27.07.2020, 09:58

Momentloterijā Bagāts laimēti 150 000 eiro

Šī ir pirmā Bagāts biļete, ko laimētāju ģimene iegādājusies

Momentloterijas Bagāts laimestu 150 000 eiro apmērā laimējusi 36 gadus veca tirdzniecības darbiniece no Latgales. “Es uzskatu, ka rajonā, kur mēs ar ģimeni dzīvojam, īsti neveicas ar laimestiem. Tāpēc šonedēļ, kad vīram bija jābrauc uz Rīgu, vienu loterijas biļeti viņš nolēma nopirkt Jēkabpilī, Circle-K degvielas uzpildes stacijā [Rīgas ielā 218 G],” stāsta laimētāja.

Viņa papildina, ka līdz šim vienmēr bija pirkuši tikai Labirinta biļetes, un šī bija pirmā Bagāts biļete, ko viņi iegādājušies. “Tā kā mums ir meitiņa, kurai ļoti patīk rozā krāsa, tad vīrs ņēma rozā biļeti.” Vakarā viņš gaidījis sievu mājās, lai biļeti atklātu kopā. “Vispirms es nokasīju augšējos laimīgos skaitļu, tad sākām kasīt pašu dimantu. Kad uzreiz sakrita augšējā rinda, tad gan bijām šoka stāvoklī,” stāsta laimētāja. “Līdz pēdējam brīdim nebija ticības, tāpēc nākamajā dienā braucām uz vienu no Rēzeknes Maxima veikaliem, lai pārliecinātos, ka biļete ir īsta. Kad veikalā to apstiprināja, tad gan uzreiz zvanījām Latvijas Loto, lai uzzinātu, kas tālāk darāms.”

Laimētāja aizkustināta saka, ka daļa no naudas tiks atlikta meitas sagatavošanai skolai. Tā kā ģimenē gaidāms vēl viens bērniņš, tad nauda viņiem ir “kā no debesīm sūtīta”, atzīst laimētāja. “Domāju, ka lielākā daļa aizies mājas remontam, kā arī varēsim iegādāties kādas jaunākas mēbeles.”

Ja arī jūs vēlaties spēlēt momentloteriju Bagāts, vairāk informācijas: www.latloto.lv/lv/bagats

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €