25.11.2021, 14:26

Simtgades loterijā laimēti 10 000 eiro

Laimests slēpās zem platmales simbola

Trešdien, 17. novembrī, latloto.lv iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro 50 gadus vecajam Jānim no Valkas novada, kurš strādā celtniecības firmā.

“Vispār situācija bija ļoti interesanta,” stāsta Jānis. “Tajā pirmssvētku dienā abi ar sievu braucām uz kaimiņu novada veikalu iepirkties. Iegādājāmies pārtiku un vienu Sporta loterijas biļeti.” Kad atnākuši līdz mašīnai, sieva konstatējusi, ka kaut kas tomēr aizmirsies, tāpēc gājusi uz veikalu otrreiz, bet Jānis tikmēr atklājis Sporta biļeti – tā bijusi tukša. Laiku īsinot, viņš latloto.lv iegādājies divas Simtgades loterijas biļetes.

“Atvēru pirmo – 5 eiro. Es biju diezgan pārliecināts, ka otrā – kā parasti – būs tukša, bet tad pēkšņi izlēca paziņojums par laimētiem 10 000 eiro! Sākumā nesapratu, kas notiek. Atnāca sieva, un arī viņa neticēja!”

Prieks esot ļoti liels. Tagad, protams, mīļākā loterija Jānim ir Simtgade, taču viņš esot SuperBingo atbalstītājs kopš pašiem pirmsākumiem. Aicināts savilkt bilanci, viņš smejas, ka tagad noteikti esot plusā. Līdz šim lielākais laimests esot trāpījies pirms mēneša – SuperBingo 42 eiro.

Par Simtgades loterijā gūto laimestu jau iegādāta automašīna. “Beidzot tiku pie labākas automašīnas – tas bija mans sapnis.”

Simtgades loterijā iespējams piedalīties šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...