cart
Pirkt biļeti
Cena:
1
Cena:
Lielākais momentloteriju laimests Latvijā

Pērle ir Latvijas Loto organizēta valsts mēroga momentloterija, kas ar 4 spēļu palīdzību aizved aizraujošā ceļojumā pērļu meklēšanas pasaulē. Vēl nekad Latvijas momentloteriju vēsturē galvenais laimests nav sasniedzis ceturtdaļmiljonu, taču tieši Pērle piedāvā to laimēt. Turklāt sērijā ir divi lielie laimesti un virkne citu lielisku laimestu, tāpēc tā var kļūt par ļoti iekārojamu dāvanu.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kur var iegādāties jauno momentloteriju?

  • Loterijas biļetes ir iespējams iegādāties visās loterijas biļešu tirdzniecības vietās, t.sk. veikalos un Latvijas Pastā, ievērojot Covid-19 saslimstības ierobežošanai spēkā esošās prasības tirdzniecības vietu darbam un pircēju apkalpošanai. Digitāli Pērli iespējams iegādāties visur, kur viedierīces sasniedz latloto.lv interneta vietni.

 • Vai Pērlei ir nelaimējušo biļešu papildspēle?

  • Jā, momentloterijai tiks organizēta papildspēle. Saglabā iegādātās, nelaimējušās momentloterijas biļetes, jo reģistrēt biļetes papildspēlei būs iespējams no 2021. gada 10. decembra.
 • Vai no lielā laimesta tiek ieturēts nodoklis?

  • Vienreizēji izložu laimesti līdz 3000€ (ieskaitot) ar nodokli aplikti netiek, bet laimesta daļai virs 3000€ tiek piemērots nodoklis. Vairāk par nodokli no laimesta iepazīsties šeit.

 • Kur varu saņemt laimestu, ja esmu laimējis, spēlējot tirdzniecības vietā?

  • Laimestus līdz 100€ izmaksā uzreiz pēc biļetes pārbaudes LOTO terminālī momentloterijas tirdzniecības vietās, iesniedzot laimējušo biļeti. Laimestus 500€ izmaksā uzreiz pēc biļetes pārbaudes LOTO terminālī VAS Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, iesniedzot laimējušo biļeti. Laimestus sākot no 3000€ pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681 var pieteikt VAS Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30, iesniedzot laimējušo biļeti un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Vairāk informācijas šeit. Laimestus 500€ un 3000€ iespējams noformēt arī attālināti. Vairāk informācijas šeit. Laimests 250000€ tiek noformēts, pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681 laimētājam personīgi ierodoties VAS Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 09.00 līdz 17.30, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Vairāk informācijas šeit.

 • Kur varu saņemt laimestu, spēlējot internetā?

  • Laimesti līdz 500€ pēc spēlētāja izvēles tiek pārskaitīti uz spēlētāja iLOTO Lietotāja profilā norādīto bankas konta numuru nākamajā darba dienā vai uzreiz uz spēles kontu. Laimesti 3000€ tiek pārskatīti uz spēlētāja iLOTO Lietotāja profilā norādīto bankas konta numuru trīs darba dienu laikā pēc laimesta noformēšanai nepieciešamās informācijas saņemšanas no spēlētāja. Laimests 250000€ tiek noformēts, pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681 laimētājam personīgi ierodoties VAS Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 09.00 līdz 17.30, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Vairāk informācijas šeit.

 • Kāds ir kopējais biļešu skaits sērijā?

  • Pērles pirmajā sērijā ir 600 000 biļešu. Visa sērija ir sadalīta starp tirdzniecības kanāliem – internetu latloto.lv un tirdzniecības vietām. Līdz ar to visas laimestu grupas ir sadalītas proporcionāli nodrukātajām un biļetēm internetā.

 • Kāds ir kopējais laimestu fonds? 

  • Momentloterijas Pērle kopējais laimestu fonds ir 66% jeb 3,96 miljoni eiro. Vairāk informācijas par laimestu grupām var uzzināt šeit.
Pilni noteikumi
Īsie spēles noteikumi

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...