28.07.2018, 14:30

Dubultspēle turpinās priecēt skatītājus līdz pat novembrim

TV šovā SuperBingo maija jaunums – Dubultspēle – tiek pagarināta, tādēļ līdz pat 10.novembrim katru nedēļas nogali četri spēlētāji tiks pie laimestiem no iknedēļas 20 000 eiro laimestu fonda.

Lai piedalītos papildspēlē, jāiegādājas SuperBingo ar pieciem spēles variantiem uz vienas kvīts un ar atzīmi par dalību papildspēlē Džokers 7 uz kādu no SuperBingo izlozēm no 2018. gada 4.augusta līdz 3.novembrim.

Katrā iknedēļas papildspēles izlozē pēc nejaušības principa no centrālās on-line datu sistēmas tiek izlozēti pieci kvīšu numuri. Pirmās kvīts īpašnieks iegūst tiesības piedalīties nākamajā SuperBingo izlozē kā auditorijas spēļu dalībnieks ar 31. kārtas numuru, bet pārējo četru kvīšu īpašnieki studijā lozē un noskaidro:

  • kuriem diviem dalībniekiem spēle noslēdzas ar 1000 eiro laimestu;
  • bet, kuri divi turpina Dubultspēli pie īpašās spēles iekārtas ar 12 aizklātiem lauciņiem, kas kopsummā slēpj laimestus 18 000 eiro vērtībā!

Pirmais spēlētājs varēs atvērt 6 lauciņus un laimēs visu atvērto laimestu kopsummu, bet neatvērto lauciņu summu laimēs otrs spēlētājs, kurš spēles iekārtas otrā pusē jau no paša sākuma pats savām acīm redzēs kur un kā šie 18 000 eiro ir izkārtoti.

SuperBingo
Laimē 165 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €