13.07.2022, 10:56

Momentloterijā Vizma laimēti 20 000 eiro

“Jūlijs ir mans veiksmīgais mēnesis,” atzīst laimētāja

7. jūlijā iLoto iegādāta momentloterijas Vizma loterijas biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai mājsaimniecei no Jelgavas.

"Pirmo reizi veiksmi momentloterijās nolēmu izmēģināt šī gada jūnijā un bija pat laimesti, taču tie nebija lieli,” viņa stāsta, "7. jūlija rītā atcerējos anekdoti par vīru, kurš jautāja, kāpēc viņš nekad nav laimējis? Un pretim sekoja jautājums, vai viņš kādreiz ir iegādājies loterijas biļeti? Ja nedara, tad nebūs, ar cerību nepietiek.”

Veiksminiece nolēma ķert veiksmi aiz astes: "Internetā iegādājos dažādas loterijas biļetes, tai skaitā Pērli, kurā slēpās lielākais laimests, ko esmu laimējusi – 50 eiro. Par laimēto naudu iegādājos vēl pāris loterijas biļetes, tai skaitā momentloteriju Vizma. Dažās biļetēs bija 2-4 eiro laimesti, tāpēc, nokasot laimīgo loterijas biļeti, no sākuma šķita, ka laimēju divus eiro,” laimētāja atklāj detaļas, "vēros telefona ekrānā un domāju, dīvaini, ka tur ir tik daudz nulles, līdz sapratu, ka tie ir nevis divi, bet 20 000 eiro. Nosūtīju ekrānšāviņu vīram, arī viņš neticīgi jautāja, vai tiešām tā ir taisnība?”

Laimētāja pastāstīja, ka iepriekš nav uzskatījusi sevi par veiksmīgu cilvēku, taču mirklī, kad sāka sevi par tādu uzskatīt, uzreiz laimēja. "Domām ir liels spēks un varbūt jūlijs ir mans veiksmīgākais mēnesis,” viņa jautri piebilst.

Veiksminieces ģimene par laimestu zina, bet citiem cilvēkiem par to viņa neplāno teikt. Šobrīd viņa vēl nezina, kā tērēšot laimestu, iespējams, iegādāsies jaunu automašīnu.

Piedalīties momentloterijā Vizma iespējams šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...