19.05.2020, 15:15

Momentloterijā “Bagāts” laimēts lielais laimests 150 000 eiro

Laimesta ieguvēja – daudzbērnu ģimene Latgalē

Momentloterijas Bagāts laimesta ieguvēja 13. maijā ir ap 30 gadus veca sieviete no Latgales, daudzbērnu ģimenes mamma. Viņa stāsta, ka bez vīra palīdzības, visticamāk, pie laimesta nebūtu tikuši. “Pagājušajā trešdienā vīrs ienāca mājās un teica, ka viņam jau nedēļu niez kreisā roka. Tieši iepriekšējā vakarā runājām, ka varētu nopirkt kādu biļeti, un kādas gan domas lai domā, lai varētu loterijā laimēt,” stāsta laimētāja. “Atklāti sakot, jau iepriekš ir bijis tā, ka viņam tā kreisā roka niez te pirms algas dienām, te citkārt, kad nauda gaidāma. Nolēmām – lai notiek, jāpērk loterijas biļetes!”

www. latloto.lv interneta vietnē nopirkuši Vikinglotto un Latloto 5 no 35 un laimētāja jau gribējusi maksāt, bet vīrs ierosinājis piepirkt klāt vēl kādu momentloteriju. “Viņš pats arī sēdēja un kasīja. Te pēķšņi viņš saka – klau, es laikam esmu laimējis! Es saku – nevar būt, bet skatos – patiešām!”

Kā viņi tērēs lielo laimestu, īstas skaidrības vēl nav, un vienīgais pirkums, par ko ģimene jau tagad ir droša – tā būs ietilpīga automašīna. “Mēs dzīvojam laukos, esam daudzbērnu ģimene un ar parasto automašīnu visi kopā nekur nevaram aizbraukt. Tāpēc tagad noteikti pienācis laiks nopirkt automašīnu, lai varam kaut kur doties ar visu lielo ģimeni.”

Laimētāja atzīst, ka viņu ģiemenei loterijās veicas – Jaungada naktī momentloterijā Bagāts jau laimēti 500 eiro.

Ja arī jūs vēlaties spēlēt momentloteriju Bagāts: www.latloto.lv/lv/bagats

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €