22.03.2024, 17:02

Interaktīvajā momentloterijā Fruttis laimēti 20 000 eiro

Laimesta ieguvēja – jaunā māmiņa no Zemgales novada

Interaktīvā momentloterija Fruttis ar 20 000 eiro laimestu iepriecinājusi jauno māmiņu no Zemgales novada, kura strādā par skolotāju.

Laimētāja stāsta, ka viņas ģimenē daudzi esot veiksmīgi loterijās, tāpēc lielais laimests nebija pārsteigums. “Iespējams, veiksme mums ir ierakstīt DNS,” viņa smejas, “pagājušajā gadā momentloterijā Dārgumu lāde laimēju 3000 eiro, taču tik liels laimests – 20 000 eiro, iepriekš nebija piedzīvots.”

“Pirmo reizi nolēmu izklaidēties Loto parkā. Izmēģināju dažas spēles un kā pēdējo izvēlējos Fruttis. Garšīgs nosaukums un interesants spēles princips,” viņa atklāj, “pati mainīju augļus vietām, lai veidotos vienādu augļu rindas, un pēkšņi telefona ekrānā viss zibēja un mirdzēja. Plkst. 22:22 uzzināju, ka laimēju 20 000 eiro.”

“No prieka gribējās skaļi iekliegties, taču nevēlējos pamodināt vīru un bērnu. Jāatzīst, ka nakti pavadīju pārdomās par savu veiksmi,” viņa saka.

Laimētāja vēl neesot izdomājusi, kā tērēs lielo laimestu. “Ir nepieciešams laiks, lai prātā ienāk īstās idejas, kuras realizēt.”

Izmēģināt veiksmi interaktīvajā momentloterijā Fruttis var šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...