01.04.2021, 16:01

Momentloterijā Varis laimēti 20 000 eiro

Laimests palīdzēs kādam liepājniekam veikt dziļurbumu ūdens iegūšanai

Marta beigās internetā iegādāta momentloterijas Varis biļete kādam 46 gadus vecam liepājniekam, kurš strādā celtniecībā, atnesusi 20 000 eiro laimestu.

Viņš stāsta, ka līdz šī gada sākumam parasti piedalījies tikai SuperBingo – gandrīz katru nedēļu. Taču šogad iesācis spēlēt momentloterijas un – iepaticies. Tiesa, ne Varis. “Momentloteriju Varis es īsti nespēlēju, mani tā neuzrunāja. Bet, kad pļāpājām ar darba kolēģiem, viens izteicās, ka viņam tieši Varis patīkot visvairāk, jo viņam izdodoties būt “pa nullēm”.”

To noklausījies, mūsu laimētājs devies mājās un nopircis 5 Varis biļetes. “Lielais laimests slēpās otrajā biļetē, ko atklāju. Pirmajā momentā acis īsti negribēja ticēt tam, ko redzēju ekrānā. Likās, ka ir 20 eiro, nevis 20 000,” viņš smejas.

Tā kā laimests viņam jau izmaksāts, tad liepājnieks pastāsta, ka jau samaksājis automašīnas kredītu. “Mēs visa ģimene ļoti priecājamies, ka tagad varēsim arī kaut ko labu izdarīt mājas labiekārtošanai. Mums ir plāns veikt dziļurbumu ūdens ieguvei,” viņš atklāj.

Momentloteriju Varis iespējams spēlēt šeit.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €