Klikšķini uz attēla un skaties video stāstu!
Mūsu pašu loterija – ko tas nozīmē?

Latvija seko labās prakses piemēriem, kā tas ir Eiropas ziemeļvalstīs, ASV, Vācijā un citviet, kur valsts mēroga loteriju organizēšanu īsteno valsts īpašumā esošs uzņēmums. Lielākā daļa no peļņas nonāk valsts budžetā, ļaujot loterijām kļūt par nozīmīgu instrumentu sabiedrības vajadzību piepildīšanai.

Tas nozīmē to, ka no katras loterijas, ko piedāvā VAS Latvijas Loto, labums tiek mums visiem un ikvienam no mums. Jā, arī Tev. Tāpēc arī sakām - mūsu pašu loterija!

  • Mūsu pašu loterija, kurā ieguvēji esam mēs visi.
  • Mūsu pašu talanti, mūsu iedvesma radīt un mācīties.
  • Mūsu pašu sportiskie, mūsu dzinulis paveikt vairāk.
  • Mūsu pašu laimesti, mūsu pašu prieks un pacilātība.
To spēj mūsu pašu loterija!

Ir pilnīgi skaidrs, kas notiek tajā mirklī, kad savās rokās redzi laimējušu loterijas biļeti. Bet arī tad, ja biļete nav laimējusi, ir labi zināt – tai ir spēks nest labumu visai sabiedrībai un panākt, ka labas lietas notiek!

Par loterijas biļetēm iztērētā nauda atbalsta skolas un absolventus, palīdz piepildīt labus mērķus un idejas. Un galu galā tā nonāk mūsu valsts un pašvaldību budžetā – 2022. gadā tie bija 19 miljoni eiro!

Vai zināji?

2022. gadā 82% no katra valsts mēroga loterijās ieguldītā eiro atgriezās pie Latvijas iedzīvotājiem izmaksāto laimestu un valsts un pašvaldību budžetā veikto iemaksu veidā (saskaņā ar 2022. gada pārskata rezultātiem).
Katrs laimētājs tos izmanto pēc saviem ieskatiem, bet prieks ir liels un īsts. Vai zināji, ka 2023. gada aprīlī pirmo reizi momentloterijā tika laimēts 1 miljons eiro?
2022. gadā kopējais VAS “Latvijas Loto” pienesums valsts budžetā (nodokļi, nodevas, dividendes) bija 19 miljoni eiro! Trim valsts mēroga izlozēm ir noteikti sabiedriskā labuma mērķi – Simtgades loterijas ietvaros tās ir stipendijas spožākajiem vidusskolu absolventiem, savukārt Sporta loterija un interaktīvā izloze Sporto visi palīdz atbalstīt sporta dzīvi skolās.
Loterijas biļetes ir jāsaražo, jānogādā tirdzniecības vietās un interneta veikalā, un par tām jāpastāsta, piemēram, plakātos, radio reklāmās un svētdienu rītos tik iecienītajā SuperBingo raidījumā. Šeit jāmin arī Labo mērķu programma, kuras prioritāte ir atbalsts bērnu labklājībai, veselības aizsardzībai un izglītībai.
Paldies mūsu sadarbības partneriem, kas palīdz biļetēm nonākt pie pircējiem!
Pierakstīties jaunumiem

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...