20.12.2018, 09:40

Jaunums Latvijas Loto produktu klāstā - interaktīvās momentloterijas

Sākot ar šī gada decembri VAS “Latvijas Loto” mājaslapā momentloteriju cienītājiem tiks piedāvāts jauns, ērtāks momentloteriju sadaļas skats, kā arī to papildinās mūsdienīgs produkts – interaktīvās momentloterijas – kas ieviests produktu portfelī, lai sekotu pasaules aktualitātēm loteriju nozarē.

Latvijas Loto mājaslapas atjaunotajā momentloteriju sadaļā būs pieejamas:

  • līdzšinējās 12 momentloterijas un
  • 12 jaunas – interaktīvās momentloterijas.

Interaktīvās momentloterijas atšķiras ar interaktīvu dizainu, jo spēles elementi ir animēti, kas padara spēles pieredzi dinamiskāku. Neskatoties uz kustīgo dizainu – spēles princips ir tāds pat kā tradicionālajām momentloterijām – ir noteikts skaits internetā pieejamo biļešu un uz tām noteikts skaits laimestu. Spēlētājs biļetes iegādes brīdī izlozē savu biļeti, kurā vai nu ir laimests, vai arī biļete nav laimējusi.

Lai pastiprinātu atbildīgas spēles principus, interaktīvajām momentloterijām spēles limits jāuzstāda pirms spēles uzsākšanas, bet plašāk katras spēles noteikumus var apskatīt, uzspiežot uz "i" (informācijas) simbola, kas atrodams pie katras spēles.

Interaktīvās momentloterijas pieejamas tikai interneta vidē – vietnē www.latloto.lv.

Savukārt Latvijas Loto tradicionālo momentloteriju klāsts šogad ir mainījies, jo tas papildināts ar trim jaunumiem – momentloterijām Mode, K-čing! un Piķis, kas pieejamas gan internetā, gan tirdzniecības vietās – bet noslēgtas tādas momentloterijas kā Sprints, Blūzs, Bagātību sala, Svētku un Kurš Kuru.

 

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €