08.02.2024, 13:34

Simtgades loterijā jau 61. reizi laimēti 100 000 eiro

Vērtīgais laimests - dāvana sev dzimšanas dienā

Veiksme uzsmaidījusi Baibai no Ventspils, kura Simtgades loterijā ir laimējusi 100 000 eiro. Veiksmīgā loterijas biļete iegādāta DUS Viada Baltija, Kurzemes ielā 59, Ventspilī.

Nosvinot dzimšanas dienu, Baiba, svētku sajūtu pārņemta, nolēma izmēģināt veiksmi loterijā. “Iedomājos, ka laimests loterijā būtu lieliska dāvana sev dzimšanas dienā. Tāpēc dažādās tirdzniecības vietās iegādājos vairākas Simtgades loterijas biļetes, jo Simtgadē esot daudz lielo laimestu,” saka laimētāja.

“Zīmīgi, ka vērtīgo Simtgades loterijas biļeti kasīju kā pēdējo, tāpēc uz mirkli biju atmetusi cerības, ka laimēšu,” stāsta Baiba, “sākumā nokasīju visus simbolus, manīju, ka ir sakritis simbols koka rats. Kasīju laimestu un priecājos, ka esmu laimējusi 100 eiro, taču, ieskatoties ilgāk, sapratu, ka tomēr tie ir – 100 000 eiro. Vai tā ir īstenība? Piezvanīju Latvijas Loto, kur apstiprināja manu veiksmi. Lielo laimestu ir grūti aptvert - sajūta ir dīvaina, taču ļoti pozitīva.”

“Vienmēr čakli strādāju, tāpēc veiksme loterijā ir patīkama atmaksa par pūlēm un labs pavērsiens nākotnei,” atklāj veiksminiece.

Par Simtgades 100 000 eiro laimestu veiksminiece pastāstījusi vien tuvākajiem, un viņi par laimētāju ļoti priecājas.

“Biju patīkami pārsteigta, kad uzzināju, ka Simtgades loterijai ir labs mērķis – stipendijas spožākajiem vidusskolas absolventiem un ka laimests netiek aplikts ar Iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN),” priecīgi nosaka laimētāja.

Laimestu tērēšot mājokļa un automašīnas iegādei.

Iegādāties Simtgades loteriju var šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...