29.06.2023, 09:25

Momentloterijā Medus 55 000 eiro laimē aizrautīgs bitenieks

Jūnija izskaņā Latvijas Loto tirdzniecības vietā, Jelgavā, Driksas ielā 5, iegādāta momentloterijas Medus biļete atnesusi 55 000 eiro lielu laimestu Aigaram Freimanim no Tērvetes.

Aigara veiksmes stāsts esot sācies jau sen: “Pirmo veiksmi piedzīvoju daudzus gadus atpakaļ, kad apprecēju savu sievu,” ar smaidu saka laimētājs, “vairākus gadus atpakaļ SuperBingo divas reizes laimēju 3000 eiro un tagad momentloterijā Medus 55 000 eiro.”

Esmu aizrautīgs bitenieks, tāpēc, kad ieraudzīju momentloterijas Medus biļeti, nolēmu to iegādāties. Man patīk bites un ļoti, ļoti garšo medus,” stāsta laimētājs, “iegādājos divas momentloterijas Medus biļetes, devos mājās gatavot vakariņas.”

“Gatavojot maltīti, nokasīju pirmo loterijas biļeti – tukša. Lēnām kasīju otro, jau pirmajā rindā redzu, ka ir trīs mārītes simboli un laimests 55 000 eiro. Neticēju, ka esmu piedzīvojis veiksmi, tāpēc nolēmu doties uz Dobeli, lai tirdzniecības vietā pārbauda, vai tiešām esmu laimējis,” laimētājs atklāj laimēšanas brīdi, “sievai pateicu, lai pabeidz gatavot vakariņas, viņa neizpratnē jautāja, kur un kāpēc man jādodas, taču uzreiz to neatklāju.”

Tirdzniecības vietā veiksminieks esot saņēmis apstiprinājumu lielajam laimestam un uzreiz zvanījis sievai, lai viņu iepriecinātu.

Laimestu tērēšot mājokļa iegādei.

Izmēģināt veiksmi momentloterijā Medus var šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...