05.10.2020, 14:22

Latvijas Loto nāk klajā ar jaunu momentloteriju – 007™

Latvijas Loto piedāvā ekskluzīvu produktu – starptautiski atpazīstama zīmola loteriju, kas nākusi klajā saistībā ar nākamajā gadā gaidāmo Džeimsa Bonda filmu NO TIME TO DIE jeb latviskotajā versijā NAV LAIKS MIRT.

Lai uzsvērtu “007” nozīmi, momentloterijas 007™ lielākais laimests ir 107 000€; vienā sērijā būs pieejami divi šādi laimesti. Šī ir jau trešā momentloterija Latvijas Loto portfelī, kur galvenais laimests sasniedz sešciparu skaitli. Atgādinām, ka Simtgades loterijas lielākais laimests ir 100 000 eiro, bet loterijā Bagāts – 150 000 eiro.

Momentloterijas izlozes biļešu skaits vienā sērijā ir 500 000 biļešu; biļetes varēs iegādāties gan tirdzniecības vietās, gan internetā www.latloto.lv. Katrā biļetē ir 20 spēles, un spēlētāja uzdevums ir atklāt, vai jebkurā spēlē ir trīs vienādi simboli.

Taču spēlē vēl lielāku intrigu rada simbols “dimants”. Ja jebkurā no spēlēm viens no trim simboliem ir “dimants”, tad šajā spēlē norādītais laimests tiek dubultots. Vienā biļetē ir iespējami līdz 20 laimestiem. Biļetes cena 5€.

Tāpat momentloterijai tiks izveidota papildspēle, kurā varēs reģistrēt nelaimējušas momentloterijas biļetes, un par to informācija sekos atsevišķi.

Momentloteriju iespējams spēlēt šeit.

 

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...