VAS “Latvijas Loto” privātuma un sīkdatņu lietošanas politika

Sīkdatņu izmantošanas mērķis.

VAS „Latvijas Loto” interneta vietnēs  tiek izmantotas Google Analytics sīkdatnes. To izmantošana uzskatāma par personas datu apstrādi. Tā tiek veikta  ar mērķi uzlabot sniegto esošo un jaunveidojamo pakalpojumu kvalitāti.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu mājas lapas apmeklēšanas laikā. Nākamajā reizē, apmeklējot attiecīgo vietni, pārlūkprogramma lasa sīkdatni un nodod informāciju atpakaļ tīmekļa vietnei vai elementam, kas sākotnēji iestatīja sīkdatni.

Sīkdatnes ļauj interneta vietnes serveriem atpazīt apmeklētāju, kad tas piekļūst vietnei, un ļauj automātiski pielāgot saturu atbilstoši apmeklētāja vajadzībām. Sīkdatņu izmantošana cita starpā palīdz pakalpojumu sniedzējam uzzināt par interneta vietnes apmeklētāju vajadzībām. Tie nodrošina arī vietnes izmantošanas statistikas datus, kas tiek izmantoti, lai novērtētu tās darbības rezultātus un uzlabotu tos. Sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu interneta vietnes apmeklētāja ierīcei.

Lai uzzinātu vairāk par šīm tehnoloģijām un to, kā tās darbojas, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iepazīties, apmeklējot vietni  www.allaboutcookies.org.

Kā darbojas šajā lapā izmantotās Google Analytics sīkdatnes?

Šajā mājaslapā tiek izmantotas uzņēmuma Google Inc.(1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA Google Inc.)  programmas Google Analytics radītas teksta sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt apmeklētāju darbības Latvijas Loto vietnēs. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām interneta vietnēs.

Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat Latvijas Loto vietnes, tiek nosūtīta uz Google serveriem ārvalstīs (kuri var neatrasties Latvijā vai Eiropas Savienībā) un tiek tur saglabāta. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem (https://www.google.com/intl/lv/policies/terms/) un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem (http://www.google.com/analytics/terms/us.html ), Google Inc. minēto informāciju izmantos, lai VAS „Latvijas Loto” varētu izvērtēt, kā Jūs lietojat interneta vietni,  kā arī sagatavotu pārskatus par visu vietņu lietotāju aktivitātēm vietnēs.

Jūsu IP adrese, pielietojot IP- anonimizāciju (dzēšot jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu, kā arī IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestatot uz nulli), Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā tiek apstrādāta saīsinātā veidā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. Google izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. Google nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir Google rīcībā.

VAS „Latvijas Loto” šīs  sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešajai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par interneta vietņu apmeklētājiem.

Kā ierobežot vai noņemt sīkdatnes no Jūsu ierīces?

Jūs varat neatļaut savu datu apstrādi Google Analytics veiktās informācijas vākšanas ietvaros, lejuplādējot un aktivizējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881 vai http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hj=de) papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics

Kas ir veiktspējas/analītiskās sīkdatnes?

Latvijas Loto vietnēs  tiek izmantotas  Veiktspējas/analītiskās sīkdatnes, kas uzkrāj informāciju par to, kā apmeklētāji lieto interneta vietni, piemēram, lai noteiktu kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, kā arī, lai noskaidrotu, vai apmeklētāji saņem paziņojumus par kļūdām.

Veiktspējas/analītisko sīkdatņu veidi.

Nosaukums

Mērķis

Atrašanās (derīguma termiņš)

Izcelsme

_ga

Google Analytics (analytics.js) unikālo apmeklējumu uzskaite

2 gadi

latloto.lv

_gat

Google Analytics (analytics.js) pieprasījumu biežuma regulēšana

10 minūtes

latloto.lv

__utma

Google analytics (ga.js) unikālo apmeklējumu uzskaite

2 gadi

latloto.lv

__utmt

Google analytics (ga.js) pieprasījumu biežuma regulēšana

10 minūtes

latloto.lv

__utmb

Google analytics (ga.js) pirmā apmeklējuma identificēšana

30 minūtes

latloto.lv

__utmz

Google analytics (ga.js) apmeklējuma izcelsmes identificēšana.

6 mēneši

latloto.lv

Kā ierobežot vai  dzēst sīkdatnes no Jūsu ierīces?

Mēs neizmantojam sīkdatnes, lai vāktu personīga rakstura informāciju. Tomēr, ja vēlaties ierobežot vai bloķēt šīs interneta vietnes iestatītos sīkfailus, vai dzēst jau izveidotos sīkfailus, to varat izdarīt, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Jūsu pārlūkprogrammas palīdzības funkcijā vai mobilā tālruņa rokasgrāmatā jābūt norādītam, kā to izdarīt.

Ja vēlaties saņemt plašus norādījumus par to, kā noņemt sīkdatnes citās pārlūkprogrammās, tos ir iespējams iegūt, apmeklējot tīmekļa vietni www.aboutcookies.org. Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet visas sīkdatnes, dažu tīmekļa vietņu funkcionalitāte var tikt zaudēta vai izpildīties nepilnīgi.

Mūsu privātuma politikas izmaiņas

Jebkādas turpmākās izmaiņas mūsu sīkdatņu lietošanas politikā tiks publicētas šajā lapā. Lūdzu, regulāri pārbaudiet mūsu mājas lapā publicēto sīkdatņu izmantošanas un privātuma politiku par jebkuriem atjauninājumiem vai veiktajām izmaiņām.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €