16.06.2015, 15:38

Nedēļas momentloterija Moments!


Momentloterijas Moments pārdošana uzsākta tālajā 1996.gada decembrī. Līdz šim loteriju pircēji nokasījuši vairāk kā 18,2 miljonus Momenta biļešu, kopš 2014.gada jūnija tas iespējams arī internetā. Šobrīd gan tirdzniecības vietās, gan internetā pieejama jaunākā Momenta sērija ar krājkasītes - cūciņas attēlu.

Moments vienas biļetes cena ir 50 centi, un lielākais iespējamais laimests 10 000 eiro! Spēles princips un spēles simboli ir palikuši nemainīgi visus astoņpadsmit gadus, kopš pastāv momentloterija – ja nokasītā spēles laukumā vertikāli pretim kādai no laimestu summām sakrīt divi cipari, biļete ir laimējusi šo naudas summu.

Uz momentloterijas Moments biļetes atrodas arī Papildspēles lauciņš. Sakrājot 5 biļetes ar skaitļiem 1, 2, 3, 4 un 5 papildspēles lauciņā,  iespējams laimēt 1000 eiro.

Nelaimējušās Momenta biļetes var izmantot, lai piedalītos papildspēlēs. Piemēram, sakombinējot 6 nelaimējušas Moments biļetes un  SuperBingo kvīti ar vismaz 2 spēles variantiem, iespējams piedalīties SuperBingo Naudas spēlē un TV šova laikā  un pretendēt uz naudas laimestiem līdz 7500 eiro vai pat nokļūt finālā un griezt Lielo laimes ratu!

Šobrīd aktuāla arī SuperBingo Vasaras spēle, kurā var piedalīties, sakombinējot 3 nelaimējušas Moments biļetes, 3 MomentLoto biļetes un SuperBingo kvīti ar vienu spēles variantu un spēlētu Džokeri. Vasaras spēles lielākie laimesti ir unikālais elektrodivritenis SuperBingo City Plus un naudas laimesti līdz 5000 eiro.

Biļešu komplektus Vasaras spēlei un Naudas spēlei var iesūtīt gan pa pastu, gan nodot Latvijas Loto specializētajās tirdzniecības vietās, gan arī internetā reģistrēt dalībai papildspēlē sadaļā Mani kuponi.

Spēlēt šeit

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...