19.06.2019, 09:01

Latvijas Loto piedalās Atbildīga biznesa nedēļā

2019. gada Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros no 10. līdz 14.jūnijam norisinājās vairāki pasākumi, kuros piedalījās arī VAS Latvijas Loto pārstāvji, apmeklējot Atbildīgu ideju tirgu un mītapu Bizness tiekas ar valsti.

Pasākumā Atbildīgu ideju tirgus uzmanība tika vērsta uz sabiedrības veselīgas un pilnvērtīgas dzīvildzes pagarināšanai. Pasākums ik gadu apvieno vairāk nekā 120 dažādu nozaru pārstāvjus, kuri dalās ar labās prakses idejām un saviem veiksmes stāstiem. Atbildīgu ideju tirgus 2019 tika organizēts sadarbībā ar Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūru, un šogad tika veltīts labsajūtai, drošībai un veselībai darbā. 

Savukārt, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts organizēja mītapu Bizness tiekas ar valsti, kur sarunās uzņēmēji aci pret aci ar valsts amatpersonām runāja par to, kas ir svarīgs biznesa attīstības veicināšanai Latvijā. Šajā pasākumā piedalījās to uzņēmumu vadītāji, kuri šogad veikuši novērtējumu Ilgtspējas indeksa ietvaros, savukārt valsts pusi pārstāvēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs, Ministru prezidenta padomnieks ekonomikas jautājumos Jānis Upenieks, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktors Mārtiņš Brencis, Patērētāju tiesību aizsardzības centra direktore Baiba Vītoliņa un Valsts darba inspekcijas direktors Renārs Lūsis.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €