12.05.2022, 13:46

Momentloterijā Monētas laimēti 10 000 eiro

Šogad tas ir ceturtais vērtīgais laimests

Piektdien, 6. maijā, latloto.lv iegādāta momentloterijas Monētas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 48 gadus vecai jelgavniecei Evitai, kura strādā nekustamo īpašumu nozarē.

“Naktī redzēju sapni, kurā laimēju loterijā, tāpēc nolēmu iegādāties savas iemīļotākās momentloterijas Monētas biļeti. Nokasīju spēles laukumu un ieraudzīju paziņojumu, ka esmu laimējusi 10 000 eiro, vēros datora ekrānā un neticēju, ka tas notiek ar mani,” pastāstīja laimētāja.

Veiksmes mirklī, kad Evita uzzināja par laimestu, viņa bija darbā un kabinetā bija daudz kolēģu, kuriem viņa nevēlējās stāstīt par savu veiksmi, tāpēc neizrādīja savas pozitīvās emocijas – “Vien plaukstas no spējā saviļņojuma kļuva slapjas,” smejas laimētāja.

Evita atklāja, ka uzskata sevi par veiksmīgu cilvēku un vienmēr uzticas savai intuīcijai. Tā bija arī šoreiz – sapnis deva viņai pārliecību, ka loterijas biļetē būs paslēpts laimests.

“Vienmēr spēlēju atbildīgi, iepriekš esmu izmēģinājusi veiksmi momentloterijā Moments7777 un tagad Monētas, esmu vairākkārt laimējusi, taču tik vērtīgs laimests ir pirmo reizi.” 

Spēlēt momentloteriju Monētas var šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...