17.01.2022, 18:11

Simtgades loterijā laimēti 10 000 eiro

Laimests slēpies zem gurķa simbola

Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83 gadus vecajai Birutai no Dobeles novada.

Birutas kundze mums pastāstīja, ka Simtgades loterija ir vienīgā, ko viņa reizēm mēdzot nopirkt. “Kad pirmo reizi pamēģināju – man iepatikās, un tā tas sākās,” viņa saka. Arī pie laimīgās biļetes viņa tika pateicoties tam, ka iepriekš bija laimējusi 5 eiro un vēlējās biļeti ar mazo laimestu apmainīt pret jaunu.

“Tas bija pēcpusdienā. Nolēmu nokasīt jauno biļeti. Jau gandrīz visi simboli bija atklāti, un es nodomāju, ka šoreiz atkal nekā. Atklāti sakot, es to nepārdzīvoju. Kā ir – tā ir. Bet, nokasot pēdējo simbolu, man atklājās lielais laimests. Es neticēju savām acīm!” Priecīgo ziņu pavēstījusi mazdēlam, bet arī viņš nav noticējis. Taču, kopā vēlreiz aplūkojot biļeti, kļuvis skaidrs, ka laimests tomēr ir.

10 000 eiro laimests slēpies zem gurķa simbola. “Tagad visu laiku būs jāēd gurķi,” smejas Birutas kundze.

Par to, kā laimestu tērēs, Birutas kundzei ilgi nav jādomā: “Esmu nolēmusi: kā tā nauda atnāca, tā arī aizies,” viņa saka. Lielākā daļa tikšot izdalīta mīļajiem tuviniekiem, bet mazliet atstās arī sev: “Ielikšu skaistus zobus. Lai skaists smaids,” viņa saka.

Simtgades loterijā iespējams piedalīties šeit.

 

Grozs

(( item.name ))
Cena: (( item.price ))€
Kopā: (( sum )) €
Jūsu grozs pagaidām ir tukšs...