23.04.2021, 18:36

Momentloterijā Mode laimēti 55 000 eiro

Laimests noderēs vasaras mājiņas būvniecības pabeigšanai

15. aprīlī momentloterijas Mode lielo laimestu 55 000 eiro apmērā pieteica kāds 60 gadus vecs vīrs no Ogres novada, kurš strādā par šoferi.

Viņš atklāj, ka abi ar sievu ir SuperBingo spēlētāji, un Modes biļetes bijušas nepieciešamas iesūtāmo komplektu noformēšanai. “Braucu pa Katoļu ielu Rīgā un nolēmu apstāties Narvesen tirdzniecības vietā (Katoļu ielā 4), lai iegādātos divas komplektiem nepieciešamās biļetes. Turpat mašīnā biļetes arī nokasīju. Nu, neko, uzreiz zvanīju sievai, bet viņa jau neticēja! Teica, ka es ākstoties. Atbildēju – aizbraukšu mājās un tad redzēsi, kuram no mums taisnība,” laimētājs stāsta.

Izrādās, šis nav vienīgais lielais laimests, ko viņu ģimene pieredzējusi. Pirms diviem gadiem laimētāja sieva SuperBingo studijā laimējusi 900 eiro.

Kad sieva ieraudzījusi laimīgo Modes biļeti, tad gan nopriecājusies un uzreiz zvanījusi bērniem, kuri arī sākumā neticēja labajam ziņām.

Tagad, kad pirmais pārsteigums ir pāri, ģimene sākusi plānot, kā naudu tērēt. “Īstas skaidrības vēl nav,” kungs atzīst, “laikam jāpabeidz būvēt vasaras mājiņu. Tāpat gribas sievu aizsūtīt uz sanatoriju uzlabot veselību. Varbūt nomainīt automašīnu...? Ziniet, precīzi vēl neesam izdomājuši,” viņš atzīst.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €