuponi) un pārbaudiet, vai Jūsu kuponu statuss ir ”Likme pieņemta”.
 • Ja piedalāties izlozē, izmantojot mobilo ierīci (viedtālruni vai planšeti), Jums lietošanā būs pieejams mājaslapas responsīvais dizains, kas ir pielāgots ērtākai izmantošanai mobilajās ierīcēs.
 • Izvēloties cilni Populāra izvēle, Jums tiks piedāvāts SuperBingo aktuālais pirkums - jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons. Jūs to varat labot un papildināt. 

 • Ja vēlaties aizpildīt kuponu pats, tad izvēlieties cilni Jūsu izvēle un veiciet visas nepieciešamās atzīmēs spēles kuponā. 

 • Jūsu izvēlētie katra varianta 20 skaitļi būs izvietoti piecās kolonnās, kas veido spēles laukumu. Katrā kolonnā iLOTO sistēma vienu laukumu būs aizpildījis ar simbolu ” ! ”, tā saukto bingo bonusu. Trīs bingo bonusi būs izvietoti laukuma centrā un divi - apkārtējā rāmī. Skaitļu izkārtojumu spēles laukumā (centrā un rāmī) Jūs varat apskatīt ”Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā” (Mani kuponi), izvēloties katram atsevišķam kuponam opciju ”Drukāt kuponu”. Jūs varat izdrukāt kuponu un TV izlozes laikā varat atzīmēt spēles laukumā atminētos skaitļus.

Kas ir ”centrs” un ”rāmis”?

Rāmis – četrpadsmit skaitļi, kas izkārtoti rāmī. 

Superbingo rāmis

Centrs – seši skaitļi, kas izkārtoti centrā.

Superbingo rāmis

 

Cik skaitļi jāatmin, lai būtu laimests?

Pavisam iespējami 6 dažādi SuperBingo laimesti.

Katras TV izlozes sākumā tiek paziņots bumbiņas kārtas numurs, līdz kurai tiek izspēlēts laimests SuperBingo.

Pirmais Centrs

Laimē pirmais (-ie), kuram (-iem) līdz 45.bumbiņai atminēti 6 skaitļi, kas atrodas Centrā.

Pirmais Rāmis

Laimē pirmais (-ie), kuram (-iem) līdz 45.bumbiņai atminēti 14 skaitļi, kas atrodas Rāmī.

Centrs

Laimē visi, kuriem līdz 45. bumbiņai atminēti 6 skaitļi, kas atrodas Centrā.

Rāmis

Laimē visi, kuriem līdz 45.bumbiņai atminēti 14 skaitļi, kas atrodas Rāmī.

Bingo

Laimē tas (tie), kam (kuriem) pirmajam (-iem) atminēti visi 20 skaitļi.

SuperBingo

Laimē tas (tie), kam (kuriem) pirmajam (-iem) līdz noteiktai bumbiņai ir atminēti
visi 20 skaitļi. Šis (šie) laimētājs (-i) saņem arī Bingo laimestu.

 

Vienas grupas laimestu ieguvēji var saņemt arī citu grupu laimestus.

Katra izloze notiek tik ilgi, kamēr kāds no spēlētajiem ir laimējis SuperBingo vai Bingo.

Kāda ir varbūtība laimēt?

Varbūtība laimēt SuperBingo ir 1 : 2 650 447.

Varbūtība laimēt Rāmis ir 1 : 3 360.

Varbūtība laimēt Centrs ir 1 : 25.

SuperBingo TV izloze un kā var tajā piedalīties?

SuperBingo TV izlozes ietvaros notiek SuperBingo skaitļu izloze, kā arī auditorijas spēles un dažādas papildspēles. SuperBingo izloze tiek filmēta sestdienās ap plkst. 12.30 un tiek pārraidīta televīzijā svētdienās plkst. 10.00 TV3. Arī Jūs varat būt šīs TV izlozes dalībnieks! Personas, kuras nav sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, dalībai TV izlozē netiek reģistrētas.

Piedaloties SuperBingo izlozē, Jūs iegūstat TV izlozes ciparus - četru ciparu kombināciju.

Spēlējot vairākus variantus uz viena kupona, Jūs saņemsiet sekojošu TV izlozes ciparu kombināciju skaitu:

 • 1 spēles variants - 1 TV izlozes ciparu kombinācija;
 • 2 spēles varianti - 3 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 3 spēles varianti - 5 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 4 spēles varianti - 6 TV izlozes ciparu kombinācijas;
 • 5 spēles varianti - 8 TV izlozes ciparu kombinācijas.

Uzmanīgi vērojiet SuperBingo TV izlozi – ja Jūsu TV izlozes ciparu kombinācija sakrīt ar to, kas tiek pārraidīta izlozes laikā, Jūs varat pieteikties dalībai nākamās nedēļas SuperBingo TV izlozes auditorijas spēlēm. Jums ir nekavējoties jāzvana pa tālruņa numuru 67224906, jo dalībnieki tiek reģistrēti zvanu pieņemšanas kārtībā un reģistrācija tiek noslēgta, kad reģistrēts nepieciešamais dalībnieku skaits. Reģistrācija notiek ne ilgāk kā divas stundas kopš brīža, kad pārraidīta TV izlozes ciparu izloze. Lai reģistrētos, Jums jānosauc TV izlozes cipari, savas kvīts numurs, vārds, uzvārds, pilsēta vai apdzīvota vieta un Jūsu tālruņa numurs. Kad nāksiet uz TV izlozi, neaizmirstiet paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu un kvīti.

Lai nodrošinātu pietiekamu dalībnieku skaitu TV auditorijā, var tikt izlozētas vairākas TV izlozes ciparu kombinācijas.

SUPERBINGO TV AUDITORIJAS SPĒĻU NOTEIKUMI

Kad notiek izloze, kur to var redzēt un kur var uzzināt laimējušos skaitļus?

Skaitļu izlozes notiek sestdienās ap plkst. 14.20, Rīgā, Šmerļa ielā 3, Rīgas Kinostudijā. Izlozes notiek SuperBingo TV izlozes ietvaros, kas tiek pārraidītas svētdienās, kanālā TV3 plkst. 10.00. Skaitļu izlozes rezultāti jau sestdienās tiek publicēti www.latloto.lv, tie ir pieejami visās LOTO tirdzniecības vietās, kā arī rezultātus var uzzināt, zvanot pa izziņu tālruni 67227728.

SuperBingo izložu un TV pārraižu laiki:

Izlozes sākums

Pārdošanas pārtraukums
LOTO tirdzniecības vietās

iLOTO

pārdošanas pārtraukums

Rezultātu pārraide TV

~14:20

14.00 - 14.10

13.50 - 14.10

Svētdien TV3 10.00

 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

  • Laimestus līdz 150 € izmaksā LOTO tirdzniecības vietās.
  • Laimestus no 150 € līdz 720 € izmaksā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, kā arī pēc iespējas var izmaksāt jebkurā Latvijas Loto pilnvarotajā  tirdzniecības vietā. 
  • Laimestus virs 720 € noformē Latvijas Loto, Rīgā, Meistaru ielā 19, biroja darba laikā darba dienās no plkst. 9.00-17.30 (pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681). Laimestus virs 720 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā. Laimestus no 720 € - 1000 € pēc iespējas var izmaksāt nekavējoties skaidrā naudā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19.
  • Laimestus līdz 10 000 € iespējams pieteikt attālināti šeit.
  • Laimestus var pieteikt 365 dienu laikā pēc pēdējās izlozes, kurā kvīts piedalās.
 • SuperBingo TV izlozes auditorijas spēļu un TV izlozes ietvaros notiekošo papildspēļu laimestus auditorijas spēlētājiem, kuri piedalījušies klātienē, noformē izlozes norises vietā – Rīgas Kinostudijā, Rīgā, Šmerļa ielā 3. Mantu laimestus izsniedz uzreiz vai arī izsniedz laimētājam sertifikātu un informē par laimesta saņemšanas vietu.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts tirdzniecības vietā, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu. 

Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot internetā?

 • iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu, kuru spēlētājs norādījis savā lietotāja profilā iLOTO, vai uz spēlētāja iLOTO iekšējo spēles kontu; spēlētājs savā iLOTO lietotāja profilā norāda, vai vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu vai uz norādīto bankas kontu. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 €, visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu.
 • Ja iLOTO spēlētājs savā lietotāja profilā ir norādījis, ka vēlas, lai laimesti tiktu pārskaitīti uz viņa spēles kontu, tad laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti uz spēles kontu nekavējoties pēc pēdējās izlozes, kurā laimējušais kupons ir piedalījies.
 • Laimesti līdz 1 999,99 € tiek pārskaitīti nākamajā darba dienā pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies. Ja pirms laimesta iemaksas spēles kontā esošā naudas summa un ieskaitāmā laimesta summa kopā veidos summu, kas lielāka par 10 000 € visa laimesta summa automātiski tiks izmaksāta uz iLOTO reģistrēta lietotāja bankas kontu. iLOTO laimesti tiek pārskaitīti tikai uz Latvijas Republikā reģistrētā kredītiestādē atvērtu bankas kontu.
 • Visi naudas laimesti no 2000 € - 10 000 € tiek pārskaitīti uz katra laimētāja bankas kontu, kuru laimētājs norādījis iLOTO reģistrācijas datos. Laimesti no 2000 € līdz 10 000 € tiek pārskaitīti 3 darba dienu laikā, pēc pēdējās izlozes, kurā kupons piedalījies, un pēc klienta izpētei nepieciešamās informācijas no laimētāja saņemšanas.
 • Laimestus no 10 000 € noformē laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30 (pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681) un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestus no 10 000,01 € līdz 14 300 € izmaksā 3 darba dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. Laimestus virs 14 300 € izmaksā 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža.
 • SuperBingo TV izlozes auditorijas spēļu un TV izlozes ietvaros notiekošo papildspēļu laimestus auditorijas spēlētājiem, kuri piedalījušies klātienē, noformē izlozes norises vietā – Rīgas Kinostudijā, Rīgā, Šmerļa ielā 3. Mantu laimestus izsniedz uzreiz vai arī izsniedz laimētājam sertifikātu un informē par laimesta saņemšanas vietu.

Uzmanību!

Laimesti vērtībā EUR 2000 vai vairāk laimētājam tiek izmaksāti pēc tam, kad laimētājs aizpildījis klienta izpētes anketu un atbildējis uz klienta izpētei nepieciešamiem jautājumiem (atbilstoši Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumam). Ja laimests laimēts iLOTO un tā lielums ir EUR 2000 līdz EUR 10 000, tad laimētājam klienta izpētes jautājumi tiek nosūtīti elektroniski; laimests tiek noformēts pēc tam, kad laimētājs elektroniski sniedzis atbildes uz šiem jautājumiem. Ja laimests laimēts iLOTO un pārsniedz EUR 10 000, tad laimētājs aizpilda klienta izpētes anketu klātienē, noformējot laimestu.

 

 

 

 

 

 

Apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības
inspekcijā 07.09.2023.
noteikumi iaui

 

VAS “LATVIJAS LOTO”
VALSTS MĒROGA SKAITĻU IZLOZES “SUPERBINGO” TV AUDITORIJAS SPĒĻU
PERIODA NR. 144 NOTEIKUMI

Izdoti saskaņā ar VAS “Latvijas Loto”
valsts mēroga skaitļu izlozes
SuperBingo noteikumu 8.5. punktu

1. VAS “Latvijas Loto” no 2023. gada 9. septembra valsts mēroga skaitļu izlozes “SuperBingo” (turpmāk tekstā – “SuperBingo”) 36. izlozes organizē skaitļu izlozes “SuperBingo” TV izlozes auditorijas spēļu dalībnieku atlasi, TV auditorijas spēļu norisi un to laimestu izspēli atbilstoši šajos noteikumos aprakstītajiem nosacījumiem.

2. Šajā TV auditorijas spēļu periodā tiek izspēlētas sekojošas TV auditorijas spēles:

2.1. “Krāsu rats”

2.2. “Sarkanā spēle”

2.3. “Zaļā spēle”

2.4. “Dzeltenā spēle”

2.5. “Fināla spēle”

2.6. “Pārsteigumu spēle”

2.7. “Lielais laimes rats”

2.8. “Auditorijas bonusa laimests”

3. TV izlozes auditorijas spēlēm var reģistrēties (pa tālruni):

3.1. līdz 6 (sešiem) dalībniekiem, kuriem uz “SuperBingo” kvīts esošā TV izlozes ciparu kombinācija ir sakritusi ar kādu no konkrētajā TV izlozē izlozētajām TV ciparu kombinācijām un kuri VAS “Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes “SuperBingo” noteikumos un šo noteikumu 10.2. punktā noteiktajā kārtībā ir reģistrējušies TV izlozei, zvanot pa reģistrācijas tālruni, par ko ir atzīme skaitļu izlozes “SuperBingo” dalībnieku zvanu reģistrācijas sarakstā. Katram dalībniekam tiek piešķirts kārtas numurs intervālā no 1 līdz 6. 

3.2. 2 (divi) dalībnieki, kuri iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē “7. un 8. dalībnieka izlozes” laikā tika izlozēti no 1. komplektu trauka biļešu komplektiem. Informācija par 1. komplektu trauka biļešu komplektiem norādīta šo noteikumu 7.2.1. punktā. Izlozētajiem dalībniekiem, reģistrējoties izlozei, tiek piešķirti kārtas numuri “7” un “8”, atbilstoši izlozēšanas secībai. 

3.3. Papildus šo noteikumu 3.1. un 3.2. punktos noteiktajā kārtībā reģistrētajiem un izlozētajiem dalībniekiem atsevišķās TV auditorijas spēlēs piedalās spēlētāji, kuri tiek izlozēti no biļešu komplektiem turpmāk šajos noteikumos aprakstītajā kārtībā.

4. TV auditorijas spēlēm var reģistrēties un tajās var piedalīties dalībnieki, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Personas, kuras nav sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu, dalībai TV izlozē netiek reģistrētas. Katrs dalībnieks konkrētajai TV izlozei (pa tālruni) var reģistrēties vienu reizi.

5. Lai piedalītos TV izlozē, katram dalībniekam personīgi jāierodas uz nākamo pēc kārtas “SuperBingo” TV izlozi, “Rīgas Kinostudijā”, Rīgā, Šmerļa ielā 3, reģistrējoties 224. kabinetā no plkst. 12.00 līdz 12.30. Ja kāds no dalībniekiem neierodas noteiktajā vietā un laikā, tad viņš automātiski zaudē iespēju piedalīties TV izlozē un var pretendēt tikai uz “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 120, tuvākajā darba dienā pēc izlozes dienas sazinoties ar “Latvijas Loto” pa tālruņa numuru 67227681. Katram dalībniekam, ierodoties uz izlozi, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un dalībniekiem, kuri pieteikušies izlozei pa reģistrācijas tālruni, jāiesniedz “SuperBingo” kvīts, kurā ir sakritusi TV izlozes ciparu kombinācija un kas ir piereģistrēta TV izlozes dalībnieku zvanu sarakstā; ja šajā kvītī ir laimēts pamatspēles laimests, tad spēlētājam par to jāinformē reģistrators – šajā gadījumā reģistrators sagatavos kvīts kopiju un atgriezīs spēlētājam kvīts oriģinālu, lai spēlētājs varētu LOTO tirdzniecības vietā saņemt pamatspēles laimestu. Spēlētājiem, kuri reģistrējuši dalību izlozē internetā www.latloto.lv, pēc iespējas jāuzrāda kvīts izdruka ar kvīts numuru vai jāuzrāda kvīts viedierīcē. Ja spēlētājs, piesakoties (reģistrācijas brīdī) izlozei, nevar uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) un/vai reģistrēto kvīti, tad spēlētājs zaudē tiesības piedalīties TV izlozē un var pretendēt tikai uz “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 120, tuvākajā darba dienā pēc izlozes dienas sazinoties ar “Latvijas Loto” pa tālruņa numuru 67227681.

5.1. Ja dalībnieks, kurš reģistrējies izlozei, zvanot pa reģistrācijas tālruni, vai dalībnieks, kurš izlozēts no komplektiem/kvītīm, nevar pats piedalīties izlozē klātienē, spēlētājs var nodot tiesības pārstāvēt sevi izlozē citai personai tikai uz notariāli apstiprinātas pilnvaras pamata. Pilnvara jāiesniedz VAS “Latvijas Loto” birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, līdz piektdienas (dienas pirms izlozes) plkst. 17.30 vai izlozes dienā (sestdienā) dalībnieku reģistrācijas laikā “SuperBingo” studijā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

5.1.1. Tiesības piedalīties izlozē nodot (dāvināt) citai personai var tikai uz notariāli apliecināta dāvinājuma līguma pamata. Šajā gadījumā par izlozes dalībnieku (ar tiesībām piedalīties izlozē, laimēt un saņemt īpašumā laimestu) kļūst persona, kurai uz dāvinājuma līguma pamata nodotas tiesības būt par izlozes dalībnieku.

5.1.2. Situācijā, kad zvanot pa reģistrācijas tālruni, nosaukts un TV auditorijas spēļu dalībnieku zvanu reģistrācijas sarakstā fiksēts citas personas vārds un uzvārds (nevis tās personas, kura ir iLOTO Lietotāja profila īpašnieks), reģistrētajai personai ir tiesības pārstāvēt izlozē dalībnieku (personu, uz kuras vārda reģistrēts iLOTO profils) tikai ar iLOTO Lietotāja profila īpašnieka notariālu pilnvarojumu.

6. TV AUDITORIJAS SPĒLES

 

6.1. KRĀSU RATS

6.1.1. Spēles “Krāsu rats” laimestu izspēlē piedalās divi spēlētāji, izņemot 9. punktā noteiktajos gadījumos.. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no komplektu trauka biļešu komplektiem. Informācija par 1. komplektu trauka biļešu komplektiem norādīta šo noteikumu 7.2.1. punktā. Otrs spēlētājs tiek izlozēts no TV auditorijas spēļu dalībniekiem, spēles vadītājam pēc nejaušības principa izlozējot vienu kārtas numuru. Spēlē piedalās dalībnieks, kura numurs sakrīt ar izlozēto.

6.1.2. Spēles Krāsu rats laimestu izspēlē tiek izmantota spēles iekārta - rats, kas sadalīts 20 sektoros.

6.1.3. Rata sektoros izvietoti šādi laimesti sekojošā secībā:

Nr.

Laimests, EUR

1.

EUR 500

2.

EUR 950

3.

EUR 600

4.

EUR 1 500

5.

EUR 300

6.

EUR 850

7.

EUR 400

8.

EUR 1 200

9.

EUR 450

10.

EUR 2 000

11.

EUR 750

12.

EUR 1 000

13.

EUR 550

14.

EUR 1 100

15.

EUR 800

16.

EUR 650

17.

EUR 350

18.

EUR 900

19.

EUR 700

20.

EUR 12 000

 

6.1.4. Spēles dalībnieki piedalās spēlē, griežot ratu. Pirmais ratu griež spēlētājs, kurš izlozēts no biļešu komplektiem. Spēles uzvarētājs ir tas dalībnieks, kurš uzgriež laimestu (sektoru) ar lielāku laimesta summu. Attiecīgais laimesta sektors tiek uzskatīts par uzgrieztu, ja tajā ir apstājusies rata “mēlīte”. Ja abi spēlētāji uzgriež vienādus laimestus, tad abiem spēlētājiem jāveic atkārtota rata griešana (pirmais atkārtoti ratu griež spēlētājs, kurš izlozēts no biļešu komplektiem). Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt laimestu, ko ir uzgriezis, vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”. Otrs spēlētājs saņem to laimestu, ko ir uzgriezis uz rata.

6.1.4.1. Ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt laimestu, ko ir uzgriezis uz rata, un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti nevienai no auditorijas spēlēm. Izloze notiek pēc “Dzeltenās spēles”.

6.1.4.2. Ja spēles uzvarētājs atsakās saņemt laimestu, ko ir laimējis, un izvēlas doties uz “Fināla spēli”, tad šis laimests tiek izlozēts kādam no TV auditorijas spēļu dalībniekiem. Izloze notiek pēc spēles “Fināla spēle” visu dalībnieku noskaidrošanas. Izloze tiek veikta saskaņā ar šo noteikumu 6.6. punktu no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri izlozes brīdī nav tikuši izlozēti.

6.1.5. Griežot spēles “Krāsu rats” ratu, tam ir jāveic vismaz viens pilns apgrieziens. Ja griežot rats neveic pilnu apgriezienu, tad šis grieziens tiek anulēts un spēlētājam rats jāgriež atkārtoti. Attiecīgais laimesta sektors tiek uzskatīts par uzgrieztu, ja tajā ir apstājusies rata “mēlīte”.

 

6.2. SARKANĀ SPĒLE

6.2.1. “Sarkanās spēles” laimestu izspēlē piedalās divi spēlētāji, izņemot 9. punktā noteiktajos gadījumos. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no komplektu trauka biļešu komplektiem. Informācija par 1. komplektu trauka biļešu komplektiem norādīta šo noteikumu 7.2.1. punktā. Otrs spēlētājs tiek izlozēts no TV auditorijas spēļu dalībniekiem, spēles vadītājam pēc nejaušības principa izlozējot vienu kārtas numuru. Spēlē piedalās dalībnieks, kura numurs sakrīt ar izlozēto.

6.2.2. “Sarkanās spēles” laimestu izspēlē tiek izmantota spēles iekārta, kas sastāv no Pirmā spēlētāja spēles laukuma, Otrā spēlētāja spēles laukuma un ekstra spēles laukuma. Katra spēlētāja spēles laukumā izvietotas sešas aizklātas numurētas laimestu plāksnes, kā arī ekstra spēles laukumā izvietotas sešas aizklātas numurētas ekstra spēles plāksnes.

6.2.2.1. Katra spēlētāja spēles laukumā zem laimestu plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietotas sekojošas laimestu summas:

1.

EUR 750

2.

EUR 800

3.

EUR 900

4.

EUR 1000

5.

EUR 1300

6.

EUR 1500

 

6.2.2.2. Zem ekstra spēles plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietoti sekojoši laimesti un matemātiskās darbības, izņemot 6.5. punktā aprakstītajā gadījumā:

1.

EUR 120

2.

/2

3.

/2

4.

x2

5.

x2

6.

+ EUR 10 500

 

6.2.2.3. Katra spēlētāja spēles laukumā trijās laimestu plāksnēs pēc nejaušības principa aizklātā veidā izvietoti trīs ekstra spēles simboli. Ekstra spēles simboli nekad nav izvietoti abu spēlētāju spēles laukumos pie vienām un tām pašām laimestu summām. Piemēram, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā pie laimesta summas EUR 750 ir izvietots ekstra spēles simbols, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā pie laimestu plāksnes EUR 750 nebūs izvietots ekstra spēles simbols, līdz ar to, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 750, EUR 800 un EUR 900, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli būs izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 1 000, EUR 1 300 un EUR 1 500.

6.2.3. Pirmais spēlētājs atver vienu aizklāto laimestu plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Pirmā spēlētāja spēles laukumā). Kad Pirmais spēlētājs atvēris laimestu plāksni, tad Otrais spēlētājs atver vienu aizklāto laimesta plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Otrā spēlētāja spēles laukumā).

6.2.3.1. Ja pie abu spēlētāju atvērtajām laimestu plāksnēm nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā plāksnē.

6.2.3.2. Ja viena spēlētāja atvērtajā laimesta plāksnē norādīts ekstra spēles simbols, bet otra spēlētāja laimesta plāksnē nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēlētājs, kurš atvēris ekstra spēles simbolu, izvēlas, vai piedalīsies ekstra spēlē vai atteiksies no dalības ekstra spēlē.

6.2.3.2.1. Ja spēlētājs atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimestu plāksnē atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu, bet otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

6.2.3.2.2. Ja spēlētājs izvēlas piedalīties ekstra spēlē, tad spēlētājam jāizvēlas, kuru ekstra spēles plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – atvērt. Spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni atver spēles vadītājs.

 • A. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “EUR 120”, tad spēlētājs zaudē laimestu plāksnē atvērto naudas summu un viņa laimests ir EUR 120. Spēlētājs kļūst par otrās vietas ieguvēju, bet otrs spēlētājs ir spēles uzvarētājs un ir laimējis laimestu, kas ir norādīta viņa laimesta plāksnē.
 • B. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “/2”, tad spēlētāja laimesta plāksnē atvērtā naudas summa tiek dalīta ar 2 un viņa laimests ir summa, kas izveidojusies dalīšanas rezultātā. Piemēram, ja spēlētāja laimesta plāksnē ir norādīta naudas summa EUR 1 000 un spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “/2”, tad viņa laimests ir EUR 500. Spēlētāju laimestu summas tiek salīdzinātas pēc ekstra spēles izspēlēšanas – spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimesta summa ir lielāka; spēles uzvarētājs laimē šo laimesta summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē savu laimesta summu.
 • C. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “x2”, tad spēlētāja laimesta plāksnē atvērtā naudas summa tiek reizināta ar 2 un viņa laimests ir summa, kas izveidojusies reizināšanas rezultātā. Piemēram, ja spēlētāja laimesta plāksnē ir norādīta naudas summa EUR 1 000 un spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “x2”, tad viņa laimests ir EUR 2 000. Spēlētāju laimestu summas tiek salīdzinātas pēc ekstra spēles izspēlēšanas – spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimesta summa ir lielāka; spēles uzvarētājs laimē šo laimesta summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē savu laimesta summu.
 • D. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 10 500”, tad spēlētājs laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 10 500; spēlētājs ir laimējis šo sasummēto laimesta summu un ir spēles uzvarētājs. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē to naudas summu, kas ir norādīta viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

Pēc ekstra spēles noslēguma tiek novērtēts spēles rezultāts. Uzvarētājs ir spēlētājs, kuram pēc ekstra spēles noslēguma ir lielāka laimesta summa; spēlētājs laimē šo summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē attiecīgi laimesta summu, kāda viņam izveidojusies pēc ekstra spēles (ja spēlētājs ir piedalījies ekstra spēlē) vai arī sākotnēji laimesta plāksnē norādīto summu (ja spēlētājs nav piedalījies ekstra spēlē). Ja abiem spēlētājiem pēc ekstra spēles noslēguma ir vienādas laimesta summas, tad spēlē nav uzvarētāja un katrs spēlētājs laimē to laimesta summu, kas viņam izveidojusies pēc ekstra spēles noslēguma.

6.2.3.3. Ja abiem spēlētājiem laimestu plāksnēs atvērtās summas ir vienādas un spēlētājs, kura laimesta plāksnē ir norādīts ekstra spēles simbols, atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēlē nav uzvarētāja un abi spēlētāji katrs laimē to naudas summu, kuru ir atvēruši katrs savā laimesta plāksnē.

6.2.3.4. Ja abu spēlētāju atvērtajās laimestu plāksnēs norādīti ekstra spēles simboli, tad katram no spēlētājiem jāizdara izvēle – piedalīties vai atteikties no dalības ekstra spēlē. Abiem spēlētājiem – vispirms Pirmajam spēlētājam un pēc tam Otrajam spēlētājam, jāinformē spēles vadītāju par savu izvēli – piedalīties vai atteikties no dalības ekstra spēlē. Informējot par savu izvēli piedalīties ekstra spēlē, Pirmais spēlētājs var uzreiz nosaukt, kuru ekstra spēles plāksni (plāksnes numuru) vēlēsies atvērt; vadītājs šo ekstra spēles plāksni var iezīmēt, bet nedrīkst atklāt, pirms Otrs spēlētājs nav izdarījis izvēli par dalību ekstra spēlē.

6.2.3.4.1. Ja viens no spēlētājiem piedalās ekstra spēlē, bet otrs spēlētājs atsakās no dalības ekstra spēlē, tad ekstra spēle tiek izspēlēta saskaņā ar punktu 6.2.3.2.2.

6.2.3.4.2. Ja abi spēlētāji piedalās ekstra spēlē, tad Pirmais spēlētājs (spēlētājs, kurš iepriekšējā izlozē tika izlozēts no komplektiem) izvēlas pirmais, kuru no sešām ekstra spēles plāksnēm atvērt, pēc tam Otrs spēlētājs izvēlas vienu no atlikušajām piecām ekstra spēles plāksnēm; spēlētājiem jānosauc ekstra spēles plākšņu numuri – no Nr. 1 līdz Nr. 6. Kad abi spēlētāji nosaukuši izvēlēto ekstra spēles plākšņu numurus, tad spēles vadītājs atver vispirms Pirmā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni un pēc tam Otrā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni.

 • A. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni “EUR 120”, tad šis spēlētājs zaudē savā laimestu plāksnē atvērto laimesta summu un laimē attiecīgi EUR 120.
 • B. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “/2”, tad šis spēlētājs savu laimesta plāksnē atvērto naudas summu sadala ar 2 un laimē šo laimesta summu, kas izveidojusies dalīšanas rezultātā.
 • C. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “x2”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērto naudas summu reizina ar 2 un laimē šo sareizināto laimesta summu.
 • D. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “+ EUR 10 500”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 10 500 un laimē šo sasummēto laimesta summu.

Pēc abu spēlētāju izvēlēto ekstra spēles plākšņu atvēršanas tiek novērtēts spēles rezultāts. Uzvarētājs ir spēlētājs, kuram pēc ekstra spēles ir lielāka laimesta summa; spēlētājs laimē šo summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē to laimesta summu, kāda viņam izveidojusies pēc ekstra spēles izspēles. Ja abiem spēlētājiem pēc ekstra spēles noslēguma ir vienādas laimesta summas, tad spēlē nav uzvarētāja un katrs spēlētājs laimē to laimesta summu, kas viņam izveidojusies pēc ekstra spēles noslēguma.

6.2.3.5. Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt laimestu, ko ir laimējis spēlē, vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”.

6.2.3.6.  Ja spēlē nav uzvarētāja vai ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt laimestu un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “Dzeltenās spēles”.

6.2.4. Ja spēles uzvarētājs atsakās saņemt laimestu, ko laimējis spēlē, un izvēlas doties uz “Fināla spēli”, tad šis laimests tiek izlozēts kādam no TV auditorijas spēļu dalībniekiem. Izloze notiek pēc spēles “Fināla spēle” visu dalībnieku noskaidrošanas. Izloze tiek veikta saskaņā ar šo noteikumu 6.6. punktu no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri izlozes brīdī nav tikuši izlozēti.

6.2.5. Summu un matemātisko darbību izkārtojumu pa spēles iekārtas lauciņiem pirms katras izlozes nosaka kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” apstiprināta izlozes darba komisija, sastādot par to aktu. Maksimālais iespējamais “Sarkanās spēles” laimests ir EUR 12 000, izņemot 6.5. punktā aprakstītajā gadījumā.

 

6.3. ZAĻĀ SPĒLE

6.3.1. “Zaļās spēles” laimestu izspēlē piedalās divi spēlētāji, izņemot 9. punktā noteiktajos gadījumos. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no 2. komplektu trauka biļešu komplektiem. Informācija par 2. komplektu trauka biļešu komplektiem norādīta šo noteikumu 7.2.2. punktā. Otrs spēlētājs tiek izlozēts no TV auditorijas spēļu dalībniekiem, spēles vadītājam pēc nejaušības principa izlozējot vienu kārtas numuru. Spēlē piedalās dalībnieks, kura numurs sakrīt ar izlozēto.

6.3.2. “Zaļās spēles” laimestu izspēlē tiek izmantota spēles iekārta, kas sastāv no Pirmā spēlētāja spēles laukuma, Otrā spēlētāja spēles laukuma un ekstra spēles laukuma. Katra spēlētāja spēles laukumā izvietotas sešas aizklātas numurētas laimestu plāksnes, kā arī ekstra spēles laukumā izvietotas sešas aizklātas numurētas ekstra spēles plāksnes.

6.3.2.1. Katra spēlētāja spēles laukumā zem laimestu plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietotas sekojošas laimestu summas:

1.

EUR 500

2.

EUR 850

3.

EUR 1200

4.

EUR 1550

5.

EUR 1900

6.

EUR 2250

 

6.3.2.2. Zem ekstra spēles plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietoti sekojoši laimesti un matemātiskās darbības, izņemot 6.5. punktā aprakstītajā gadījumā:

 

1.

EUR 120

2.

EUR 120

3.

EUR 350

4.

+ EUR 350

5.

+ EUR 750

6.

+ EUR 12 750

 

6.3.2.3. Katra spēlētāja spēles laukumā trijās laimestu plāksnēs pēc nejaušības principa aizklātā veidā izvietoti trīs ekstra spēles simboli. Ekstra spēles simboli nekad nav izvietoti abu spēlētāju spēles laukumos pie vienām un tām pašām laimestu summām. Piemēram, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā pie laimesta summas EUR 500 ir izvietots ekstra spēles simbols, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā pie laimestu plāksnes EUR 500 nebūs izvietots ekstra spēles simbols, līdz ar to, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 500, EUR 850 un EUR 1 200, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli būs izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 1 550, EUR 1 900 un EUR 2 250.

6.3.3. Pirmais spēlētājs atver vienu aizklāto laimestu plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Pirmā spēlētāja spēles laukumā). Kad Pirmais spēlētājs atvēris laimestu plāksni, tad Otrais spēlētājs atver laimesta plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Otrā spēlētāja spēles laukumā).

6.3.3.1. Ja uz abu spēlētāju atvērtajām laimestu plāksnēm nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā plāksnē.

6.3.3.2. Ja viena spēlētāja atvērtajā laimesta plāksnē norādīts ekstra spēles simbols, bet otra spēlētāja laimesta plāksnē nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēlētājs, kurš atvēris ekstra spēles simbolu, izvēlas, vai piedalīsies ekstra spēlē vai atteiksies no dalības ekstra spēlē.

6.3.3.2.1. Ja spēlētājs atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimestu plāksnē atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu, bet otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

6.3.3.2.2. Ja spēlētājs izvēlas piedalīties ekstra spēlē, tad spēlētājam jāizvēlas, kuru ekstra spēles plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – atvērt. Spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni atver spēles vadītājs.

 • A. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “EUR 120”, tad spēlētājs zaudē laimestu plāksnē atvērto naudas summu un viņa laimests ir EUR 120.
 • B. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “EUR 350”, tad spēlētājs zaudē laimesta plāksnē atvērto naudas summu un viņa laimests ir EUR 350.
 • C. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 350”, tad spēlētājs laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 350; spēlētājs ir laimējis šo sasummēto laimesta summu.
 • D. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 750”, tad spēlētājs laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 750; spēlētājs ir laimējis šo sasummēto laimesta summu.
 • E. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 12 750”, tad spēlētājs laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 12 750; spēlētājs ir laimējis šo sasummēto laimesta summu un ir spēles uzvarētājs. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē to naudas summu, kas ir norādīta viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

Pēc ekstra spēles noslēguma tiek novērtēts spēles rezultāts. Uzvarētājs ir spēlētājs, kuram pēc ekstra spēles noslēguma ir lielāka laimesta summa; spēlētājs laimē šo summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē attiecīgi laimesta summu, kāda viņam izveidojusies pēc ekstra spēles (ja spēlētājs ir piedalījies ekstra spēlē) vai arī sākotnēji laimesta plāksnē norādīto summu (ja spēlētājs nav piedalījies ekstra spēlē). Ja abiem spēlētājiem pēc ekstra spēles noslēguma ir vienādas laimesta summas, tad spēlē nav uzvarētāja un katrs spēlētājs laimē to laimesta summu, kas viņam izveidojusies pēc ekstra spēles noslēguma.

6.3.3.3. Ja abiem spēlētājiem laimestu plāksnēs atvērtās summas ir vienādas un spēlētājs, kura laimesta plāksnē ir norādīts ekstra spēles simbols, atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēlē nav uzvarētāja un abi spēlētāji katrs laimē to naudas summu, kuru ir atvēruši katrs savā laimesta plāksnē.

6.3.3.4. Ja abu spēlētāju atvērtajās laimestu plāksnēs norādīti ekstra spēles simboli, tad katram no spēlētājiem jāizdara izvēle – piedalīties vai atteikties no dalības ekstra spēlē. Abiem spēlētājiem – vispirms Pirmajam spēlētājam un pēc tam Otrajam spēlētājam, jāinformē spēles vadītāju par savu izvēli – piedalīties vai atteikties no dalības ekstra spēlē. Informējot par savu izvēli piedalīties ekstra spēlē, Pirmais spēlētājs var uzreiz nosaukt, kuru ekstra spēles plāksni (plāksnes numuru) vēlēsies atvērt; vadītājs šo ekstra spēles plāksni var iezīmēt, bet nedrīkst atklāt, pirms Otrs spēlētājs nav izdarījis izvēli par dalību ekstra spēlē.

6.3.3.4.1. Ja viens no spēlētājiem piedalās ekstra spēlē, bet otrs spēlētājs atsakās no dalības ekstra spēlē, tad ekstra spēle tiek izspēlēta saskaņā ar punktu 6.3.3.2.2.

6.3.3.4.2. Ja abi spēlētāji piedalās ekstra spēlē, tad Pirmais spēlētājs (spēlētājs, kurš iepriekšējā izlozē tika izlozēts no komplektiem) izvēlas pirmais, kuru no sešām ekstra spēles plāksnēm atvērt, pēc tam Otrs spēlētājs izvēlas vienu no atlikušajām piecām ekstra spēles plāksnēm; spēlētājiem jānosauc ekstra spēles plākšņu numuri – no Nr. 1 līdz Nr. 6. Kad abi spēlētāji nosaukuši izvēlēto ekstra spēles plākšņu numurus, tad spēles vadītājs atver vispirms Pirmā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni un pēc tam Otrā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni.

 • A. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni “EUR 120” vai plāksni ar laimestu “EUR 350”, tad šis spēlētājs zaudē savā laimestu plāksnē atvērto laimesta summu un laimē attiecīgi EUR 120 vai EUR 350.
 • B. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “+ EUR 350”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 350 un laimē šo sasummēto laimesta summu.
 • C. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “+ EUR 750”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 750 un laimē šo sasummēto laimesta summu.
 • D. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “+ EUR 12 750”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 12 750 un laimē šo sasummēto laimesta summu.

Pēc abu spēlētāju izvēlēto ekstra spēles plākšņu atvēršanas tiek novērtēts spēles rezultāts. Uzvarētājs ir spēlētājs, kuram pēc ekstra spēles ir lielāka laimesta summa; spēlētājs laimē šo summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē laimesta summa, kāda viņam izveidojusies ekstra spēles rezultātā.

6.3.3.5. Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt laimestu, ko ir laimējis spēlē, vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”.

6.3.3.6. Ja spēlē nav uzvarētāja vai ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt laimestu un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “Dzeltenās spēles”.

6.3.4. Ja spēles uzvarētājs atsakās saņemt laimestu un izvēlas doties uz “Fināla spēli”, tad šis laimests tiek izlozēts kādam no TV auditorijas spēļu dalībniekiem. Izloze notiek pēc spēles “Fināla spēle” visu dalībnieku noskaidrošanas. Izloze tiek veikta saskaņā ar šo noteikumu 6.6. punktu no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri izlozes brīdī nav tikuši izlozēti.

6.3.5. Summu un matemātisko darbību izkārtojumu pa spēles iekārtas lauciņiem pirms katras izlozes nosaka kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” apstiprināta izlozes darba komisija, sastādot par to aktu. Maksimālais iespējamais “Zaļās spēles” laimests ir EUR 15 000, izņemot 6.5. punktā aprakstītajā gadījumā.

 

6.4. DZELTENĀ SPĒLE

6.4.1. “Dzeltenās spēles” laimestu izspēlē piedalās divi spēlētāji, izņemot 9. punktā noteiktajos gadījumos. Pirmais spēlētājs ir dalībnieks, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no 2. komplektu trauka biļešu komplektiem. Informācija par 2. komplektu trauka biļešu komplektiem norādīta šo noteikumu 7.2.2. punktā. Otrs spēlētājs tiek izlozēts no TV auditorijas spēļu dalībniekiem, spēles vadītājam pēc nejaušības principa izlozējot vienu kārtas numuru. Spēlē piedalās dalībnieks, kura numurs sakrīt ar izlozēto.

6.4.2. “Dzeltenās spēles” laimestu izspēlē tiek izmantota spēles iekārta, kas sastāv no Pirmā spēlētāja spēles laukuma, Otrā spēlētāja spēles laukuma un ekstra spēles laukuma. Katra spēlētāja spēles laukumā izvietotas sešas aizklātas numurētas laimestu plāksnes, kā arī ekstra spēles laukumā izvietotas sešas aizklātas numurētas ekstra spēles plāksnes.

6.4.2.1. Katra spēlētāja spēles laukumā zem laimestu plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietotas sekojošas laimestu summas:

1.

EUR 1000

2.

EUR 1500

3.

EUR 1700

4.

EUR 2000

5.

EUR 2300

6.

EUR 2500

 

6.4.2.2. Zem ekstra spēles plāksnēm aizklātā veidā nejaušā secībā izvietoti sekojoši laimesti un matemātiskās darbības, izņemot 6.5. punktā aprakstītajā gadījumā:

1.

EUR 120

2.

EUR 120

3.

- EUR 200

4.

+ EUR 500

5.

+ EUR 500

6.

+ EUR 12 500

 

6.4.2.3. Katra spēlētāja spēles laukumā trijās laimestu plāksnēs pēc nejaušības principa aizklātā veidā izvietoti trīs ekstra spēles simboli. Ekstra spēles simboli nekad nav izvietoti abu spēlētāju spēles laukumos pie vienām un tām pašām laimestu summām. Piemēram, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā pie laimesta summas EUR 1 000 ir izvietots ekstra spēles simbols, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā pie laimestu plāksnes EUR 1 000 nebūs izvietots ekstra spēles simbols, līdz ar to, ja Pirmā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 1 000, EUR 1 500 un EUR 1 700, tad Otrā spēlētāja spēles laukumā ekstra spēles simboli būs izvietoti laimestu plāksnēs ar summām EUR 2 000, EUR 2 300 un EUR 2 500.

6.4.3. Pirmais spēlētājs atver vienu aizklāto laimestu plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Pirmā spēlētāja spēles laukumā). Kad Pirmais spēlētājs atvēris laimestu plāksni, tad Otrais spēlētājs atver vienu aizklāto laimesta plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – savā spēles laukumā (Otrā spēlētāja spēles laukumā).

6.4.3.1. Ja pie abu spēlētāju atvērtajām laimestu plāksnēm nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā plāksnē.

6.4.3.2. Ja viena spēlētāja atvērtajā laimesta plāksnē norādīts ekstra spēles simbols, bet otra spēlētāja laimesta plāksnē nav norādīts ekstra spēles simbols, tad spēlētājs, kurš atvēris ekstra spēles simbolu, izvēlas, vai piedalīsies ekstra spēlē vai atteiksies no dalības ekstra spēlē.

6.4.3.2.1. Ja spēlētājs atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimestu plāksnē atvērtā naudas summa ir lielāka un viņš laimē šo naudas summu, bet otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un saņem to laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

6.4.3.2.2. Ja spēlētājs izvēlas piedalīties ekstra spēlē, tad spēlētājam jāizvēlas, kuru ekstra spēles plāksni – no Nr. 1 līdz Nr. 6 – atvērt. Spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni atver spēles vadītājs.

 • A. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “EUR 120”, tad spēlētājs zaudē laimestu plāksnē atvērto naudas summu un viņa laimests ir EUR 120. Spēlētājs kļūst par otrās vietas ieguvēju, bet otrs spēlētājs ir spēles uzvarētājs un ir laimējis laimestu, kas ir norādīts viņa laimesta plāksnē.
 • B. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “- EUR 200”, tad spēlētāja laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai tiek atņemti EUR 200 un viņa laimests ir summa, kas izveidojusies atņemšanas rezultātā. Piemēram, ja spēlētāja laimesta plāksnē ir norādīta naudas summa EUR 1500 un spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “- EUR 200”, tad viņa laimests ir EUR 1300. Spēlētāju laimestu summas tiek salīdzinātas pēc ekstra spēles izspēlēšanas – spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimesta summa ir lielāka; spēles uzvarētājs laimē šo laimesta summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē savu laimesta summu.
 • C. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 500”, tad spēlētāja laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai tiek pieskaitīti EUR 500 un viņa laimests ir summa, kas izveidojusies saskaitīšanas rezultātā. Piemēram, ja spēlētāja laimesta plāksnē ir norādīta naudas summa EUR 1500 un spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 500”, tad viņa laimests ir EUR 2000. Spēlētāju laimestu summas tiek salīdzinātas pēc ekstra spēles izspēlēšanas – spēles uzvarētājs ir spēlētājs, kura laimesta summa ir lielāka; spēles uzvarētājs laimē šo laimesta summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē savu laimesta summu. Ja pēc ekstra spēles izspēlēšanas abiem spēlētājiem ir vienādas laimestu summas, tad spēlē nav uzvarētāja un abi spēlētāji katrs laimē attiecīgo laimesta summu.
 • D. Ja spēlētājs atver ekstra spēles plāksni “+ EUR 12 500”, tad spēlētājs laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 12 500; spēlētājs ir laimējis šo sasummēto laimesta summu un ir spēles uzvarētājs. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē to naudas summu, kas ir norādīta viņa atvērtajā laimesta plāksnē.

Pēc ekstra spēles noslēguma tiek novērtēts spēles rezultāts. Uzvarētājs ir spēlētājs, kuram pēc ekstra spēles noslēguma ir lielāka laimesta summa; spēlētājs laimē šo summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē attiecīgi laimesta summu, kāda viņam izveidojusies pēc ekstra spēles (ja spēlētājs ir piedalījies ekstra spēlē) vai arī sākotnēji laimesta plāksnē norādīto summu (ja spēlētājs nav piedalījies ekstra spēlē). Ja abiem spēlētājiem pēc ekstra spēles noslēguma ir vienādas laimesta summas, tad spēlē nav uzvarētāja un katrs spēlētājs laimē to laimesta summu, kas viņam izveidojusies pēc ekstra spēles noslēguma.

6.4.3.3. Ja abiem spēlētājiem laimestu plāksnēs atvērtās summas ir vienādas un spēlētājs, kura laimesta plāksnē ir norādīts ekstra spēles simbols, atsakās piedalīties ekstra spēlē, tad spēlē nav uzvarētāja un abi spēlētāji katrs laimē to naudas summu, kuru ir atvēruši katrs savā laimesta plāksnē.

6.4.3.3.1. Ja abu spēlētāju atvērtajās laimestu plāksnēs norādīti ekstra spēles simboli, tad katram no spēlētājiem jāizdara izvēle – piedalīties vai atteikties no dalības ekstra spēlē. Abiem spēlētājiem – vispirms Pirmajam spēlētājam un pēc tam Otrajam spēlētājam, jāinformē spēles vadītāju par savu izvēli – piedalīties vai atteikties no dalības ekstra spēlē. Informējot par savu izvēli piedalīties ekstra spēlē, Pirmais spēlētājs var uzreiz nosaukt, kuru ekstra spēles plāksni (plāksnes numuru) vēlēsies atvērt; vadītājs šo ekstra spēles plāksni var iezīmēt, bet nedrīkst atklāt, pirms Otrs spēlētājs nav izdarījis izvēli par dalību ekstra spēlē.

6.4.3.3.2. Ja viens no spēlētājiem piedalās ekstra spēlē, bet otrs spēlētājs atsakās no dalības ekstra spēlē, tad ekstra spēle tiek izspēlēta saskaņā ar punktu 6.4.3.2.2.

6.4.3.3.3. Ja abi spēlētāji piedalās ekstra spēlē, tad Pirmais spēlētājs (spēlētājs, kurš iepriekšējā izlozē tika izlozēts no komplektiem) izvēlas pirmais, kuru no sešām ekstra spēles plāksnēm atvērt, pēc tam Otrs spēlētājs izvēlas vienu no atlikušajām piecām ekstra spēles plāksnēm; spēlētājiem jānosauc ekstra spēles plākšņu numuri – no Nr. 1 līdz Nr. 6. Kad abi spēlētāji nosaukuši izvēlēto ekstra spēles plākšņu numurus, tad spēles vadītājs atver vispirms Pirmā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni un pēc tam Otrā spēlētāja izvēlēto ekstra spēles plāksni.

 • A. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni “EUR 120”, tad šis spēlētājs zaudē savā laimestu plāksnē atvērto laimesta summu un laimē attiecīgi EUR 120.
 • B. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “- EUR 200”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai atņem EUR 200 un laimē šo laimesta summu, kas izveidojusies atņemšanas rezultātā.
 • C. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “+ EUR 500”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 500 un laimē šo sasummēto laimesta summu.
 • D. Ja kāds no spēlētājiem atver ekstra spēles plāksni, uz kuras norādīts “+ EUR 12 500”, tad šis spēlētājs savā laimesta plāksnē atvērtajai naudas summai pieskaita EUR 12 500 un laimē šo sasummēto laimesta summu.

Pēc abu spēlētāju izvēlēto ekstra spēles plākšņu atvēršanas tiek novērtēts spēles rezultāts. Uzvarētājs ir spēlētājs, kuram pēc ekstra spēles ir lielāka laimesta summa; spēlētājs laimē šo summu. Otrs spēlētājs ir otrās vietas ieguvējs un laimē to laimesta summu, kāda viņam izveidojusies pēc ekstra spēles izspēles. Ja abiem spēlētājiem pēc ekstra spēles noslēguma ir vienādas laimesta summas, tad spēlē nav uzvarētāja un katrs spēlētājs laimē to laimesta summu, kas viņam izveidojusies pēc ekstra spēles noslēguma.

6.4.3.4. Spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt laimestu, ko ir laimējis spēlē, vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”.

6.4.3.5. Ja spēlē nav uzvarētāja vai ja spēles uzvarētājs izvēlas saņemt laimestu un atsakās no dalības “Fināla spēlē”, tad “Fināla spēles” dalībnieks tiek izlozēts no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā TV izlozē nav tikuši izlozēti. Izloze notiek pēc “Dzeltenās spēles”.

6.4.4. Ja spēles uzvarētājs atsakās saņemt laimestu, ko uzkrājis spēles gaitā, un izvēlas doties uz “Fināla spēli”, tad šis laimests tiek izlozēts kādam no TV auditorijas spēļu dalībniekiem. Izloze notiek pēc spēles “Fināla spēle” visu dalībnieku noskaidrošanas. Izloze tiek veikta saskaņā ar šo noteikumu 6.6. punktu no tiem TV auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri izlozes brīdī nav tikuši izlozēti.

6.4.5. Summu un matemātisko darbību izkārtojumu pa spēles iekārtas lauciņiem pirms katras izlozes nosaka kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” apstiprināta izlozes darba komisija, sastādot par to aktu. Maksimālais iespējamais “Dzeltenās spēles” laimests ir EUR 15 000, izņemot 6.5. punktā aprakstītajā gadījumā.

6.5. Spēļu “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle” un “Dzeltenā spēle” ekstra spēļu papildus nosacījums

6.5.1. Katrā izlozē pēc nejaušības principa viena “Sarkanās spēles” ekstra spēles plāksne vai viena “Zaļās spēles” ekstra spēles plāksne, vai viena “Dzeltenās spēles” ekstra spēles plāksne tiek aizstāta ar plāksni, kas apzīmē laimestu “automašīna Škoda Kamiq Ambition 1,0 TSI 81kW 7-p.DSG ar papildus naudas laimestu EUR 10 251,12; laimesta kopējā vērtība EUR 36 068,12(turpmāk tekstā – “automašīna”). Ja kāds no “Sarkanā spēles”, “Zaļā spēles” vai “Dzeltenā spēles” dalībniekiem atver ekstra spēlē plāksni ar laimestu “automašīna”, tad šis spēlētājs ir attiecīgās spēles uzvarētājs un laimē laimestu “automašīna”; spēles uzvarētājs var izvēlēties saņemt laimestu “automašīna”, vai atteikties no tā un doties uz “Fināla spēli”. 

6.5.2. To, kuras spēles ekstra spēles vienu no plāksnēm aizstās plāksne “automašīna”, pirms katras izlozes nosaka kārtējās skaitļu izlozes “SuperBingo” apstiprināta izlozes komisija, sastādot par to aktu.

6.6. FINĀLA SPĒLE

6.6.1. “Fināla spēlē” piedalās četri dalībnieki - spēļu “Krāsu rats”, “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle” un “Dzeltenā spēle” uzvarētāji. Ja kāds no iepriekš nosaukto spēļu uzvarētājiem ir atteicies no dalības “Fināla spēlē”, trūkstošie dalībnieki tiek izlozēti pēc nejaušības principa, spēles vadītājam izvelkot attiecīgo skaitu aizklātu numuru no tiem numuriem, kuru īpašnieki šīs izlozes TV auditorijas spēlēs nav tikuši izlozēti. Tiesības piedalīties “Fināla spēlē” iegūst tas vai tie spēlētāji, kuru numuri sakrīt ar izlozēto (-ajiem). “Fināla spēlē” var piedalīties arī mazāks dalībnieku skaits par četriem, atbilstoši 9. punktā noteiktajam. 

6.6.2 “Fināla spēles” norise

6.6.2.1. Laimestu noteikšanā tiek izmantoti:

6.6.2.1.1.  12 aizklāti atverama tipa uzraksti, no kuriem 11 ir cipari – 0; 0; 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9, un viens “Lielā laimes rata” simbols.

6.6.2.1.2.   3 papildus aizklāti atverama tipa uzraksti ar cipariem – 0; 0; 2.

Spēlētājiem, tādā secībā, kādā viņi spēles gaitā nokļuva vai tika izlozēti uz “Fināla spēli” (pirmie spēļu uzvarētāji un tad izlozētie (ja tādi ir)), jāizvēlas trīs aizklātus uzrakstus no 12 aizklātiem uzrakstiem (atbilstoši punktam 6.6.2.1.1) un brīvi izvēlētā secībā tie jāsakārto uz “Fināla spēles” letes vienā horizontālā līnijā. Spēles vadītājs atver katra spēlētāja izvēlētos aizklātos uzrakstus. Spēlētājs, kuram vienā no uzrakstiem ir “Lielā laimes rata” simbols, ir spēles uzvarētājs un iegūst tiesības griezt “Lielo laimes ratu”. Atlikušie trīs spēlētāji, kuriem visos trīs uzrakstos ir cipari, turpina spēli un izvēlas katrs vēl vienu uzrakstu no 3 papildus aizklātajiem uzrakstiem (atbilstoši punktam 6.6.2.1.2.) un novieto to priekšā savai trīs ciparu kombinācijai. Katrs spēlētājs saņem naudas laimesta summu, ko veido katra spēlētāja četru ciparu kombinācija (no kreisās uz labo pusi). Piemēram, ja cipari ir 2; 5; 3; 4, tad laimesta summa EUR 2534, bet ja cipari ir 0; 5; 3; 4, tad laimesta summa EUR 534. Ja kāda spēlētāja laimesta summa ir mazāka par EUR 120, tad viņš papildus atvērtajam laimestam saņem “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 120. 

 

6.7. PĀRSTEIGUMU SPĒLE

6.7.1. Ja kāds no auditorijas spēļu: “Krāsu rats”, “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle” un/vai “Dzeltenā spēle” uzvarētājiem ir atteicies no laimesta un izvēlējies piedalīties “Fināla spēlē”, tad šie laimesti tiek izlozēti tiem spēlētājiem, kuri šajā izlozē nav tikuši izlozēti. No tiem auditorijas spēļu dalībniekiem, kuri šajā izlozē nav tikuši izlozēti nevienai auditorijas spēlei, pēc nejaušības principa no trauka ar aizklātiem numuriem izlozē attiecīgi tik numurus, cik ir laimestu. Pirmā izlozētā numura īpašnieks saņem pēc kārtas pirmo laimestu (pirmo laimestu, no kura kādā no spēlēm atteicās uzvarētājs); otrā izlozētā numura īpašnieks – pēc kārtas otro laimestu utt., kamēr visi laimesti ir izlozēti. Izloze notiek pēc spēles “Fināla spēle” visu dalībnieku noskaidrošanas. Daļa vai visi “Pārsteigumu spēles” laimesti var tikt neizspēlēti, atbilstoši 9. punktā aprakstītajam.

 

6.8. LIELAIS LAIMES RATS

6.8.1. “Fināla spēles” dalībnieks, kurš atklāja uzrakstu ar “Lielā laimes rata” simbolu, piedalās spēlē “Lielais laimes rats”. Spēlētājs piedalās spēlē, griežot “Lielo laimes ratu”.

6.8.2. Griežot “Lielo laimes ratu”, tam ir jāveic vismaz viens pilns apgrieziens. Ja griežot rats neveic pilnu apgriezienu, šis grieziens tiek anulēts un spēlētājam rats jāgriež atkārtoti. Spēlētājs saņem laimestu, kas izvietots sektorā, kurā apstājusies rata “mēlīte”.

6.8.3. Spēles laukums ir rats, kas sadalīts 40 sektoros. Katrā sektorā ir ievietots laimests.

6.8.4. Spēles “Lielais laimes rats” iekārtas sektoros izvietoti šādi laimesti sekojošā secībā:

Nr.

Laimesta vērtība, EUR

Laimests

1.

3 000,00

EUR 3 000

2.

33 101,45

OPEL Mokka Comfort 100HP Turbo MT6ar papildus naudas laimestu EUR 9 331,45

3.

3 000,00

EUR 3 000

4.

31 440,58

Volkswagen T-CROSS LIFE SO 1,0TSI 95H 5G ar papildus naudas laimestu EUR 8 816,58

5.

3 000,00

EUR 3 000

6.

31 007,25

Škoda Fabia HB Ambition 1,0 TSI 81 Kw 7-p. DSG ar papildus naudas laimestu EUR 8 682,25

7.

3 000,00

EUR 3 000

8.

36 555,07

ŠKODA Kamiq Ambition 1.0 TSI 81kW 6-p.man ar papildus naudas laimestu EUR 10 402,07

9.

3 000,00

EUR 3 000

10.

38 884,06

MAZDA 3 2,0 (150 HP) M HYBRID E-SKYACT IV-G VISION PLUS AT ar papildus naudas laimestu EUR 11 124,06

11.

3 000,00

EUR 3 000

12.

31 440,58

Volkswagen T-CROSS LIFE SO 1,0TSI 95H 5G ar papildus naudas laimestu EUR 8 816,58

13.

3 000,00

EUR 3 000

14.

33 101,45

OPEL Mokka Comfort 100HP Turbo MT6ar papildus naudas laimestu EUR 9 331,45

15.

3 000,00

EUR 3 000

16.

35 705,80

FORD ECOSPORT B515 5 DOOR 1,0L ECOBOOST 125PS A6 FWD 6-SPEED AUTOMATIC ar papildus naudas laimestu EUR 10 138,80

17.

3 000,00

EUR 3 000

18.

20 000,00

EUR 20 000

19.

3 000,00

EUR 3 000

20.

31 007,25

Škoda Fabia HB Ambition 1,0 TSI 81 Kw 7-p. DSG ar papildus naudas laimestu EUR 8 682,25

21.

3 000,00

EUR 3 000

22.

35 705,80

FORD ECOSPORT B515 5 DOOR 1,0L ECOBOOST 125PS A6 FWD 6-SPEED AUTOMATIC ar papildus naudas laimestu EUR 10 138,80

23.

3 000,00

EUR 3 000

24.

33 101,45

OPEL Mokka Comfort 100HP Turbo MT6ar papildus naudas laimestu EUR 9 331,45

25.

3 000,00

EUR 3 000

26.

36 555,07

ŠKODA Kamiq Ambition 1.0 TSI 81kW 6-p.man ar papildus naudas laimestu EUR 10 402,07

27.

3 000,00

EUR 3 000

28.

31 440,58

Volkswagen T-CROSS LIFE SO 1,0TSI 95H 5G ar papildus naudas laimestu EUR 8 816,58

29.

3 000,00

EUR 3 000

30.

31 007,25

Škoda Fabia HB Ambition 1,0 TSI 81 Kw 7-p. DSG ar papildus naudas laimestu EUR 8 682,25

31.

3 000,00

EUR 3 000

32.

38 884,06

MAZDA 3 2,0 (150 HP) M HYBRID E-SKYACT IV-G VISION PLUS AT ar papildus naudas laimestu EUR 11 124,06

33.

3 000,00

EUR 3 000

34.

20 000,00

EUR 20 000

35.

3 000,00

EUR 3 000

36.

35 705,80

FORD ECOSPORT B515 5 DOOR 1,0L ECOBOOST 125PS A6 FWD 6-SPEED AUTOMATIC ar papildus naudas laimestu EUR 10 138,80

37.

3 000,00

EUR 3 000

38.

41 117,39

Volkswagen Taigo 1,0TSI 110zS(81kW) DSG ar papildus naudas laimestu EUR 11 816,39

39.

3 000,00

EUR 3 000

40.

31 007,25

Škoda Fabia HB Ambition 1,0 TSI 81 Kw 7-p. DSG ar papildus naudas laimestu EUR 8 682,25

 

6.9. AUDITORIJAS BONUSA LAIMESTS

6.9.1. Tie spēlētāji, kuri ir piedalījušies kādā TV auditorijas spēlē un laimējuši laimestu, kas mazāks par EUR 120, papildus spēlē laimētajam laimestam saņem “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 120.

6.9.3. Dalībnieki, kas ieguvuši tiesības piedalīties auditorijas spēlēs, reģistrējoties pa telefonu dalībai TV izlozē vai izlozēti no komplektiem šajos noteikumos noteiktajā kārtībā, bet nav ieradušies uz izlozi un/vai zaudējuši tiesības piedalīties izlozē, atbilstoši šo noteikumu 5. punktā noteiktajam, laimē “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 120.

7. BIĻEŠU KOMPLEKTU IZLOZES

7.1. Kārtējā dalībnieku izlozē piedalās komplekti, kas saņemti VAS “Latvijas Loto” līdz tekošās nedēļas piektdienai plkst. 14.00; pēc plkst. 14.00 saņemtie komplekti, piedalās nākamajā pēc kārtas izlozē. Uz iesūtītā vai iesniegtā komplekta vienas no biļetēm/kvīts jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, pilsēta vai apdzīvota vieta un tālruņa numurs, uz visām pārējām biļetēm/kvīts jānorāda vārds, uzvārds. Visi komplekti pirms izlozes tiek pārbaudīti un uzskaitīti. Ja uz vismaz vienas komplekta biļetes/kvīts nav norādīts dalībnieka vārds, uzvārds un telefona numurs, tad komplekts tiek brāķēts un izlozē nepiedalās. Komplekti ar nepilnīgi vai neskaidri norādītiem spēlētāja datiem var tikt uzskatīti par nederīgiem un izlozē nepiedalās. Ja dalībai izlozē no komplektiem tiek izlozēta persona, kura nav sasniegusi vismaz 18 gadu vecumu, to izlozē var pārstāvēt (piedalīties izlozē) tās likumiskais pārstāvis. Katrs komplekts piedalās tikai vienā izlozē.

7.2. Komplektu izlozes tiek veiktas no diviem izlozes traukiem: 1. komplektu trauka un 2. komplektu trauka.

7.2.1. 1.komplektu traukā ievietoti sekojoši dalībai auditorijas spēlēs iesūtīti biļešu komplekti:

 • A. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām trijām momentloterijas “Sapnis” biļetēm;
 • B. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām sešām momentloterijas “Moments” biļetēm;
 • C. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām sešām momentloterijas “Moments 7777” biļetēm;
 • D. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām trijām momentloterijas “Safīrs” biļetēm;
 • E. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Gadalaiki” biļetes;
 • F. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Mode” biļetes;
 • G. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām trijām momentloterijas “Monētas” biļetēm.
 • H. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “500 biļetes;
 • I. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Bingo” biļetes.
 • J. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušas vienas momentloterijas “Četri gadalaiki” biļetes.

“SuperBingo” kvītij jābūt iegādātai tekošajā kalendārajā gadā. Dalībai spēles dalībnieka izlozē tiek pieņemtas nelaimējušas “SuperBingo” kvītis un momentloteriju biļetes, kas iegādātas LOTO tirdzniecības vietās vai internetā - www.latloto.lv, iLOTO. Dalībnieku izlozes tiek veiktas no visu desmit veidu komplektiem kopā.

7.2.1.1. No 1. komplektu trauka tiek veikta attiecīgi nākamās izlozes auditorijas spēļu sekojošu dalībnieku izloze sekojošā secībā:

I. Auditorijas spēles “Krāsu rats” dalībnieka izloze saskaņā ar punktu 6.1.1.;

II. Auditorijas spēles “Sarkanā spēle” dalībnieka izloze saskaņā ar punktu 6.2.1.;

III. “7. un 8. dalībnieka izloze” saskaņā ar punktu 3.2.

7.2.2. 2.komplektu traukā ievietoti sekojoši dalībai auditorijas spēlēs iesūtīti biļešu komplekti:

 • A. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “Varis” biļetēm;
 • B. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “2 IESPĒJAS LAIMĒT!” biļetēm;
 • C. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām četrām momentloterijas “Veiksme” biļetēm.
 • D. Komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un vienas nelaimējušas skaitļu izlozes “Loto 5” kvīts vismaz EUR 4 (četru euro) vērtībā;
 • E. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām četrām momentloterijas “7-11-21” biļetēm.
 • F. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “Vizma” biļetēm;
 • G.  komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “2 IESPĒJAS LAIMĒT, 2022!” biļetēm;
 • H. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušu vienu momentloterijas “MONOPOLY” biļeti.
 • I. komplekti, kas sastāv no nelaimējušas skaitļu izlozes “SuperBingo” kvīts ar vismaz vienu spēles variantu un nelaimējušām divām momentloterijas “ Akmens. Šķēres. Papīrīt`s biļetēm.

“SuperBingo” un  “Loto 5” kvītij jābūt iegādātai tekošajā kalendārajā gadā. Dalībai spēles dalībnieka izlozē tiek pieņemtas nelaimējušas “SuperBingo”, “Loto 5” kvītis un momentloteriju biļetes, kas iegādātas LOTO tirdzniecības vietās vai internetā - www.latloto.lv, iLOTO. Dalībnieku izlozes tiek veiktas no visu deviņu veidu komplektiem kopā.

7.2.2.1. No 2.komplektu trauka tiek veikta attiecīgi nākamās izlozes auditorijas spēļu sekojošu dalībnieku izloze sekojošā secībā:

I. Auditorijas spēles “Zaļā spēle” dalībnieka izloze saskaņā ar punktu 6.3.1.;

II. Auditorijas spēles “Dzeltenā spēle” dalībnieka izloze saskaņā ar punktu 6.4.1.

7.3. Šajos noteikumos noteiktos biļešu komplektus dalībai kārtējās “SuperBingo” TV izlozes spēlēs izmantojot iLOTO var pieteikt līdz katras nedēļas piektdienai plkst. 14.00, www.latloto.lv iLOTO, “Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā” (sadaļa “Mani kuponi”). Spēlētāja pieteikto komplektu no iLOTO reģistrētajām biļetēm/kvīts izdrukā un sagatavo VAS “Latvijas Loto”. Izmantojot iLOTO, pieteikt komplektu dalībai izlozē var tikai iLOTO reģistrētas personas, kuras sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu. Izlozei netiek pieņemtas spēlētāju veiktās iLOTO biļešu izdrukas.

7.4. Ja piektdiena ir valsts noteikta brīvdiena, tad komplekti tiek pieņemti līdz iepriekšējās darba dienas pirms izlozes dienas plkst. 14.00.

7.5. Iesūtot biļešu komplektu uz “SuperBingo” TV auditorijas spēlēm, spēlētājs piekrīt šiem noteikumiem un izlozes norises procedūrai.

7.6. Dalībai TV auditorijas spēlēs komplektos tiek pieņemtas tikai eiro sēriju momentloteriju biļetes.

7.7. Dalībnieks, kurš iesniedz/iesūta kvīšu/biļešu komplektu izlozei, piekrītot šiem noteikumiem, ir informēts, ka:

7.7.1. personas dati, kas norādīti uz komplekta, tiek nodoti “Latvijas Loto” un apstrādāti pamatojoties uz Latvijas Republikā un Eiropas savienībā spēkā esošo normatīvo aktu prasībām, lai pārbaudītu komplektu atbilstību šajos noteikumos noteiktajām prasībām un sagatavotu tos izlozei, kā arī dalībnieku/laimētāju noteikšanai un identificēšanai, laimesta noformēšanai;

7.7.2. uz izlozētā komplekta norādītais vārds, uzvārds, pilsētas vai citas apdzīvotas vietas nosaukums un/vai telefona numura pirmie četri cipari tiek publicēti izlozēšanas un/vai laimesta iegūšanas gadījumā.

7.8. Ja dalībnieks, kurš izlozēts no biļešu komplektiem uz nākamo izlozi dalībai kādā no TV auditorijas spēlēm, tiek izlozēts atkārtoti dalībai kādā citā no nākamās izlozes TV auditorijas spēlēm, tad tiek veikta atkārtota dalībnieka lozēšana.

7.9. Tuvāko darba dienu laikā pēc izlozes līdz piektdienai - dienai pirms izlozes, VAS “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar dalībnieku, kurš iepriekšējā “SuperBingo” TV izlozē tika izlozēts no iesūtītajiem biļešu komplektiem dalībai kādā no auditorijas spēlēm, un informē par dalību izlozē un izlozes norisi.

7.9.1 Ja iesūtītais komplekts sastāv no biļetēm/kvītīm, kas iegādātas tirdzniecības vietās, tad “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar dalībnieku pa tālruni, kas norādīts uz izlozētā komplekta. Gadījumā, ja neizdodas sazināties ar izlozēto spēlētāju, tiek gaidīts zvans (uz tālruņa numuru 67227681) no izlozētā spēlētāja. Ja uz iesūtītā komplekta nav norādīts telefona numurs (ir norādīts tikai vārds, uzvārds un pilna adrese), tad spēlētāja pienākums ir pašam sazināties ar “Latvijas Loto”, zvanot pa tālruņa nr. 67227681.

7.9.2. Ja izlozētais komplekts iesūtīts dalībai izlozē no iLOTO, tad “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar izlozēto spēlētāju, sūtot e-pasta vēstuli uz spēlētāja iLOTO profilā norādīto e-pasta adresi un nosūtot paziņojumu uz spēlētāja iLOTO profilu. Ja spēlētājs savā iLOTO profilā ir norādījis tālruņa numuru, tad “Latvijas Loto” pārstāvis sazinās ar spēlētāju pa norādīto tālruni un informē par dalību izlozē un izlozes norisi. Ja spēlētājs nesaņem e-pasta vēstuli un/vai iLOTO paziņojumu un/vai telefona zvanu, tad spēlētāja pienākums ir pašam sazināties ar “Latvijas Loto”, zvanot pa tālruņa nr. 67227681.

7.9.3. Neskaidrību gadījumos par komplektu izlozi spēlētājiem jāsazinās ar “Latvijas Loto” elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi izlozes@latloto.lv, vai zvanot pa tālruņa nr. 67227681.

7.10. Ja uz izlozētā biļešu komplekta nav norādīts dalībnieka vārds, uzvārds, tālruņa numurs vai cita informācija, lai sazinātos ar spēlētāju, vai arī šī norādītā informācija nav salasāma vai ir nepilnīga, tad šī komplekta izloze netiek uzskatīta par notikušu un notiek atkārtoti, kamēr izlozēts komplekts ar pilnīgiem un salasāmi norādītiem datiem.

8. LAIMESTU NOFORMĒŠANA

8.1. TV auditorijas spēļu laimestus var pieteikt 30 dienu laikā pēc izlozes VAS “Latvijas Loto” birojā, Meistaru ielā 19, Rīgā, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimētājiem, kuri izlozei piereģistrējās ar LOTO tirdzniecības vietā nopirktu kvīti (sakrita TV izlozes cipari), piesakot laimestu, jāiesniedz šī “SuperBingo” kvīts, kuru spēlētājs pa tālruni piereģistrēja TV izlozei ar TV izlozes cipariem.

8.2. Laimestus noformē un izmaksā Latvijas Republikas Azartspēļu un izložu likumā un citos uz laimestu izmaksu attiecināmajos Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un saskaņā ar VAS “Latvijas Loto” valsts mēroga skaitļu izlozes “SuperBingo” noteikumiem, kas apstiprināti Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā un publicēti www.latloto.lv.

8.2.1. Spēlētāji, kuriem atbilstoši šo noteikumu 6.9.3. punktam ir tiesības saņemt “Auditorijas bonusa laimestu” EUR 120, to var pieteikt arī attālināti, sazinoties ar VAS “Latvijas Loto” pa tālruni 67227681 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30. Kārtība laimestu pieteikšanai attālināti pieejama www.latloto.lv.

8.3. Laimests “automašīna” tiek izsniegts 30 dienu laikā kopš laimesta noformēšanas brīža. No laimesta “automašīna” pirms laimesta izmaksas tiek ieturēts nodoklis normatīvos aktos noteiktajā kārtībā un apjomā. Laimests “automašīna” ir mantas laimests un tā vērtība netiek izmaksāta naudā.

9. NOSACĪJUMI GADĪJUMOS, JA KĀDS NO AUDITORIJAS DALĪBNIEKIEM NEIERODAS UZ TV IZLOZI VAI CITU IEMESLU DĒĻ ZAUDĒ TIESĪBAS PIEDALĪTIES TV AUDITORIJAS SPĒLĒS

9.1. Katrā TV izlozē piedalās 12 auditorijas spēļu dalībnieki, atbilstoši šo noteikumu punktiem 3.1., 3.2. un 3.3. Spēlētāji var zaudēt tiesības piedalīties izlozē, atbilstoši šo noteikumu 5. punktā noteiktajam.

9.1.1. Ja kāds no spēļu “Krāsu rats”, “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle” un “Dzeltenā spēle” spēlētājiem, kas iepriekšējā izlozē tika izlozēti no komplektiem dalībai attiecīgā spēlē, zaudē tiesības piedalīties izlozē, atbilstoši šo noteikumu 5. punktā noteiktajam, tad attiecīgajā spēlē piedalās tikai viens spēlētājs, kurš tiek izlozēts no TV auditorijas spēļu dalībniekiem, spēles vadītājam pēc nejaušības principa izlozējot vienu kārtas numuru. Šajā gadījumā spēles notiek sekojoši:

9.1.1.1. “Krāsu rats” – spēlē piedalās viens dalībnieks, kurš griež ratu (ratam jāveic vismaz viens apgrieziens) un laimē laimestu, kas norādīts rata sektorā, kurā apstājusies rata “mēlīte”. Spēlētājs var izvēlēties saņemt spēlē laimēto laimestu, vai atteikties no tā un piedalīties “Fināla spēlē”;

9.1.1.2. “Sarkanā spēle”, “Zaļā spēle” un “Dzeltenā spēle” – attiecīgajā spēlē piedalās viens dalībnieks, kurš Otrā spēlētāja spēles laukumā atver vienu no sešām laimestu plāksnēm. Ja plāksnē norādīts ekstra spēles simbols, tad spēlētājs izvēlas – piedalīties vai atteikties no dalības ekstra spēlē. Ja spēlētājs izvēlas piedalīties ekstra spēlē, tad spēlētājs atver vienu no sešiem attiecīgās spēles ekstra spēle aizklātajiem laukumiem. Spēlētājs laimē laimestu, kas norādīts viņa atvērtajā laimesta plāksnē (ja nenotiek ekstra spēle) vai laimestu, kāds tas izveidojies pēc ekstra spēles (ja ekstra spēle notiek). Spēlētājs var izvēlēties saņemt spēlē laimēto laimestu, vai atteikties no tā un piedalīties “Fināla spēlē”.

9.1.2. Ja kādā izlozē kāds viens vai vairāki no dalībniekiem ar auditorijas Nr. 1 – Nr. 8 zaudē tiesības piedalīties izlozē, tad attiecīgajā izlozē piedalās mazāk par divpadsmit dalībniekiem un līdz ar to netiek izspēlēts attiecīgi viens vai vairāki “Pārsteigumu spēles” laimesti, sākot ar mazākās vērtības laimestu. Ja attiecīgajā izlozē nav “Pārsteigumu spēles” laimestu vai trūkstošo dalībnieku ir vairāk, nekā šajā izlozē ir “Pārsteigumu spēles” laimestu, tad attiecīgi tiek samazināts “Fināla izlozes” dalībnieku skaits. Ja tiek samazināts “Fināla izlozes” dalībnieku skaits, tad no “Fināla izlozes” tiek izņemts attiecīgs skaits punktos 6.6.2.1.1. un 6.6.2.1.2. aprakstīto aizklāto atverama tipa uzrakstu, sākot ar mazākās vērtības uzrakstiem.

Piemēri gadījumiem, ja tiek samazināts “Fināla izlozes” dalībnieku skaits:

 • A. Ja “Fināla izlozē” piedalās trīs dalībnieki, tad no “Fināla izlozes” tiek izņemti aizklātā tipa uzraksti “0”, “0” un “1” no 6.6.2.1.1. punktā aprakstītajiem aizklātā tipa uzrakstiem un “0” no 6.6.2.1.2. punktā aprakstītajiem aizklātā tipa uzrakstiem;
 • B. Ja “Fināla izlozē” piedalās divi dalībnieki, tad no “Fināla izlozes” tiek izņemti aizklātā tipa uzraksti  “0”, “0”, “1”, “2”, “3” un “4” no                            6.6.2.1.1. punktā aprakstītajiem aizklātā tipa uzrakstiem un “0” un  “0” no 6.6.2.1.2. punktā aprakstītajiem aizklātā tipa uzrakstiem;
 • C. Ja dalībai “Fināla izlozē” atlicis viens dalībnieks, tad “Fināla izloze” nenotiek un šis dalībnieks automātiski iegūst tiesības piedalīties spēlē “Lielais laimes rats”;

9.1.3. Ja dalībai “Fināla izlozē” nav atlicis neviens dalībnieks, tad “Fināla izloze” nenotiek un no esošajiem auditorijas spēļu dalībniekiem (tai skaitā tiem, kas jau laimējuši kādu auditorijas spēļu laimestu šajā izlozē) spēles vadītājs pēc nejaušības principa izlozē vienu dalībnieku, kurš piedalās spēlē “Lielais laimes rats”.

9.2. Situācijā, ja vēl vairāk dalībnieku, nekā augstāk aprakstīts, zaudē tiesības piedalīties izlozē, lēmumu par izlozes norisi un laimestu izspēli pieņem attiecīgās izlozes darba komisija, konsultējoties ar VAS “Latvijas Loto” vadību.

10. CITI NOTEIKUMI

10.1. Laimestu izkārtojumu spēļu iekārtās nodrošina un TV auditorijas spēļu rezultātus ar aktu fiksē skaitļu izlozes “SuperBingo” izlozes komisija, kas tiek apstiprināta ar VAS “Latvijas Loto” rīkojumu.

10.2. Lai reģistrētos dalībai auditorijas spēlēs un kļūtu par vienu no sešiem punktā 3.1. minētajiem auditorijas spēļu dalībniekiem attiecīgi nākamajā “SuperBingo” izlozē, spēlētājam, kuram uz “SuperBingo” kvīts esošā TV izlozes ciparu kombinācija ir sakritusi ar kādu no šajā TV izlozē izlozētajām TV ciparu kombinācijām, nekavējoties pēc TV ciparu kombinācijas pārraidīšanas TV izlozē, ir jāzvana pa reģistrācijas tālruni 67224906 un jāreģistrējas. Lai reģistrētos, spēlētājam jānosauc TV izlozes ciparu kombinācija, savas kvīts numurs, kurā norādīta izlozētā TV izlozes ciparu kombinācija, vārds, uzvārds, pilsēta vai apdzīvota vieta un tālruņa numurs. Ja telefona saruna ar spēlētāju pārtrūkst pirms spēlētājs nosaucis visu reģistrācijai nepieciešamo informāciju, tad spēlētājs ir reģistrēts dalībai auditorijas spēlēs tikai gadījumā, ja, pirms saruna ir pārtrūkusi, spēlētājs ir nosaucis visu kvīts numuru, kurā ir norādīta TV ciparu kombinācija, un līdz ar to reģistrators ir pārliecinājies, ka spēlētajam ir tiesības reģistrēties dalībai auditorijas spēlēs un telefona sarunas laikā reģistrators spēlētājam ir apstiprinājis, ka reģistrācijas sarakstā ir šāds kvīts numurs. Šajā gadījumā spēlētājam pēc reģistrācijas noslēguma jāsazinās ar VAS “Latvijas Loto” pa telefona numuru 67227681 un jānosauc visa pārējā augstāk aprakstītā informācija. Ja telefona saruna ar spēlētāju pārtrūkst pirms spēlētājs nosaucis visu kvīts numuru un līdz ar to reģistrators nevar pārliecināties, ka spēlētājam ir tiesības reģistrēties dalībai auditorijas spēlēs, tad spēlētājs netiek uzskatīts par reģistrētu dalībai auditorijas spēlēs. Ja reģistrators, paceļot klausuli un uzsākot sarunu ar spēlētāju, jebkādu iemeslu, tai skaitā sakaru traucējumu dēļ, nedzird vai ļoti slikti dzird spēlētāja sarunu, tad administrators vismaz 30 sekundes gaida un mēģina uzsākt sarunu ar spēlētāju. Ja pēc vismaz 30 sekunžu gaidīšanas saruna netiek uzsākta, administrators atvieno šo zvanu un turpina pieņemt citus zvanus.

10.3. VAS “Latvijas Loto” apstrādā spēlētāju personas datus spēlētāju identificēšanas un noteikšanas, laimestu noformēšanas, izmaksāšanas un klientu izpētes vajadzībām, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības vai attiecīgi citu Latvijas Republikā spēkā esošu normatīvu aktu un/vai Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti prasības.

10.4. Reģistrējoties dalībai izlozē (pa tālruni un klātienē izlozes dienā) un piedaloties TV izlozē, tās dalībnieks apliecina, ka piekrīt:

10.4.1. šiem noteikumiem un izlozes norises procedūrai;

10.4.2. personas datu nodošanai “Latvijas Loto” un apstrādei dalībnieku/laimētāju noteikšanai un identificēšanai, laimesta noformēšanai, pamatojoties uz normatīvo aktu prasībām;

10.4.3. piedalīties publiskā izlozē, kas tiek pārraidīta televīzijā, atbilstoši Latvijas Republikas “Azartspēļu un izložu likuma” 60. panta prasībām par valsts mēroga izložu laimestu publisku izspēli. Iepazīstoties ar šiem noteikumiem dalībnieks/spēlētājs tiek informēts, ka “SuperBingo” TV izlozes laikā nofilmētais materiāls, tai skaitā, visi izlozes dalībnieki, dalībnieku vārdi, uzvārdi, tiek publiskots izlozes “SuperBingo” TV pārraidēs, kā arī var tikt izmantots citās izlozes “SuperBingo”, kā arī citās VAS “Latvijas Loto” publiski organizētajās TV reklāmās un publiskojamos materiālos un sociālajos tīklos.

10.5. Lai nodrošinātu netraucētu skaitļu izlozes “SuperBingo” TV izlozes ierakstu un auditorijas spēļu norisi, “SuperBingo” izlozes darba komisija nereģistrē un pēc reģistrēšanās neielaiž filmēšanas studijā personas, kuras:

 • A. atrodas manāmā alkohola, narkotisko vai citu vielu izraisītā reibuma stāvoklī;
 • B. uzvedas neadekvāti, agresīvi, nepieņem spēles kārtību, ignorē jebkura izlozes darba komisijas pārstāvja aizrādījumus;
 • C. ģērbušās netīrās, smakojošās (darba) drēbēs, saskarsmē ar kurām var tikt nosmērēts pārējo auditorijas spēļu dalībnieku apģērbs vai traucēta labsajūta;
 • D. nokavējušas reģistrāciju izlozes dienā no plkst. 12.00 līdz 12.30.

10.6. Šie noteikumi stājas spēkā ar to apstiprināšanas brīdi Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā. Šī spēļu perioda noteikumi ir spēkā līdz jauna spēļu perioda apstiprināšanai Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.

10.7. Šie noteikumi ir pieejami VAS “Latvijas Loto” interneta adresē latloto.lv un tirdzniecības vietu LOTO termināļos. Izlozes dalībnieku tiesības un pienākums ir sekot līdzi šajos noteikumos izdarītajiem grozījumiem un publicētajiem noteikumiem.

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...