21.06.2021, 17:20

VAS Latvijas Loto – Ilgtspējas indeksa Platīna kategorijā

Augstais novērtējums ierindo starp šodienas un nākotnes līderiem

VAS Latvijas Loto 2021.gadā Ilgtspējas indeksā atkārtoti ieguvusi augstāko, PLATĪNA, līmeni. Tas nozīmē ļoti atzinīgu novērtējumu gadu no gada turpinātai praksei meklēt arvien jaunus un oriģinālus risinājumus ilgtspējīgas darbības nodrošināšanai.

Katru gadu vairāk nekā 30 InCSR (Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta) eksperti pārbauda uzņēmumu iesniegto informāciju attiecībā uz praksi stratēģiskās plānošanas, tirgus attiecību, darba vides, apkārtējās vides un vietējās kopienas jautājumos. Rezultātā top apliecinājums par katra uzņēmuma atbilstību bronzas, sudraba, zelta vai platīna līmenim.

Ilgtspējas indeksa eksperti atzīst, ka 2021.gada rezultāti uzskatāmi parāda: vietējo uzņēmumu un organizāciju interese un izpratne par atbildības un ilgtspējas principiem pieaug – šī novērtējuma augstākajai jeb platīna kategorijai kvalificējušies 23 dalībnieki, kas ir vairāk nekā jebkad iepriekš. Turklāt dalībuzņēmumu sniegums, neraugoties uz globālās pandēmijas radītajiem izaicinājumiem, turpina uzlaboties.

Ilgtspējas indeksa metodoloģiju ir izstrādājuši Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta eksperti, un šī novērtējuma kritēriji veidoti, balstoties uz starptautisko pieredzi un principiem tā, lai sniegtu objektīvu priekšstatu par uzņēmumu pieeju risku un procesu vadībai.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €