Sīkdatņu lietošanas noteikumi

Sīkdatņu izmantošanas mērķis

VAS „Latvijas Loto” (Reģ. Nr. 40003083998, Meistaru iela 19, Rīga, LV-1050) vietnē  www.latloto.lv (tālāk tekstā- Interneta vietne) tiek izmantotas sīkdatnes ar mērķi nodrošināt Interneta vietnes funkcionalitāti, iegūt informāciju par Interneta vietnes lietotāja sesiju, kā lietotājs izmanto vietni, kā arī lai iegūtu analītisku pārskatu par to, kā darbojas interneta vietne un piedāvātu lietotājam pielāgotus reklāmas materiālus.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora vai mobilās ierīces atmiņu Interneta vietnes apmeklēšanas laikā. Nākamajā reizē, apmeklējot Interneta vietni, pārlūkprogramma lasa sīkdatni un nodod informāciju atpakaļ vietnei vai elementam, kas sākotnēji iestatīja sīkdatni.

Sīkdatnes ļauj Interneta vietnes serveriem atpazīt apmeklētāju, kad tas piekļūst vietnei, un ļauj automātiski pielāgot saturu atbilstoši apmeklētāja vajadzībām. Sīkdatņu izmantošana, cita starpā, palīdz VAS „Latvijas Loto” uzzināt par Interneta vietnes apmeklētāju vajadzībām un piedāvāt tiem atbilstošu reklāmu. Tās nodrošina arī vietnes izmantošanas statistikas datus, kas tiek izmantoti, lai novērtētu vietnes darbības rezultātus un uzlabotu tos. Sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu Interneta vietnes apmeklētāja ierīcei.

Vairāk informācijas par šīm tehnoloģijām un to, kā tās darbojas, kā arī - kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, Jūs varat iegūt, apmeklējot vietni  www.allaboutcookies.org.

Nolūki, kādiem tiek izmantotas sīkdatnes:

  • Interneta vietnes lietotāju sesiju pārvaldībai un lietotāju autentifikācijai;
  • Ar Interneta vietnes izmantoto sīkdatņu palīdzību iespējams identificēt nesankcionētu piekļuvi Interneta vietnes datiem, kas nav publiski pieejami;
  • Interneta vietnes lietošanas statistikas iegūšanai un analīzei, lai secīgi nodrošinātu uz Interneta vietnes apmeklētāju veikto darbību analīzi balstītu pastāvīgu Interneta vietnes darbības uzlabošanu;
  • Interneta vietnes apmeklētājiem pielāgotas reklāmas izveidei.

Google Analytics sīkdatņu izmantošana

Izmantojot Google Analytics sīkdatnes Interneta vietnē, tiek izmantotas uzņēmuma Google Inc. programmas Google Analytics radītas sīkdatnes, kas ļauj analizēt Interneta vietnes apmeklētāju darbības.

Interneta vietnes apmeklētāju IP adreses, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsinātas Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodotas apstrādei uz Google Inc. serveriem.

Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem (https://policies.google.com/terms?hl=lv) un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem (https://www.google.com/analytics/terms/us.htmlGoogle Inc. šo informāciju izmanto, lai nodrošinātu Interneta vietnei informāciju par lietotāju aktivitātēm tīmekļa vietnē un sniegtu citus ar tīmekļa vietnes izmantošanu saistītus pakalpojumus.

VAS "Latvijas Loto" šīs sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešajai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par interneta vietnes www.latloto.lv apmeklētājiem. 

Citu trešo pušu sīkdatnes interneta vietnē

Šajā Interneta vietnē ir integrētas trešajām pusēm piederošas sīkdatnes. Šie trešo pušu pakalpojumu sniedzēji var izvietot sīkdatnes Interneta vietnē, kad jūs to apmeklējat, un tādējādi iegūt informāciju par faktu, ka esat apmeklējuši šo Interneta vietni. Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par to, kā šīs trešās puses izmanto sīkdatnes, aicinām apmeklēt šo trešo pušu interneta vietnes.

No trešo pušu sīkdatnēm VAS „Latvijas Loto” izmanto:

  • Google Analytics, kas izmanto sīkdatnes statistikas datu ievākšanai pēc lietotāja mājaslapas apmeklējuma. Šis rīks ļauj izprast mūsu apmeklētāju uzvedību lapā un iegūt informāciju par mājaslapas apmeklētājiem apkopotā veidā;
  • YouTube izmanto sīkdatnes, lai iestrādātu Interneta vietnē videoklipus no VAS „Latvijas Loto” YouTube kanāla, izmantojot YouTube uzlabotu privātuma režīmu. Sīkdatnes var tikt iestatītas, tiklīdz jūs noklikšķināt uz YouTube video atskaņotāja. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet https://support.google.com/youtube/answer/171780?hl=en-GB.
  • CloudFare sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu atsevišķus klientus koplietojamas IP adreses ietvaros un piemērotu drošības iestatījumus katram lietotājam. Tas neatbilst nevienam Interneta vietnes lietojumprogrammas lietotāja ID un neuzglabā personiski identificējamu informāciju.

Ja esat nolēmuši ierobežot šo sīkdatņu izmantošanu vai esat atsaukuši sniegto piekrišanu, jūs varēsiet izmantot tikai Interneta vietnes funkcijas, kuru lietošanai nav nepieciešamas konkrētās sīkdatnes. Šajā gadījumā jums nebūs pieejamas Interneta vietnes sadaļas, kurās var būt iekļauts trešo pušu saturs un kurās tādēļ atrodas trešo pušu sīkdatnes.

Sīkdatnes, kas tiek izmantotas interneta vietnē

Nosaukums

Mērķis

Dzīves laiks

_ga

Izmanto, lai atšķirtu lietotājus

2 gadi

_gid

Izmanto, lai atšķirtu lietotājus

24 stundas

__cfduid

Sīkdatne tiek izmantota, lai identificētu interneta vietnes lietotāju koplietojamas IP adreses ietvaros un piemērotu drošības iestatījumus katram interneta vietnes lietotājam. Šī sīkdatne neuzglabā personiski identificējamu informāciju.

4 nedēļas

VISITOR_INFO1_LIVE

Sīkdatne tiek izmantota, lai iestrādātu Interneta vietnē videoklipus no VAS „Latvijas Loto” YouTube kanāla, izmantojot YouTube uzlabotu privātuma režīmu. 

5 mēnešus

GPS

Sīkdatne tiek izmantota, lai nodrošinātu unikālu ID lietotāju izsekošanu, pamatojoties uz viņu ģeogrāfisko atrašanās vietu.

30 minūtes

YSC

Sīkdatne tiek izmantota, lai izsekotu izvietoto video skatījumiem.

N/A

IDE

Sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu informāciju par to, kā lietotājs izmanto interneta vietni un jebkuru citu reklāmu pirms vietnes apmeklēšanas. To izmanto, lai lietotājiem parādītu reklāmas, kas viņiem ir atbilstošas ​​atbilstoši lietotāja profilam.

1 gads

_gat

Google Analytics (analytics.js) pieprasījumu biežuma regulēšana

10 minūtes

__utma

Google analytics (ga.js) unikālo apmeklējumu uzskaite

2 gadi

__utmt

Google analytics (ga.js) pieprasījumu biežuma regulēšana

10 minūtes

__utmb

Google analytics (ga.js) pirmā apmeklējuma identificēšana

30 minūtes

__utmz

Google analytics (ga.js) apmeklējuma izcelsmes identificēšana

6 mēneši


Apmeklējot Interneta vietni, apmeklētājs tiek informēts par sīkdatņu izmantošanu, tai skaitā par šiem noteikumiem. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, Interneta vietnes apmeklētājs apstiprina, ka ir iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas noteikumiem, un tiem piekrīt. Attiecīgi sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir Interneta vietnes apmeklētāja piekrišana.

 Atteikšanās no sīkdatnēm

Interneta vietnes apmeklētāji var atteikties no sīkdatnēm, kas tiek izmantotas Interneta vietnē noņemot atzīmi pie zemāk norādīto sīkdatņu kategorijām un saglabājot izmaiņas

Tehniskās sīkdatnes

Tehniskās sīkdatnes palīdz attēlot lietotāja interneta vietnes saturu lietotāja ierīcē. Ar tehnisko sīkdatņu palīdzību tiek nodrošināta Interneta vietnes funkcionalitāte.

Funkcionālās sīkdatnes

Funkcionālās sīkdatnes ir paredzēti, lai uzlabotu Interneta funkcionalitāti, un nodrošinātu lietotāja Interneta vietnes apmeklējumu pēc iespējas ērtāku.

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas, lai iegūtu informāciju par interneta vietnes lietotāju, lai pēc iespējas efektīvāk varētu pielāgot Interneta vietnes darbību lietotāja vajadzībām un vēlmēm.

Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes tie izmantotas, lai individualizētu lietotāja pārlūkošanas pieredzi un lietotājam rādāmo saturu, kā arī rādītu piedāvājumus, kas būtu aktuāli tieši lietotājam.
Saglabāts

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...