08.06.2021, 14:34

Momentloterijā Varis laimēti 20 000 eiro

Laimesta guvējs atzīst, ka 19 gadu laikā nav izlaidis nevienu SuperBingo spēli

Pagājušajā nedēļā SIA Narvesen Baltija Alūksnē, Tirgotāju ielā 13, pirkta momentloterijas Varis biļete atnesa 20 000 eiro laimestu kādam 65 gadus vecam pensionāram no Alūksnes, kurš piedalās SuperBingo jau no pirmās dienas.

"Neesmu izlaidis nevienu spēli,” sazvanīts apgalvo vīrs, kurš uz brīdi pātraucis pļaut zāli, lai ar mums aprunātos. “Pat tad, kad biju slimnīcā, izgozījos tā, lai turpinātu piedalīties. Katru nedēļu spēlēju ar 5 variantiem un abiem Džokeriem. Patīk man tā spēle! Patīk skatīties, kā cilvēki laimē! Un vienmēr jau arī pats esmu cerējis, ka veiksme paviesosies arī mūsmājās,” viņš stāsta. Momentloterijas Varis biļetes pircis tikai tāpēc, lai iesūtītu komplektu.

“Man ir pat speciāla klade, kurā katru nedēļu pārrakstu visu biļeti, un tad skatos, kuri skaitļi izkrituši. Interesanti pētīt!” Agrāk skaitļus izvēlējies pats, bet pēdējā laikā uzticas nejaušībai un ātrspēlei. Lai gan SuperBingo studijā viņš ciemojies jau 4 reizes, tomēr lielākais laimests līdz šim viņam bijis 123 eiro.

Par to, kā laimestu tērēt, šaubu nav – mājas un saimniecības ēkas remontam. “Kādi seši vai septiņi tūkstoši aizies remontdarbiem – labi, ka tagad būs laimests, jo nebūs jāņem kredīts,” vīrs ir priecīgs.

Šeit iespējams piedalīties SuperBingo.

SuperBingo
Laimē 179 000 €
Spēlēt
 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €