16.03.2022, 13:15

Latvijas Loto ziedo Viduslatgales Pārnovadu fondam

Stipendijas saņems 25 Preiļu un Līvānu sporta skolu audzēkņi

Jau vairākus gadus pēc kārtas VAS Latvijas Loto ir atbalstījusi jaunos Līvānu un Preiļu novada sportistus – sporta skolu audzēkņus, un arī šogad no Viduslatgales Pārnovadu fonda tika saņemts ziedojuma lūgums.

Uz Līvānu un Preiļu sporta skolām dodas apkārtējos pagastos dzīvojoši bērni, kuriem stipendijas ir liels atbalsts un motivācija censties, teikts fonda ziedojuma pieteikumā. “2022. gada stipendijas būs materiāls novērtējums tiem jaunajiem sportistiem, kuri ar savu centību, talantu un darba sparu ir pierādījuši, ka gan viņu, gan viņu ģimenes, gan treneri nepadodas un aug par spīti grūtībām 2021./ 2022. mācību gadā,” atsauci uz pandēmijas laiku pauž fonda valdes locekle Evija Gurgāne.  “Ja runājam par vajadzībām, tad jauniešiem sportā visvairāk nepieciešams mainīt apavus ātri augošai kājai, nepieciešami arī kvalitatīvāki tērpi treniņiem,” viņa raksta.

Piešķirto 1500 eiro ziedojumu Viduslatgales Pārnovadu fonda stipendiju komisija piešķirs 25 izcilākajiem sporta skolu audzēkņiem, ņemot vērā arī audzēkņu sociālos un ģimenes apstākļus. Vienas stipendijas apmērs – 60 eiro.

Viduslatgales Pārnovadu fonds ir ilggadējs Latvijas Loto partneris, kurš vienmēr precīzi ievērojis gan līguma, gan atskaišu iesniegšanas nosacījumus.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...