VAS Latvijas Loto misija


Mēs sniedzam cilvēkiem augstākās klases spēles iespēju sociāli atbildīgā veidā, kur ieguvējs ir ikviens – daļa gūst laimestus, bet visi – jauku izklaidi un apziņu, ka ar viņu līdzdalību tiek finansēti projekti, kas nozīmīgi katram no mums Latvijā”.

Latvijas Loto ir Pasaules Loteriju Asociācijas (World Lottery Association) un tās Eiropas sekcijas - Eiropas Loteriju asociācijas (European Lotteries) biedrs. Būšana lielāko Eiropas loteriju biedru vidū ir nodrošinājusi pastāvīgu Latvijas Loto attīstību, ļaujot sasniegt visaugstākos darbības kvalitātes standartus, ko apliecina starptautiskie ISO un WLA (World Lottery Association) sertifikāti.

VAS Latvijas Loto vērtības

1. Drošība.

Labi izveidota, uzturēta un pārvaldīta informācijas drošības sistēma ļauj uzņēmumam sasniegt savus biznesa mērķus ar drošām un profesionālām metodēm, būt atpazīstamam spēlētāju vidū kā uzņēmumam ar augstu reputāciju. 
VAS Latvijas Loto nodrošina klientiem augstu drošības pakāpi datu pieņemšanā, apstrādāšanā, nodošanā un saglabāšanā. Uzņēmums nepārtraukti ievēro un kontrolē datu neizmainību, datu integritāti, datu slepenību un algoritmu korektumu. Lai nodrošinātu spēļu organizēšanu, atbilstoši augstākajiem standartiem VAS Latvijas Loto ir sertificēta ar ISO 27001:2013 – Informācijas drošības vadības sistēmas standarta sertifikātu un WLA/SCS:2016 (Pasaules loteriju asociācijas) Drošības kontroles standarta sertifikātu.

2. Kvalitāte.

VAS Latvijas Loto piedāvā saviem klientiem esošos produktus, nepārtraukti veicot to servisa kvalitātes uzlabošanu un diferenciāciju, kā arī sekojot līdzi klientu vēlmēm, ieviešot tirgū jaunus produktus. Savas darbības nepārtrauktu pilnveidošanu kvalitātes jomā VAS Latvijas Loto apstiprina ar iegūto ISO 9001:2015 Starptautisko Kvalitātes valdības sistēmas standarta sertifikātu.

3. Darbinieki.

Augsti kvalificēti, zinoši darbinieki ir mūsu galvenā vērtība. Profesionāla vietējā un ārvalstu pieredze, nepārtraukta attīstība kopīgo mērķu sasniegšanai ir mūsu darbinieku galvenā īpašība. Mūsu veiksmes atslēga ir zināšanas, profesionālisms un godīgums.

4. Sociālā atbildība.

Kā Eiropas loteriju asociācijas biedrs, VAS Latvijas Loto savā darbībā ievēro Eiropas loteriju asociācijas vērtības, kas atbalsta ilgtspējīgo spēļu politiku, balstītu uz solidaritātes (naudas līdzekļu novirzīšanu sabiedrības labklājībai), integritātes (Eiropas Savienības dalībvalstu likumdošanas ievērošana), subsidiaritātes (Eiropas Savienības dalībvalsts organizē un kontrolē loterijas un azartspēles, saskaņā ar valsts tradīcijām un kultūru, lai nodrošinātu spēlētāju aizsardzību pret atkarību, krāpšanu un naudas atmazgāšanu) un piesardzības (ierobežojot nekontrolētu azartspēļu attīstību) principiem. 
Pasaules loteriju asociācija ir piešķīrusi Latvijas Loto sertifikātu par atbilstību sociāli atbildīgu spēļu organizēšanas standarta prasībām augtākajā, ceturtajā līmenī.

Eiropas Loteriju asociācija ir VAS Latvijas Loto piešķīrusi Atbildīgas spēles sertifikātu par atbilstību EL/RGS (Eiropas loteriju Atbildīgas spēles standarta) sertifikācijas ietvara prasībām.

5. Inovācijas un tehnoloģijas.

Latvijas Loto darbība balstās uz mūsdienīgām telekomunikācijām un IT tehnoloģijām. Mēs nepārtraukti sekojam līdzi aktuālām tendencēm loteriju jomā un jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem, ieviešot vislabākos loteriju un darba procesu risinājumus.

Lai nodrošinātu uzņēmuma pašnovērtējumu, nepārtrauktu attīstību, labās prakses apzināšanu un ieviešanu uzņēmuma darbībā, atbilstoši augstākminētajai Latvijas Loto misijai un vērtībām, VAS Latvijas Loto piedalās ikgadējā iniciatīvas Ilgtspējas indekss novērtējumā.

Latvijas Loto trīs gadus pēc kārtas - 2011., 2012. un 2013. gadā -  ieguva apbalvojumu par atbilstību Ilgtspējas indekss Sudraba kategorijai, kas apliecināja uzņēmuma darbības ilgtspēju un augstos korporatīvās atbildības standartus. 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā kapitālsabiedrība ieguva apbalvojumu par atbilstību Zelta kategorijai. 2018., 2019. un 2020.gadā kapitālsabiedrība ieguva apbalvojumu par atbilstību Platīna kategorijai. Iniciatīvas skaidrojumā ir norādīts, ka uzņēmumi ar Platīna statusu darbībā ir pilnībā integrējuši korporatīvo atbildību, un tajos noteikti atbildīgie gan valdes, gan izpildītāju līmenī. Šajos uzņēmumos notiek sistemātiska datu vākšana un ietekmes novērtēšana. Tie par savu darbību atskaitās ar augsta līmeņa caurskatāmību un ietekmes auditorijas iesaisti, un to publiskotos datus ir apstiprinājis ārējs auditors. 

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas sniedz vērtējumu par uzņēmumu, balstoties uz starptautiski atzītu metodoloģiju, tādējādi palīdzot Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus tas sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā.

VAS “Latvijas Loto” vispārējais stratēģiskais mērķis, komercdarbības veids un stratēģiskie darbības virzieni un mērķi

VAS "Latvijas Loto" saistītās sabiedrības SIA "LatLoto Nams" stratēģiskie mērķi un darbības virzieni

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...