Latvijas Loto Labo mērķu programma

Mēs sniedzam cilvēkiem augstākās klases spēles iespēju sociāli atbildīgā veidā, un mūsu loterijās iegūst visi - daži laimestus, bet visi - jauku izklaidi un apziņu, ka palīdz finansēt projektus, kas svarīgi mums visiem Latvijā.

Ņemot vērā grozījumus Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likumā, kas stājās spēkā 2024. gada 1. janvārī, informējam, ka VAS Latvijas Loto dāvinājumu (ziedojumu) piešķiršana tiks izskatīta pēc gada pārskata par 2023. gadu apstiprināšanas.

1. Programmas mērķis.

1.1. Iespēju robežās finansiāli un materiāli atbalstīt Latvijas Loto izvirzītās prioritātes:

  • bērnu veselības aizsardzība;
  • bērnu sociālā labklājība;
  • bērnu izglītības līmeņa celšana;
  • bērnu izglītošana un izglītošanās kultūras jomā;
  • talantīgo bērnu izglītībai un talanta attīstīšanai;
  • azartspēļu atkarīgo pacientu diagnostikas, ārstēšanas, psihiatrijas programmu un rehabilitācijas atbalstam un ar to saistīto vajadzību sekmīgākai nodrošināšanai.

1.2. Bērni ir valsts nākotne. Palīdzība sevišķi ir nepieciešama tiem bērniem, kuriem dzīve jau no mazotnes sagādājusi raizes – bāreņiem un bērniem ar īpašām vajadzībām. Atbalsts nepieciešams arī jaunajiem talantiem, kuriem dažkārt pietrūkst līdzekļu, lai attīstītu un pilnveidotu savas spējas sportā, mūzikā, mākslā u.tml.

1.3.Latvijas Loto akcentē, ka pret loteriju spēlēšanu ir jāattiecas atbildīgi, izmantojot šai izklaidei tikai brīvos līdzekļus un paturot prātā, ka laimesta iespēja ir balstīta uz veiksmi, kas nav paša spēlētāja ietekmējama un kontrolējama. Latvijas Loto apzinās, ka tā pamatdarbība – izložu organizēšana, loteriju biļešu tirdzniecība var tieši vai netieši ietekmēt ievainojamo spēlētāju (nepilngadīgie; personas ar zemiem ienākumiem; pārdevēji; tirdzniecības aģenti; personas, kas cieš no azartspēļu atkarības (piespiedu spēlētāji); cilvēki, kas neko nezina par problemātisku spēlēšanu) veselības stāvokli, ja tie ir pārlieku aizrāvušies ar spēlēšanu, nejūt mēru un tas negatīvi ietekmē viņu un līdzcilvēku dzīvi. Šī iemesla dēļ par vienu no atbalstāmajām prioritātēm ir izvirzīta atbalsta sniegšana šo personu ārstēšanai.

1.4. Realizējot Labo mērķu programmu, tiek ievēroti nesavtīguma, godprātības, caurspīdīguma un ilgtspējīgas darbības principi.

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2023.gadā

 

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2022.gadā

 

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2021.gadā

 

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2020.gadā

 

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2019.gadā

 

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2018.gadā 

 

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2017. gadā

 

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2016. gadā

 

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2015. gadā

 

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2014. gadā

 

VAS Latvijas Loto ziedojumi 2013. gadā 

 

 SIA "LatLoto Nams" ziedojumus nav veicis un neplāno  to darīt.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...