09.07.2024, 14:54

Momentloterijā Bingo laimēti 30 000 eiro

Laimests kvēlākajam sapnim

Ventspilniece, kura strādā par administratori, momentloterijā Bingo laimējusi 30 000 eiro.

Esmu sapņotāja,” laimētāja enerģiski uzsāk sarunu, “mēdzu izmēģināt veiksmi SuperBingo, jo mans sapnis bija nokļūt studijā un iegriezt Lielo laimes ratu. Lai iedomas kļūtu par realitāti, iegādājos arī momentloterijas, ko iesūtīju komplektā ar SuperBingo biļetēm.”

“Sestdien, 29. jūnijā, nolēmu iesūtīt komplektu SuperBingo auditorijas spēlēm, tāpēc iegādājos trīs momentloterijas Bingo loterijas. Un visas laimīgas – kopā laimēju 15 eiro,” stāsta ventspilniece, “tomēr nolēmu iegādāties vēl divas Bingo biļetes.”

Laimētāja nokasījusi pirmo momentloterijas Bingo biļeti un datora ekrānā ieraudzījusi lielo laimestu – 30 000 eiro. “Atceros – skudriņas skrien, prieka asaras birst un es priecīga skaitu nulles,” viņa smejas.

“Kā jau teicu, mans sapnis bija nokļūt SuperBingo, taču otrais kvēlākais sapnis bija nomaksāt mājokļa kredītu. Tas ir piepildījies,” atklāj veiksminiece, “laimests loterijā ir laimes stariņš, kas palīdzēs arī sevi palutināt – aiziet uz masāžu un skaistumkopšanas procedūrām.”

Iegādāties momentloteriju Bingo var šeit.

Latvijas Loto iestājas par labām pārmaiņām cilvēku dzīvēs un sabiedrībā kopumā – ar laimestiem, ar sabiedriskā labuma loterijām un Labo mērķu programmu, ar iemaksām valsts un pašvaldību budžetā.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...