05.07.2019, 14:55

Sapnis atnes 10 000 eiro laimestu un dzimšanas diena būs izdevusies

Vietnē www.latloto.lv nopirkta momentloterijas Sapnis biļete iepriecinājusi sievieti no Aizkraukles ar 10 000 eiro laimestu.Veiksminiece stāsta, ka viņai tradīcija spēlēt SuperBingo esot diezgan sena.

Vienmēr tiek ar nepacietību gaidīta svētdiena, kad SuperBingo tiekot noskatīts TV ekrānā, bet sestdienās apskatīt rezultātus ātrāk gan neejot. Arī momentloterijas lielākoties tiekot pirktas tieši, lai sagādātu iesūtīšanai nepieciešamos komplektus. Arī šoreiz momentloterijas Sapnis biļete pirkta ar domu, lai reģistrētu dalību Sapņu auto papildspēlē. Tomēr nu komplekts palicis neiesūtīts, jo biļetē atklājies 10 000 eiro laimests.

Laimētāja smejas, ka laimesta brīdis bijis traks – viņa no pārsteiguma iebļāvusies – bērni sabijušies un sākuši raudāt, jo sākumā nezinājuši, kas noticis. Arī veiksminiecei acīs sariesušās prieka asaras.

Laimests noderēs mājvietas labiekārtošanai, kā arī varēs ģimeni palutināt ar skaistām svinībām, jo vīram tuvojas dzimšanas diena! Daudz laimes un veiksmes arī turpmāk!

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €