19.09.2022, 12:54

Simtgades loterijā 235. reizi laimēti 10 000 eiro

Laimests atklājies zem luktura simbola

Trešdien, 14. septembrī, Latvijas Loto kioskā, Cēsu ielā 17a, Limbažos, iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 37 gadus vecajam Mārtiņam no Limbažiem, kurš strādā par montieri.

Mārtiņš ir pastāstījis, ka mēdz iegādāties momentloterijas biļetes, jo viņam vienmēr ir bijusi sajūta, ka veiksme būs viņa pusē.

“Iegādājos vienu Simtgades loterijas biļeti, tradicionāli sāku kasīt loterijas biļeti no saviem simboliem, tad Laimīgos simbolus, neatklājot laimestu summas,” pastāstījis veiksminieks. “Manīju, ka sakrīt simbols lukturis, nodomāju, ka laimēju 10 eiro. Lēnām sāku kasīt laimesta summu no labās uz kreiso pusi – redzu vienu nulli, otru, trešo, nopriecājos, ka laimēju 1000 eiro,” aizrautīgi stāstījis Mārtiņš, “tad nokasu visu laimesta summu un redzu, ka tomēr tur ir 10 000 eiro laimests”.

“Biju pārsteigts, tāpēc trīs reizes pārlasīju noteikumu, līdz sapratu, ka tiešām laimēju 10 000 eiro,” smejoties pateicis veiksminieks.

Uz Latvijas Loto darbinieka jautājumu, vai viņš zina, kā tērēšot laimestu, atbildējis: “Nē, vēl nezinu, taču noteikti kaut ko izdomāšu.”

Simtgades loterijā iespējams piedalīties šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...