• Mūsu pašu loterija, kurā ieguvēji esam mēs visi.
  • Mūsu pašu talanti, mūsu iedvesma radīt un mācīties.
  • Mūsu pašu sportiskie, mūsu dzinulis paveikt vairāk.
  • Mūsu pašu laimesti, mūsu pašu prieks un pacilātība.
Klikšķini uz attēla un skaties video stāstu!
Mūsu pašu loterija – ko tas nozīmē?

Latvija seko labās prakses piemēriem, kā tas ir Eiropas ziemeļvalstīs, ASV, Vācijā un citviet, kur valsts mēroga loteriju organizēšanu īsteno valsts īpašumā esošs uzņēmums. Lielākā daļa no peļņas nonāk valsts budžetā, ļaujot loterijām kļūt par nozīmīgu instrumentu sabiedrības vajadzību piepildīšanai.

Tas nozīmē to, ka no katras loterijas, ko piedāvā VAS Latvijas Loto, labums tiek mums visiem un ikvienam no mums. Jā, arī Tev. Tāpēc arī sakām - mūsu pašu loterija!

Ko tā spēj, lasi tālāk.

Vai zināji?

2023. gadā 82% no katra valsts mēroga loterijās ieguldītā eiro atgriezās pie Latvijas iedzīvotājiem izmaksāto laimestu un valsts un pašvaldību budžetā veikto iemaksu veidā (saskaņā ar neauditētiem 2023. gada pārskata datiem).
Katrs laimētājs tos izmanto pēc saviem ieskatiem, bet prieks ir liels un īsts. Vai zināji, ka 2023. gada aprīlī pirmo reizi momentloterijā tika laimēts 1 miljons eiro?
Pēc neauditētiem datiem VAS Latvijas Loto pienesums valsts budžetā (nodokļi, nodevas, dividendes) 2023. gadā bija 20,4 miljoni eiro. Trim valsts mēroga izlozēm ir noteikti sabiedriskā labuma mērķi – Simtgades loterijas ietvaros tās ir stipendijas spožākajiem vidusskolu absolventiem, savukārt Sporta loterija un interaktīvā izloze Sporto visi palīdz atbalstīt sporta dzīvi skolās.
Loterijas biļetes ir jāsaražo, jānogādā tirdzniecības vietās un interneta veikalā, un par tām jāpastāsta, piemēram, plakātos, radio reklāmās un svētdienu rītos tik iecienītajā SuperBingo raidījumā. Šeit jāmin arī Labo mērķu programma, kuras prioritāte ir atbalsts bērnu labklājībai, veselības aizsardzībai un izglītībai.
Paldies mūsu sadarbības partneriem, kas palīdz biļetēm nonākt pie pircējiem!

To spēj mūsu pašu loterija!

Pierakstīties jaunumiem

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...