27.04.2022, 09:24

Iemīļotajai Simtgades loterijai piecu gadu jubileja

Svinam un atklājam svarīgāko

Aprīļa beigās atzīmējam Simtgades loterijas dzimšanas dienu. Darbs pie Simtgades loterijas izveides sākās 2016. gadā. Gatavojoties valsts simtgades svinībām, Finanšu ministrijai un Latvijas Loto radās ideja rīkot īpašu nacionāla mēroga momentloteriju, kas saliedē iedzīvotājus un stimulē patriotisku noskaņojumu plašās sabiedrības masās, neatkarīgi no tautības, dzimuma un dzīvesvietas. Tā 2017. gada 26. aprīlī tika oficiāli atklāts Simtgades loterijas projekts - momentloterija ar noteiktu sabiedriskā labuma mērķi un pievienotu māksliniecisku vērtību.

Pateicoties visiem, kuri ir iegādājušies Simtgades loterijas biļetes, spožākie vidusskolu absolventi var saņemt stipendijas. Piecu gadu laikā 500 eiro ir saņēmuši jau 1387 absolventi un līdz šī gada 20. maijam skolas var pieteikt šī gada spožākos absolventus. Šogad stipendiātu skaits varētu būt lielāks, jo vidusskolas, kuras absolvē vairāk nekā 100 jauniešu var stipendijai pieteikt divus absolventus.

Arī laimētāju pulks Simtgades loterijā ir vērienīgs. Uz šo brīdi lielo laimestu 100 000 eiro vērtībā ir saņēmuši jau 43 laimētāji, bet 10 000 eiro laimesti tika laimēti 218 reizes.  

Latvijas Loto lepojas ar vizuāli pievilcīgajām Simtgades loterijas biļetēm, jo tās ir veidotas ar māksliniecisku vērtību. Šobrīd ir 12 loterijas sērijas, kuru dizainā atspoguļojas 60 gan tautā mīlētu un atzītu, gan jaunu un talantīgu mākslinieku darbi. Katrs mākslinieks ir par gleznā attēloto tēmu uzrakstījis savu Latvijas vērtību, kā arī katrai sērijai tiek veidoti 20 īpaši spēles simboli.

Aicinām apskatīt mākslinieku vērtības šeit. Turklāt vismazākais mākslas darbs ir vien A4 formātā, vislielākais ir 3,4 m liels un šobrīd tas atrodas SuperBingo studijā.

Novēlam Simtgades loterijai dzimšanas dienā nezaudēt tradicionālo vērtību un turpināt savu skaisto ceļu arī nākotnē!

 

Citi jaunumi

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...