12.01.2021, 12:17

Simtgades loterijā laimēti 10 000 eiro

Laimestu atnes tikai viena Jaunajā gadā iegādāta biļete

10. janvārī www.latloto.lv iegādātas Simtgades loterijas biļetes īpašniece – 36 gadus veca sieviete no Valmieras, kura strādā klientu apkalpošanas sfērā, – laimējusi 10 000 eiro. Laimests slēpies zem simbola “speķis”.

“Laiku pa laikam es mēdzu uzspēlēt kādu momentloteriju, bet līdz šim vienmēr esmu izvēlējusies lētākas biļetes, kas maksā vienu vai divus eiro,” stāsta laimētāja, “bet šogad tieši pēc Jaunā gada nolēmu, ka jāpamēģina iegādāties vienu Simtgades loterijas biļeti. Tiesa, es patiešām nedomāju, ka būs laimests; drīzāk uztvēru to kā ziedojumu. Tagad, atklāti sakot, domāju tā: ja šķiet, ka laimests varētu būt, tad diez vai būs. Bet, ja spēlē, nedomājot par laimestu, tad var gadīties kā man.”

Laimētāja saka, ka jūtas kā divreiz saņēmusi laimestu. Kāpēc? “Uzzinot par laimestu, uzreiz meklēju informāciju par to, cik jāmaksā nodokļos, un jau biju tam gatava, bet tad uzzināju, ka par Simtgades loterijas laimestu nodoklis nav jāmaksā. Tā bija ļoti iepriecinoša ziņa.”

Tāpat viņa atzīst, ka vēl nevienam tuviniekam par laimestu nav stāstījusi, jo pati tam vēl īsti nevar noticēt. Taču par to, kā laimestu tērēs, skaidrība gan ir. “Man liels prieks, ka dzīvesvietas labiekārtošanas darbus varēšu veikt nevis pakāpeniski – kā parasti – bet varēšu izvērsties uzreiz.”

Simtgades loteriju iespējams spēlēt šeit.

 

Grozs

(( item.name ))

Cena: (( item.price ))€ x (( item.count ))

-
+
Kopā: (( sum )) €