20.07.2022, 12:55

Laimīgie ziediņi un El Porko – jaunas interaktīvās momentloterijas

Maksimālais laimests katrā no spēlēm – 25 000 eiro

Šodien Latvijas Loto nāk klajā ar divām jaunām interaktīvajām momentloterijām – Laimīgie ziediņi un El Porko, kas papildina jau esošo produktu klāstu un sniegs spēlētājiem aizraujošu izklaidi.

Kurš gan nav meklējis laimītes Laimīgajos ziediņos? Spēle Laimīgie ziediņi ļaus atklāt, ko tie slēpj. Laimīgo ziediņu spēles laukums sastāv no sešām izspēlēm un katrā ir aizklāti trīs simboli, kas ir jāatklāj. Ja zem ziediņiem atklāsies trīs vienādi norādītie simboli, tad būs laimēts šajā izspēlē norādītais laimests. Visiekārojamākais simbols ir Laimes pods, kuru skaits uz spēles laukuma var palielināt laimestu divas, trīs vai pat 10 reizes. Vienas biļetes cena ir no 0,20 eiro līdz 5,00 eiro, maksimālais laimests – 25 000 eiro.

Savukārt aizraujošajā El Porko spēlē jāpalīdz galvenajam varonim El Porko izpildīt misiju un iegūt kārotos dārgumus. Spēles laukumā ir pieci Laimīgie simboli un 15 Tavi simboli. Atklājot simbolus, lūko, vai  kāds no Laimīgajiem simboliem sakrīt ar vismaz vienu no Taviem simboliem, tad ir laimēts laimests, kas norādīts pie Tava simbola, kas sakrita. Vienas biļetes cena ir no 0,20 eiro līdz 5,00 eiro, maksimālais laimests – 25 000 eiro.

Līdz ar šīm jaunpienācējām turpmāk Latvijas Loto piedāvās 32 dažādas interaktīvās momentloterijas.

Šeit var aplūkot visu Latvijas Loto interaktīvo momentloteriju klāstu: https://www.latloto.lv/lv/momentloterijas/#interactive/

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...