04.06.2019, 13:50

10 000€ laimestā dalīsies ar tuvākajiem

Aizvadītajā nedēļas nogalē kāda rīdziniece Simtgades loterijā laimēja 10 000€. Laimīgā biļete iegādāta iLoto, veiksmes simbols: Margrietiņa.

Sieviete stāsta, ka aizvadītajā piektdienā tieši vēlējusies iegādāties margrietiņu pušķi, taču nav bijusi mierā ar ziedu cenām, tāpēc pie sevis noteikusi: "Vēlāk."

Šis "vēlāk" pienācis svētdienā, kad sieviete iLoto iegādājusies vienu Simtgades loterijas biļeti. Tur arī bija margrietiņa un zem tās - 10 000€. Sieviete atklāj, ka savai veiksmei uzreiz nav spējusi noticēt, dažādos veidos fotografējusi ekrānu un pētījusi to gan ar brillēm, gan bez.

Laimētāja stāsta, ka ir "regulāra, taču prātīga" loteriju spēlētāja. Viņai ir savs iecienīto loteriju loks – Loto 5, SuperBingo un Simtgades loterija. Īpaši iecienīta kļuvusi tieši Simtgades loterija – tieši koncepta dēļ. Sievietei patīkot apziņa, ka, iegādājoties biļeti, viņa atbalsta gan latviešu māksliniekus, kuru darbi rotā loterijas vizuālo noformējumu, gan talantīgākos vidusskolas absolventus, kuri saņems stipendijas.

Laimesta tērēšanai plāns esot skaidrs – sieviete plāno "kārtīgi iepriecināt sev mīļus, tuvus cilvēkus".

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €