31.08.2018, 11:56

Ods atnes 10 000 eiro laimestu Ogres pusē

Veiksmīga loterijas biļete iepriecinājusi pāri no Ogres novada ar 10 000 eiro laimestu Simtgades loterijā. Biļete iegādāta tirdzniecības centrā Dauga, veikalā Maxima.

Gados jaunais pāris stāsta, ka kopš Simtgades loterijas laišanas klajā iegādātas diezgan daudz biļetes, bet līdz šim laimējies tikai ar 5, 10, 15 eiro laimestiem. Vīrietis smejas, ka šoreiz lielā veiksme uzsmaidījusi, jo neesot paklausījis sievu, kura gribējusi, lai iepriekš iegādāto loterijas biļeti ar 10 eiro laimestu iemaina pret naudu, bet jaunu biļeti nepērk.

Kamēr sieva izvēlējusies bērniem skolas lietas, vīrs tomēr sagādājis jaunu biļeti un tajā atklājies 10 000 eiro laimests. Sieviete atklāj, ka burtnīcas izkritušas no rokām, jo pārsteigums bijis liels un neticams!

Laimīgais simbols Ods arī esot pakutinājis nervus, jo bijis biļetē pats pēdējais simbols.

Latvijas Loto vārdā sveicam veiksminiekus, vēlam bērniem aizraujošu un jaunām zināšanām pilnu mācību gadu, kā arī atgādinām topošajiem absolventiem visu gadu būt aktīviem savās skolas gaitās, lai pacīnītos par iespēju kļūt par Simtgades izcilnieku stipendijas ieguvējiem 2019.gadā!

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €