21.07.2021, 17:51

Simtgades loterijā laimēti 10 000 eiro

Daļa laimesta tiks ziedota ziedot.lv bērnu vajadzībām

Vakar, 20. jūlijā, Latvijas Loto kioskā Cēsīs pirkta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu kādam 42 gadus vecam cēsiniekam, kurš strādā celtniecībā. Sazvanīts viņš vēl aizvien izklausās aizkustināts un jau paguvis atrast izskaidrojumu savai veiksmei.

 “Mums ar ģimeni ir tradīcija: katru gadu braucam uz Berlīni ciemos pie radiem,” savu stāstu sāk cēsinieks. “Covid-19 dēļ izlaidām braucienu pagājušajā gadā, bet iepriekš tieši pirms brauciena TV šovā SuperBingo laimēju 1000 eiro. Ģimenē vēl nosmējāmies, ka veiksme droši vien saistīta ar braucienu. Šogad atkal brauksim, un es nolēmu nopirkt vairākas biļetes.”

Kioskā viņam izvēlei pasniegtas Simtgades loterijas un Bagāts biļetes. “Nolēmu ņemt otro no kreisās Simtgadi, jo vienam manam bērnam 2. datumā ir dzimšanas diena, un tāpat arī izskaitīju otra bērna dzimšanas datumu – šoreiz, izvēloties Bagāts biļeti,” viņš stāsta.

Atbraucis mājās, pirmo sācis kasīt Simtgadi... un – ir! “Es jau sievai biju teicis, ka noteikti pienāks arī mana reize braukt uz Meistaru ielu. Domāju, ka vai nu ir lemts laimēt loterijā, vai nē, neatkarīgi no ieguldītās naudas summas. Tāpēc es neaizraujos. Spēlēju maz, bet regulāri.”

Par to, kā laimestu tērēt, lēmums vēl nav pieņemts, bet skaidrs ir tas, ka daļa laimesta tiks ziedoti ziedot.lv bērniem. Tādu fundamentālu vajadzību kā dzīvokļa remonts celtniekam nav. “Man ir divi izremontēti dzīvokļi, tāpēc par to var nedomāt. Iespējams, daļu naudas var atlikt zemes iegādei, jo plānā ir kādreiz uzcelt savu māju,” laimētājs aizdomājas. Taču skaidrs ir tas, ka jau šonedēļ visa ģimene būs Berlīnē, kur viņiem padomā esot doties uz izcilu outletu – ar laimestu kabatā, protams, gājiens būs daudz priecīgāks.

Simtgades loteriju iespējams spēlēt šeit.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €