cart
Pirkt biļeti
Cena:
1
Cena:
Īsie spēles noteikumi
Vienā Miljons sērijā - divi galvenie laimesti

Momentloterija Miljons - krāšņa, iekārojama un pārsteigumiem bagāta dāvana svētkos. Momentloterijas galvenais laimests ir viens miljons eiro, tāpēc biļetes nokasīšanas process būs īpaši aizraujošs - vai biļetē atklāsies miljons eiro?

Iespaidīgajā biļetē ir četras spēles, kurās var laimēt līdz pat 20 laimestiem. Miljons loterijas biļete var atnest laimestu no 20 līdz vienam miljonam eiro, turklāt lielo laimestu laimēs divi veiksminieki. 

Momentloterijai tiks organizēta arī papildspēle, kurai būs iespējams reģistrēt visas nelaimējušās momentloterijas biļetes.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Kur var iegādāties jauno momentloteriju?

  • Loterijas biļetes ir iespējams iegādāties visās loterijas biļešu tirdzniecības vietās, t.sk. veikalos un Latvijas Pastā. Digitāli Miljonu iespējams iegādāties visur, kur viedierīces sasniedz latloto.lv interneta vietni.

 • Vai Miljonam ir nelaimējušo biļešu papildspēle?

  • Jā, momentloterijai tiek organizēta papildspēle.
 • Vai no lielā laimesta tiek ieturēts nodoklis?

  • Vienreizēji izložu laimesti līdz 3000€ (ieskaitot) ar nodokli aplikti netiek, bet laimesta daļai virs 3 000€ tiek piemērots nodoklis. Vairāk informācijas šeit.

 • Kā varu saņemt laimestu, spēlējot tirdzniecības vietā?

  • Laimestus līdz 100€ izmaksā uzreiz pēc biļetes pārbaudes LOTO terminālī momentloterijas tirdzniecības vietās, iesniedzot laimējušo biļeti. 200€ laimestus izmaksā uzreiz pēc biļetes pārbaudes LOTO terminālī Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19, iesniedzot laimējušo biļeti. Laimestus no 1000€ pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681 var pieteikt Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.30, iesniedzot laimējušo biļeti un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Laimestu 1000€ pēc iespējas var izmaksāt arī skaidrā naudā Latvijas Loto veikalā, Rīgā, Meistaru ielā 19. Laimestus no 200€ līdz 3000€ iespējams noformēt arī attālināti. Vairāk informācijas par attālinātu laimestu pieteikšanu šeit.

 • Kā varu saņemt laimestu, spēlējot internetā?

  • Laimesti līdz 2000€ pēc spēlētāja izvēles tiek pārskaitīti uz spēlētāja iLOTO Lietotāja profilā norādīto bankas konta numuru nākamajā darba dienā vai uzreiz uz spēles kontu. Laimesti no 2000€ līdz 3000€ tiek pārskatīti uz spēlētāja iLOTO Lietotāja profilā norādīto bankas konta numuru trīs darba dienu laikā pēc laimesta noformēšanai nepieciešamās informācijas saņemšanas no spēlētāja. Laimests 1000000€ tiek noformēts, pēc iepriekšēja pieraksta pa telefonu 67227681 laimētājam personīgi ierodoties Latvijas Loto birojā, Rīgā, Meistaru ielā 19, darba dienās no plkst. 09.00 līdz 17.30, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
 • Kāds ir kopējais biļešu skaits un laimestu fonds sērijā?

  • Miljons vienā sērijā ir 1000000 biļešu. Biļetes tiek sadalītas starp tirdzniecības kanāliem – internetu latloto.lv un tirdzniecības vietām. Līdz ar to visas laimestu grupas ir sadalītas proporcionāli nodrukātajām biļetēm un biļetēm internetā. Momentloterijas Miljons vienas sērijas kopējais laimestu fonds ir 70% jeb 14 miljoni eiro. Vairāk informācijas par laimestu grupām var uzzināt šeit.

Pilni noteikumi

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...