12.01.2022, 18:31

Burvju eliksīrs un Dārgumu sala – jaunas interaktīvās momentloterijas

Maksimālais laimests abās spēlēs – 25 000 eiro

Šodien Latvijas Loto nāk klajā ar divām interaktīvajām momentloterijām Burvju eliksīrs un Dārgumu sala, kas papildina jau esošo produktu klāstu un sniegs spēlētājiem aizraujošu izklaidi.

Spēle Burvju eliksīrs aizvedīs noslēpmainā zintnieku pasaulē, kurā spēlētājam jāatklāj, kādas summas slēpj 9 eliksīra karafes. Ja jebkuras trīs laimestu summas ir vienādas, ir laimēta šī laimesta summa. Taču laiku pa laikam arī burvis teiks savu vārdu – un ļoti iespējams, ka viņš laimestu palielinās divas, piecas vai pat 10 reizes. Vienas biļetes cenas ir no 0,20 eiro līdz 5,00 eiro, maksimālais laimests – 25 000 eiro.

Savukārt dinamiskajā Dārgumu salā jāatrod pirātu noslēptie dārgumi, turklāt to iespējams izdarīt vai nu ar lāpstas, vai dinamīta palīdzību.  Kad izvēle izdarīta, jāatklāj spēles laukums, kurā iespējams uziet gan naudas zuteni, gan pudeli ar vēstījumu un citas mantas. Ja jebkurā rindā atklājas trīs vienādi simboli (jeb mantas), ir laimēts šajā rindā norādītais laimests. Taču visiekārojamākais būs zilais dārgakmens: ja sakrāti trīs zilā dārgakmeņa simboli, tiek aktivizēta bonusa spēle, kurā iespējams laimēt papildus laimestus. Vienas biļetes cenas ir no 0,20 eiro līdz 5,00 eiro, maksimālais laimests – 25 000 eiro.

Līdz ar šīm jaunpienācējām turpmāk Latvijas Loto piedāvās 30 dažādas interaktīvās momentloterijas.

Šeit var aplūkot visu Latvijas Loto interaktīvo momentloteriju klāstu.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...